Šeimos šventes kurianti Justė jau planuoja vaikų vasaros stovyklas (NUOTRAUKOS)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Įsivaizduokite savo šeimos šventę, kurioje jums niekuo nebereikia rūpintis, nes viskas jau padaryta: ir šventinė vieta išpuošta dar gražiau nei įsivaizdavote, ir stalas originaliai paserviruotas, ir maistas patiektas. Vaikai užimti smagia veikla, o suaugusieji patenkinti. Žodžiu, jokių organizacinių rūpesčių – jums tereikia mėgautis švente, kurią sukūrė profesionalai. Būtent tokias šventes kuria jurbarkietė Justė Rudzevičienė, apie savo veiklą pasakojanti su meile ir užsidegimu. Kitaip ir būti negali. „Man darbas išties yra kaip šventė“, – šypsosi sėkmingą verslą sukūrusi moteris.

Jau antrus metus Jurbarke, Kauno gatvėje, gyvuoja populiarus Justės žaidimų kambarys, tiksliau, studija „Justės švenčių namai“, kuriuose ji organizuoja vaikų gimtadienius, šeimų šventes, krikštynas ir net edukacinius užsiėmimus mažiausiems. Veikli moteris studijos sienomis neapsiriboja – jau ketvirtus metus ji užsiima ir įvairių švenčių, tokių kaip vestuvės ar jubiliejai, dekoravimu. Ir tai dar ne viskas. Nuo mažens nenustygstanti Justė turi tiek sumanymų ir energijos, kad jau planuoja dar vieną veiklą – vaikų vasaros stovyklas, į kurias pakvies birželio pabaigoje. Justę skatina ir palaiko vyras Edgaras, o didžiausia motyvacija – sugrįžtantys klientai bei iš lūpų į lūpas sklindantys pagiriamieji žodžiai, kad pas Justę visada linksma ir smagu. „Tokie atsiliepimai man yra geriausias įvertinimas“, – sako ji.

Bet apie viską nuo pradžių. Susipažinkime su paslaugomis, kurias siūlo Justė. Saugūs, erdvūs ir šviesūs Justės švenčių namai gali tapti puikia vieta jūsų vaiko gimtadieniui, o šių namų šeimininkė ne tik papuoš erdvę pagal pageidaujamą temą, paserviruos stalą, pasirūpins maistu, bet ir vaikus užims įdomia, prasminga ir naudinga veikla. Šiuo metu siūlomos trys programos, kurias gali pasirinkti tėveliai: mažiesiems tyrinėtojams patiks laboratorija, kurioje vaikučiai atlieka įvairius smagius tyrimus; judriesiems skirta estafečių programa, o smalsučiams – nuotaikingos lobių paieškos. Kol atžalos smagiai leidžia laiką, suaugusieji gali pailsėti.

Smagią šventę primins ir gražios nuotraukos – Justė iš anksto pasirūpina fotosienele, kurios fone gali įsiamžinti kiekvienas. Įsimintina šventės akimirka taps piešiniai ant veidukų. Justė šypsosi, kad jau nebesuskaičiuoja, kiek veidukų yra papuošusi piešiniais – tokia populiari ir mėgstama vaikų ši pramoga.

 Justė savo švenčių namuose organizuoja ne tik gimtadienius. Moteris pastebi, kad vasaros metu ypač populiarios jos studijoje rengiamos krikštynos. Šią šeimos šventę organizuodama Justė suvienija visus savo pomėgius: ir erdvę dekoruoja, ir stalą serviruoja, ir maistu pasirūpina. Krišktynoms įrengiamas specialus fotokampelis, kuriame darytos nuotraukos atrodo tarsi iš fotostudijos.

Versli moteris turi ką pasiūlyti ir jaunoms šeimoms, norinčioms lavinti savo vaikučius nuo mažens – kiekvieną savaitę mažiesiems organizuojamos smagios edukacijos, kuriose lavinama smulkioji motorika, padedama pažintį pasaulį.

 Justė džiaugiasi, kad jai netrūksta ir dekoratorės darbo – gauna užsakymų dekoruoti gimtadienius, vestuves, jubiliejus, kitas šventes užsakovų pasirinktose vietose. Ji jaučiasi ypač laiminga, kai pasiūloma neįprasta tematika ir suteikiama laisvė pasireikšti fantazijai ir kūrybiškumui – didelį įspūdį paliko vaiko gimtadienio šventė, kurią reikėjo papuošti ir surengti superherojų tema. Įsiminė ir tai, kad įvairiais superherojais buvo persirengę ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, norėję sukurti šventę mažiesiems.

 Kūrybinga moteris žino, ko reikia sukurti šventinei nuotaikai ir šventinei aplinkai. Pasak Justės, labai pasiteisino jos fotokampelis, kurį jį įrengia fotogeniškose miesto erdvėse, tokiose kaip Jurbarko Dvaro parkas. Tai – stilinga, po atviru dangumi įrengta fotostudija, kurioje gražias nuotraukas garantuoja profesionalus fotografas. Tokią fotostudiją po atviru dangumi ji gali suruošti ir kitur, pagal pageidavimą.

Naujausias Justės sumanymas, kurio ji su užsidegimu imsis jau birželio antroje pusėje, studijoje organizuojamos trijų dienų stovyklos 7–12 metų vaikams. Kol kas planuoja surengti keturias tokias stovyklas, kuriose vaikai bus užimti ir prižiūrėti visą darbo dieną. Mažųjų ten lauks ne tik smagūs užsiėmimai, bet ir įdomūs susitikimai, edukacijos. Kol vaikai saugiai ir prasmingai leis laiką, tėveliai galės ramiai dirbti, žinodami, kad vaikai atostogas leidžia ne prie kompiuterio ar išmaniojo telefono. Justė sako, kad jos studijoje vaikai gali pailsėti nuo šiuolaikinių technologijų – nors čia yra žaidimų kompiuteris, bet jame įrašytas tik vienas žaidimas, ir tas pats – šokių, skatinantis vaikus smagiai pajudėti. 

Justė prasitaria ir apie savo svajones. Moteris šypsosi, laukianti užsakovo, kuris norėtų šventės... miško tematika. Justės vizijose tai galėtų būti didelė šventė prie stalo miške, po skaidriu kupolu, su paslapties šydu ar pagoniškais elementais... Taigi, minčių ir idėjų šiai kūrybingai moteriai netrūksta. Jeigu patikėsite jai surengti šeimos šventę ir suteiksite visišką laisvę, jūs padovanosite šventę ir pačiai Justei, nes ji gaus progą atskleisti savo fantaziją ir kūrybiškumą.

 Kur surasti

Justės švenčių namus rasite Kauno g. 54, Jurbarke.

Tel. 8 626 57371

Feisbuke – Justės švenčių namai

 

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  0

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!  2

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Kaip skalbti patalynę?

Kaip skalbti patalynę?  0

Pardavėjos Rita (kairėje) ir Laura džiaugiasi, dirbdamos naujose patalpose.

Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje  0

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?  0

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas  0

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius  0

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?  0

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?  0

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?  0

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos  0

Kokie yra šilumos siurbliai

Kokie yra šilumos siurbliai  1

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje  0

Mūsų partneriai