Laisvalaikis

Trečioji nacionalinė viktorina: žinias apie Lietuvą bus galima pasitikrinti ir Jurbarke

Trečioji nacionalinė viktorina: žinias apie Lietuvą bus galima pasitikrinti ir Jurbarke  0

2020.02.24 10:24
Sudalyvauti žinių patikrinimo konkurse apie Lietuvą bus galima ir Jurbarke. Trečioji 15min organizuojama Nacionalinė viktorina vyks 2020 m. kovo 7 d. (šeštadienį), 13 val. Jurbarke žinių patikrinimo konkursas vyks Jurbarko viešojoje bibliotekoje.
Pasaulinio garso komedija „Tobuli melagiai“ jau DOMINO teatre!

Pasaulinio garso komedija „Tobuli melagiai“ jau DOMINO teatre!  0

2020.02.19 10:27
Įsibėgėjančiame naujajame DOMINO teatro sezone žiūrovai sulauks dar vienos, išskirtinės premjeros. Jau vasario 19 d. Jurbarko kultūros centro scenoje pasirodys nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų to paties pavadinimo filmą (angl. „Perfect strangers“).
Epizodas iš filmo

Dokumentinis filmas „Partizanas“  0

2020.02.13 10:42
Kas kitas, jei ne mes... Kada, jei ne šiandien! Dokumentinis filmas „Partizanas“ pasakoja unikalią Prisikėlimo apygardos vado Juozo Paliūno-Ryto kovų istoriją. Nuvargintas okupacijos jis aukoja asmeninį gyvenimą, palieka šeimą ir pasitraukia į mišką lemtingam mūšiui dėl Lietuvos laisvės. Geriausiu draugu jis renkasi šautuvą, kurį šv...
Po Prezidento ir muzikos ekspertų įvertinimo „Pikaso” grįžta pas gerbėjus

Po Prezidento ir muzikos ekspertų įvertinimo „Pikaso” grįžta pas gerbėjus  0

2020.02.13 10:07
Artėja jubiliejiniai grupės „Pikaso“ koncertai devyniuose Lietuvos miestuose šių metų vasarį ir kovą. Tavo mieste –Jurbarke, kultūros centre išskirtinis 20-mečio pasirodymas vyks 2020 m. vasario 29d.
Bibliotekos lankytojus pasitinka įspūdingos rankų darbo lėlės

Bibliotekos lankytojus pasitinka įspūdingos rankų darbo lėlės  1

2020.02.10 15:49
Ar norite pamatyti, kaip atrodo Eglė - žalčio žmona? Arba karalius iš pasakos "Nauji karaliaus drabužiai". Arba garbaus amžiaus vyras, kuriam gydytojai draudžia valgyti saldumynus, tai jis paslapčia šlamščia bandeles. Alisa iš Stebuklų šalies. Skrybėliuotis... Net penkiolika pačių įvairiausių rankų darbo lėlių, kurias sukūrė vienas ir tas pats asmu...
Kino filmas vaikams „Broliai meškinai ir fantastiškas nuotykis“

Kino filmas vaikams „Broliai meškinai ir fantastiškas nuotykis“  0

2020.02.06 10:00
Visame pasaulyje jaunųjų žiūrovų mylimi Broliai meškinai leidžiasi į naują nuotykių kupiną kelionę po Fantastikos šalį. Kartu su jais keliauja sumanusis robotas Koko ir talentinga mergina, kuri yra bebaimė kovotoja. Broliai meškinai ir naujieji draugai turi misiją – apsaugoti šventąjį artefaktą, kurio trokšta super galių turintys vagys. 
Mantas Bendžius savo solinės karjeros pradžią pradėjo NAMIE

Mantas Bendžius savo solinės karjeros pradžią pradėjo NAMIE  1

2020.02.03 11:00
Šeštadienį, vasario 1 d., vakare į Manto Bendžiaus pirmąjį solinį koncertą „Namie“ susirinko daugiau nei 200 žiūrovų. Rinkosi jo gerbėjai, draugai, mokytojai, artimieji. Visi, kam svarbi jo kūryba. Koncerto metu Mantas atliko savo kūrybos dainų, kurios pirmą kartą skambėjo jurbarkiečiams.
Komedija SANTUOKA BE ĮSIPAREIGOJIMŲ atvyksta į Jurbarką

Komedija SANTUOKA BE ĮSIPAREIGOJIMŲ atvyksta į Jurbarką  1

2020.01.28 10:11
Kultinė komedija „Santuoka be įsipareigojimų" su puikiu aktorių duetu - Egle Jackaite ir Ramūnu Šimukausku vasario 12 d. 18 val. atvyksta į Jurbarko kultūros centrą.  Komedija sukurta pagal garsaus dramaturgo, Nobelio premijos laureato Dario Fo pjesę, kurią jis parašė savo žmonai, italų aktorei Frankai Rame.
Futboliuko naujienos „Nykštuko“ darželyje

Futboliuko naujienos „Nykštuko“ darželyje  1

2020.01.27 16:33
Sausio 20-24 dienomis „Nykštuko“ lopšelyje-darželyje vyko trys futboliuko renginiai: estafetės su kamuolio valdymo technika, priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių rungtynės. Dalyvavo „Drugelių“, „Saulės zuikučių“, „Sveikuolių“, „Nykštukų“, „Spalviukų“, „Giliukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniai. Varžėsi visi kas tik netingėjo: maži ir dideli, na...
Ką veikti žiemą? Pamatyk 10 saugomų akmenų!

Ką veikti žiemą? Pamatyk 10 saugomų akmenų!  0

2020.01.13 09:56
Ar žinote kokias dovanas mums paliko paskutinis ledynas, dengęs Lietuvą ir pasibaigęs maždaug prieš keturiolika tūkstančių metų? Iš Skandinavijos buvo atvilkęs įspūdingo dydžio akmenų, kurie ir šiandien guli išsimėtę po visą mūsų kraštą. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba šią žiemą ragina keliauti ir pamatyti 10 įspūdingiausių saugomų akmenų. Ri...
Skraistės ir šaliai Jūsų aprangoje: kaip atrodyti puikiai?

Skraistės ir šaliai Jūsų aprangoje: kaip atrodyti puikiai?  0

2020.01.10 10:13
Vėsusis metų laikas dažniausiai paskatina kūrybiškiau pasižiūrėti į savo aprangą, kadangi svarbu suderinti stilių su šiluma, komfortą su galimybe atrodyti išskirtinai ir tuo pačiu traukti aplinkinių žvilgsnius. Vėsiuoju metų laiku daugiausia dėmesio sulaukia akcentai, kadangi dažniausiai dėvima apranga – paprasta, tamsi, minimalistinė, tad tinkamas...
Skrisiu pirmą kartą: smulkmenos, kurių reikia nepamiršti

Skrisiu pirmą kartą: smulkmenos, kurių reikia nepamiršti  0

2020.01.10 09:20
Turbūt daugelis su jauduliu atsimena patį pirmą savo skrydį, kuris kėlė labai daug klausimų ir dažnai buvo neatsiejamas nuo nepagrįstų baimių. Įdomu tai, kad pirmo skrydžio metu žmonės dažniausiai bijo ne tai, kad metaliniu, milžinišku prietaisu sklandys ore, tačiau bijo nesusigaudyti oro uoste, pamesti bilietus, nežinoti kur eiti.
Kino filmas „Tobulas pasimatymas“

Kino filmas „Tobulas pasimatymas“  0

2020.01.06 15:35
Pradinių klasių mokytoja Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pate...
Jurbarko gyventojai: „Dovanokime vieni kitiems meilę, o ne dovanas“

Jurbarko gyventojai: „Dovanokime vieni kitiems meilę, o ne dovanas“  0

2020.01.06 14:30
Visas pasaulis laukia gražiausių metų švenčių, kurios simbolizuoja ne tik dovanas, skanų maistą bei Kalėdines eglutes, tačiau ir rūpestį, meilę bei mažus stebuklus, kuriuos dažniausiai šventiniu laikotarpiu mato net ir didžiausi pesimistai. Ir nors šiais laikais Kalėdinės dovanos gana sureikšminamos, visgi, žmonių širdyse ši šventė vis dar siejasi ...
Atnaujintas „Domino“ teatro spektaklis „Žirklės“ tęsia gastroles po Lietuvą

Atnaujintas „Domino“ teatro spektaklis „Žirklės“ tęsia gastroles po Lietuvą  0

2020.01.02 13:55
Jau sausio 20 d. „Domino“ teatras Jurbarko miesto žiūrovus pakvies tapti detektyvinio nuotykio liudininkais. Visame pasaulyje garsi komedija „Žirklės“, skaičiuojanti aštuntuosius gyvavimo metus ir parodyta daugiau kaip tris šimtus kartų Lietuvos scenose, kviečia į spektaklį, kurio pabaiga priklauso tik nuo žiūrovų!
Jurbarko Vytauto Didžiojo gatvėje šurmuliuoja šventinė mugė

Jurbarko Vytauto Didžiojo gatvėje šurmuliuoja šventinė mugė  6

2019.12.20 15:34
Jei dar nepasirūpinote Kalėdų dovanomis, būtinai užsukite į šventinę mugę, kuri jau vyksta Jurbarke, Vytauto Didžiojo gatvėje, prie kalėdinių eglučių parkelio.  
Naktinio Kalėdinių eglučių turo dalyviai užsuks ir į Jurbarką

Naktinio Kalėdinių eglučių turo dalyviai užsuks ir į Jurbarką  0

2019.12.19 16:46
Gruodžio 21 -22 d. organizuojamas kalėdinių eglučių turas, kuris būtinai užsuks ir į Jurbarką. Turo dalyviai galės pasigėrėti pagrindinėmis Gargždų, Skaudvilės, Tauragės, Raudondvario, Kėdainių, Raseinių miestų eglėmis.  
Kino filmas „SUTEMOSE“

Kino filmas „SUTEMOSE“  0

2019.12.10 10:53
Naujas režisieriaus Šarūno Barto filmas, sukurtas remiantis Vinco Giedros romano „Sviesk, Dovydai, akmenį“ motyvais, pasakoja apie Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo. Apie despotišką okupacinę santvarką ir lietuvių viltis kada nors vėl tapti laisvais. Tai vienos šeimos istorija partizaninio karo metais.Ūkininkų Pliaugų (aktoriai Arvydas Dapšys ir A...
Jaunųjų dziudo sportininkų pergalės

Jaunųjų dziudo sportininkų pergalės  0

2019.12.06 10:46
Š. m. lapkričio 30 d. Kaune vyko Kauno dziudo klubo ,,Budoka“ pirmasis etapas, šiose varžybose dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treniruojami trenerės Dianos Arlauskaitės sportininkai. Varžybose vyko keturiais srautais trijose amžiaus grupėse. Vieni varžėsi tarp baltų diržų, kiti – tarp įvairių. 
Kapela „SADŪNAI“. Geriausios dainos

Kapela „SADŪNAI“. Geriausios dainos  0

2019.12.05 10:21
Tikriausiai mažai Lietuvoje tėra žmonių, negirdėjusių smagių kapelos „Sadūnai“ dainų. Jos nuolat skamba per radiją ir televiziją, festivaliuose ir šventėse. Per daugiau kaip du gyvavimo dešimtmečius  ši kantri stiliaus muzikos kapela  pelnė įvairiausių apdovanojimų.
JUOZAS ERLICKAS  „Laisvoji programa“

JUOZAS ERLICKAS „Laisvoji programa“  0

2019.12.02 14:15
 JUOZAS ERLICKAS  „Laisvoji programa“ Gruodžio 11d. 18 val. Jurbarko kultūros centre
Natalijos Bunkės solinis koncertas

Natalijos Bunkės solinis koncertas  75

2019.11.27 11:12
Solinis koncertas Šaltas švelnumas, moteriška stiprybė, lyg gėlė lede… Neišsenkančia energija, pozityvumu ir paslaptingumu trykštanti atlikėja Natalija Bunkė pirmą kartą pristato savo solinių koncertų turą! Lapkričio 27 d., trečiadienį 18:30 val. Jurbarko kultūros centre!
Prisimenant J. Žemaitį Vytautą. Jurbarke - protų mūšis, Vadžgiryje koncertuos "SKYLĖ" (VIDEO)

Prisimenant J. Žemaitį Vytautą. Jurbarke - protų mūšis, Vadžgiryje koncertuos "SKYLĖ" (VIDEO)  0

2019.11.21 15:40
Antradienis Jurbarko rajone – ypatinga diena. Lapkričio 26 dieną vyks įdomūs renginiai generolo Jono Žemaičio- Vytauto mirties metinėms paminėti.  
Kino filmas vaikams „Monstrų atostogos“

Kino filmas vaikams „Monstrų atostogos“  0

2019.11.18 16:27
Kartu su trimis geriausiais draugais leisimės į paslaptingą kelią, apipintą senosiomis legendomis ir mitais bei atskleisime tūkstančius metų Havajų salose glūdinčias paslaptis. 
Populiariame kelionių vadove po Lietuvą - ypatingas dėmesys Jurbarko kraštui

Populiariame kelionių vadove po Lietuvą - ypatingas dėmesys Jurbarko kraštui  0

2019.11.15 13:43
Jei laikraščiai savo pirmuosiuose puslapiuose anonsuoja įdomiausias publikacijas, tai kelionių vadovai – patraukliausius maršrutus ir įspūdingiausius turistinius objektus. Ant naujojo kelionių vadovo leidimo „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. TOP 1000 objektų“ viršelio puikuojasi Jurbarko krašto panemunės miestai ir miesteliai – Nemuno kelio maršrut...
Kaip sudominti vaikus užsiimti rankdarbiais?

Kaip sudominti vaikus užsiimti rankdarbiais?  2

2019.11.15 11:06
Mamytės su vaikučiais gana dažnai namuose užsiima įvairiais rankdarbiais. Tiesa, kaip rodo praktika, dažniausiai mamytėms ši veikla patinka labiau nei vaikučiams. Jeigu 5-erių metų vaikas dar domisi rankdarbiais, kaip būdu išbandyti naujas priemones, tai paaugę dažniausiai nebežiūri į tą pusę. Tačiau psichologai teigia, kad tai labai rekomenduojama...
Styginių Kvarteto „Chordos“ koncertas „Short Stories From Around The World“ Veliuonos kultūros centre

Styginių Kvarteto „Chordos“ koncertas „Short Stories From Around The World“ Veliuonos kultūros centre  1

2019.11.12 11:50
Programą sudaro trumpi šiuolaikinių kompozitorių kūriniai, kurių dalis perimta iš amerikiečių kvarteto „Kronos“ projekto „Fifty for the Future“, o dalis – užsienio kūrėjų kompozicijos, kurių premjeras pristatė „Chordos“ kvartetas įvairiose šalyse. Skambės dabarties kompozitorių iš Egipto, Ugandos, Indijos, Serbijos, Olandijos, Lietuvos, Kinijos ir ...
Kokybiškos ir brangios ar pigios ir nekokybiškos suknelės. Kaip rasti balansą?

Kokybiškos ir brangios ar pigios ir nekokybiškos suknelės. Kaip rasti balansą?  0

2019.11.11 09:51
Daugeliui atrodo, kad brangus drabužis būtinai turi būti ir bus kokybiškas, kai tuo tarpu pigi suknelė tikrai nebus labai gerai ir gana greitai nusiplaus jos spalva. Tikrai toks požiūris yra klaidingas, kadangi kainą lemia labai daug veiksnių ir galime Lietuvoje įsigyti išties puikios kokybės suknelių iki 50-ies eurų. Tik reikia mokėti ieškoti ir s...
Humoro grupė AMBROZIJA „Sidabrinės vestuvės“

Humoro grupė AMBROZIJA „Sidabrinės vestuvės“  0

2019.11.04 09:24
Vestuvės - stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus - tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų.
Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas: „Spėkite pamatyti, kol ir mūsų dar neuždraudė“

Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas: „Spėkite pamatyti, kol ir mūsų dar neuždraudė“  0

2019.10.17 09:24
,,Domino“ teatras naująjį sezoną pradės tikra sensacija – unikaliu šou „Alkoholio biblija“, kurį kūrybinė komanda kviečia pamatyti, kol dar ir jo neuždraudė. Jau lapkričio 12 d. Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas Jurbarko žiūrovus pakvies į nepamirštamą degustacinę kelionę po pasaulio gėrimų lobyną.
Kino filmas „Pats sau milijonierius“

Kino filmas „Pats sau milijonierius“  3

2019.10.16 09:33
Trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sporti...
Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazistai eTwinning stovykloje ,,Ateities pilietis”

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazistai eTwinning stovykloje ,,Ateities pilietis”  0

2019.10.14 15:04
Rugsėjo 26-27 dienomis Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 7 ir 8 kl. mokiniai - Ernestas Dyglys, Titas Daukšas, Ema Kordušaitė, Nojus Janavičius ir Alvyda Steponavičiūtė -  dalyvavo 2 dienų eTwinning stovykloje ,,Ateities pilietis”  laisvalaikio ir pramogų parke  „Tony resort“ Trakų r.  Ten nuvykę jie ne tik ilsėjosi, bet ir turėjo nemažai p...
Proginės suknelės – moteriško žavesio atspindys

Proginės suknelės – moteriško žavesio atspindys  0

2019.10.14 09:12
Kiekviena moteris džiaugiasi atradusi ir galinti dėvėti sau nepriekaištingai tinkančią, gražią, madingą ir kokybiškos medžiagos suknelę. „DifferentWe“ kūrėjų siekis ir pagrindinė idėja buvo sukurti tokias sukneles, kurios būtų tikro ir šiais laikais kartais nepelnytai užmirštamo moteriškumo išraiška.
Nida – prestižu dvelkiantis Lietuvos kurortas

Nida – prestižu dvelkiantis Lietuvos kurortas  0

2019.10.04 10:06
Ar žinote, kuriame Lietuvos kurorte kasmet apsilanko daugiau nei 700 tūkstančių svečių? Ar žinote, kuri Lietuvos vieta sužavi keliautojus harmoningais pušynų fragmentais, balto smėlio paplūdimiais ir jaukiais pasivaikščiojimų takais? Dar viena užuomina – tai Lietuvos gyvenvietė, į kurią patenkama su keltu. Tikriausiai jau nebelieka abejonių, jog ta...
JMB mėgaujasi bruknėmis

JMB pažintinė ekskursija „Miško ciklas“  0

2019.09.26 09:12
Šiemet sukanka 100 metų nepriklausomos Lietuvos miškų administracijai. Šia proga artėjančią Miškininko dieną VĮ Valstybinių miškų urėdija nusprendė paminėti ypatingai: kviesdama visuomenę švęsti kartu, dovanojant nemokamą pažintinę ekskursiją į mišką. 
Laiko patikrinta komedija "Kapinių klubas"

Laiko patikrinta komedija "Kapinių klubas"  1

2019.09.23 10:18
„Kapinių klubas“ – tai spektaklis apie moteris, apie jų jautrią ir tvirtą draugystę, apie troškimą gyventi ir mylėti bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Čia per rimtas temas kalbama apie aistrą ir meilę gyvenimui. Trijų vienišų moterų gyvenimas yra kupinas juoko, ašarų, pykčio ir susitaikymo. Pagrindinius vaidmenis kuria gerai žinomos...
Mūsų partneriai