Krašto žinios

Jurbarkiečiai kviečiami į debatus su kandidatais į  rajono merus (ketvirtadienį, bibliotekoje)

Jurbarkiečiai kviečiami į debatus su kandidatais į rajono merus (ketvirtadienį, bibliotekoje)  0

2019.02.20 11:55
Artėjant 2019 m. savivaldos rinkimams Jurbarko miesto gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Jurbarko savivaldybėje rinktis reikės net iš 7 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra išmaniausias,...
Apklausa dėl kandidatų į Prezidentus: jurbarkiečiai dažniausiai kartojo tas pačias keturias pavardes

Apklausa dėl kandidatų į Prezidentus: jurbarkiečiai dažniausiai kartojo tas pačias keturias pavardes  6

2019.02.19 17:02
Jei rytoj vyktų šalies Prezidento rinkimai, už ką balsuotumėte? Tokį klausimą „Mūsų laikas“ uždavė praeiviams, kalbintiems antradienį, vasario 19 dieną, tarp 13.30-14,30 val. Dariaus ir Girėno gatvėje Jurbarke. Rezultatai nustebino.
Jurbarko komunaliniam ūkiui vadovaus buvęs urėdas

Jurbarko komunaliniam ūkiui vadovaus buvęs urėdas  8

2019.02.18 17:17
Pagaliau UAB "Jurbarko komunalininkas" turės vadovą. Vasario 18 d. įvyko konkursas šios savivaldybės įmonės direktoriaus pareigoms užimti. Konkurse dalyvavo 2 pretendentai, iš kurių konkursą laimėjo Edmundas Mačieža, šiuo metu einantis UAB "Savas medis" direktoriaus pavaduotojo pareigas, praneša rajono savivaldybė. 
Viešvilėje aplinkosaugininkai mokėsi saugaus elgesio ant ledo

Viešvilėje aplinkosaugininkai mokėsi saugaus elgesio ant ledo  1

2019.02.14 09:54
Vasario 12 d. Jurbarko rajone ant Viešvilėje esančio tvenkinio ledo vyko pratybos „Saugus elgesys ant ledo“, kuriose dalyvavo Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos, Vilniaus ir Kauno valdybų aplinkos apsaugos pareigūnai.
Asociatyvi nuotr.

Į namus pradėjo nešioti rinkėjų korteles: ką svarbu žinoti  2

2019.02.13 16:57
Rajono gyventojai jau gali sulaukti svečių. Nuo pirmadienio apylinkių komisijų nariai jau pradėjo nešioti rinkėjų korteles, kurias rajono apygardos komisijos nariai iš Vyriausiosios rinkimų komisijos gavo vasario 8 dieną, o nešioti pradėjo vasario 11 dieną. Tai „Mūsų laikui“ patvirtino rajono apygardos komisijos pirmininkė Vitalija Juzėnienė, pridū...
Mieste atsiras 19 požeminių  konteinerių aikštelių

Mieste atsiras 19 požeminių konteinerių aikštelių  0

2019.02.13 10:07
Į Jurbarką skinasi naujovės. Jau pavasarį mieste turėtų startuoti požeminių konteinerių aikštelių įrengimo darbai. Jau sudarytas preliminarus 19 aikštelių planas, kuris yra derinamas su gyventojais.
Viešvilėje aplinkosaugininkai dalyvaus saugus elgesio ant ledo pratybose

Viešvilėje aplinkosaugininkai dalyvaus saugus elgesio ant ledo pratybose  0

2019.02.11 10:08
Vasario 12 d. Jurbarko rajone Viešvilėje vyks pratybos „Saugus elgesys ant ledo“, kuriose dalyvaus ir Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai.
Aukščiausiasis teismas panaikino kaltinimus politikui

Aukščiausiasis teismas panaikino kaltinimus politikui  4

2019.02.09 14:36
Garsioje vokelių byloje galutinį tašką padėjo Lietuvos aukščiausias teismas. Lietuvos aukščiausiojo teismo teisėjų kolegija nutarė panaikinti visus kaltinimus, mestus Jurbarko rajono politikui Daivarui Rybakovui. „Teisybė nugalėjo“, - taip šią žinią savo feisbuko paskyroje vertino pats politikas.    
Miestiečių aistras kelia dvi vilkikų priekabos

Miestiečių aistras kelia dvi vilkikų priekabos  22

2019.02.08 14:31
Prieš kelias dienas Jurbarko miesto Lauko gatvėje ir Dariaus ir Girėno bei Vydūno gatvių sankryžoje atsirado vilkikų priekabos, kurios pastatytos taip, kad greičiausiai bus naudojamos kaip reklaminiai stendai.  
Jurbarko rajono šeimoms – naudingų veiklų lobynas

Jurbarko rajono šeimoms – naudingų veiklų lobynas  0

2019.01.30 10:34
Kompleksinės paslaugos šeimoms Jurbarko r. savivaldybėje teikiamos toliau. Šiemet vėl formuojamos naujos grupės, registruojami individualūs prašymai psichologo, teisininko konsultacijoms, pozityvios tėvystės mokymams, psichosocialinės, šeimos įgūdžių ir sociokultūrinėms, vaikų priežiūros bei pavėžėjimo paslaugoms gauti. Planuojama toliau organizuot...
Jurbarko rajone į medžioklės plotus paleisti danieliai

Jurbarko rajone į medžioklės plotus paleisti danieliai  1

2019.01.28 10:23
Ketvirtadienį Jurbarko rajone „Vadžgirio“ medžiotojų būrelio nariai kartu su Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos ( AAD) Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos pareigūnu į medžioklės plotus išleido 9 danielius.
Jurbarko ligoninė įsigijo modernios įrangos

Jurbarko ligoninė įsigijo modernios įrangos  0

2019.01.23 14:17
„Be jos mes negalime judėti į priekį“, – „Mūsų laikui“ sakė ligoninės vadovė Rūta Lukšienė. Jurbarko ligoninė 2018 metais įsigijo modernios įrangos, skirtos įvairių ligų diagnostikai gerinti. Jos vadovaujama įstaiga už maždaug 5,3 tūkst. eurų įsigijo modernų aparatą nazofaringoloroskopą, skirtą ausų, nosies, ryklės ligų specialistui. Aparato optinė...
G. Mačiulaitienė prisijungė prie kandidato į prezidentus G. Nausėdos komandos. S. Lapėnas kol kas savęs įvardinti oficialiu kito kandidato A. Juozaičio komandos nariu negali.

Dviejų kandidatų į šalies prezidentus aplinkoje – du jurbarkiečiai  4

2019.01.21 16:21
Kandidato į šalies prezidentus Gitano Nausėdos komandoje – jurbarkietė. G. Nausėdos bendraminčių komandą burti įsipareigojo Jurbarko rajono turizmo ir verslo informacijos centro ir MVVG "Jurbarkas" direktorė Gaiva Mačiulaitienė.  Kito kandidato į šalies prezidentus aplinkoje matomas dar vienas jurbarkietis. Jurbarko krašte lankantis filosofui Arvyd...
Ąžuoliuko mokykla turės naują direktorę  (įvyks dar du svarbūs savivaldybės konkursai)

Ąžuoliuko mokykla turės naują direktorę (įvyks dar du svarbūs savivaldybės konkursai)  23

2019.01.17 15:43
Rajono savivaldybėje sumažės laisvų darbo vietų. Sausio 16 dieną įvyko konkursas į Jurbarko mokyklos „Ąžuoliukas“ direktoriaus vietą. Konkursą laimėjo ir „Ąžuoliukui“ vadovauti pradės Aušra Baliukynaitė, dabar einanti Jurbarko švietimo centro direktorės pareigas. Ji pakeis daugiau nei 30 metų šiai įstaigai vadovavusią Nijolę Giedrutę Blažaitienę. J...
Daugiausia jungtinių klasių  – Juodaičių mokykloje

Daugiausia jungtinių klasių – Juodaičių mokykloje  1

2019.01.15 09:11
Ypatinga padėtis Juodaičių pagrindinėje mokykloje, kurioje daugiausiai jungtinių klasių bei kurioje vienintelėje yra mažiausia klasė visame rajone.
Pastatui numatyta vieta – Jurbarko mieste, Vytauto Didžiojo g. 53 C, 30 arų sklype, kuris nuosavybės teise priklauso Jurbarko rajono savivaldybei.

Savivaldybė statys bendruomeninius vaikų globos namus  3

2019.01.09 17:07
Jurbarko rajono savivaldybė europinėmis lėšomis planuoja statyti bendruomeninius vaikų globos namus. Tam reikalui būtų skirtos Europos Sąjungos paramos lėšos, kurias Jurbarko rajonui nukreipusi Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Bendruomeniniams vaikų globos namams įsigyti skirta suma – apie 147 tūkst. eurų. Rajono savivaldybė jau numačiusi ...
Daliai rajono senjorų pensijas į namus pristatys nauji pensijų nešiotojai

Daliai rajono senjorų pensijas į namus pristatys nauji pensijų nešiotojai  4

2019.01.04 15:45
Nuo sausio Jurbarko rajono savivaldybėje senjorams, pensiją gaunantiems į namus, ją pristatys nebe Lietuvos paštas, o bendrovės „Bastaras“ darbuotojai.  
Kelio atgal nėra.  Skalvijos namus iš Ministerijos perėmė rajono savivaldybė (video)

Kelio atgal nėra. Skalvijos namus iš Ministerijos perėmė rajono savivaldybė (video)  2

2019.01.04 13:34
Santuoka įvyko. Taip pajuokauta apie sausio 4 dieną istorinį įvykį Jurbarke. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pasirašė Skalvijos vaikų globos namų perdavimo - priėmimo aktą.  
Paskelbtas sąrašas vaistų, kuriais bus prekiaujama parduotuvėse ir degalinėse

Paskelbtas sąrašas vaistų, kuriais bus prekiaujama parduotuvėse ir degalinėse  1

2019.01.02 21:06
Lengvai sunegalavusiems ar tolokai nuo vaistinės gyvenantiems žmonėms nuo šiol įsigyti vaistų tapo kiek paprasčiau. Tam tikrais nereceptiniais vaistais jau nuo antradienio galima prekiauti ne tik vaistinėse, bet ir kitose mažmeninės prekybos vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose, parduotuvėse ar degalinėse.  
Bendruomeniškumas – galimybė padėti vienas kitam

Bendruomeniškumas – galimybė padėti vienas kitam  0

2018.12.28 10:38
Ne paslaptis, kad per šventes paaštrėja vienatvės, atskirties ir skurdo būsena, o ypač metų pabaigoje, tarp Kalėdų ir Naujųjų. Tada visiems norisi ir geresnio žodžio, ir didesnio dėmesio, ir gardesnio kąsnio, kad šventinės dienos nebūtų tokios pat, kaip ir šimtai kitų. Tuo laikotarpiu suaktyvėja ir kaimų bendruomenės, seniūnijos, su lauknešėliais, ...
Jurbarko mieste siaučia vėjaraupiai

Jurbarko mieste siaučia vėjaraupiai  0

2018.12.21 13:05
„Vėjaraupiai Jurbarke kaip reikiant įsisiūbavo“, - „Mūsų laikui“ trečiadienį sakė visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Valiokienė. Jau dabar skaičiuojama apie 120 susirgimo atvejų, kurių beveik visi – Jurbarko mieste.  
Vairavimo mokyklos ir Jurbarke susitarė kelti paslaugų kainas

Vairavimo mokyklos ir Jurbarke susitarė kelti paslaugų kainas  1

2018.12.20 16:01
Konkurencijos taryba pripažino, kad 26 vairavimo mokyklos bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija (LVMA) sudarė kartelį ir susitarė pakelti vairavimo kursų kainas Vilniuje, Kaune bei Jurbarke. Už konkurenciją ribojantį susitarimą pažeidėjoms skirtos baudos nuo 1 500 iki 129 300 Eur – iš viso 574 400 Eur.
Prie konteinerio - išmėsinėtos kiaulės kaulai

Prie konteinerio - išmėsinėtos kiaulės kaulai  7

2018.12.15 12:36
 Šeštadienio rytą nuėjusi išmesti šiukšlių į atliekų konteinerį jurbarkietė nustėro. Donelaičio gatvėje, prie 72 namo esančio konteinerio pamatytas vaizdas ją kone supykino. 
Rajono savivaldybė gavo finansavimą nemokamo WiFi zonoms viešosiose erdvėse įrengti

Rajono savivaldybė gavo finansavimą nemokamo WiFi zonoms viešosiose erdvėse įrengti  0

2018.12.14 12:00
Devyniolika Lietuvos savivaldybių, suskubusių atsiliepti į pirmąjį Europos Komisijos (EK) iniciatyvos „WiFi4EU“ kvietimą, galės pasinaudoti 15 tūkst. eurų vertės čekiais belaidžio interneto ryšio zonoms viešosiose erdvėse įrengti. Tarp tų laimėjusių savivaldybių - ir Jurbarko rajono.
Rajoninė konferencija Jurbarkų darželyje-mokykloje

Rajoninė konferencija Jurbarkų darželyje-mokykloje  0

2018.12.13 10:58
Gruodžio 6 dieną vyko metodinė – praktinė  konferencija „SVEIKAS VAIKAS DABAR – LAIMINGAS ŽMOGUS ATEITYJE. KAIP TO SIEKIAME?“
VTEK  nutraukė tyrimą dėl Jurbarko rajono mero elgesio

VTEK nutraukė tyrimą dėl Jurbarko rajono mero elgesio  11

2018.12.12 09:52
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė nutraukti tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus elgesio. VTEK tyrė, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų.
Paaiškėjo bendruomenės, į rajoną pritraukusios didžiausią finansavimą

Paaiškėjo bendruomenės, į rajoną pritraukusios didžiausią finansavimą  14

2018.12.07 20:24
Paaiškėjo aktyviausios ir veikliausios Jurbarko krašto bendruomenės. Penktadienio vakarą Raudonės pilyje vyko kasmetinis rajono bendruomenių vakaras, kuriame buvo dažniausiai linksniuojamos trys rajono bendruomenės.
Rajono policijos komisariatui vadovaus dar penkerius metus

Rajono policijos komisariatui vadovaus dar penkerius metus  2

2018.12.07 16:02
Jau tapo aišku, kad Jurbarko rajono policijos komisariatui dar penkerius metus vadovaus Aivaras Dumčius.  
Adventinis susitikimas Jurbarko krašto muziejuje su dvasininkais

Adventinis susitikimas Jurbarko krašto muziejuje su dvasininkais  0

2018.12.06 15:55
Jurbarko krašto muziejuje vyko jau tradiciniu tapęs renginys – tai visų rajono dvasininkų susitikimas su Jurbarko rajono vadžios atstovais.  
Kalėdų senelio dovana – traktorius

Kalėdų senelio dovana – traktorius  0

2018.12.06 13:11
Smalininkiečiai šiandien,  18 valandą įžiebs kalėdinę eglę ir bus nustebinti įspūdinga Kalėdų senelio dovana – traktoriumi. Taip išradingai naują pirkinį gyventojams sumanė pristatyti Smalininkų miesto seniūnija.
Palaikyti Vilniuje streikuojančių mokytojų prie savivaldybės rinkosi Jurbarko pedagogai

Palaikyti Vilniuje streikuojančių mokytojų prie savivaldybės rinkosi Jurbarko pedagogai  11

2018.12.02 19:13
„Žvakutė Lietuvos švietimui“, - liūdnai juokavo jurbarkietis pedagogas, sekmadienio vakarą prie Jurbarko rajono savivaldybės pastato padėjęs žvakutę. „Ne viskas yra taip gerai, kaip bandoma parodyti“, - kalbėjo kita Jurbarko pedagogė, taip pat ten pat uždegusi žvakutę. Iki 30 asmenų, daugiausiai miesto ugdymo įstaigų pedagogų, nors buvo ir direktor...
Smalininkai pagerbė pilietiškiausią jaunuolį ir aktyvius miesto heraldikos kūrėjus

Smalininkai pagerbė pilietiškiausią jaunuolį ir aktyvius miesto heraldikos kūrėjus  0

2018.11.29 20:43
Smalininkų seniūnija kartu su bendruomene  Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos salėje ketvirtadienio vakarą pristatė Smalininkų miesto heraldiką – herbą ir vėliavą. Tą patį vakarą, tradiciniame kasmetiniame renginyje, paskelbtas ir apdovanotas pilietiškiausias jaunuolis. Juo išrinktas Mykolas Povilauskas. Apdovanoti ir aktyviausi heraldikos ...
VTEK: Jurbarko savivaldybės kontrolierius pažeidė įstatymą (svarstytas skundas ir dėl administracijos direktorės)

VTEK: Jurbarko savivaldybės kontrolierius pažeidė įstatymą (svarstytas skundas ir dėl administracijos direktorės)  4

2018.11.28 16:31
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį vienbalsiai nusprendė, kad Jurbarko rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierius Saulius Jakštys pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus (5 straipsnio 1 dalis). Tyrimo duomen...
Metų medžiu išrinkta Jurbarko rajone auganti liepa  – kas jos laukia Europos medžio rinkimuose?

Metų medžiu išrinkta Jurbarko rajone auganti liepa – kas jos laukia Europos medžio rinkimuose?  0

2018.11.23 14:59
Trečius metus organizuojamuose Lietuvos metų medžio rinkimuose šiemet triumfavo Panemunių regioniniame parke auganti septynkamienė Raudonės liepa, įveikusi net septynis konkurentus Nors gyventojų susidomėjimo medžių varžytuvėmis netrūko, arboristikos ekspertai perspėja, kad laimėti Europos medžio rinkimuose liepai lengva nebus.
AB „Kauno energija“ planuoja Jurbarke įrengti biokuro katilą

AB „Kauno energija“ planuoja Jurbarke įrengti biokuro katilą  0

2018.11.21 16:13
Lapkričio 16 dieną AB „Kauno energija“ su Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė 3 sutartis dėl finansinės Europos Sąjungos (ES) Struktūrinių Fondų paramos biokuru kūrenamiems katilams Raudondvaryje bei Jurbarke įrengti bei šilumos tiekimo vamzdynui į Aleksotą statyti. Pagal šias sutartis vykdomiems projektams 2019 metais bus skirta iki 2,718 ml...
Kviečia į Lietuvos kariuomenės 100-mečio šventę Jurbarke

Kviečia į Lietuvos kariuomenės 100-mečio šventę Jurbarke  1

2018.11.20 17:26
Lapkričio 22-oji Jurbarke - ypatinga diena.  Rajono savivaldybė, Lietuvos šaulių sąjungos Jurbarko P. Paulaičio kuopa kartu su partneriais Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla ir Jurbarko rajono savivaldybės viešąją biblioteka lapkričio 22 d. organizuoja Lietuvos kariuomenės šimtmečio šventę Jurbarke. 
Mūsų partneriai