Krašto žinios

Vadžgiryje apdovanos konkurso „Krašto auksas“ nugalėtojus

Vadžgiryje apdovanos konkurso „Krašto auksas“ nugalėtojus  0

2020.02.03 20:51
Vadžgiryje šeštadienį, vasario 8 dieną, už sėkmingai įvykdytus projektus, įgyvendinant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, skleidžiant gerąją patirtį, bus apdovanoti Žemės ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Krašto auksas“ Tauragės apskrities nugalėtojai.
Paramos saulės elektrinėms ir biokuro katilams įsirengti kreipėsi per 10 tūkst. gyventojų

Paramos saulės elektrinėms ir biokuro katilams įsirengti kreipėsi per 10 tūkst. gyventojų  0

2020.02.03 20:44
Pagal šiemetinį kvietimą teikti paraiškas kompensacijai saulės elektrinei įsirengti ar senam biokuro katilui pasikeisti Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) per mėnesį – iki sausio 31 d. – gavo 10 140 gyventojų paraiškų, informuoja Aplinkos ministerija.
Paukščių gripo prevencijai - naminius paukščius reikės laikyti uždarytus

Paukščių gripo prevencijai - naminius paukščius reikės laikyti uždarytus  0

2020.02.03 20:39
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu nuo rytojaus, vasario 4 d., visiems paukščių laikytojams nurodoma naminius paukščius laikyti aptvertuose kiemuose, aptvaruose arba uždarytus patalpose, taip saugant juos nuo galimų kontaktų su laukiniais paukščiais. Šis reikalavimas galioja tiek savo reikmėms laikantiems paukš...
,,Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos Erasmus+ grupė įsitikinusi - Pasaulio ateitis – jaunimo rankose"

,,Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos Erasmus+ grupė įsitikinusi - Pasaulio ateitis – jaunimo rankose"  0

2020.02.03 11:16
Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos ,,Erasmus+“ projekto  - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“ ( „Eurotopija- geresnės ateities kūrimas plėtojant ekologišką gyvenimo būdą“) komanda sėkmingai tęsia prasmingą veiklą.
Agnė Čižienė UAB „Manvesta“ vedančioji direktorė

Valdovų rūmuose apdovanota Jurbarko logistikos įmonė UAB „Manvesta“  0

2020.01.31 14:52
Iškilmingame renginyje, vykusiame Valdovų rūmuose, apdovanotos atsakingiausios šalies įmonės. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet rengiami Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai sutraukė būrį verslo atstovų, o konkurse iš viso dalyvavo net 65 įmonės. Daugiausia nominacijų susižėrė įmonės „Layher Baltic“ ir „SDG“.
„Mūsų laiko“ montažas

Padidės abiejų rajono vadovų atlyginimai  15

2020.01.31 13:17
Nuo sausio 1 dienos padidės rajono mero Skirmanto Mockevičiaus bei jo pavaduotojo Daivaro Rybakovo darbo užmokestis. Pareiginės algos padidintos rajono rajono tarybos narių valia sausio 30 dienos tarybos posėdyje. Svarstant šiuos klausimus nekilo jokių ginčų, nes abu sprendimai – formalumai. Rajono politikai šiame posėdyje pakeitė savo sprendimus, ...
Etikos komisijos pirmininkas patvirtintas iš ketvirto karto

Etikos komisijos pirmininkas patvirtintas iš ketvirto karto  4

2020.01.30 20:44
Sausio 30 dienos rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintas Etikos komisijos pirmininkas. Rajono tarybos narių balsais patvirtinta Gintario Stoškaus kandidatūra, kurią rajono opozicija į šias pareigas pasiūlė jau ketvirtą kartą. Jei iki tol ankstesniuose tarybos posėdžiuose valdančioji dauguma šią kandidatūrą atmesdavo, šį kartą buvo kitaip....
Viešoji biblioteka tiesiogiai transliuos rajono policijos veiklos ataskaitos pristatymą

Viešoji biblioteka tiesiogiai transliuos rajono policijos veiklos ataskaitos pristatymą  0

2020.01.27 18:59
Sausio 28 d. 10 val. Jurbarko rajono viešojoje bibliotekoje įvyks Jurbarko rajono policijos komisariato ataskaitinio susirinkimas, kurios metu bus pristatyta Jurbarko policijos 2019 m. veiklos ataskaita. Jei negalėsite atvykti pasiklausyti, nieko baisaus.  Viešoji biblioteka savo feisbuko paskyroje šį susirinkimą ir rajono policijos komisariato vei...
Kviečia teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2020 metams

Kviečia teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2020 metams  0

2020.01.17 11:45
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja, jog siekiant užtikrinti tvarią Neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) finansavimo sistemą, 2020 metais NVŠ veiklos bus ir toliau finansuojamos išlaikant 2019 m. finansavimo lygį. Finansavimas savivaldybes ir švietimo teikėjus pasieks įprasta pastarųjų metų tvarka.
Seimo nario padėjėja grįžta dirbti į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją

Seimo nario padėjėja grįžta dirbti į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją  12

2020.01.16 21:35
Rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo  specialisto pareigas netrukus pradės eiti Goda Vilkelienė, šiuo metu Vilniuje dirbanti Seimo nario Ričardo Juškos padėjėja-sekretore.
Skaito Vidmantas, o klausosi Gnara

Naujovė Jurbarke. Šuo padeda pamilti knygą ir išmoko drąsos  0

2020.01.15 10:14
Didžiuosiuose miestuose populiarėjanti naujovė pasiekė ir Jurbarką. Rajono biblioteka ir visai neseniai šunų dresūros mokyklą “Auksiukas” atidariusi Jurgita Kairelytė mažuosius jurbarkiečius kviečia į ypatingus skaitymus su šunimi.
Gausiai susirinkusieji prie Jurbarko kultūros centro pagerbė laisvės gynėjų aukas  (NUOTRAUKOS)

Gausiai susirinkusieji prie Jurbarko kultūros centro pagerbė laisvės gynėjų aukas (NUOTRAUKOS)  0

2020.01.12 19:49
Skambėjo padėkos žodžiai ne tik laisvės gynėjams, bet ir tiems, kurie nepatingėjo "išeiti iš komforto zonos" ir tokį darganotą sekmadienio vakarą praleido aikštėje prie Jurbarko kultūros centro, Atminimo valandoje. Pasidžiaugta, kad prie Atminimo laužų susirenka vis daugiau jurbarkiečių.
Sužinokite, kaip per metus pasikeitė rajone gyvenamąją vietą deklaravusių skaičius

Sužinokite, kaip per metus pasikeitė rajone gyvenamąją vietą deklaravusių skaičius  0

2020.01.09 12:32
Lietuvoje gyvenamąją vietą yra deklaravę virš 3 mln. žmonių, skelbia Registrų centras. Palyginti su 2018 metais, jų skaičius sumažėjo 2,7 tūkst. iki 3,03 mln. Per vienerius metus Jurbarko krašte gyventojų skaičius sumažėjo maždaug 650.  
Juodaičių ugniagesiams nupirko gaisrinę autocisterną

Juodaičių ugniagesiams nupirko gaisrinę autocisterną  0

2020.01.07 11:52
Rajono savivaldybė už 12 000 Eur Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos Juodaičių ugniagesių komandai nupirko gaisrinę autocisterną „IVECO-MAGIRUS“. Naujo pirkinio apžiūrėti vyko Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas ir Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Stasys Pocius, informuoja rajono savivaldybė.
Prasidėjo Trijų karalių kelionė po Jurbarką (nuotraukos)

Prasidėjo Trijų karalių kelionė po Jurbarką (nuotraukos)  0

2020.01.06 09:59
Linksminkimės ir džiaukimės, Dievui garbę duodami giedokime.  Tokią giesmę pirmadienio rytą traukė Trys karaliai ir juos lydinti Žvaigždė, pradėję savo tradicinę kelionę po Jurbarką. Išminčiai pasidžiaugė pirmą kartą iškritusiu sniegu, sveikino jurbarkiečius bei priminė, kad šventinis stebuklų metas jau baigėsi ir metas pradėti dirbti įprastus darb...
Sužinokite populiariausius jurbarkiečių vardus 2019  metais

Sužinokite populiariausius jurbarkiečių vardus 2019 metais  1

2019.12.30 15:09
Populiariausi vardai Jurbarko rajone šiais metais – Joris ir Luknė. Kaip „Mūsų laikui“ gruodžio 30 dieną sakė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Laima Keraitė, populiariausi 2019 metais Jurbarko krašto berniukų vardai buvo Joris (šiais metais užregistruoti septyni), Lukas (ketur...
Raudonės pilis dirbs ir antrąją Kalėdų dieną

Raudonės pilis dirbs ir antrąją Kalėdų dieną  3

2019.12.20 12:27
Gruodžio 26 d. kviečiame aplankyti Raudonės pilį, bei užlipti į Raudonės pilies bokštą, informuoja Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras.    
Planuoja tikslinti mokyklų tinklo petvarkos planą

Planuoja tikslinti mokyklų tinklo petvarkos planą  1

2019.12.19 15:15
Rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius informuoja, kad atsižvelgiant į pastarųjų metų mokinių skaičiaus pokyčius ir demografines tendencijas Jurbarko rajone, 2020 m. planuojama tikslinti savivaldybės tarybos patvirtintą mokyklų tinklo pertvarkymo 2016–2020 metais bendrąjį planą.
Apklausos rezultatai: rajono mokiniai dažniausiai nerimauja ne dėl patyčių, o dėl pažymių ir didelių mokymosi krūvių

Apklausos rezultatai: rajono mokiniai dažniausiai nerimauja ne dėl patyčių, o dėl pažymių ir didelių mokymosi krūvių  0

2019.12.16 15:29
Apklausoje apie mokinių požiūrį į saugią aplinką atsiskleidė jų požiūris į švietimo sistemą bei mokymosi kokybę. Mokinių apklausos rezultatai parodė, kad rajono mokiniai dažniausiai nerimauja ne dėl patyčių, o dėl pažymių ir didelių mokymosi krūvių; nesaugiausi jaučiasi internetinėje erdvėje, o paprašyti nurodyti jų mokykloje pasitaikančias problem...
Vadžgiryje - atsisveikinimas su mažąja kultūros sostine

Vadžgiryje - atsisveikinimas su mažąja kultūros sostine  0

2019.12.14 23:10
Gruodžio 14 dieną Vadžgiryje vyko iškilmingas mažosios kultūros sostinės uždarymas – su unikalių krosnių nuotraukų paroda bei ypatingu koncertu. 
Savivaldybių gerovės indeksą įvertino ir rajono meras

Savivaldybių gerovės indeksą įvertino ir rajono meras  0

2019.12.13 19:13
Vilniaus politikos analizės instituto gruodžio 11 dieną skelbiamame savivaldybių gerovės indekse pirmoje vietoje Neringos savivaldybė, o blogiausiai įvertintas Ignalinos rajonas. Jurbarko rajonas šiame indekse bendroje 60 savivaldybių lentelėje užėmė 39 vietą, t.y. žemesnę, nei praėjusiais metais (buvo 33).
Iliuzionistas Algimantas Frankonis

Rajono globėjams padovanojo šventinį vakarą su magijos prieskoniu  0

2019.12.12 15:39
Gruodžio 11-osios vakarą į buvusią Jurbarko cerkvę rinkosi rajono globėjai ir įtėviai. Čia vyko jau antrasis toks šventinis padėkos renginys, skirtas Jurbarko krašto globėjams ir įtėviams. VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ organizuotame renginyje prisiminti ir pagerbti visi rajono globėjai.  
VTEK paskelbė sprendimą dėl buvusios administracijos direktorės elgesio

VTEK paskelbė sprendimą dėl buvusios administracijos direktorės elgesio  2

2019.12.11 15:10
Eidama Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės pareigas, V. Rekešienė laiku nedeklaravo dalyvavimo viešųjų pirkimų procedūrose.  
Greitai nebeliks miesto prieigas „puošusių“ priekabų

Greitai nebeliks miesto prieigas „puošusių“ priekabų  6

2019.12.10 14:48
Laikui bėgant nebeliks jurbarkiečių aistras kaitinusių vilkikų priekabų. Jurbarko miesto Lauko gatvėje bei Dariaus ir Girėno bei Vydūno sankryžoje beveik vienerius metus stovinčias priekabas nusipirko jurbarkietis verslininkas Saulius Radomskis, tai patvirtinęs ir „Mūsų laikui“.  
Padėkos pietų sukvietė rajono kunigus ir vienuolius

Padėkos pietų sukvietė rajono kunigus ir vienuolius  0

2019.12.10 11:41
Šv. Kalėdų proga – tradiciniai padėkos pietūs su kunigais ir vienuoliais. Artėjant Šv. Kalėdų šventėms Jurbarko rajono mero Skirmanto Mockevičiaus kvietimu gruodžio 5 d. Jurbarko rajono parapijų kunigai ir vienuoliai, Jurbarko rajono savivaldybės vadovai susirinko bendram pokalbiui su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais aptarti besibaigiančių met...
Pakelėje  - originalus kvietimas į bendruomenės šventę

Pakelėje - originalus kvietimas į bendruomenės šventę  0

2019.12.05 11:26
Šimkaičių seniūnijos Paulių bendruomenė savo 10 metų veiklos sukaktį pasitinka originaliai. Ne tik šventiniu renginiu, bet ir ypatinga puošmena, kuri pasitinka visus pravažiuojančius. Iš tolo akį traukia didžiulis šventinis ryškiaspalvis tortas su linksmais žmogeliukais – visį šių „kūrinių“ sumanytojai ir autoriai – aktyvūs šio kaimo gyventojai auk...
Balsavimas dėl G. Stoškaus skyrimo į Etikos komisijos pirmininkus.

Nenusileidžia nė viena pusė: valdantieji antrą kartą atmetė opozicijos pasiūlytą kandidatą į Etikos komisijos pirmininkus (VIDEO, NUOTRAUKOS)  0

2019.11.29 14:31
Svarstant tą patį klausimą aistrų gerokai mažiau, bet rezultatas – tas pats. Lapkričio 28 dienos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pasikartojo spalio 31 dienos tarybos posėdžio scenarijus. Opozicija antruoju bandymu pasiūlė tą patį kandidatą į etikos komisijos pirmininkus, kam rajono valdantieji ir šį kartą nepritarė.    
Nedarbo lygis rajone mažesnis nei praėjusiais metais

Nedarbo lygis rajone mažesnis nei praėjusiais metais  3

2019.11.29 13:32
Kaip „Mūsų laiką“ informavo Tauragės apskrities užimtumo tarnybos Jurbarko skyriaus vedėja Rita Kliukienė, šių metų spalio mėnesio pabaigoje buvo 1 530 bedarbių, t.y. 506 mažiau, nei 2018 metų spalio pabaigoje. Nedarbas siekė 10,1 proc. nuo darbingo amžiaus rajono gyventojų, t.y. 3,1 proc. mažesnis, nei 2018 metų spalio pabaigoje, kuomet nedarbas s...
Tarptautinę neįgaliųjų dieną šventė netradiciškai

Tarptautinę neįgaliųjų dieną šventė netradiciškai  2

2019.11.29 12:12
Lapkričio 28 dieną Jurbarko rajono neįgalieji tarptautinę neįgaliųjų dieną pasitiko netradiciškai. Apie 130 šios organizacijos narių sugužėjo į Jurbarko „Nemunas“ kavinę. „Nusprendėme, kad norime šiltai pabendrauti,“ - savo kalbą pradėjo Vida Pieniutienė, rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė, pasidžiaugusi kiekvieno draugijos nario stiprybe bei l...
Lapkričio 26 dieną žemdirbių protesto akcijos Jurbarke maršrutas.

Trūko ir rajono ūkininkų kantrybė. Į Jurbarką suvažiuos traktoriais  7

2019.11.21 14:16
Prie žemdirbių protesto akcijos jungiasi ir rajono ūkininkai. Rajono ūkininkų sąjunga informuoja, kad lapkričio 26 dieną Jurbarke vyks antra žemdirbių protesto akcijos dalis – Važiavimas su žemės ūkio technika. Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir rajono ūkininkai jungiasi prie akcijos – tą dieną iš įvairių miestelių rajono žemdirbiai į Jurbarko mie...
Jurbarko mokytojai prisijungia prie STREIKO

Jurbarko mokytojai prisijungia prie STREIKO  7

2019.11.21 13:45
Lapkričio 28 dieną prie Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjungos (LŠMPS) organizuojamo įspėjamojo streiko prisijungia ir Jurbarko rajone veikiančio LMŠMPS susivienijimo nariai. Streikuoti yra nutarę Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos, Jurbarko Vytauto ir Naujamiesčio progimnazijų, Eržvilko gimnazijos, Smalininkų Lidij...
Žemės mokesčio lengvata: rajono žemdirbiams „ašaros“, biudžetui - netektis

Žemės mokesčio lengvata: rajono žemdirbiams „ašaros“, biudžetui - netektis  0

2019.11.18 12:01
Jei Kėdainių rajono žemdirbiams net traktoriais apgulus savivaldybę nepavyko išsireikalauti iš savo valdžios jokių žemės mokesčio lengvatų, Jurbarko krašto žemdirbiams rajono tarybos dauguma buvo palankesnė. Rajono valdantieji spalio 11 dienos neeiliniame tarybos posėdyje pirmuoju teikimu iš karto pasiūlė ir patvirtino mokestį už žemės ūkio paskirt...
Šventėje apsilankė ir du vienintelės lietuvių skalikų veislės šunys, kuriuos augina Jurbarko rajono savivaldybės vicemeras Daivaras Rybakovas kartu su žmona Irma.

Eržvilko medžiotojų būrelis laikosi senų tradicijų  0

2019.11.13 17:20
Dar neatmenamais laikais žmonės, norėdami išgyventi, įvaldė medžioklės įgūdžius. Tai buvo vienas pagrindinių maisto ir aprangos šaltinių. Ilgainiui medžioklės reikšmė žmogaus gyvenime keitėsi, atsiradus žemdirbystei ir gyvulininkystei radosi kitų šaltinių, aprūpinančių žmones svarbiausiomis reikmėmis, tačiau medžioklės tradicija išliko iki mūsų die...
Kol gripas kitur siautėja, į Jurbarko rajoną tik įžengė

Kol gripas kitur siautėja, į Jurbarko rajoną tik įžengė  0

2019.11.12 16:58
Pirmąją lapkričio savaitę Jurbarko rajone užfiksuotas pirmasis susirgimas gripu.  
Tokie vandens filtrai nuo šiol valys Jurbarko gyventojus pasiekiantį vandenį.

Naujieji filtrai iš Jurbarko vandens pašalina manganą  3

2019.11.07 16:32
Trečiadienį UAB „Jurbarko vandenys“ miesto bendruomenei pristatė naujuosius vandens kokybės gerinimo įrenginius, kurie nuo šiol valys miestiečių naudojamą vandenį nuo įvairių nepageidaujamų medžiagų. Į pristatymą kviesti ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, Jurbarko seniūnas Romualdas K...
Netikėta žinia po naujų konteinerių atidarymo – jais naudotis nėra saugu

Netikėta žinia po naujų konteinerių atidarymo – jais naudotis nėra saugu  7

2019.11.06 16:23
Groteskiška situacija. Vieną savaitę naujus konteinerius iškilmingai atidaro ir leidžia jais naudotis, o jau kitą savaitę praneša, kad to daryti negalima, nes gyventojams mesti į juos šiukšles nėra saugu. Tokia bėda su naujais požeminiais atliekų konteineriais, kurių atidarymo renginį Jurbarke praėjusią savaitę surengė Tauragės regiono atliekų tvar...
Mūsų partneriai