Šv. Florijono dieną Jurbarko PGT atvėrė duris visuomenei

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lietuvoje nuo seno tikima, kad Šv. Florijonas saugo nuo gaisrų. Šią dieną pagerbiami priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, kaip visuomenės sergėtojai ir gelbėtojai nuo ugnies pavojų.

 Šiandien Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atvėrė savo įstaigos duris visuomenei. Jurbarkiečiai kviečiami atvykti ir iš arčiau susipažinti su gelbėjimo tarnybos profesija. Čia galite pasimatuoti jų aprangas, išbandyti deguonies kaukes, o kad visiškai įsijaustumėte į gelbėtojo vaidmenį, jums leis purkšti vandenį ir net sėsti už tarnybinio automobilio vairo.

Raudonėje vykusiame renginyje Šv. Florijono dienos proga savivaldybės padėkas už nuoširdų darbą, gaisrų prevencijos veiklos stiprinimą, gyventojų saugaus elgesio įpročių ugdymą bei aktyvią savanorišką veiklą meras Skirmantas Mockevičius įteikė Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos ir Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams ir tarnybų vadovams: Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkui Vaidui Vaičiukynui, ugniagesiams gelbėtojams – Vaidui Naudulaičiui (Eržvilko UK), Jonui Bajerčiui (Juodaičių UK), Rimui Miliui (Smalininkų UK), Vaidui Bičiulaičiui (Šimkaičių UK) ir skyrininkui – Vytui Bankauskui (Raudonės UK), Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Tomui Statkui, inspektoriui Tadui Vosyliui, vyriausiajam specialistui Valdui Juozapaičiui, budinčios pamainos vadui Gintarui Palaičiui, budinčios pamainos vyresniajam ugniagesiui gelbėtojui Ramūnui Onusaičiui. 

„Mūsų laikas“ redakcija sveikina Jurbarko PGT personalą su jų profesine švente ir linkime išlikti energingiems, visuomeniškiems ir sveikiems.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai