PEREINAMOJI TAURĖ ANTRUS METUS IŠ EILĖS ATITEKO JURBARKIEČIAMS

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Daugiau nei mėnesį trukęs krepšinio turnyras viršininko taurei laimėti finišavo. Šiame turnyre dalyvavo 6 komandos sudarytos iš Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) darbuotojų komandų. Daug įtemptų, įdomių, bei nervingų pirmojo etapo kovų (viso 15 rungtynių pirmajame etape) išaiškino keturias stipriausias turnyro komandas, kurios pateko į finalinį turnyro etapą. Finalinės varžybos vyko NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) licenciją turinčioje Marijampolės Žaidimų sporto mokyklos sporto salėje, rungtynes aptarnavo MKL (Moksleivių krepšinio lyga) teisėjai bei sekretoriato darbuotojai.

Pirmoji pusfinalio kova vyko tarp turnyro favoritų bei pernykščių čempionų „Jurbarko r. PK“ komandos ir „VPK UNITED“ komandos. Pirmojo etapo rungtynėse šių komandų įtemptą akistatą 12 taškų skirtumu laimėjo jurbarkiečiai. Šį kartą dvikova baigėsi be didelių netikėtumų - jau nuo antrojo rungtynių kėlinio padidinę apsukas, į priekį dviženkliu skirtumu 47:33 pabėgę „Jurbarko r. PK“ krepšininkai sutriuškino savo varžovus ir įtikinamu rezultatu - 100:66 žengė į finalinę dvikovą.

„Jurbarko r. PK“ komandoje nesustabdomas buvo Valdas Undraitis pelnęs 38 taškus, jam taip pat puikiai talkino Aivaras Dumčius ir Edvinas Kučinskis, pridėję po 13 taškų.

„VPK UNITED“ : Andrius Levanas – 32 taškai, Andrius Baliulis – 23 taškai.

Antrajame pusfinalyje susitiko antrąją ir trečiąją vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos: „ONTS“ bei „Vilkaviškio r. PK“ komandos. Pirmojo etapo rungtynės tarp šių komandų baigėsi „ONTS“ pergale – 73:59. Ir šiame susitikime po dviejų kėlinių 37:21 švieslentės rezultatas rodė įtikinamą pastarųjų persvarą, tačiau viskas apsivertė antroje rungtynių pusėje, kuomet vilkaviškiečiai taikliais tritaškiais metimais pradėjo vytis varžovus. Vis tik dramatiškoje rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo „ONTS“ ekipą, kuri rezultatu 73:70 išsinešė pergalę savo rankose bei bilietą į finalinį etapą.

„ONTS“: Mangirdas Račius 31 taškas, Žilvinas Šimaitis pridėjo 20 taškų.

„Vilkaviškio r. PK“ komandoje išsiskyrė Aidas Bulevičius – 29 taškai, Tadas Bindokas – 15 taškų.

Finalų dienos pirmojoje dvikovoje, rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko pusfinalių pralaimėtojai „Vilkaviškio r. PK“ ir „VPK UNITED“ komandos. Rungtynes kovingai pradėjusi vilkaviškiečių ekipa į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudama saugiu rezultatu 47:30. Antras rungtynėse iš eilės blankiai žaidžiantys „VPK UNITED“ po trijų kėlinių atsilikinėjo rezultatu 53:66, ketvirtajame, lyg prabudę, pradėjo spausti varžovus po visą aikštę ir, iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms, deficitas buvo tik 3 taškai, tačiau, rungtynių pabaigoje tiksliau žaidė „Vilkaviškio r. PK“, kuri įtvirtino savo pergalę ir šventė bronzinę pergalė rezultatu 80:73.

„Vilkaviškio r. PK“ : Aidas Bulevičius – 30 taškų, Tadas Bindokas – 25 taškai, Tomas Brūzga – 11 taškų.

„VPK UNITED“ : Andrius Levanas – 25 taškai, Andrius Baliulis – 18 taškų, Rytis Kazakevičius -15 taškų.

Auksinėje dvikovoje dėl čempionų vardo susitiko pernykščiai finalininkai „ONTS“ ir „Jurbarko r. PK“ komandos, vienų tikslas buvo pergalingai atsirevanšuoti, kitų - apginti pernai metais iškovotą titulą. Pirmaudami 12:7 rungtynių pradžią geriau pradėjo „ONTS“ ekipa, tačiau kėliniui įsibėgėjus jurbarkiečiai į pertrauką tarp kėlinių išėjo pirmaudami 29:20. Po dviejų kėlinių pirmaujanti komanda nepakito 51:40. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito, „ONTS“ komandai nepavyko stabdyti įspūdingai žaidusio Jurbarko lyderio Valdo Undraičio, o jo vedama ekipa antrus metus iš eilės kėlė nugalėtojų taurę bei pasidabino „aukso“ medaliais. Finalinė rungtynių sirena 94:80 skelbė „Jurbarko r. PK“ pergalę.

„Jurbarko raj. PK“ nesustabdomas buvo Valdas Undraitis – 55 taškai, Vaidotas Tamulis pridėjo 15 taškų.

„ONTS“ : Donatas Merkevičius – 24 taškai, Mangirdas Račius – 22 taškai, Žilvinas Šimaitis – 18 taškų.

Turnyro uždarymo metu Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Harimantas Poškevičius pasidžiaugė dar vienu puikiu sporto renginiu, visiems dalyviams palinkėjo gražių švenčių ir apdovanojo turnyro laureatus. Komandoms prizininkėms buvo įteikti diplomai, medaliai bei prizai, o pereinamoji viršininko taurė antrus metus iš eilės atiteko „Jurbarko r. PK“ ekipai.