Krašto žinios

Taryba dėl pirmokų komplektų apsisprendė: viena mokykla džiaugiasi, kita laidojasi

Taryba dėl pirmokų komplektų apsisprendė: viena mokykla džiaugiasi, kita laidojasi  30

2019.06.27 14:12
Po ilgų diskusijų, aistrų, kaltinimų rajono savivaldybės tarybos nariai birželio 27 dienos posėdyje apsisprendė – pritarė Naujamiesčio progimnazijos vadovybės prašymui formuoti ketvirtą pirmokų klasę. Balsavimo rezultatus Vytauto Didžiojo progimnazijos pedagogai pasitiko žodžiais „Gėda, gėda“. Apmaudo neslėpė ir vadovas V. Bakšys.    
Miesto progimnazijų bėdos. Būsimų pirmokų tėvai šaukiasi mero pagalbos (atviras vienos mamos laiškas)

Miesto progimnazijų bėdos. Būsimų pirmokų tėvai šaukiasi mero pagalbos (atviras vienos mamos laiškas)  18

2019.06.17 12:22
„Esu būsimos pirmokės mama Giedrė. Nesu tikra, ar šį mėnesį Naujamiesčio progimnazijoje buvusiame susitikime su atstovais iš Jurbarko rajono savivaldybės dėl būsimų pirmokų papildomos klasės formavimo, tėvai buvo tinkamai išklausyti, o tuo labiau - išgirsti. Esu susirūpinusi susidariusia situacija ir norėčiau Jums išdėstyti savo mintis bei atstovau...
Vandens stygiaus nėra, bet jo suvartojimas šoktelėjo trečdaliu

Vandens stygiaus nėra, bet jo suvartojimas šoktelėjo trečdaliu  1

2019.06.12 15:36
Į „Mūsų laiką“ trečiadienį, birželio 12-ąją, kreipėsi viena Miškininkų kvartalo gyventoja. Ji pastebėjusi, kad namuose sumažėjo vandens spaudimas ir srovė bėga silpniau. „Bijau, kad nenutiktų taip, kaip Kaune“, – kalbėjo moteris, turėdama omeny pastarosiomis dienomis pasirodžiusius pranešimus, kad alinant karščiams dalis kauniečių kenčia vandens st...
Sinagogų aikštėje jau kyla Memorialas (nuotraukos, video)

Sinagogų aikštėje jau kyla Memorialas (nuotraukos, video)  1

2019.06.10 14:08
Sinagogų aikštės Memorialo statybos darbai Jurbarke vyksta pagal planą. Prie šio paminklo jau pirmadienį plušėjo pats skulptorius, CAN New Artists Collegium (Izraelis) vadovas, monumento autorius Dovydas Zundelovičius, kuris Jurbarke žadėjo praleisti dar kelias dienas. Birželio 10-oji diena tapo istorine, kuomet atgabentas pirmasis reikalingų medži...
9 tūkst. Tauragės apskrities ūkininkų gali papildomai įsigyti žymėtų degalų

9 tūkst. Tauragės apskrities ūkininkų gali papildomai įsigyti žymėtų degalų  0

2019.06.06 15:25
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiais metais daliai ūkininkų, atsižvelgiant į jų vykdomą žemės ūkio veiklą, skiriamas papildomas lengvatiniu akcizų tarifu apmokestinamo žymėto gazolio (dyzelinių degalų) kiekis. Papildomai žymėtų degalų iki birželio 30 d. gali įsigyti apie 9 tūkst. Tauragės apskrities ūkininkų, o ...
Asociatyvinė. Štai taip atrodo paprastoji angis.

Skaitytoja sunerimusi: pagrindinėje maudymvietėje pastebėjo gyvačių  11

2019.06.06 14:21
Ketvirtadienio vidurdienį su „Mūsų laiko“ redakcija susisiekė išsigandusi moteris, kuri mums parašė tiesiai iš maudynių vietos. Ją, atėjusią su vaiku išsimaudyti į Jurbarko karjerą, pagrindinę maudymvietę, išgąsdino palei krantą praplaukusi gyvatė. Jos žodžiais, maždaug per valandą ji tokį vaizdą stebėjo du kartus. Moteris parašė „gyvatė“, bet nėra...
Po gyventojų apklausos - UAB „Presto durpės“ skundas teismui

Po gyventojų apklausos - UAB „Presto durpės“ skundas teismui  0

2019.06.05 15:43
Po atliktos gyventojų apklausos dėl planuojamos durpių gavybos Dainių kaime – UAB „Presto durpės“ atsakas.    
Paskirtas ir rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas (nuotraukos)

Paskirtas ir rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas (nuotraukos)  6

2019.05.31 16:07
Gegužės 30 dienos tarybos posėdyje išrinkta ne tik rajono savivaldybės administracijos direktorė, bet ir jos pavaduotojas. Slapto balsavimo balsų dauguma rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Darius Juodaitis, kurį į šias pareigas delegavo Jurbarko Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.  
Taryboje –  nauja, išskirtinai moteriška, frakcija

Taryboje – nauja, išskirtinai moteriška, frakcija  5

2019.05.31 10:52
Naujoje frakcijoje – trys tarybos narės. Nuo gegužės 30 dienos Jurbarko rajono savivaldybės taryboje atsiras nauja, išimtinai moteriška frakcija, pavadinimu „Sambūris“.  
Administracijos direktorė išrinkta iš antro karto

Administracijos direktorė išrinkta iš antro karto  7

2019.05.30 15:47
Tas pats kandidatas. Antras balsavimas. Kitokie rezultatai. Taip galima pasakyti apie vieną svarbiausių gegužės 30 dienos rajono savivaldybės tarybos posėdžio klausimų. Tarybos nariai antrą kartą turėjo balsuoti už tą pačią kandidatę į rajono savivaldybės administracijos direktorius. Rajono meras Skirmantas Mockevičius į šį postą antrą kartą teikė ...
Prezidento rinkimai: šalies vadovo postas - Gitanui Nausėdai

Prezidento rinkimai: šalies vadovo postas - Gitanui Nausėdai  0

2019.05.26 23:12
Rinkimų apylinkėse balsai jau suskaičiuoti. Paaiškėjo kas ateinančius penkerius metus eis Lietuvos Respublikos prezidento pareigas - tai Gitanas Nausėda. Jį palaikė net 68,81 proc. rajone rinkimuose dalyvavusių rinkėjų.  
Antrasis turas: rinkėjų aktyvumas panašus kaip ir pirmame ture

Antrasis turas: rinkėjų aktyvumas panašus kaip ir pirmame ture  0

2019.05.23 12:50
Gegužės 26 dieną Jurbarko rajono rinkėjai, kaip ir Lietuva, rinks Lietuvos prezidentą ir 11 europarlamentarų. Gegužės 20 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas pakartotiniuose Lietuvos prezidento ir Europarlamento rinkimuose.  
Rajone išaugo sergamumas skarlatina

Rajone išaugo sergamumas skarlatina  0

2019.05.21 14:17
Pastaruoju metu į Jurbarko miesto ir rajono darželius įsisuko skarlatina. Kaip „Mūsų laikui“ komentavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Jurbarko skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Valiokienė, per pastaruosius 4 metus Jurbarko rajone stebimas sergamumo skarlatina didėjimas.  
Jauniausios Jurbarko mokyklos vardui - 20 metų

Jauniausios Jurbarko mokyklos vardui - 20 metų  0

2019.05.21 11:45
Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija, skaičiuojanti 24-us gyvavimo metus, pasitiko garbingą jubiliejų. Jai 1999 metais Jurbarko rajono tarybos sprendimu buvo suteiktas Vytauto Didžiojo vardas.  
Žygiu pagerbti Lietuvos partizanai ir generolas Jonas Žemaitis-Vytautas

Žygiu pagerbti Lietuvos partizanai ir generolas Jonas Žemaitis-Vytautas  0

2019.05.20 11:08
Sekmadienį, gegužės 19 d., J. Žemaičio-Vytauto 110-asias gimimo metines, žygyje buvo paminėta gausybė žmonių. Susirinko kariai ir civiliai, žygeiviai, organizacijų atstovai, moksleiviai, kurie 12 km žygiu pagerbė Lietuvos partizanus ir generolą Jono Žemaitį.
Ispanijos mokykloje

Erasmus+ KA229 projektas atvyksta į Jurbarką  0

2019.05.16 13:20
2019 m. balandžio 8–12 dienomis Almerijos mieste Ispanijoje vyko antrasis Erasmus+ KA229 projekto „Good N.E.W.S. I’m in EU“ partnerių susitikimas, kuriame susitiko Italijos ir Ispanijos mokiniai su savo mokytojais bei Lietuvos ir Rumunijos mokytojai. Lietuvą projekte atstovauja Jurbarko Naujamiesčio progimnazija. 
Sekmadienio rinkimus rajone įvertino policija

Sekmadienio rinkimus rajone įvertino policija  0

2019.05.13 15:42
Rinkimai praėjo tikrai ramiai ir sklandžiai. Taip gegužės 12 dieną vykusius prezidento rinkimus ir referendumus vertina Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.  
Apklausa: jei dabar vyktų antrasis Prezidento rinkimų turas

Apklausa: jei dabar vyktų antrasis Prezidento rinkimų turas  12

2019.05.13 14:01
„Mūsų laikas“ redakcijai įdomu sužinoti skaitytojų nuomonę. Jei dabar vyktų antrasis Lietuvos prezidento rinkimų turas, už kurį kandidatą balsuotumėte.  
Prezidento rinkimai: Jurbarko rinkėjai pasirinko, ką nori matyti antrajame ture

Prezidento rinkimai: Jurbarko rinkėjai pasirinko, ką nori matyti antrajame ture  2

2019.05.13 00:22
Jurbarko rinkėjai pasirinko, ką nori matyti antrajame Lietuvos prezidento rinkimų ture. Suskaičiavus visų 29 rajono apylinių balsus, Jurbarko rajono rinkėjai antrajame Prezidento rinkimų ture nori matyti tuos pačius kandidatus, kaip ir visa Lietuva.
Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys susitiko su rajono žemdirbiais

Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys susitiko su rajono žemdirbiais  0

2019.05.10 15:47
Ministras norėjo kalbėti apie ateities kaimą ir žemės ūkio iššūkius bei aktualijas, o rajono žemdirbiai - apie konkrečias žemiškas problemas. Penktadienį, gegužės 10 dieną, Jurbarke svečiavosi žemės ūkio ministras Giedrius Surplys su gausia specialistų komanda.    
Mieste atsiras nauja 7 hektarų pramogų ir poilsio erdvė

Mieste atsiras nauja 7 hektarų pramogų ir poilsio erdvė  3

2019.05.10 14:07
Jurbarko mieste atsiras dar viena didelė pramogų ir poilsio erdvė. Europinėmis lėšomis, prisidedant rajono savivaldybei, ruošiamasi sutvarkyti 7 hektarų miesto teritoriją – bus tvarkomas kraštovaizdis abipus senojo Jurbarko uosto ir pritaikomas edukacijai, pramogoms, poilsiui. Jau derinamas kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo gam...
„Lietuvos draudimas“ už 100 tūkst. eurų atnaujino skyrių Jurbarke

„Lietuvos draudimas“ už 100 tūkst. eurų atnaujino skyrių Jurbarke  2

2019.05.10 10:18
Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ Jurbarke atnaujino savo patalpas adresu Kauno g. 25. Klientų aptarnavimo skyrius įrengtas šiuolaikiškai, pagal naujausius standartus užtikrinant patogias darbo vietas ir siekiant klientams suteikti geriausią aptarnavimo patirtį. Naujai įrengtame biure dirba privačių klientų draudim...
Svarbu: rajono rinkėjus nemokamai pavežės į rinkimų apylinkes

Svarbu: rajono rinkėjus nemokamai pavežės į rinkimų apylinkes  0

2019.05.09 16:44
Respublikos Prezidento rinkimų ir referendumų dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų dieną, gegužės 12-ąją, 20 iš 60 savivaldybių rinkėjai, kurie gyvena toli nuo rinkimų apylinkės ar dėl kitų priežasčių, galinčių sutrukdyti ten atvykti, bus nemokamai nuvežti balsuoti ir parvežti atgal. Tarp tų 20-ies savivaldybių - ir Jurbarko rajono.
Dar viena krovininė barža užfiksuota gegužės 8 d.

Atgaivinta upinė laivyba neaplenks ir Jurbarko  4

2019.05.09 08:23
„Tarptautiniame Marvelės uoste Kaune krovininė barža atplukdė komercinį krovinį iš Klaipėdos jūrų uosto. Tai – pirmasis toks krovinys Lietuvoje po nepriklausomybės atkūrimo, suteikiantis milžinišką postūmį gaivinant upinę laivybą šalyje ir mažinant transporto daromą taršą“, – tokia naujiena praėjusią savaitę pasidžiaugė VĮ Vidaus vandens kelių dire...
Pasipuošę ir smagūs posėdžioje pradžioje, ir šokiruoti, suglumę - jo pabaigoje.

Trapi valdančioji dauguma pirmojo egzamino neišlaikė (video)  22

2019.05.08 14:57
To rajono savivaldybėje dar nebuvo. Pirmą kartą rajono savivaldos istorijoje administracijos direktorius nėra patvirtintas pirmu teikimu.  Užimti šį postą rajono meras Skirmantas Mockevičius trečiadienį teikė socialdemokratę Vidą Rekešienę, kuri ankstesnėje kadencijoje ėjo tas pačias pareigas, tačiau siūlyta kandidatė nepatvirtinta.    
Balsavimas iš anksto: Jurbarko rajonas pagal aktyvumą per vidurį

Balsavimas iš anksto: Jurbarko rajonas pagal aktyvumą per vidurį  0

2019.05.08 12:13
Trečiadienį, gegužės 8 dieną, vyksta trečioji Prezidento rinkimų ir referendumų dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų balsavimo iš anksto diena. Gegužės 8 d. duomenimis, Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) informacinėje sistemoje gegužės 7 d. balsavusiais iš anksto buvo pažymėta 44 747 rinkėjai. Tai sudaro 1,85 proc. visų rinkėjų sąrašu...
Prasidėjo išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose ir referendumuose

Prasidėjo išankstinis balsavimas prezidento rinkimuose ir referendumuose  0

2019.05.06 09:54
Pirmadienį, gegužės 6 dieną, prasidėjo išankstinis balsavimas gegužės 12-ąją vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir dvejuose referendumuose – dėl dvigubos pilietybės įteisinimo ir dėl Seimo narių mažinimo.
J. Sadauskas ir Jurbarko pašto viršininkas Romas Paulikas (dešinėje)

Pastato šeimininkai Jurbarko paštui ieško naujų patalpų  10

2019.05.03 09:19
Permainas pajus ne tik rajono paštininkai, bet ir pats Jurbarko paštas. „Lietuvos pašto“ strategai jau ieško tinkamų patalpų, į kurias ir perkeltų Jurbarko paštą. Apie tai, kad jau šnekamasi su vietos prekybos centrais dėl galimybės išsinuomoti patalpas, patvirtino bendrovės „Lietuvos paštas“ tinklo padalinio vadovas Jonas Sadauskas, apsilankęs Jur...
Su profesine švente pasveikinti rajono medikai

Su profesine švente pasveikinti rajono medikai  3

2019.04.26 16:17
Nusilenkta Jurbarko krašto medikams. Penktadienį, balandžio 26 dienos popietę Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos salėje vyko rajono medikams pagerbti skirta šventė. 
Prieš ketverius metus vykusios inauguracijos akimirkos

Bažnyčioje – naujos tarybos ir mero inauguracijos pamaldos  0

2019.04.26 15:44
Sekmadienis – ypatinga diena. Visi kviečiami į balandžio 28 d. 12 val. į naujai išrinktos Jurbarko rajono tarybos ir mero Inauguracijos ekumenines pamaldas Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje.  
Jurbarke baigiamas šildymo sezonas

Jurbarke baigiamas šildymo sezonas  5

2019.04.19 11:24
Balandžio 23 dieną, antradienį, skelbiama šildymo sezono pabaiga Jurbarke.    
„Caritas“ prižiūrimoms šeimoms - pasieniečių dovanos

„Caritas“ prižiūrimoms šeimoms - pasieniečių dovanos  1

2019.04.19 10:51
Jurbarko parapijos „Caritas“  vadovė Alma Busch penktadienio rytą sulaukė svečių. Į šios organizacijos štabo Jurbarke kiemą (P. Cvirkos g.)  įsuko Viešvilės pasienio užkardos automobilis, pilnas dovanų. Drabužių, avalynės, vaikams skirtos patalynės ir kitų daiktų, kuriuos sunešė ir dovanoja Viešvilės pasienio užkardos pasieniečiai.  
Prisiekusi naujoji taryba slaptu balsavimu išsirinko naująjį vicemerą (VIDEO)

Prisiekusi naujoji taryba slaptu balsavimu išsirinko naująjį vicemerą (VIDEO)  12

2019.04.17 16:51
14:11. Tokie slapto balsavimo rezultatai renkant naująjį rajono vicemerą. Juo tapo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas, kurį daugumos balsais trečiadienį, balandžio 17 dieną, patvirtino prisiekusi naujoji taryba. TS-LKD partijai deleguoti kandidatą į mero pavaduotojo postą priklauso pagal...
VTEK ragina vietos savivaldos politikus laiku deklaruoti privačius interesus

VTEK ragina vietos savivaldos politikus laiku deklaruoti privačius interesus  0

2019.04.16 17:23
Naujai išrinkti merai ir savivaldybių tarybų nariai privalo laiku deklaruoti privačius interesus. Šiai pareigai įvykdyti jie turi 30 kalendorinių dienų nuo tada, kai pradeda eiti pareigas. Raginimą dėl deklaravimo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) adresavo ne tik vietos savivaldos politikams, bet ir savivaldybėse naujai į pareigas skiri...
Jurbarko paštininkai važinės elektriniais dviračiais

Jurbarko paštininkai važinės elektriniais dviračiais  0

2019.04.16 12:09
Jurbarko mieste jau greitai elektriniais dviračiais važinės pėstieji laiškininkai. Gegužės pabaigoje „Lietuvos paštas“ į Jurbarko miestą tokių dviračių planuoja pristatyti tris. „Tačiau, jeigu projektas pasiseks ir duos reikiamų rezultatų, galbūt šią transporto priemonės naudojimą plėsime“, - „Mūsų laikui“ sakė „Lietuvos pašto“ korporatyvinių reika...
Jurbarke nebus karšto vandens

Jurbarke nebus karšto vandens  10

2019.04.03 16:23
Jurbarko miesto gyventojams – svarbus AB „Kauno energija“ pranešimas.  
Mūsų partneriai