Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarkiečių pamėgta užkandinė JURAS BARKUS Sushi & Pizza (Dariaus ir Girėno g. 98),  liepos 18 dieną atšventusi 4-ąjį gimtadienį, ant laurų užmigti neketina – vis atnaujina savo meniu, siūlydama klientams tai, kas jiems patinka, lepindama naujais skoniais, receptais ir, žinoma, patraukliomis akcijomis. Ši užkandinė jau senokai tapo vieta, kur galima išbandyti įvairiausių pasaulio virtuvių patiekalų – nuo japoniškų sušių, suši buritų iki itališkų picų. Čia galima atrasti ir naujų skonių, padažų bei neįprastų derinių, tokių kaip pikantiškas ir švelniai aštrus čipotle arba egzotiškas medaus-garstyčių padažo derinys, jau pamėgtas jurbarkiečių.

„Skanios naujienos – viena iš šios užkandinės Jurbarke sėkmės priežasčių“, – teigia vienas jos savininkų Andrius Parščenkovas, pasidžiaugęs ir naujovėms atvirais klientais, ir švaria, garbinga konkurencija Jurbarke, ir tvariu, patikimu kolektyvu, kuriame pamainomis dirba 8 darbuotojai – Jurbarko krašto gyventojai. Beje, pats Andrius yra kaunietis, tačiau gerai pažįsta Jurbarką, kurį laiką čia gyveno ir turi daug bičiulių.

 

Patrauklios naujovės

Paaiškėjo, kad prie užkandinės populiarumo bei patrauklumo prisideda ir atviri naujovėms bei jų čia randantys jurbarkiečiai. Per vasarą JURAS BARKUS „Sushi&Pizza“ paruošė visą puokštę naujienų: sušių ir suši buritų meniu pasipildė 11 naujų ar atnaujintų receptų, o picų meniu rasite net 18 naujų bei atnaujintų skonių. Didžiausia užkandinės naujiena – rankų darbo picų padai, kuriais Andrius ypatingai didžiuojasi, mat naujii padai užtikrina aukštesnę picų kokybę ir skonį. Tradiciniais metodais gaminamos picos gardinamos originaliais padažais. Be to, nuo šiol bet kurią picą galima pagardinti mocarelos sūrio arba dešrelių kraštais. Ir tai toli gražu dar ne viskas – nusipirkę bet kurią picą gausite dovanų skanių „Ben&Jerry’s“ ledų porciją su 50 proc. nuolaida. Andrius priduria, kad šių ledų taip pat yra pačių įvairiausių skonių.

 

Patiko kaimiška pica

„Meniu atnaujiname reguliariai. Pasižiūrime, ką žmonės mėgsta ir ko ne. Stebime, kas patinka ir atsižvelgdami į tai koreguojame meniu, pradžiai pasiūlydami mėnesio naujienas“, – sako pašnekovas.  Pasak Andriaus, ko gero, labiausiai pavykusi naujiena – kaimiška pica. Jurbarkiečiai jau gerai įvertino ir noriai užsako šias sočias picas, pagardintas medaus-garstyčių padažu ir svogūnų laiškais, suteikiančiais neįprastą skonį. Klientai įvertino ir čipotle padažą, svogūnų traškučius, vištienos kumpelius. „Skonis draugų neturi. Kiekvienas turi savo“, – sako Andrius.

Jei dar nežinote, šioje užkandinėje galima užsisakyti ir dienos pietus, kuriuos galima rinktis iš kelių variantų. Kasdien gaminamos skirtingos sriubos.

 

Ant Kūčių stalo – sušiai

Andrius, pasakodamas apie atnaujintą meniu, aptardamas naujus picų receptus, priduria, kad užkandinė pirmiausia orientuojasi į sušius, nes būtent JURAS BARKUS Sushi & Pizza pirmieji sėkimingai pristatė sušius Jurbarke. Ir miesto gyventojams tai taip patiko, kad kadaise egzotiškas patiekalas jau tapo tradiciniu ant jurbarkiečių Kūčių stalo. Andrius patikina, kad būtent ši žiemos šventė, ko gero, yra kolektyvui pats darbingiausias metas. Sušių padėklų užsakymus pradedama priimti likus 1–1,5 mėnesio iki didžiųjų švenčių. Paklausa tokia didelė, kad paskutinę savaitę nauji užsakymai nebepriimami.

Yra dar viena šios užkandinės sėkmės priežastis – pats Andrius šiame sektoriuje jaučiasi tarsi žuvis vandeny. Išmano šio verslo virtuvę ir tiesiogine, ir perkeltine prasme, nes kartu su bendraminčiais verslą sukūrė, prieš tai padirbėjęs užsienyje, kur teko dirbti virtuvėje ir išmokti gaminti sušius.

Be to, per tuos ketverius metus išmoko drąsiai pasitikti iššūkius, lanksčiai reaguoti į sunkumus – štai  užklupus covido pandemijai, gelbėjo maisto išsinešimui gamyba.

Užkandinės šeimininkai vien meniu atnaujinimu neapsiriboja. Andriaus planuose – atnaujinti ir pačios užkandinės interjerą: viduje pakabinti didesnį televizorių, kad lankytojams būtų pateikiama kokybiškesnė informacija, pasirūpinti, kad žiemą klientams būtų šilčiau ir patogiau sėdėti, numatoma ir atnaujinti terasą, kad ji taptų patogesnė lankytojams. Planų ir minčių netrūksta, nes į viską žiūrima plačiai, su polėkiu, pasak vadovo, tai užkoduota įmonės  pavadinime – „Aveika“ (anglų kalba „Awake“ reiškia pabusti, žiūrėti plačiau).

Į viską plačiai žiūri ir šios užkandinės kolektyvas, o geriausias to įrodymas, kad būtent JURAS BARKUS „Sushi&Pizza“ kolektyvas pasitiko olimpietį Roką Guščiną, pro Jurbarką bėgusį per Lietuvą nuo Baltarusijos sienos iki Kuršių marių.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  2 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  0

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Kaip skalbti patalynę?

Kaip skalbti patalynę?  0

Pardavėjos Rita (kairėje) ir Laura džiaugiasi, dirbdamos naujose patalpose.

Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje  0

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?  0

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas  0

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius  0

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?  0

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?  0

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?  0

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos  0

Kokie yra šilumos siurbliai

Kokie yra šilumos siurbliai  1

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje  0

Kam mokėti daugiau, kai „Tele2“ pigiau?  Operatorius mažina populiariausių interneto ir 5G planų kainas

Kam mokėti daugiau, kai „Tele2“ pigiau? Operatorius mažina populiariausių interneto ir 5G planų kainas  0

Mūsų partneriai