„Prasmingi metai“ – Jurbarko krašto savanoriams ir organizacijoms 0
14:19
Birželio 9 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Prasmingi metai“ baigiamasis renginys, subūręs jaunimą, mentorius, organizacijų atstovus ir bendruomenę į šventę, kurioje apibendrinti metų rezultatai ir pasidžiaugta išaugusia jaunimo savanorystės kultūra Jurbarko krašte.









































žinoma detektorius būtų apšlapinęs ugnies židinį ir nelaimės būtų išvengta...
Greičiuose sudegė sodo namelis