Kokio gamintojo belaides ausines pasirinkti?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Belaidės ausinės pastaruoju metu tapo ypač populiarios – jas renkasi tie, kurie nori nevaržomai judėti ir išvengti nuolat besipainiojančių laidų. Didelė paklausa lemia didesnę pasiūlą, todėl rinkdamiesi šiuos prietaisus, turime daugybę variantų – siekiant išsirinkti geriausius, reikia apgalvoti ne vieną svarbų kriterijų. Vienas iš jų yra prekinis ženklas: atsižvelgę į gamintojus, galime įsivaizduoti, ko tikėtis iš jų siūlomų ausinių. Šį kartą aptarsime populiariausių šių prietaisų gamintojų išskirtinumus.

Bose

Tai viena žymiausių garso įranga prekiaujančių kompanijų, kuri yra vertinama dėl puikios garso kokybės – ja pasižymi visi gamintojų siūlomi prietaisai, tad ir belaidės ausinės nebus išimtis. Tiesa, ši įmonė kone labiausiai yra žinoma dėl triukšmo slopinimo technologijos: ji buvo viena pirmųjų, kuri ją pasiūlė pirkėjams. Dėl to ir šiuolaikiški įrenginiai gali pasiūlyti išskirtinį triukšmo izoliavimą ir gerai subalansuotus garso profilius, kuriuos įvertins net ir reiklūs melomanai.

Sony

Šio prekinio pristatinėti nebereikia – jis jau daugiau kaip 60 metų puošia įvairius elektronikos prietaisus ir garso įrangą. Kompanija visuomet siekia praturtinti mūsų gyvenimus technologijų pagalba, todėl nieko nuostabaus, kad jų asortimente galime išvysti ir belaides ausines. Kaip ir kiti kompanijos produktai, jos nustebins išskirtinai aukštos kokybės garsais ir skoningu dizainu, kuriam taip pat yra skiriama pakankamai daug dėmesio.

Apple

Nors ši kompanija gali pasiūlyti mažesnį belaidžių ausinių asortimentą nei jos konkurentai, teigiama, kad jų produktai padarė didelę įtaką ir šiai rinkai. Ypač – kompaktiški, į ausis įstatomi modeliai, kurių ryškią, blizgiai baltą išvaizdą pritaikė ir kiti gamintojai. Šios ausinės itin patogiai susisies su kitais „iOS“ įrenginiais, o naujesni modeliai galės pasiūlyti įspūdingą erdvinį garsą. Tačiau kaip ir visuomet, iš šios kompanijos galėsime sulaukti ir daugiau malonių staigmenų.

Philips

Tai – dar viena, ilgus metus žinoma ir gerą reputaciją turinti kompanija, kuri galės pasiūlyti sklandžiai veikiančias belaides ausines. Verta paminėti tai, jog gamintojai siūlo įvairioms kainų kategorijoms priklausančius modelius, tad tokių prietaisų privalumus galėsite išbandyti ir tuomet, jei norėsite išvengti didesnių išlaidų. Pritaikomos technologijos skiriasi priklausomai nuo vertės, tačiau bet kuriuo atveju galite tikėtis dailaus dizaino ir patikimo veikimo.

JBL

Kalbant apie garsiniam turiniui pritaikytus prietaisus, šios kompanijos neįmanoma nepaminėti. Gamintojai niekuomet neieško kompromisų dėl kokybės, todėl galima mėgautis idealiai atkuriamais garsais. Jei prie jų pridėsime ir aukštą komforto lygį, madingą dizainą ir funkcionalumą, taps akivaizdu, kad šiais gamintojais iš tiesų verta pasitikėti.

Samsung

Šios kompanijos asortimente dominuoja į ausis įstatomi modeliai, kurie yra itin kompaktiški: dėl to tokios ausinės yra dar patogesnės ir lengvai gali būti pasiimamos su savimi. Gamintojai giriami dėl puikaus garso, lengvai perprantamo valdymo ir pažangių funkcijų gausos. El. parduotuvėje Pigu.lt Samsung belaidės ausinės nustebins plačiu pasirinkimu – jas galėsite pritaikyti įvairiems savo poreikiams.

Xiaomi

Nors įprastai už šiuolaikines technologijas esame įpratę mokėti daugiau, šie gamintojai jas stengiasi paversti prieinamomis kiekvienam. Tačiau jų siūlomos belaidės ausinės tarp populiariausių atsidūrė ne tik dėl palankaus kainos ir kokybės santykio: jos taip pat vertinamos dėl stilingo dizaino, patogaus valdymo ir funkcionalumo. Iš arčiau su jomis susipažinti galėsite paspaudę čia.

Visi šie belaidžių ausinių gamintojai neabejotinai yra verti Jūsų dėmesio, tačiau patikimų kompanijų sąrašas vien jais tikrai neapsiriboja. Paskirkite laiko ir susipažinkite su pagrindinėmis jų vertybėmis – taip lengviau suprasite, ko galima tikėtis iš atitinkamų prietaisų.

 

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  0

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!  2

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Kaip skalbti patalynę?

Kaip skalbti patalynę?  0

Pardavėjos Rita (kairėje) ir Laura džiaugiasi, dirbdamos naujose patalpose.

Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje  0

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?  0

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas  0

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius  0

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?  0

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?  0

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?  0

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos  0

Kokie yra šilumos siurbliai

Kokie yra šilumos siurbliai  1

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje  0

Mūsų partneriai