UAB SANMONTA pristatytas moderniausias granulinis šildymo katilas

   
Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nuo 1993 metų Jurbarke dirbanti specializuota santechnikos montavimo, prekybos ir inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) įmonė „Sanmonta“, kuriai vadovauja ilgametis direktorius Antanas Pocevičius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą už gerą darbą ir ekonominius rodiklius, klientams nuolat randa ką naujo pasiūlyti.

Naujausios technologijos „Biologik“ katile

Štai ir dabar neseniai parduotuvėje, įsikūrusioje Sodų gatvėje 57A, atsirado naujas gaminys. Naujas ne tik Jurbarke. Visoje Lietuvoje, pasak direktoriaus, tokių katilų parduota tik kokie 15 ar 20. „Mano tikslas – pristatyti naujovę. Noriu apie ją papasakoti. Tai granulinis 5 klasės šildymo katilas, kuris ryškiai skiriasi savo šilumokaičio konstrukcija ir naujausios kartos skaitmeninio valdiklio „Biologik“ inžineriniais sprendimais. Skiriasi nuo kitų tuo, kad čia panaudotos naujausios technologijos, kurios leidžia valdyti degimo procesą visiškai automatiškai. Parduotuvėje šuo metu jau galima įsigyti katilą „Biodom double fan 34“. Jame įmontuotas skaitmeninis valdiklis, kuris reguliuoja visą katilo darbą automatiškai. Šis katilas kol kas neturi analogų. Nesvarbu, koks yra granulių drėgnumas, nesvarbu kokia jų klasė – A, A1, A2, A3 ir panašiai, kokia granulių kokybė, gali būti ir nevisai kokybiškos t. y. su priemaišomis (smėliu, žvyru). Svarbiausia, šildant šiuo moderniausiu katilu, visiškai neteršiama aplinka – nėra dūmų, kokius matom virstant iš kaminų, kai kūrenama malkomis ir kitu panašiu kuru. Naudojant šį įrenginį taupomas kuras, jo sąnaudos. Katilas ne tik ekonomiškas, bet ir visas procesas yra absoliučiai ekologiškas. Tie du E – ekonomiškumas ir ekologiškumas yra pagrindiniai ir patys svarbiausi rodikliai, skatinantys įsigyti būtent tokio tipo katilą“, – pasakoja direktorius.

Pasak jo, antra svari priežastis įsigyti būtent tokį katilą – techninis jo aptarnavimas – pradedant prijungimu ir baigiant eksploatacija. Čia nereikės jokių papildomų pagalbinių paleidimo ir derinimo darbų ir specialistų, nes montuotojas tiesiog prijungs jį prie šildymo sistemos. Sumontavus užteks nuspausti vieną mygtuką ir katilas pradės veikti. Visą šildymo sezoną pagal nustatytą režimą bus teikiama šiluma, tad namo ar įstaigos šeimininkui, kuriame bus sumontuotas toks katilas, nereikės rūpintis niekuo. Iki šiol panašias galimybes turėjo tik dujiniai šildymo katilai. Tačiau ten, kur nėra galimybės atsivesti dujas, pasak pašnekovo, „Biodom“ granuliniai katilai šiuo metu yra ir ekonomiškiausi, ir labiau saugantys gamtą. „Biodom“ katile temperatūra nustatoma iš anksto, 60 ar 80 laipsnių, priklausomai, koks galingumas reikalingas, kiek reikia šilumos. Valdiklis „Biologik“ prisitaiko prie šildymo sistemos poreikių, todėl pačio katilo įranga reguliuoja šilumos kiekį, nuolat optimizuojant degimo procesą. Jei valdiklis fiksuoja, kad šilumos per daug, automatiškai ji sumažinama ir degiklis pradeda degti tokiu režimu, kokio galingumo tuo metu reikia. „Biodom“ katilo pritaikymo diapazonas labai platus – nuo 8 iki 34 kW. Jei reikia  20 kW, tiek ir tiekiama. Įsigijus tokį katilą, dabar tai tapo įmanoma. Vaizdžiai išsireiškiant, „Biodom“ – labai išmanus katilas.

Granulinis šildymo katilas – naujiena visoje Europoje

Šis modernus slovakų gamybos įrenginys „Biodom“ – naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, rinkoje atsiradęs tik prieš porą metų. Verslininkas Antanas Pocevičius pasakoja, kad jais prekiaujanti atstovybė yra įsikūrusi Rygoje ir aptarnauja visas tris Baltijos šalis. Jie patys susirado UAB „Sanmonta“ ir prieš kurį laiką pasikvietė į seminarą Kaune, kur supažindino su šia naujove. O praėjusį trečiadienį pats A. Pocevičius Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje suorganizavo seminarą jurbarkiečiams katilų montuotojams, kad šie susipažintų su naujove, išmoktų ją sumontuoti. Po teorinės dalies, kurioje dalyvavo ir patys „Biodom“ atstovai, vyko praktinis šio katilo veikimo demonstravimas pačioje „Sanmontoje“, kur naujasis katilas ir yra šiuo metu eksponuojamas bei laukia pirkėjų.

UAB „Sanmonta“ direktorius sako, kad šį katilą jau dabar galima užsisakyti jo vadovaujamoje įmonėje. Tai maksimalus komfortas žmogui. Šiuo metu gaminami „Biodom“ granuliniai katilai, kurių galingumas siekia iki 75 kW. Katilą galima sumontuoti ne tik gyvenamojo namo katilinėje ar rūsyje, bet ir nedideliame  viešbutyje, įstaigoje ar įmonėje. Jis, apytikriai tariant, gali apšildyti iki 800-1000 kv. m plotą. „Gamintojų atstovai Rygoje pasakojo, kad viename Balkanų kaimelyje nedidelis viešbutis, įsigijęs tokį katilą, sutaupė labai daug  išlaidų – metams 36 tonas granulių. Paskaičiavus gaunam – jei Lietuvoje granulės kainuoja nuo 130 iki 200 eurų už toną, patys matot, koks tai yra energinis naudingumas. Įsigiję tokį katilą viešbutuko savininkai dėkoja jo gamintojams kviesdami į svečius“, – sako A. Pocevičius.

Pasak pašnekovo, gera žinia būsimiems „Biodom“ katilų pirkėjams, kad nusipirkus katilą nereikės daugiau niekuo rūpintis. UAB „Sanmonta“ teiks jų montavimo  ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Visiems montuotojams, kurie dalyvavo seminare ir norės montuoti šiuos katilus, bus išduodami kvalifikaciniai pažymėjimai. Juos montuoti galės tik  specialistai, turintys pažymėjimus, kuriuos išduos firma „Biodom“, tarpininkaujant UAB „Sanmonta“.

„Mūsų įmonė bus viena iš  „Biodom“ katilų tiekėjų Lietuvoje. Sąlyga – neleisti bet kam montuoti ir užtikrinti visą servisą. Jei žmogus, įsigijęs katilą, atsisakytų mūsų kvalifikuotų montuotojų paslaugų, negautų ir gamintojo suteikiamų garantijų. Gamintojas šiems katilams suteikia 5 metų garantiją, jei su pardavėju sudaroma garantinio aptarnavimo sutartis. Mes suteiksim visą techninį aptarnavimą – nuo sumontavimo iki garantinio laikotarpio pabaigos. Nuo pastatymo iki prisistatymo bet kuriuo paros metu, jei sustotų katilas. Žmonės juk perka net ne katilą, o šilumą, todėl jiems nereikės sukti galvos visus metus dėl namo šildymo. Vienas skambutis, ir mes lekiam tą pačią dieną – tai labai svarbu klientui. Užsienyje labai populiarus yra toks serviso tinklas, kai žmogus gauna visapusišką aptarnavimą. Pamažu ir į Lietuvą ateina tokie dalykai – tai mūsų atsakomybė, žingsnis į priekį kliento link“, – teigia A. Pocevičius.

Itin lengva prižiūrėti

Pašnekovas džiaugiasi, kad klientams galės pasiūlyti tikrai ekonomišką katilą, kurio naudingumo koeficientas dėl skaitmeniniais algoritmais paremtos technologijos yra daugiau kaip 92%. Dar akcentuoja jo kompaktiškumą ir lengvą priežiūrą: „65 centimetrų  pločio ir 1,6 metrų aukščio jis telpa net ir visai nedidelėje katilinėje, lengvai įnešamas pro duris. 180 kilogramų granulių telpa jo bunkeryje ir vidutiniškai užtenka savaitei. Po to vėl reikia įpilti. Katilo degiklis pats prasivalo. „Biodom“ šilumokaitis valosi kartą per savaitę, pasukiojus spec. rankeną aukštyn ir žemyn, iškrenta tik saujelė pelenų, kuriuos galima susiurbti dulkių siurbliu. Ir viskas. Į vidų nereikia lįsti, kad išvalytum. Vienintelis rimtesnis valymas būna tik šildymo sezono pabaigoje, bet tai padaryti galės garantinį aptarnavimą teikianti įmonė. Atvažiuosim ir  viską sutvarkysim. Labai daug komforto, nes nieko nereikia daryti pačiam žmogui. Montavimo kaštai – patys minimaliausi.“ Pasak direktoriaus, pasiūlęs rinkai naująjį katilą, jis negalvojo, kokį pelną gaus, kokia nauda bus įmonei. „Pirmiausia norime, kad naujovės ateitų ir į mūsų kraštą, kad žmonėms būtų patogiau ir lengviau gyventi, už mažą savikainą pasigaminant šilumą. Kartu tausojama aplinka ir kaimynai džiaugiasi, nes nereikia kvėpuoti iš jūsų kamino virstančiais tirštais dūmais“, – džiaugiasi A. Pocevičius.

„Sanmonta“ atlieka įvairias paslaugas

Pats Antanas Pocevičius, šilumos gamybos ir tiekimo srityje dirbantis nuo 1973-iųjų, yra užsitarnavęs sąžiningo ir patikimo verslininko vardą. UAB „Sanmonta“ dirba sėkmingai nuo 1993 m., skolų niekam neturi. Direktorius sako, kad buvo ir labai gerų, ir krizinių metų, tačiau kantriai dirbdamas iš įmonės pelno pasistatė dabartinę parduotuvę, santechnika prekiauja 12 ar 13 metų, taip pat teikia ir jos montavimo paslaugas. Įmonė turi atestatą energetinei veiklai šilumos sektoriuje ir vykdo daugiabučių namų, visuomeninių pastatų vidaus inžinerinių sistemų priežiūrą ir eksploatavimą, prisideda prie renovacijos, su montuotojų komanda kaip specialiųjų darbų vadovas yra atsakingas už įvairių inžinerinių sistemų montavimą. „Darbo tikrai netrūksta, užsakymų turime. Vienintelis dalykas, ko tikrai reikia – tai kvalifikuota darbo jėga. Ateina vienas kitas, panoręs tapti specialistu. Darbo birža atsiunčia. Pasimoko 5 ar 6 mėnesius ir dar neįgiję net žinių minimumo išeina. Ar ieško kur geriau, ar į užsienius išvažiuoja. Tai priklauso nuo požiūrio į darbą – jei nori rimtai išmokti ir dirbti – visada laukiam tokių žmonių. Šiuo metu turime  rimtą brigadą, su ja nemažai darbų nuveikiam. Man pačiam to darbo užtenka, tačiau norisi padėti kitiems siekti profesionalumo. Mano mokiniai, kai nori ko nors pasiekti, tai ir pasiekia. Savo įmones įkuria. Džiaugiuosi už tuos, kurių darbai patys kalba už save. Jurbarke santechnikos prekyboje yra nemaža konkurencija – apie 8 parduotuves, bet galiu pasakyti, kad tokio asortimento kaip „Sanmontoje“ vargu ar rasi“, – pasakoja jurbarkietis, verslininkų organizacijos tarybos narys. Daug metų jis atidavė savo krašto verslui, savam kraštui, vienas iš pirmųjų, kurio įmonė užsiėmė naujovių ir pažangių sprendimų, kurie taupo šilumą, karštą vandenį ir gerina buitį miesto ir kaimo gyventojams, mokymo ir švietimo įstaigoms  įgyvendinimu.

„Tik gaila, kad dar ir šiandien nemažai miesto ir kaimo gyventojų labai konservatyviai ir įtariai žiūri naujoves. Tam, manau, įtakos turi ir nepakankamas žmonių sąmoningumas, abejingumas sau ir kitiems. Prisideda ir mūsų vyriausybės ir atitinkamų valdžios padalinių požiūris į gamtos teršimą. Ar nereikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vykdomos įvairios programos, projektai  per įvairias agentūras, kaip pav. APVA, siūlo individualių namų savininkams kompensacijas už įsigytus modernius granulinius katilus ir šildymo sistemas net iki 14 tūkstančių eurų. Tai galima rasti internete. Paraiškos jau priimamos. Bet, mano giliu įsitikinimu, tik labai ribotam gyventojų skaičiui pasiseks tuo pasinaudoti. Tam reikia pereiti daug visokių biurokratinių barjerų ir reikalavimų. Mano galva, ar ne geriau, jei žmogus, įsigijęs tikrai modernų granulinį katilą, iškart įgytų teisę į kompensaciją. Tai panašu į dykumoje šaukiančiojo balsą, bet gal pabandyti verta. Čia kaip loterijoje, gal kam pasiseks ir kompensaciją gauti modernizavus savo šildymo sistemą. Linkiu visiems sėkmės ir nebijoti pasigerinti sau gyvenimo sąlygų su šiuo metu moderniausiu granuliniu katilu „Biodom“, – siūlo įmonės direktorius.

Prašome kreiptis į UAB „Sanmonta“ visais dominančiais klausimais apie granulinį katilą „Biodom“, nes dar tikrai ne visos katilo galimybės šiame straipsnyje buvo išvardintos. Telefonas 8 698 23 728.

Straipsnis  5 komentarų
Reklama: skelbimai

Rekomenduojame perskaityti

Į erdvesnį gėlių saloną kviečianti verslininkė Jurbarkui ruošia dar vieną staigmeną

Į erdvesnį gėlių saloną kviečianti verslininkė Jurbarkui ruošia dar vieną staigmeną  0

Namų valymo paslaugos: Gretą giria nuolatiniai klientai

Namų valymo paslaugos: Gretą giria nuolatiniai klientai  4

Verslininkai rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę (VIDEO)

Verslininkai rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę (VIDEO)  0

Išmanieji televizoriai: ką turite žinoti?

Išmanieji televizoriai: ką turite žinoti?  0

Jurbarką prisijaukinusi vilnietė jurbarkiečiams linki vieningumo

Jurbarką prisijaukinusi vilnietė jurbarkiečiams linki vieningumo  1

Dinara mados namus sukūrė išmokusi sunkias gyvenimo pamokas

Dinara mados namus sukūrė išmokusi sunkias gyvenimo pamokas  1

„REIKA“ pirkėjams – malonios šventinės staigmenos

„REIKA“ pirkėjams – malonios šventinės staigmenos  0

Mažą stebuklą kuriančios verslininkės kviečia į jubiliejinį išpardavimą

Mažą stebuklą kuriančios verslininkės kviečia į jubiliejinį išpardavimą  0

Justinas pastarosiomis savaitėmis kaip niekada užsiėmęs – gyvena maršrutu Jurbarkas–Šiauliai. Ruošiasi kavos namų įkurtuvėms ir treniruojasi regbio varžyboms.

Profesionalus regbininkas kavos namų idėją parsivežė iš Australijos  3

Įvairūs riešutų sviestai – skanūs ir naudingi sveikatai.

Naujiena parduotuvėje „Tavo skoniui“  0

Apie tai, kad verslas sekasi, rodo ir didelis kolektyvas. R. Nyderienė (sėdi dešinėje) darbo vietas sukūrė vienuolikai darbuotojų ir dar samdo dvi siuvėjas, kurios siuva užuolaidas, vaikišką patalynę ir kt.

Dvi parduotuvės po vienu stogu – naujose patalpose  1

Kur ieškoti geriausių mikroautobusų nuomos pasiūlymų?

Kur ieškoti geriausių mikroautobusų nuomos pasiūlymų?  0

Sėkmingą džiovinukų verslą sukūrė susipažinusi su žaliavalgyste

Sėkmingą džiovinukų verslą sukūrė susipažinusi su žaliavalgyste  0

Po ekonomikos studijų – į restorano virtuvę

Po ekonomikos studijų – į restorano virtuvę  0

Vyriški kostiumai Kaune: kur rasti labiausiai tinkančius?

Vyriški kostiumai Kaune: kur rasti labiausiai tinkančius?  2

Vietinių uogų sulčių nusipirkti ir modernią spaudyklą išbandyti – į N. Blažio ūkį

Vietinių uogų sulčių nusipirkti ir modernią spaudyklą išbandyti – į N. Blažio ūkį  0

Jurbarkietis atrado sėkmingo,  20 metų gyvuojančio verslo receptą

Jurbarkietis atrado sėkmingo, 20 metų gyvuojančio verslo receptą  3

Jurbarke uždaryta 10 metų veikusi parduotuvė

Jurbarke uždaryta 10 metų veikusi parduotuvė  4

Geriausias metų darbdavys „Tele2“: esame viena šeima

Geriausias metų darbdavys „Tele2“: esame viena šeima  1

Auto nuoma: kaip pasirinkti?

Auto nuoma: kaip pasirinkti?  0

Automobiliu parko valdymas – sprendimas taupantiems laiką

Automobiliu parko valdymas – sprendimas taupantiems laiką  1

Precedento pasaulyje neturinti iniciatyva: kviečia pirkti Raudonės pilį (rajono mero komentaras)

Precedento pasaulyje neturinti iniciatyva: kviečia pirkti Raudonės pilį (rajono mero komentaras)  5

Jurbarke – nauja parduotuvė sodininkams ir bitininkams

Jurbarke – nauja parduotuvė sodininkams ir bitininkams  1

Privačiai iniciatyvai organizuoti mokymus pritarė Jurbarko smulkiojo verslo rėmimo fondas

Privačiai iniciatyvai organizuoti mokymus pritarė Jurbarko smulkiojo verslo rėmimo fondas  1

Mūsų partneriai