Jurbarko sambo kovotojų pergalės Šiauliuose
Gegužės 23 dieną Šiauliuose vyko net dvejos sambo varžybos: rytą XVIII tarptautinis Pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko vardo sambo turnyras, o vėliau – Lietuvos kadetų (iki 17 metų) čempionatas. Abiejose varžybose Jurbarko rajonui atstovavo šeši Viliaus Paukščio treniruojami kovotojai: Auksė Eimutytė, Viltė Eimutytė, Dominykas Karvelis, Illia Gordiienko, Kipras Jurkynas ir Artur Patlatiuk.
Stanislovo Kulikausko vardo turnyre čempionais tapo Auksė Eimutytė, Illia Gordiienko ir Artur Patlatiuk. Antrąsias vietas pelnė Viltė Eimutytė ir Dominykas Karvelis. Trečias buvo Kipras Jurkynas.
Vėliau vykusiame Lietuvos kadetų čempionate pirmąją vietą užėmė Viltė Eimutytė. Antrąsias vietas pelnė Dominykas Karvelis ir Auksė Eimutytė, o bronzos medaliais apdovanoti Illia Gordiienko, Artur Patlatiuk ir Kipras Jurkynas.
Smagu, kad iš Šiaulių kiekvienas Jurbarko kovotojas parsivežė net po du medalius.
Viltė Eimutytė buvo pripažinta techniškiausia Lietuvos ladetų čempionato kovotoja tarp merginų.





























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo