Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiandien Jurbarko ligoninės parkelyje, žibuoklių pievelėje, vyko renginys, skirtas Lietuvos medicinos darbuotojų dienai.

Mūsų miesto ir rajono gydytojus, slaugytojus ir greitosios medicinos pagalbos medikus sveikino Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras, Antano Sodeikos meno mokyklos vadovas ir auklėtiniai. Gražus koncertas sukvietė gausų būrį klausytojų parkelyje ir prie ligoninės langų. 

Rajono meras Skirmantas Mockevičius kreipdamasis į medikus sakė: „Brangūs medicinos darbuotojai, jūs esate tie, į kuriuos mes kreipiamės skausmo ir nevilties apimti, jūs esate tie, iš kurių tikimės stebuklo ir greito pasveikimo. Dėkojame, kad esate ir rūpinatės mūsų sveikata.“ Meras linkėjo visiems sveikatos ir toliau sėkmingo bei sklandaus darbo.

Ligoninės vadovė Rūta Lukšienė džiaugėsi, kad ši diena tokia graži ir pilna pavasario žiedų ir garsų. Dėkojo savo personalui už darnų komandinį darbą, jų artimiesiems už supratingumą ir palaikymą. Vadovė nuoširdžiai dėkojo šios šventės rengėjams, kurie jau trečius metus pagerbia mūsų rajono medicinos personalą. Už šios šventės sumanymą padėkos raštą vadovė įteikė Danutei Budrytei-Samienei. Medicinos darbuotojų dienos proga visiems medikams ji linkėjo neblėstančio noro padėti, besąlygiško atsidavimo darbui ir žmonėms, sveikatos ir kantrybės sunkiomis akimirkomis. 

Sveikinimus medikams skyrė ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos direktorius Gytis Gvozdas: „Jūsų dienos proga mes sveikiname jus ir norime pasakyti AČIŪ, kad jūsų dėka galime dainuoti! Mylim, gerbiam ir apkabinam visus!“

Meno mokyklos auklėtiniai Aistė Butėnaitė ir Artūras-Juozapas Purlys su vadove Rūta Šličkute medikų bendruomenei dovanojo savo skambiausius posmus, o Konstantino Glinskio teatro muzikinė grupė kvietė drauge dainuoti ir pajudėti. 

„Mūsų laikas“ redakcijos kolektyvas prisideda prie sveikinimų medikams, ačiū už Jūsų darbą, būikte laimingi ir sveiki!

 

Video: Lietuvos medicinos darbuotojų diena Jurbarke

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai