Laisvalaikis

Krenta snaigės - krenta reklamos kainos!!!

Krenta snaigės - krenta reklamos kainos!!!  1

2014.12.01 16:11
Prasidėjo kalendorinė žiema. Ta proga "Mūsų laikas" skelbia dar nematytą akciją KRENTA SNAIGĖS – KRENTA REKLAMOS KAINOS !!! Šiandien startuoja visą gruodžio mėnesį truksianti akcija reklamai.      
Jurbarke rudens „Europrotų“ sezone geriausiai pasirodė komanda „Mes“.

Pasibaigė rudens „Europrotų“ sezonas  0

2014.11.28 11:14
Praėjusį trečiadienį pasibaigė rudens „Europrotų“ sezonas. Iš viso vyko 4 žaidimo turnyrai lapkričio 5, 12, 19 ir 26 dienomis. 
Naujausias Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis atvyksta į šokių miestą Jurbarką!

Naujausias Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis atvyksta į šokių miestą Jurbarką!  0

2014.11.28 11:01
KONKURSAS! DALINKITĖS ŠIO RENGINIO NUORODA IR DU LAIMINGIEJI DOVANŲ GAUS PAKVIETIMUS DVIEMS ASMENIMS Į ŠOKIO SPEKTAKLĮ!  Simbolinį pavadinimą turinčiame premjeriniame šokio spektaklyje „Gyvenimo aprašymai“ Jurbarko gyventojai galės perskaityti „Auros“ šokėjų iš tolimosios Japonijos, Meksikos, Kosta Rikos, Italijos ir Švedijos istorijas.
Gimnazistai Almantas ir Paulė

„Poezijos rudenėlyje“ – daugiausia posmų apie rudenį  0

2014.11.28 10:46
Lapkričio 21 d. Jurbarko Viešojoje bibliotekoje įvyko kasmetinis tradicinis renginys – „Poezijos rudenėlis“, kurį suorganizavo Jurbarko „Švieselės“ literatų klubas ir viešoji biblioteka.
Jurbarko pareigūnus aplankė darželinukai

Jurbarko pareigūnus aplankė darželinukai  0

2014.11.26 11:47
Vakar, t. y. antradienį, Jurbarko rajono policijos komisariate lankėsi Jurbarko darželio ,,Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus grupė.
„Kino karavanas“: nemokami filmų seansai Jurbarke

„Kino karavanas“: nemokami filmų seansai Jurbarke  0

2014.11.24 16:58
Edukacinis Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ tęsia kelionę po Lietuvos regionus. Gruodžio 5 dieną jis lankysis Jurbarko kultūros centre ir suteiks jurbarkiečiams unikalią galimybę nemokamai pamatyti du puikius europietiškus filmus. 15 val. įvyks praėjusiame „Kino pavasaryje“ sužibėjusios švedų komedij...
Ką sako vėluojantys grąžinti skolas – populiariausių pasiteisinimų dešimtukas

Ką sako vėluojantys grąžinti skolas – populiariausių pasiteisinimų dešimtukas  1

2014.11.21 10:07
Nors skolų tema visuomet yra nepatogi, apie jas kalbėti būtina. Jei pusšimtį litų Jonui skolingas Petras dar gali pasiteisinti kaimynui „krize“ ar išlaidžia žmona, tai rimtesnių kreditorių tokie argumentai neįtikins. Visgi skolininkai fantazijos nestokoja ir pasitelkia dešimtis priežasčių, kodėl vėluojama atlikti mokėjimus – nesvarbu, ar tai būtų į...
Balus uoliai skaičiavo komisija (iš kairės): bibliotekos skaitytojų skyriaus vedėja Elena Danutė Kėžinaitienė, savivaldybės specialistės Danutė Matelienė, Goda Vilkelienė ir Audronė Balčiūnienė.

Praėjusį trečiadienį „Europrotus“ nugalėjo komanda MES  0

2014.11.21 09:51
Praėjusį trečiadienį jau trečią kartą Jurbarko viešojoje bibliotekoje virė „Europrotų“ mūšiai.
Vertimų stovyklavietėje - 8 metrų LAIPIOJIMO SIENA

Vertimų stovyklavietėje - 8 metrų LAIPIOJIMO SIENA  0

2014.11.16 11:38
Vertimų stovyklavietėje išbandytos stacionarios ir mobilios virvelinės kliūtys bei 8 metrų mobili LAIPIOJIMO SIENA. Ši patyriminė trasa įrengta ir įranga įsigyta Jurbarko rajono jaunimo iniciatyvos centro iniciatyva.
Rūta Šličkutė, Violeta Greičiūnienė, Ignas Kelpšas, Virginija Šmatova, Giedrė Paulaitienė ir režisierė Danutė Budrytė-Samienė dalijosi kelionės įspūdžiais (nuotraukoje iš kairės). Dar vienas aktorius Kęstutis Matuzas sėdėjo salėje tarp žiūrovų.

Neišdildomi K. Glinskio teatro aktorių įspūdžiai iš Amerikos  0

2014.11.14 11:21
Praėjusį antradienį Jurbarko kultūros centro mažojoje salėje rinkosi Konstantino Glinskio teatro draugai, bičiuliai ir tie, kam įdomus kultūrinis krašto gyvenimas. Neseniai iš viešnagės JAV grįžę šeši teatro aktoriai – Rūta Šličkutė, Ignas Kelpšas, Violeta Greičiūnienė, Virginija Šmatova, Kęstutis Matuzas, Giedrė Paulaitienė ir režisierė Danutė Bud...
Kaip ir kasmet į sceną lipo ir žiūrovai, nusprendę pademonstruoti savo talentus.

Geriausias Jurbarko jaunimo renginys „Meno injekcija“ abejingų nepaliko  0

2014.11.14 10:59
Jau ketvirtąjį kartą Jurbarke jaunimas šėlo „Meno injekcijoje“. Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) organizuojamas renginys sulaukė pilnos salės žiūrovų bei talentingų dainuojančių, muzikuojančių ir šokančių jaunuolių. Renginį vedė šmaikštuoliai vedėjai Arnas ir Paulius, o vakaro „vinis“, ilgai slėptas atlikėjas, buvo Mantas Jankavičius s...
Didžiausia šokių muzikos naktis - JURBARKO BOULINGE

Didžiausia šokių muzikos naktis - JURBARKO BOULINGE  0

2014.11.11 11:10
Lapkričio 15 d. (šeštadienį) nuo 21.00-03.00 val. JURBARKO BOULINGE Jūsų laukia didžiausia šokių muzikos naktis su JOVANI (Radistai, Zip FM) ir Crystal Beats! (N-16). Kviečiame dalyvauti ir gerai praleisti laiką kartu su savo draugais. Turite puikią progą laimėti pakvietimus į šią šokių muzikos naktį. Jums tereikia dalyvauti fotokonkurse „Aš skaita...
Jaunimas šėlo „Meno injekcijoje“

Jaunimas šėlo „Meno injekcijoje“  0

2014.11.09 11:18
Jau ketvirtąjį kartą Jurbarke jaunimas šėlo „Meno injekcijoje". Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) organizuojamas renginys sulaukė pilnos salės žiūrovų bei talentingų dainuojančio, muzikuojančio ir šokančio jaunimo. Rengnį vedė žaismingi šmaikštuoliai vedėjai: Arnas ir Paulius, o vakaro vinis, slėptas atlikėjas, - Mantas Jankevičius su k...
Komisijos narės – savivaldybės specialistės bei bibliotekininkės – kruopščiai skaičiavo balsus.

Susidomėjimas intelektualiu „Europrotų“ žaidimu neblėsta  1

2014.11.07 10:32
Trečiadienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje startavo jau ketvirtą kartą organizuojamas ir vis dar populiarumo neprarandantis „Europrotų“ žaidimas. Pirmajame rudens sezono žaidime dalyvavo septyniolika komandų.
Paulius Eigertas (kairėje) ir Arnas Ašmonas (dešinėje) daug prisidėjo prie „Meno injekcijos” sėkmės.

Paskutinė „Meno injekcija“ su Pauliumi ir Arnu  0

2014.11.07 09:12
Toks pat, bet tuo pačiu kitoks. Toks bus jau kasmetiniu tapęs ketvirtasis jaunimo renginys „Meno injekcija“, kuris vyks jau šiandien, lapkričio 8 dieną, Jurbarko kultūros centre.
Jurbarko kraštas laidoje  „Gyvenu čia“ per „Lietuvos ryto“ televiziją

Jurbarko kraštas laidoje „Gyvenu čia“ per „Lietuvos ryto“ televiziją  1

2014.11.05 10:17
Kviečiame žiūrėti lapkričio 9 d., sekmadienį, 8.45 val. laidą „Gyvenu čia“ per „Lietuvos ryto“ televiziją. Spalio mėnesį Jurbarko rajone buvo filmuojama laida „Gyvenu čia“, kurią rodo „Lietuvos ryto“ televizija. Pažintinė laida „Gyvenu čia“ šį kartą pristatys Jurbarką ir panemunės miestelius, gyvenančius ir kuriančius žmones.    
Tauragės krašto skautai rinkosi Šilalėje

Tauragės krašto skautai rinkosi Šilalėje  0

2014.10.31 08:34
Spalio 24-25 dienomis Tauragės krašto sueiga vyko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje. Iš Jurbarko rajono dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Vytauto Didžiojo, Naujamiesčio, Raudonės, Smalininkų Lidijos Meškaitytės ir Viešvilės pagrindinių mokyklų skautai su savo vadovais. Kartu su mumis vyko ir artimiausi kaimynai iš užnemu...
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai susitikime sporto salėje

Gimnazistai susipažino su aplinkosaugininko profesija  0

2014.10.24 09:24
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje 9-10 klasių moksleiviai spalio 21 d. dalyvavo susitikime su Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko agentūros vedėju Andriumi Šašiu ir sporto klubo „Pantera“ vadovu bei treneriu Mindaugu Smirnovu.
Po „Nematomo fronto“ seanso – jurbarkiečių pasižadėjimai ginti Lietuvą

Po „Nematomo fronto“ seanso – jurbarkiečių pasižadėjimai ginti Lietuvą  0

2014.10.17 10:22
Iš Ukrainos į Jurbarką atvykęs režisierius J. Ohmanas pristatė dokumentinį filmą apie Lietuvos partizanus ir apdovanojo visus, kurie gintų Lietuvą, jei ją užpultų rusai.
Kviečiame apsilankyti  Hainco baldų ir įvairių smulkmenų krautuvėlėje Smalininkuose

Kviečiame apsilankyti Hainco baldų ir įvairių smulkmenų krautuvėlėje Smalininkuose  4

2014.10.17 09:56
Praėjusių metų pavasarį Smalininkų miestelyje duris atvėrė Hainco baldų ir įvairių smulkmenų krautuvėlė. Čia galite rasti viską, ko reikia Jūsų namams, pradedant nuo baldų, baigiant servetėlėmis, serviravimo indais, interjero detalėmis, įvairiomis smulkmenomis ar net dovanomis.
Renginio dalyvius maloniai nustebino buvusio parapijos klebono Rimvydo Adomavičiaus atliekamos dainos.

60 metų patirtis Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje  1

2014.10.10 09:51
Spalio 3 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokykla minėjo iškilmingą 60 metų jubiliejų. Jau nuo pat ryto pradėjo registruotis visų laidų, baigusių šią mokyklą, absolventai ir dėstytojai, buvę vadovai. Pirmojoje šventės dalyje vyko konferencija „Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos 60 metų patirtis ir nauji iššūkiai ruošiant specialistus ka...
Jurbarke atidarytas  Jaunimo darbo centras

Jurbarke atidarytas Jaunimo darbo centras  0

2014.10.10 09:31
Spalio 7 d. Jurbarke atidarytas Jaunimo darbo centras. Centro atidaryme dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės vadovai, Tauragės teritorinės darbo biržos direktorius Mindaugas Macas, Lietuvos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Puodžiukas ir kiti.
Laimėkite 2 pakvietimus į dviejų dalių miuziklą „DEVYNBĖDŽIAI“

Laimėkite 2 pakvietimus į dviejų dalių miuziklą „DEVYNBĖDŽIAI“  0

2014.10.08 08:54
Iki spalio 31 d. 16.00 val.. užsiprenumeravusiems „Mūsų laiką“ trims mėnesiams (lapkričiui, gruodžiui, sausiui, kaina 24 Lt/7 Eur) Jums atiteks puiki dovana – 2 pakvietimaI į dviejų dalių miuziklą „DEVYNBĖDŽIAI“. MIUZIKLAS vyks LAPKRIČIO 7 D. 18.00 val. Jurbarko kultūros centre. PASKUBĖKITE, BILIETŲ KIEKIS RIBOTAS!!!
„Senasis turgus“ Girdžiuose

„Senasis turgus“ Girdžiuose  0

2014.10.03 10:02
Girdžiuose, aikštelėje prie seniūnijos, savaitgalį vyko kasmetinis teatralizuotas „Senasis turgus“. Tai didysis linksmybių ir rudens gėrybių turgus, kurio prekeiviai buvo kiekvienas už kitą spalvingesni, išradingesni, o gėrybių gausybė stebino ne vieną pirkėją.
„Subtilu-Z“ – Jurbarko koncertų salėje

„Subtilu-Z“ – Jurbarko koncertų salėje  0

2014.10.02 10:24
Kitą ketvirtadienį, spalio 9 d. 17.00 val. jurbarkiečiai turės išskirtinę galimybe pasimėgauti savitu atliekamos muzikos stiliumi ir netradiciniais pasirodymais. Į Jurbarko Parodų ir koncertų salę atvyksta grupė „Subtilu-Z“. Tai kamerinis keturių atlikėjų ansamblis iš Vilniaus, išsiskiriantis unikalia savo sudėtimi: du akordeonai (Povilas Velikis, ...
Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ šiandien dalyvaus LRT laidoje „Duokim garo!“

Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ šiandien dalyvaus LRT laidoje „Duokim garo!“  0

2014.09.26 14:08
Šiandien, rugsėjo 26 d. Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vad. P. Pojavis) dalyvaus LRT laidoje „Duokim garo!“. Laida „Duokim garo!“ – tai nuotaikinga, tiesiogiai transliuojama etnografinė vakaronė, įvairaus amžiaus grupių bei skirtingų regionų muzikinių kolektyvų konkursas žiūrovams. Kolektyvai pristato savo kūrinius, kuriuos vertina žiūr...
Paminėjome Tarptautinę turizmo dieną

Paminėjome Tarptautinę turizmo dieną  0

2014.09.26 14:03
Visą savaitę ruošėmės šiai išvykai. Gaminome laivelius, ruošėmės viktorinai-konkursui, planavome išvykos dieną. Išaušo gražus pirmadienio rytas. Su klasiokais ir tėveliais visi kartu išvykome į Prisiminimų parką Kiduliuose. Ten išsiruošėme stovyklavietę, sukūrėme laužą, statėme palapines, pasiruošėme bendrą stalą. Išmokome lauže išsikepti pačių ska...
Pirmieji žingsniai link ugniagesio gelbėtojo profesijos

Pirmieji žingsniai link ugniagesio gelbėtojo profesijos  0

2014.09.19 09:36
Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pagaliau turi jaunųjų gelbėtojų būrelį. Trykštantys entuziazmu vaikai rugsėjo 12 d. dalyvavo pažintiniame susitikime su šios įstaigos darbuotojais. Mažesniuosius būrelio narius į susitikimą atlydėjo tėvai, kiti savarankiškai - dviračiu ar paspirtuku atriedėjo į tarnybos kiemą. Vedini smalsumo mažieji laukė k...
Skirsnemunės skyriaus suaugusiųjų teatras (rež. Birutė Šneiderienė) parodė Žemaitės komediją „Trys mylimos“.

Į regioninį Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų šventės „Atspindžiai“ turą pateko skirsnemuniečiai  1

2014.09.12 09:30
Siekiant skatinti suaugusiųjų mėgėjų teatrų plėtrą, meninio lygio augimą, regionų teatro tradicijų bei nacionalinės dramaturgijos puoselėjimą, 2014 m. kartu su miestų ir rajonų savivaldybių kultūros, kultūros ir švietimo skyriais, kultūros centrais rengiama 22-oji Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra-šventė „Atspindžiai“, kurioje buvo kviečia...
Šilutės seniūno asmeninis prizas I-sios vietos laimėtojų komandai (kairėje). Komandos čempionės I-osios vietos nominacija (dešinėje).

Šeštasis Lietuvos žuvienės virimo čempionatas  0

2014.09.12 09:05
Kam karosas, kam kilbukas,Plūdė, meškerė, kabliukas...Tarp sriubų ji karalienė -Mus suvienija ŽUVIENĖ! Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 6 d., jau šeštąjį kartą į Šilutę buvo sukviesti geriausi visos Lietuvos žuvienės virimo meistrai ir jų komandos. Mažųjų laivų uoste rungtyniavo 49 komandos. Pernai penktajame žuvienės virimo čempionate dalyvavo 44 kom...
Neseniai klubas išleido jau 4 savo albumą „Dar turime parako...“

Gitaros pamokos Jurbarke  2

2014.09.12 08:56
Jau šešti metai Šakių gitaristų klubo pirmininkas Arūnas Danielius kviečia jurbarkiečius mokytis groti gitara. Arūnas yra įsitikines, kad mokytis groti gitara gali bet kokio amžiaus žmonės. Jauniausiam jo mokiniui buvo aštuoneri metai, vyriausiam 53 metai. Į kursus reikia ateiti su savo gitara. Tačiau nereikia skubėti ją pirkti, po pirmojo užsiėmim...
Ateik į jaunųjų gelbėtojų būrelį

Ateik į jaunųjų gelbėtojų būrelį  0

2014.09.11 12:55
Rugsėjo 12 d., penktadienį, 16.00 val. Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyks pažintinis jaunųjų gelbėtojų susitikimas su šios įstaigos darbuotojais, kurio metu mažieji gelbėtojai susipažins su kasdieniu gelbėtojų darbu bei įranga.
„Duokim garo“ laidoje – Eržvilko bandonija

„Duokim garo“ laidoje – Eržvilko bandonija  0

2014.09.10 11:08
Penktadienį, rugsėjo 12 d., 21.00 val. LRT televizijos laidoje „Duokim garo!“ dalyvaus Eržvilko bandonija, taigi kviečiame nepatingėti įsijungti televizoriaus ir palaikyti savo kraštiečius!
Šiandien Jurbarke - bėgimas už blaivybę

Šiandien Jurbarke - bėgimas už blaivybę  3

2014.09.05 09:26
Kiekvieną pirmą mėnesio penktadienį visuose Lietuvos miestuose ir kitose pasaulio valstybėse, visur, kur tik yra lietuvių, vyksta masinis bėgimas miesto gatvėmis, skirtas blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui propaguoti.
Vienas iš renginio organizatorių Saulius Lapėnas su talkinusiais savanoriais.

Panemunės pilies kieme aidėjo meno garsai  1

2014.09.05 08:36
Praėjusį savaitgalį Panemunės pilies kieme planuotam surengti šeštajam menų festivaliui „Pilies aidas” įvykti nesutrukdė nei lietus, nei aplinkiniuose miškuose gausiai užderėjęs grybų derlius, nei tą pačią dieną prasidėjęs pasaulio vyrų krepšinio čempionatas. Na, tiesą sakant, antroji ir trečioji priežastys gal kiek ir sumažino šio festivalio žiūro...
Jurbarko krašto muziejaus Parodų ir koncertų salėje pasiklausyti Jurbarko istorijos, pamatyti naujų knygų ir filmų apie mūsų miestą bei rajoną susirinko nemažas būrys kraštiečių.

Kraštiečių sueiga miesto šventės metu  0

2014.08.22 10:09
Tris dienas Jurbarke vykusios miesto šventės metu vyko daugybė renginių – nuo gausybės skirtų pramogoms iki rimtų apdovanojimų už nuopelnus šiam kraštui, svečių priėmimų ir įvairių susitikimų. Vienas iš tokių susitikimų penktadienį, rugpjūčio 15 dieną, vyko Krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje – cerkvėje.
Mūsų partneriai