Rajone sergamumas gripu ir kovidu sumažėjo, ŪVKTI – padidėjo
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamento Jurbarko skyriaus duomenimis, sausio 5–11 d. (2-ąją šių metų savaitę) Jurbarko rajone stebimas sergamumo gripu ir COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sumažėjimas. Sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) – padidėjo.
Bendras sergamumo šiomis ligomis rodiklis rajone praėjusią savaitę siekė 489,65 atvejo 100 tūkstančių gyventojų. Ankstesnę savaitę (gruodžio 29–sausio 4 d.) jis buvo didesnis – 537,42 atvejo 100 tūkstančių gyventojų.
Praėjusią savaitę Jurbarko rajone buvo užregistruota 27 gripo atvejai (ankstesnę savaitę – 66), ŪVKTI – 94 atvejai (ankstesnę savaitę – 64), COVID-19 ligos – 2 atvejai (ankstesnę savaitę – 5).
Į ligoninę dėl gripo buvo paguldytas 1 asmuo.





























o mokytojai kaip nekvalifikuoti taip nekvalifikuoti. gali daryt erdves kokias nori o mokint nėta kam
„Tūkstantmečio mokyklos II“ – kiekvieno vaiko sėkmei