Profesionalus regbininkas kavos namų idėją parsivežė iš Australijos

   
Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nieko nėra neįmanoma. Viskas priklauso nuo to, kiek tu turi pinigų ir kantrybės. Taip sako jurbarkietis Justinas Urbonas. Negali juo netikėti. Dar šiais metais Jurbarko mieste duris atvers MB „Lindos kava“, specializuota kavos parduotuvėlė, kuriai atsirasti prireikė dviejų metų. Šie kavos namai Jurbarke yra būtent Justino iniciatyva ir sumanymas.

Jau nedaug trūksta iki starto – yra pastatas,  suvežti reikalingi baldai, prijungtas vanduo, baigiami derinti visi reikalingi leidimai. Tas pastatas, kuriame bus galima įsigyti kavos, arbatos, kokteilių išsinešti, taip pat vertas atskiro paminėjimo. Iš pirmo žvilgsnio tai „tiuninguotas“ jūrinis konteineris. Tą statinį jis lankstė virino  kartu su draugu, kitu jurbarkiečiu, kuriam patiko Justino idėja ir jis sutiko padėti. Jų sumeistrautas  konteineris yra ilgesnis ir didesnis už standartinį. Justinas paaiškina, kad jie patys pirko ir skardą, metalus.

Vyras pripažįsta, kad sportininko charakterio savybės labai padeda imantis verslo rajone. Ypač praverčia užsispyrimas ir atkaklumas įveikiant įvairiausias kliūtis. Jis žino, ką sako. Justinas yra profesionalus regbininkas, vienas geriausių šalies regbininkų, žaidžiantis ne tik vienoje stipriausių šalies Šiaulių komandoje, bet ir Lietuvos rinktinėje. Sako, kad žaisdamas regbį jis yra tas universalus kovotojas, kuris moka ir užtvaras „statyti“, ir jas apeiti, link tikslo greitai bėgti.

Pripažįsta, kad jo idėja sulaukė įvairiausių reakcijų. Tiek artimiausioje aplinkoje, tiek tarp pažįstamų, draugų. Kaip jis pats juokais sako, „nuo vau iki durniaus“. Bet tikina, kad jam tie komentarai nė motais. Kai yra tikslas, vizija – niekas nesvarbu.

Kavą pamėgo Sidnėjuje

Pirmoji mintis, kad jis nori imtis verslo, ir kad būtent tokių kavos namų, ir būtent Jurbarke reikia, J. Urbonui kilo… Australijoje, Sidnėjuje. Vaikinas čia žaidė regbį. Sako, kad daug sportuodavo, treniruodavosi, dirbdavo, neleido sau atsipalaiduoti. Ir vienas pažįstamas nusivedė jį atsigerti kavos, kurios iki tol Justinas nemėgo. Atsitiko tai, kad jam kava patiko, o ją geriant Sidnėjuje, tarsi lemputė galvoje užsidegė – suprato, kad nori tokios kavinukės gimtajame Jurbarke. Pagalvojo, kad jei ten toks verslas gyvuoja,  gyvuos ir čia. Žmonės, kad ir kur gyventų, mėgsta kavą.  Jūrinio konteinerio pavyzdžio jis  niekur nematė. Pats sugalvojo naršydamas internete ir ieškodamas įvairiausių idėjų.

Jį drąsino ir tai, kad norėjosi ir savo verslą turėti, o ne kažkam kitam dirbti. Justinas šypsosi, kur tik jam ir ko tik neteko dirbti. Ir statybose, ir apsaugos darbuotoju, ir net profesionalaus kario karjeros galėjo siekti.

Jurbarke – apšilimas

Justinas sako, kad nėra tinkamesnės vietos verslo pradžiai, kaip gimtasis miestas. Būtent čia jis pasitikrins, ar jo idėja veikia Jurbarke, ir jei ji pasiteisins, tokie kavos namai nestandartiniuose jūriniuose konteineriuose gali atsirasti ir kituose šalies miestuose. Justinui apmaudu dėl  vieno – viešai skatinama verslą kurti tokiuose regionuose, bet tai ir telieka deklaracijos – pritrūksta elementarios informacijos apie savivaldos verslo paramą pradedantiesiems.

Vaikinas šypsosi, kad visada yra atsarginis planas – tas konteineris toks mobilus, kad užtenka kranu jį į kitą vietą perkelti, bet jis tikisi, kad to neprireiks, nes tiki pasirinktos vietos sėkme. Toji vieta – ant Imsrės kranto, miesto centre. Sako, kad pirmoji mintis kavos namus atidaryti buvo autobusų stoties teritorijoje, bet atsisakė tos minties. Kai viešojoje erdvėje tiek draudimų, pagalvojo, kad gali uždrausti kofeino turinčius gėrimais prekiauti arti mokymų įstaigų. Tai ėmė ir apsidraudė – kitą vietą parinko.

Pralinksmino komentarai

Jurbarkiečiai laukia nesulaukia informacijos, kas gi įsikurs tame neįprastame statinyje. Kai „Mūsų laikas“ savo feisbuko paskyroje paskelbė minėto pastato – konteinerio nuotrauką ir paklausė, kas, internautų manymu, čia galėtų veikti, sulaukė didžiulio susidomėjimo ir įvairiausių komentarų. Justiną labiausiai pralinksmino, kad čia turėtų veikti girdykla, viešasis tualetas arba kad čia pardavinės rožančius. Patikino, kad pats komentarų neskaitė – smagiausius perdavė artimieji.  Šypsosi, kad kai turės daugiau laiko, visus komentarus perskaitys, išrinks  originaliausią  ir jo autorių būtinai pakvies į kavinukę nemokamai paskanauti skanios kavos.

Justinas pastarosiomis savaitėmis kaip niekada užsiėmęs – gyvena Jurbarkas - Šiauliai maršrutu. Tarp kavos namų įkurtuvių iki regbio treniruočių Šiauliuose, mat ruošiasi artimiausiu metu vyksiančioms varžyboms, kurias žais Lietuvos rinktinėje.

Sportininkas sako, kad kol kas patenka į Lietuvos rinktinę, bet reikia dėl tos vietos konkuruoti, daug treniruotis, kam pastaruoju metu reikia dvigubai daugiau pastangų, o laiko yra tiek, kiek yra.

Straipsnis  4 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Duris atveria išskirtinai moterims skirta mini sporto masažo studija

Duris atveria išskirtinai moterims skirta mini sporto masažo studija  0

Jurbarkietis Dainius Gelžinis (dešinėje) dirba gaisrininku ir laisvu nuo tarnybos metu  kartu su  Valdu Aleksaičiu valo ir ruošia kaminus kūrenimo sezonui. Paslaugą galite užsisakyti tel. 8 690 21 946.

Artėja kūrenimo sezonas – pasirūpinkite kaminų valymu!  3

Akumuliatoriai ir jų pirkimas – svarbiausi dalykai

Akumuliatoriai ir jų pirkimas – svarbiausi dalykai  2

Angarų statyba ir kainos

Angarų statyba ir kainos  2

Pagrindiniai automobilių ratlankių tipai

Pagrindiniai automobilių ratlankių tipai  1

Geriausias nešiojamas kompiuteris verslui – į ką atsižvelgti?

Geriausias nešiojamas kompiuteris verslui – į ką atsižvelgti?  3

Kas yra spraustiniai poliai ir kodėl verta rinktis būtent juos?

Kas yra spraustiniai poliai ir kodėl verta rinktis būtent juos?  1

„Sanmontoje“ parduodamas modernus šildymo katilas  laukiamas visoje Lietuvoje

„Sanmontoje“ parduodamas modernus šildymo katilas laukiamas visoje Lietuvoje  2

Veliuonos, Seredžiaus ir Klausučių nutolusios kasos veiklą tęs jau kaip Jurbarko Kredito Unijos padaliniai

Veliuonos, Seredžiaus ir Klausučių nutolusios kasos veiklą tęs jau kaip Jurbarko Kredito Unijos padaliniai  0

Laivavedys savo pomėgį pavertė darbu – siūlo plaukiojimą Nemunu (nuotraukos, video)

Laivavedys savo pomėgį pavertė darbu – siūlo plaukiojimą Nemunu (nuotraukos, video)  0

Miegamojo baldai – kaip juos tinkamai pasirinkti?

Miegamojo baldai – kaip juos tinkamai pasirinkti?  3

Jurbarko mažoji „Maxima“ uždaroma atnaujinimui

Jurbarko mažoji „Maxima“ uždaroma atnaujinimui  5

„Nemuno alpakų“ ūkyje – kirpėjo iš Latvijos pamokos

„Nemuno alpakų“ ūkyje – kirpėjo iš Latvijos pamokos  2

Įsitaisyk patogiai

Įsitaisyk patogiai  2

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė pripažinta geriausia Tauragės regiono verslo įmone 2018 metais.

Tauragės regiono verslo geriausia 2018 metų įmonė  2

Modeliuotoja Asta užuolaidomis „rengia“ jurbarkiečių namus

Modeliuotoja Asta užuolaidomis „rengia“ jurbarkiečių namus  4

R. Kasparaitis: smagu ne tik karieta vežioti, bet ir šventės simboliu pasijusti

R. Kasparaitis: smagu ne tik karieta vežioti, bet ir šventės simboliu pasijusti  1

Našlaitės turgeliuose užleidžia vietą kitoms gėlėms

Našlaitės turgeliuose užleidžia vietą kitoms gėlėms  1

Vasarą pasitikite dailesnėmis  kūno linijomis!

Vasarą pasitikite dailesnėmis kūno linijomis!  1

Automobilių salono valymas.  Jurbarkiečių verslo idėją noriai priėmė ir Tauragė

Automobilių salono valymas. Jurbarkiečių verslo idėją noriai priėmė ir Tauragė  2

Santvarų gamyba: ką svarbu apie tai žinoti?

Santvarų gamyba: ką svarbu apie tai žinoti?  3

Automobilių veiklos nuoma įmonėms: raskite labiausiai tinkantį pasiūlymą

Automobilių veiklos nuoma įmonėms: raskite labiausiai tinkantį pasiūlymą  2

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos  6

Jurbarkietė verslininkė Rita Kleinienė Kauno gatvėje atidarė mėsos produktų parduotuvę, kurioje galima įsigyti natūraliai rūkytų kaimiško dūmo mėsos gaminių.

Parduotuvėje naujovės, kurias graibsto didmiesčių gyventojai  5

Mūsų partneriai