Laisvalaikis

Stambulas, kuriame slypi seniausios istorinės paslaptys, yra garsiausias prekybos centras istorijoje, tiltas tarp Europos ir Azijos. Šį miestą verta aplankyti.

Kaip atrodo gyvenimas Turkijoje, kai linksmybių uždanga nusileidžia?  1

2014.08.22 09:41
Turkija – šalis, apsupta keturių jūrų, turinti didingą praeitį ir daug istorinių vietų. Tai vienintelė musulmoniška šalis pasaulyje, kurioje religija yra atskirta nuo socialinio gyvenimo. Turistus ši šalis vilioja paslaptingu gamtos grožiu, skaniais patiekalais ir nesibaigiančiomis linksmybėmis. Aš papasakosiu jums apie kitokią kasdienybę, įpročius...
Vertinimo komisija: dainų autorius ir atlikėjas Deividas Bastys, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė, menų festivalio „Pilies aidas“ organizatorius Saulius Lapėnas ir Šakių rajono gitaristų klubo prezidentas Arūnas Danielius.

Įvyko antroji dalyvių atranka į menų festivalį „Pilies aidas“  3

2014.08.22 09:36
Jau kitą savaitgalį (rugpjūčio 30 d.) Panemunės pilyje vyks šeštasis menų festivalis „Pilies aidas“. Dalyvių laukia ne tik parodos, bardų „akademinės valandos“ su arbatos gėrimo ceremonijomis, bendras koncertas po pilies arkomis, bet ir vakaronė iki pat aušros.
Varžybose dalyvavo raiteliai iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Palangos, Šiaulių, Lazdijų, Marijampolės, Prienų, Kaišiadorių, Radviliškio r., Pagėgių rajono sav. ir, žinoma, Jurbarko.

Jubiliejinėje šventėje - žirgų konkūrų varžybos  0

2014.08.22 09:27
Jubiliejinės Jurbarko miesto šventės metu gausus būrys jurbarkiečių ir miesto svečių rinkosi prie Mituvos tilto, kur galėjo stebėti ten vykstančias žirgų konkūro varžybas. Dalyvauti šiose varžybose užsiregistravo net apie 150 startų iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Palangos, Šiaulių, Lazdijų, Marijampolės, Prienų, Kaišiadorių, Radviliškio r., Pagėgių...
„Man aerobika padėjo susigrąžinti dailias kūno formas, tačiau kitoms moterims gali padėti bėgimas, tenisas ar kita sporto šaka”, - teigia trenerė Agnė Bastienė.

Aerobika su Agne: lieknėkime elegantiškai  1

2014.08.22 09:15
Jau ne pirmus metus Jurbarko mieste ir aplink jį aerobikos treniruotes vedanti Agnė Bastienė sako, jog be sporto neįsivaizduoja savo gyvenimo ir artėjant rudeniui vėl suburia visas moteris, norinčias sportuoti. Agnė daugiau nei prieš metus tapo mama, tačiau to neatskleidžia nei moters figūra, nei aktyvus gyvenimo būdas. Moteris atrodo puikiai! Kaip...
Jurbarkiečius džiugins naujas poilsio takas

Jurbarkiečius džiugins naujas poilsio takas  1

2014.08.14 09:57
Penktadienį Jurbarke prasideda jubiliejinės miesto šventės renginiai, žadantys daug smagių akimirkų ne tik jurbarkiečiams, bet ir miesto svečiams. Su kiekviena diena miestas gražėja. Nuo ankstyvo ryto iki vakaro čia pluša darbininkai. Baigiami ir Dvaro parko rekonstrukcijos darbai. Sutvarkytas ne tik parkas, bet ir Mituvos upės pakrantės, atnaujint...
„Lietuvos žygeivių festivalis“ Jurbarke sulaukė 400 dalyvių

„Lietuvos žygeivių festivalis“ Jurbarke sulaukė 400 dalyvių  1

2014.08.08 09:29
Rugpjūčio 2-3 dienomis Jurbarke vyko ketvirtasis tarptautinis dviejų dienų „Lietuvos žygeivių festivalis“, sulaukęs net 400 dalyvių. Dauguma jų - iš didžiųjų Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio. Na, o per visus ketverius metus susiformavo ir 20-30 jurbarkiečių žygio dalyvių būrys.
Sąskrydis Ariogaloje kasmet sutraukia tūkstančius žmonių.

Sąskrydis „Su Lietuva širdy”  1

2014.08.08 08:31
Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 2 dieną, kaip ir kiekvienais metais, Ariogaloje, Raseinių rajone vyko Lietuvos partizanų, laisvės kovų dalyvių, politinių kalinių ir tremtinių sąskrydis „Su Lietuva širdy". Jurbarko tremtiniai taip pat dalyvavo šiame sąskrydyje.
„Tikimės, kad šis projektas neš pelną abiems rajonams. Kuo daugiau lankytojų sugebėsime pritraukti, tuo bus didesnė nauda”, - mano Panemunių regioninio parko direktorius Viktoras Ganusauskas.

Šakių ir Jurbarko rajonų turistinius maršrutus sujungs lyno kelias  0

2014.08.08 08:14
Jurbarko rajono savivaldybės meras Ričardas Juška ir administracijos direktorius Petras Vainauskas praėjusią savaitę susitiko su Šakių rajono savivaldybės vadovais, Lietuvos Respublikos kultūros paveldo departamento direktoriaus pavaduotoju Algimantu Degučiu ir Panemunių regioninio parko direktoriumi Viktoru Ganusausku.
Prekybininkai organizuoja dviračių žygį

Prekybininkai organizuoja dviračių žygį  0

2014.08.01 09:56
Rytoj 15 val. visus kviečiame prisijungti prie UAB „Scanprekyba“ organizuojamo dviračių žygio po Jurbarko apylinkes.
Jurbarke startuoja IV-asis „Lietuvos žygeivių festivalis“

Jurbarke startuoja IV-asis „Lietuvos žygeivių festivalis“  0

2014.07.31 16:26
Šiandien Jurbarko mieste startuoja ketvirtasis tarptautinis dviejų dienų „Lietuvos žygeivių festivalis“, skirtas Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas’’ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono 22-osioms įkūrimo metinėms.
„Mėtų” skilties mergaitės kliūčių ruožui pasibaigus.

„Skautų pradas – 2014“  0

2014.07.31 16:05
Liepos 21-27 dienomis netoli Jūravos, Karšuvos miške šalia nedidelio ežero stovyklavo Tauragės krašto skautai. Čia susirinko gana didelis vaikų ir jaunuolių būrys – per 150. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir Vytauto Didžiojo, Smalininkų, Viešvilės, Raudonės pagrindinių mokyklų, dvi grupės iš Šilalės ir viena iš Šakių rajono, Sudarg...
Jurbarkietis Lukas Ignatavičius - aštuntas IDO Europos šokių čempionate Italijoje.

Jurbarkietis Europoje - tarp aštuonių geriausių  1

2014.07.24 17:27
Pernai metais dalyvavęs IDO pasaulio čempionate Danijoje ir tenai užėmęs septintą vietą „Electric Boogie“ kategorijose, šiemet Lukas Ignatavičius dalyvavo IDO Europos šokių čempionate Italijoje. Ten visus nustebino savo pasiekimu „hip hop“ šokių kategorijoje užėmęs aštuntą vietą, be to šiemet - tai vienintelis lietuvis, kuris šioje kategorijoje pat...
Puikus bėgimo gidas kiekvienam!

Puikus bėgimo gidas kiekvienam!  0

2014.07.18 09:06
 „Bėgimas: universalus gidas“ – galima sakyti, pirmas per nepriklausomybės laikotarpį išsamus leidinys apie bėgimą. Jame viskas, ką reikia žinoti: ir norint pradėti bėgioti (tai daryti tausojant sveikatą), ir siekiant efektyvesnių, kokybiškesnių treniruočių bei nuolatinio tobulėjimo. Iliustruota daugiau nei 300 praktinio pobūdžio nuotraukų!
Savanoriai džiaugėsi savo darbu ir pažintimis su įdomiais žmonėmis

Savanoriai džiaugėsi savo darbu ir pažintimis su įdomiais žmonėmis  0

2014.07.11 10:44
Kaip ir daugelis didžiųjų renginių Dainų šventė neapsiėjo be savanorių.  Savanoriai - žmonės altruistai, kurie aukoja savo laiką, energiją, žinias   dirbant visuomenei naudingą darbą. Praėjusį savaitgalį Vilniuje savanoriais tapo du jaunuoliai jurbarkiečiai - Ignas Daunys ir Urtė Laurinaitytė - jie savanoriavo Dainų šventė.
Jurbarkiečių eisena Vilniaus gatvėmis.

Jurbarkiečiai jubiliejinėje Dainų šventėje kvietė sugrįžti namo  0

2014.07.11 09:59
Pasibaigė 90-oji Dainų šventė, UNESCO pripažinta žmonijos žodinio ir nematerialaus kultūros paveldo šedevru. Į Vinių tomis dienomis sugužėjo daugybė dalyvių ir žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio.
5 patarimai, kaip darbe išgyventi karštą vasaros dieną

5 patarimai, kaip darbe išgyventi karštą vasaros dieną  1

2014.07.08 18:35
Nors pirmąjį vasaros mėnesį saulė mūsų nelepino, dirbti buvo kur kas lengviau, mat paprastai karštas ir tvankus oras trukdo susikaupti, kelia diskomfortą. Japonijoje esančio Vasedos universiteto mokslininkai atliko daugybę tyrimų, bandydami išsiaiškinti žmogaus šilumos komforto ribas. Tyrimais įrodyta, jog nuo 25 °C temperatūros, kiekvieno laipsnio...
Valstybės dieną visi žvejos nemokamai

Valstybės dieną visi žvejos nemokamai  0

2014.07.03 12:18
Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, galima žvejoti nemokamai visuose valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose ir Nemuno deltos regioniniame parke – nereikės nei mėgėjų žvejybos leidimo, nei žvejo mėgėjo bilieto. Mėgėjų žvejybos leidimus arba žvejo mėgėjo bilietus ir liepos 6-ąją turės įsigyti norintieji žvejoti jūroje, privačiuose telkiniuose ir tuose...
Pirmą kartą Jurbarko rajone - bibliotekininkų sąskrydis

Pirmą kartą Jurbarko rajone - bibliotekininkų sąskrydis  0

2014.06.13 13:31
Šilinės kaime, stovyklavietėje „Medaus slėnis“, birželio 6-7 dienomis vyko XIII-asis Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis-seminaras „Suskrido bitelės į žalią pievelę”, kurį šiais metais organizavo Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka.
Dviračių žygis į Smalininkus su „Kiauromis padangomis“

Dviračių žygis į Smalininkus su „Kiauromis padangomis“  0

2014.05.23 13:58
Gegužės mėnuo iš tiesų labai sportiškas, kadangi vyksta labai daug aktyvių užsiėmimų. Vienas iš jų - šeštadienį vykęs dviračių žygis Jurbarkas–Smalininkai–Jurbarkas, kurį suorganizavo „Kiauros padangos“ ir Atvira jaunimo erdvė. Dalyvių skaičius džiuginantis - susirinko net 23 dviratininkai.
Evangelikų liuteronų parapijoje – „Giesmių giesmelė”

Evangelikų liuteronų parapijoje – „Giesmių giesmelė”  0

2014.05.19 00:00
Jau dvidešimtą kartą rengiama kasmetinė Lietuvos evangelikų liuteronų parapijų vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių šventė. Ją organizuoja Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos Sandrauga, kurios pirmininkė yra Laura Matuzaitė–Kairienė. Šįmet Jurbarko evangelikų liuteronų bažnyčioje ji buvo surengta gegužės 10 dieną. Šventėje dalyvavo ir svečiai ...
Antroji teatrų festivalio diena

Antroji teatrų festivalio diena  0

2014.05.16 00:00
Šiandien „Vaivorykštės“ festivalio dalyviai savo rytą pradėjo nuo mankštos. Na o dabar vėl visą dieną vyks įvairūs spektakliai, per pertraukėles jaunimas galės susirinkti 2-ajame aukšte, foje, kur bus įvairūs užsiėmimai. Ypatingai visus raginame ateiti pažiūrėti 18:00 valandą vyksiančio spektaklio "Gaidos", kurį atliks Klaipėdos jaunimo teatras, re...
Šeimos  šventė Eržvilko gimnazijoje

Šeimos šventė Eržvilko gimnazijoje  0

2014.05.16 00:00
Gegužės 15 dieną, Eržvilko pradinių klasių mokiniai sukvietė į šventę savo artimiausius ir mieliausius žmones – mamas, tėčius, močiutes ir senelius. Visi šiai dienai ypatingai ruošėsi: vaikučiai piešė savo šeimynas, piešiniais dekoravo salės sienas; mamos, močiutės ir tėčiai ruošėsi rankdarbių parodai. Joje galima buvo grožėtis nuostabiai siuvinėta...
Šiandien prasidėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės

Šiandien prasidėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės  0

2014.05.15 00:00
Šiandien, Jurbarko kultūros centre prasidėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės „Vaivorykštė'2014“.   Jau buvo pristatytas Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė) spektaklis „Meilės teorija ir praktika“.   Spektaklių ciklas tęsis dvi dienas, todėl šiandien ir rytoj kviečiame...
Susitikimas Ispanijoje

Susitikimas Ispanijoje  0

2014.05.09 00:00
Comenius projekte mūsų mokykla dalyvauja jau kelerius metus ir šie metai buvo ne išimtis. Šiais metais mokyklos mokiniai kartu su mokytojais jau buvo nukeliavę į keletą Europos šalių. Balandžio pabaigoje mokyklos direktorius Petras Baršauskas, mokytojos Margarita Baršauskienė, Irena Štyk bei Kristina Džiaugienė ir mes, dešimtokai Justas Šimkevičiu...
Nugalėtojas Algirdas Petraitis

Šiandien vyko Europos egzaminas 2014  0

2014.05.09 00:00
Europos egzamino 2014 pirmas etapas vyko gegužės 9 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Laikė 11 dalyvių. Buvo pateikta 20 klausimų apie Europos sąjungą. Vienam klausimui atsakyti skirta 60 s. Iš 100 galimų balų  70 surinko bibliotekos administratorius Algirdas Petraitis, antra liko Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė L...
Jurbarke šurmuliuoja miesto ir verslo dienos ...

Jurbarke šurmuliuoja miesto ir verslo dienos ...  0

2014.05.03 00:00
Nuo pat ryto Kauno gatvėje šurmuliuoja verslo parodos ir amatų mugė. Koncertuoja Jurbarko vaikai ir saviveiklininkai. Veikia mamyčių turgelis, vyksta gatvės krepšinio varžybos... Vakare laukia Martos, Ovidijaus Vyšniausko, Irūnos ir grupės "Studentės koncertai...
JURBARKE VYKO KONKURSO „ŠVIESOFORAS“ RAJONINIS TURAS

JURBARKE VYKO KONKURSO „ŠVIESOFORAS“ RAJONINIS TURAS  0

2014.05.02 00:00
Balandžio 29 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių konkurso ,,Šviesoforas“ rajoninis turas, kuriame teisėjavo bei konkurso dalyvių saugumą gatvėse užtikrino Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai.  
Jaunimui gros grupė „Liūdni Slibinai”.

Pristatytas miesto jubiliejaus šventės scenarijus  0

2014.04.28 00:00
Dar nespėjus nutilti Magdeburgo teisių Jurbarko miestui suteikimo 400 – metų sukakties paminėjimo renginių atgarsiams, o jau ir vėl ruošiamasi naujam jubiliejui. Šiemet sukanka 755 metai, kai Petro Duisburgiečio kronikoje buvo pirmą kartą paminėtas Jurbarko vardas. Šią sukaktį trijų dienų šventiniu šurmuliu planuojama paminėti rugpjūčio 15–17 die...
Nelik abejingas Jurbarko karjerui

Nelik abejingas Jurbarko karjerui  1

2014.04.25 00:00
Jau rytoj sugrįžta kasmet organizuojama akcija „Darom 2014“. Povandeninės medžioklės klubo „Neriam“ Kauno regiono atstovas jurbarkietis Edgaras Brazaitis ir regioninės televizijos BALTICUM operatorius Džeraldas Kiulkaitis ragina ir šiais metais nelikti abejingais miesto karjerui. Norima sutvarkyti šalia maudymvietės esančią tinklinio aikštelę, užpi...
Piešinių konkursas moksleiviams – „Gyvūnas – žmogaus draugas“

Piešinių konkursas moksleiviams – „Gyvūnas – žmogaus draugas“  1

2014.04.24 00:00
Trečius metus iš eilės startuoja respublikinis piešinių konkursas „Gyvūnas – žmogaus draugas“. Konkurso organizatoriai, kviesdami įamžinti žmogaus ir gyvūno draugystę, siekia atkreipti vaikų ir jaunimo dėmesį į gyvūnų apsaugą ir teisingą elgseną su jais. Respublikiniame piešinių konkurse kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai nuo 7 i...
Chorvedė Danutė Lapienė linki neprarasti choristo statuso

Chorvedė Danutė Lapienė linki neprarasti choristo statuso  0

2014.04.11 00:00
Šeštadienį vyko koncertas „O mano širdelėj dainelė skambės...“, kuriame dalyvavo visi chorvedės Danutės Lapienės vadovaujami kolektyvai: Jurbarko kultūros centro berniukų choras „Bildukas” ir jaunuolių vokalinė grupė, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus merginų choras „Saulė” ir Antano Sodeikos meno mokyklos jaunių choras. Kolektyvai beveik pilnai...
„O mano širdelėj dainelė skambės...“

„O mano širdelėj dainelė skambės...“  0

2014.04.06 00:00
Šeštadienį vyko „O mano širdelėj dainelė skambės...“ koncertas, kuriame dalyvavo visi chorvedės Danutės Lapienės kolektyvai:  Jurbarko kultūros centro berniukų choras "Bildukas" ir jaunuolių vokalinė grupė, Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus merginų choras "Saulė" ir A. Sodeikos meno mokyklos jaunių choras, kurie beveik pilnai žiūrovų salei sut...
„Kiauros padangos“ atidarė dviračių sezoną Jurbarke!

„Kiauros padangos“ atidarė dviračių sezoną Jurbarke!  2

2014.04.04 00:00
Neformali grupė „Kiauros padangos“, burianti mėgstančius važinėti dviračiais, kovo 29 d. visus kvietė į dviračių sezono atidarymą. Susirinko nors ir negausus, bet linksmas būrelis dviračių entuziastų. Dauguma dalyvių – Jurbarko miesto gyventojai, keletas iš netoliese esančių kaimų ir į gimtąjį Jurbarką vis sugrįžtančių vilniečių.
2012 metų sukarinta stovykla „Žvalgas“

Sukarinta vaikų ir jaunimo vasaros stovykla ŽVALGAS 2014  2

2014.04.01 00:00
VšĮ „Taktinio Mokymo centras” organizuoja pilietinio ugdymo sukarintą vaikų ir jaunimo vasaros stovyklą „Žvalgas 2014”. Mūsų organizuojamos stovyklos tikslai yra lavinti lyderio įgūdžius, atsakomybės, pareigos jausmą naudojant karines disciplinas, formuoti vaikų gebėjimą greitai mąstyti ir poreikį priimti atsakingus sprendimus. Stovykla organizuoja...
Iš kairės: labdaros akcijos iniciatorius D. Kiulkaitis, Petras Mazur, vyr. gydytojo pavaduotoja slaugai Lina Gedminienė, E. Račiūnas, I. Kalinauskas, UAB „SCAN prekyba” direktorius S. Meškauskas, Dovydas Mazur kartu su Jurbarko ligoninės Vaikų skyriaus ve

Jurbarko ligoninėje plinta gerumo virusas  3

2014.03.28 00:00
Neseniai Jurbarko ligoninės Vaikų skyrius pasipuošė dar viena gražia erdve. Naujai įrengta ir ištapyta 10 palata. Šia proga kovo 26 dieną už jos atnaujinimą  buvo apdovanoti pilietinės labdaros akcijos „Mano svajonė“ savanoriai. Vyriausiasis gydytojas Aivaras Šleikys kartu su ligoninės Vaikų skyriaus vedėja Regina Bulotiene bei vyr. slaugytoja Rom...
Biuro „šivos“ kviečiamos dalyvauti konkurse!

Biuro „šivos“ kviečiamos dalyvauti konkurse!  0

2014.03.26 00:00
Prasidėjo registracija į konkursą „Šauniausia biuro administratorė“. Jau dešimtus metus vyksiantį konkursą organizuoja biuro prekių tiekimo lyderė „Officeday“. Administratorių specialybė ypatinga tuo, kad jos daro daug darbų vienu metu, tarsi turėtų kelias poras rankų. Taigi šį kartą visos pretendentės kviečiamos atsakyti į klausimą „Ar esi biuro š...
Mūsų partneriai