„Vilvi Group“ vadovas: veikiame globaliai ir tai mus tik sustiprina

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ne pirmą dešimtmetį permainos ir iššūkiai tapo vienu būdingiausių Lietuvos pieno produktų gamintojų veiklos bruožų. Vis dėlto šiame sektoriuje yra įmonių, kurios, regis, žino sėkmės receptų net ir sudėtingiausiomis aplinkybėmis. Kaip pavyzdys –  viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių grupė „Vilvi Group“, anksčiau žinoma „Vilkyškių pieninės“ vardu. Kalbėdamas apie pagrindinius saugiklius svyruojančių rinkų aplinkybėmis įmonių grupės generalinis direktorius Gintaras Bertašius pirmiausia įvardija gebėjimą veikti globaliai, generuojant pajamas iš skirtingų šaltinių.

 

Daugeliui įmonių Lietuvoje išbandymai prasidėjo su pandemijos pradžia, o pernykščius metus ne viena pieninė ar sūrinė įvardijo kaip vienus daugiausia iššūkių turėjusių laikotarpių per pastarąjį dešimtmetį. Kokius sunkumus pastaraisiais metais teko įveikti „Vilvi Group“?

Iššūkių laikotarpiu mums pavyko išlaikyti stabilumą, praėjusieji metai mūsų grupei irgi buvo sėkmingi. Rezultatus lėmė ne vien tai, ką nuveikėme 2022-aisiais, bet ir ankstesnių metų darbai – išgrynintos kryptys, augimo principai, investicijos į naujas rinkas, plėtrą, personalo auginimą. Esame nuo 1934 m. savo meistrystės istoriją skaičiuojanti sūrio ir pieno produktų įmonių grupė, šiandien savo produkciją parduodanti net 60 pasaulio valstybių – Už Lietuvos ribų šiuo metu parduodame apie 89 proc. visos savo produkcijos. Visas šis mūsų produkcijos maršrutų tinklas susidarė tikrai ne per vienerius ar dvejus metus, o įvairių problemų, patikėkite, kyla kasdien. Per savo veiklos metus įmonė patyrė ne vieną iššūkį, sėkmingai išgyvenome krizes, pandemiją, tai mus tik sustiprino. Tą patį galiu pasakyti pirmiausia apie „VILVI Group“ grupės įmones, tai – „Vilkyškių pieninė“, „Modest“, „Kelmės pieninė“, „Kelmės pienas“ ir Latvijos „Baltic Dairy Board“.

Viena vertus, globaliai dirbti, perprasti kitų šalių rinkas nėra lengvas uždavinys, tačiau šiais laikais globalumas suteikia atsparumo prieš iššūkius, kylančius vietinėse rinkose.

Nepaisant pasauliui didžiulę įtaką turinčios energetikos krizės, kurią pajutome pernai, šiandien veikimas visame pasaulyje yra viena pagrindinių mūsų grupės stiprybių. Mūsų, kaip verslo, vertė matoma rinkoje – „Vilvi Group“ akcijomis prekiaujama vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Vilnius“, tai suteikia daug pasitikėjimo grupės partneriams ir yra garantija, kad kompanijos veikla yra skaidri. O mes savo ruožtu didžiuojamės, galėdami kurti naujus produktus, taikyti inovacijas, formuodami daugelio šalių pieno produkcijos vartotojų skonį, siūlydami jų stalui tik aukščiausios kokybės produktus. Pasiekiame šimtus milijonų vartotojų visame pasaulyje, vykdome mitybos biologijos bei mitybos medicinos projektus. Džiaugiamės galėdami puoselėti vartotojų pasitikėjimą, nuolat stebindami naujovėmis.

 

Tai, kuo didžiuojatės ir ką pasiekėte – visų „Vilvi Group“ dirbančių žmonių nuopelnas. Visose šešiose grupės įmonėse šiandien dirba netoli 900žmonių. Ką reiškia žmogui dirbti Jūsų grupėje?

Dirbti mūsų įmonių grupėje – tai pirmiausia dalyvauti vienos iš didžiausių šalies pieno perdirbimo įmonių verslo kelionių. Be to, esame didžiausias regiono darbdavys su daug metų nesikeičiančiais aukščiausio lygio vadovais ir tiesiogiai versle dalyvaujančiais akcininkais. Kitaip sakant, grupei vadovauja žmonės, kuriems neabejotinai rūpi ne trumpalaikės verslo naudos, o ilgalaikės jo perspektyvos ir tvarumas. Tai yra svarbus mūsų sėkmės ir atsparumo elementas.

Savo verslo kelionėje vertiname kiekvieną mūsų įmonės darbuotoją – kiekvienas jų yra mūsų bendrakeleivis, partneris. Nuolat tobuliname savo atlygio ir papildomų naudų darbuotojams sistemą: numatyti įvairūs priedai ne tik už pasiektus rezultatus, bet ir įvairios išmokos, pavyzdžiui, vestuvių proga ar gimus vaikui, taip pat mirus artimam žmogui. Be to,

mūsų grupės įmonėse skiriamas dėmesys darbuotojų psichologinei ir fizinei sveikatai, kompensuojamos sveikatinimosi priemonės, apmokamos sveikatos patikros. Įmonė pasirūpina gyvenančių toliau nuo įmonės darbuotojų atvykimu į darbo vietą, suteikiame galimybę naudotis įmonės transportu. Nepamirštame ir mažųjų – jiems skiriamos įvairios dovanos, organizuojamos pramogos, kaip pavyzdžiui, atvežėme „Vilvi group“ darbuotojų vaikams spektaklį į Tauragę, organizuojamos edukacinės ar pramoginės veiklos, kad mažieji darbuotojų šeimų nariai turėtų galimybę atvykti į įmonę ir susipažinti su mamos ar tėčio darbu iš arti.

Daug dėmesio skiriame ne tik darbuotojų psichologinei ir emocinei sveikatai, bet ir žmogaus teisių, įvairovės ir lygių galimybių užtikrinimo klausimams. Laikomės grupėje patvirtintų Žmogaus teisių ir Lygių galimybių politikų, siekiame, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir vertinamas.

„Vilvi Group“ darbuotojai grupės įmonėse įgyja ne tik patirties, bet ir aktualių profesinių žinių – kviečiame juos dalyvauti įvairiuose mokymuose, kelti kvalifikaciją kursuose ar seminaruose. Kadangi gaminame labai daug įvairių produktų, dalijamės jais tarp įmonių, ragaujame vieni kitų sukurtus gaminius, be to, vaišinamės nemokama kava, arbata, sultiniais. Mokame ir linksmintis – „Vilvi Group“ organizuoja keletą švenčių per metus, skiria dovanas darbuotojams gimtadienių ar jubiliejų progomis. Taip pat turime komandiškumo skatinimo programą, nes suprantame, kaip tai svarbu geriems rezultatams ir pasitenkinimui savo profesine veikla.

Daugelis jaunų darbuotojų ir profesionalų pas mus randa gerą asmeninio augimo terpę ir gali įgyti patirties ar pritaikyti jau turimas žinias globaliai veikiančioje įmonių grupėje. Nuolat augdami ir tobulėdami, vertindami talentus bei meistriškumą, ne sykį atvėrėme duris puikiems specialistams ir iš kitų miestų ar regionų.

 

Šiandien žmonėms darbe svarbu ne vien atlygis, bet ir supratimas, kad tai, ką darai – prasminga ir tvaru. Kas galėtų labiausiai įkvėpti žmogų, dirbantį „Vilvi Group“?

Veikiame maisto sektoriuje, kuris visada išliks aktualus –  pasaulyje gyvena žmonės ir juos reikia maitinti, maistas – pagrindinis gyvybinis žmogaus poreikis. Tai suteikia ne tik tvarumo verslui ir kompanijai, bet ir prasmės joje dirbančiam. Manau, kad ne vieną įkvepia galimybė prisidėti prie sprendimų, turinčių įtakos milijonams valgytojų visame pasaulyje.

Ačiū už pokalbį.

Kalbėjosi Vida Šernaitė

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  0

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!  2

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Kaip skalbti patalynę?

Kaip skalbti patalynę?  0

Pardavėjos Rita (kairėje) ir Laura džiaugiasi, dirbdamos naujose patalpose.

Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje  0

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?  0

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas  0

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius  0

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?  0

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?  0

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?  0

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos  0

Kokie yra šilumos siurbliai

Kokie yra šilumos siurbliai  1

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje  0

Mūsų partneriai