Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sėkmingas verslas nebijo pokyčių – toks galėtų būti Jurbarko drabužių parduotuvės „Aira“ šūkis. Ši parduotuvė jau antrą mėnesį veikia naujoje vietoje, iš Vytauto Didžiojo gatvėje esančio pastato antrojo aukšto persikrausčiusi į dideles, jaukias, šviesas patalpas Dariaus ir Girėno g. 98.

Ateina laikas keistis

„Ateina laikas keistis“, – ilgai lauktas permainas pristatė žinoma Jurbarko krašto verslininkė, parduotuvės šeimininkė Edita Kasparaitienė. Senosiose, ankštokose patalpose antrajame aukšte parduotuvė gyvavo 16 metų. „Norėjosi erdvios, vientisos patalpos, kad ir pirkėjams būtų patogu, ir pardavėjoms – viskas vienoje vietoje, o ne per kelias patalpas išskirstyta. Patogu ir prekes išdėlioti. Pirmasis aukštas patogus ir vyresnio amžiaus žmonėms“, – paaiškina Edita. Naujų patalpų parduotuvei verslininkė dairėsi būtent šioje miesto dalyje, mat čia koncentruojasi ir daugiau prekybos vietų. Pirkėjas, užsukęs į vieną iš jų, gali ir kitą užeiti apsipirkti – tarsi į prekybos centrą. Edita šypsosi, kad tai bus ypatingai patogu per tradicinius išpardavimus, skelbiamus lapkričio mėnesį.

„Žinoma, kad čia geriau. Daug patogiau“, – patvirtina ir pakalbinta pardavėja Rita, šioje parduotuvėje dirbanti daugiau nei 10 metų. Beje, ir persikrausčius į naujas patalpas, kolektyvas liko tas pats – dirba tos pačios trys pardavėjos.

Didžiulis rūbų pasirinkimas

Edita pasidžiaugia ir siūlomomis naujovėmis. Pasak jos, parduotuvėje jau kaip reikiant pasiruošta artėjančiai Rugsėjo 1-ajai – vyrams ir vyresnių klasių mokiniams paruošta baltų marškinių, tad mokslo metų šventę galės sutikti pasipuošę. Edita priduria, kad persikrausčius į naujas patalpas vyrams siūloma kur kas daugiau prekių nei senojoje vietoje. „Juk ir vyrai nori gražiai atrodyti“, - linksmai paaiškina ji. Vyrams skirtų prekių pasiūla čia išties gausi: ir laisvalaikiui, ir šventėms. „Vyriškų prekių visada turėjome, bet ne tiek daug“, – priduria ji. Dabar vyrai čia gali apsipirkti nuo galvos iki kojų: nuo kojinių, trumpikių iki marškinių, džinsų, džemperių, striukių. Ypač didelis ir įvairus vyriškų sportinių kelnių pasirinkimas – nuo mažiausio S iki didžiausio 10 XL dydžių. Kainos irgi prieinamos kiekvieno kišenei: nuo 5 iki 20 eurų. Parduotuvėje galima rasti ir supakuotų šventėms skirtų įvairių dydžių marškinių tinkamų dovanoms. Be to, pats laikas pradėti ruoštis šaltajam sezonui – tokių prekių irgi netrūksta: yra didelis laisvalaikio kostiumų, džemperių pasirinkimas. „Su užtrauktukais ir be, su užrašais ir be, plonesnių ir šiltesnių“, – vardija Edita, vedžiodama po parduotuvę tarsi po ekspozicijų salę. Tiesa, batų vyrai šioje vietoje neras. Edita paaiškina, kad bent jau kol kas „Airoje“ avalyne neprekiaujama, nors ateityje gali būti kitaip.

Žinoma, parduotuvėje nebus nuskriaustos ir moterys. Dailiosios lyties atstovės čia ras naujų, gražių modelių drabužių – įvairiausių dydžių, skirtų tiek vasarai, tiek šaltajam sezonui: nuo laisvalaikio kostiumų, džinsų iki suknelių bei kostiumėlių.

Prekės visiems

„Airoje“ po vienu stogu gausybė pačių įvairiausių prekių. Arčiau kasų rasite akinius nuo saulės, vyrams ir moterims skirtus kvepalus, namų kvapus, smilkalus. Čia pat – rankšluosčių rietuvės, tarp kurių – ir skirti naudoti pirtyje. Kabyklose patogiai sukabinti džemperiai, marškiniai – šventiniai ir kasdieniniai. Kostiumėliai, suknelės, sportinės kelnės – nauji modeliai mergaitėms ir moterims. Sportiniai marškinėliai, džemperiai, pižamos, chalatai tiek vyrams, tiek moterims. Yra ir išparduodamų prekių – šių galima įsigyti netgi 50 proc. pigiau. „Gaila, kad jurbarkiečiai ne itin mėgsta baltą spalvą“, – atkreipia dėmesį Edita į išparduodamus baltos spalvos vyriškus laisvalaikio marškinėlius. Tolimesnėse parduotuvės erdvėse surikiuotos kokybiškos striukės – tiek rudeniui, tiek žiemai; didelė gausa vyriškų sportinių kelnių. Yra kuprinių, patalynės (viengulės, dvigulės), šiek tiek rankinių. Atskiroje erdvėje tvarkingai sudėlioti, savo naujų šeimininkų laukiantys stilingi įvairių dydžių patogūs nešioti džinsai – tiek vyrams, tiek moterims.

Gausybės pilna žemė

Galiausiai Edita priveda prie parduotuvės vietos, jai teikiančios ypatingą džiaugsmą. „Išsipildė mano svajonė, kad visas apatinis trikotažas būtų išdėliotas vienoje vietoje – surikiuotas ant vieno stalo“, – pasidžiaugia ji. Ir iš tiesų: apatinis trikotažas patogiai suguldytas vienoje vietoje – pagal dydžius ir rūšis: moteriškas, vyriškas ir vaikiškas.

Kita verslininkės svajonė, kurią taip pat  pavyko įgyvendinti – persikraustyti į naujas, erdvias patalpas. Dabar Edita šviečia optimizmu – jos parduotuvei, sėkmingai veikiančiai nuo 2007 metų liepos, pirkėjų niekada netrūko.

Pasidomėjome, kokia sėkmės priežastis? Pasak Editos, gal dėl to, kad visada siūlė kasdienai reikalingų prekių – didelis pasirinkimas už prieinamą kainą. O gal, sakome mes, „kaltas“ tinkamai sugalvotas parduotuvės pavadinimas „AIRA“. Pasak Editos, viena iš žodžio „Aira“ reikšmių yra „Gausybės pilna žemėׅ“ – tokį paaiškinimą ji rado internete. Nenuostabu, kad gausybės pilna žemė kviečia į ją ir užsukti ir pirkėjus.

Drabužių parduotuvė „Aira“ įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarke.

Parduotuvė dirba darbo dienomis nuo 9 iki 17 val., o šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Tvari statyba ir renovacija: kokius sprendimus rinktis?

Tvari statyba ir renovacija: kokius sprendimus rinktis?  0

Lukšių pieninė kreditorius informavo apie galimą nemokumą

Lukšių pieninė kreditorius informavo apie galimą nemokumą  0

Žiemos automobilių priežiūra Lietuvoje: Transporto priemonės apsauga esant drėgnam klimatui

Žiemos automobilių priežiūra Lietuvoje: Transporto priemonės apsauga esant drėgnam klimatui  0

Norite gražios šypsenos – rūpinkitės savo dantimis!

Norite gražios šypsenos – rūpinkitės savo dantimis!  0

„Tele2“ Lietuvos mokykloms dovanoja interneto apsaugos paslaugą

„Tele2“ Lietuvos mokykloms dovanoja interneto apsaugos paslaugą  0

Akrilinės vonios – elegancija ir komfortas vonios kambaryje

Akrilinės vonios – elegancija ir komfortas vonios kambaryje  0

Kateriai - vandens pasaulio tyrinėjimui

Kateriai - vandens pasaulio tyrinėjimui  0

Jurbarką išjudins jau 15-asis METŲ IŠPARDAVIMAS

Jurbarką išjudins jau 15-asis METŲ IŠPARDAVIMAS  2

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia išrinkti geriausius 2023 metų verslininkus ir įmones

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia išrinkti geriausius 2023 metų verslininkus ir įmones  0

Ar vandens šildytuvui reikalingas apšiltinimas?

Ar vandens šildytuvui reikalingas apšiltinimas?  0

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ aukso medalis – jurbarkiečių produktui

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ aukso medalis – jurbarkiečių produktui  1

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  1

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!  2

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Mūsų partneriai