Jaunieji dziudo kovotojai pergales skynė Marijampolėje
Vasario 28 dieną Marijampolėje vyko atviras dziudo klubo „Budoka“ pavasario turnyras, kuriame dalyvavo 224 sportininkai iš 19 komandų.
Jurbarko sporto centrui šiose varžybose atstovavo aštuoni Dianos Arlauskaitės ir trys Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai.
Aukso medalius pelnė Rebeka Skripkaitė ir Amelija Jurgilaitė, sidabro medalį laimėjo Andrėja Janavičiūtė.
Austėja Miliūtė ir Vytis Miliūnas iškovojo trečiąsias vietas.





























o mokytojai kaip nekvalifikuoti taip nekvalifikuoti. gali daryt erdves kokias nori o mokint nėta kam
„Tūkstantmečio mokyklos II“ – kiekvieno vaiko sėkmei