Jurbarko senamiestyje – prancūziško aprangos stiliaus oazė

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Žinių, patirties ir idėjų emigracijoje sukaupę lietuvaičiai grįžta į gimtąjį kraštą, kur drąsiai imasi naujos veiklos. Taip miestai turtinami naujais verslais, o jų bendruomenės – drąsiais, savimi pasitikinčiais, įdomiais nariais. Puikus pavyzdys – 25 metus Ispanijoje gyvenusi jurbarkietiškų šaknų turinti Irena Ramonienė, kuri prieš gerą mėnesį Jurbarko senamiestyje, Kauno g. 48, atvėrė jaukų butiką, egzotišku pavadinimu „ILdido boutique“.

Šią drabužių, avalynės ir įvairių aksesuarų pardotuvėlę moteris atidarė po to, kai prieš keletą metų pačios įkurta elektroninė parduotuvė www.ildido.lt susilaukė sėkmės – pirkėjai patys pageidavo parduotuvėlės, kuri ir startavo Jurbarke. Verslininkė džiaugiasi, kad jurbarkiečiai ją mielai ir draugiškai priėmė, užsukusieji drąsina, džiaugiasi nauju verslu, palaiko ir palinki sėkmės. „ILdido boutique“ parduotuvėlė Jurbarke tampa prancūziško ir itališko aprangos stiliaus prekių oaze. Pasak Irenos, Lietuvoje tik čia galima įsigyti žinomo ir populiaraus prancūziško prekės ženklo Hublot Mode Marine drabužių, avalynės (ir ne tik) – patogiam laisvalaikiui skirti nekasdieniškai atrodantys drabužiai iš kokybiško audinio yra lengvai prižiūrimi ir, svarbiausia, prancūziško stiliaus. Rūbų čia ras ir jaunas, ir pagyvenęs, norintis skoningai gražiai išskirtinai atrodyti už priimtiną kainą – prekių kainų amplitudė – nuo 15 iki 60 eurų. Šiuo butiku verta susidomėti ypač mėgstantiems marinistinį stilių, kurių ryškiausias – jūreiviški dryželiai. Į parduotuvę verta užsukti ir tiems, kurie savo garderobą jau dabar nori atnaujinti pavasariškų spalvų patogiais drabužiais. Prekių asortimentas atnaujinamas kiekvieną savaitę – šią žada atnaujinti itališko prekės ženklo drabužius, o kitą savaitę – prancūziško.

Butikas traukia ne tik išskirtiniu prekės ženklu, bet ir pavadinimu „ILdido“. Skambantis itališkai, bet jo reikšmės italų-lietuvių k. žodynuose tikrai nerasite, mat tai pačios Irenos sugalvotas naujadaras, kuriame užkoduota jos šeima. IL yra pirmųjų jos ir vyro vardų trumpinys, Irena ir Lucien di Dodo – sutuoktinio, prancūzo, bet italų kilmės, pavardė labai tiko parduotuvei pavadinti. Tokiu pat pavadinimu veikia ir elektroninė parduotuvė, jau turinti ištikimų pirkėjų ratą – siuntiniai iš Jurbarko keliauja po visą Lietuvą ar net užsienį.

Pirkėjus pasitinkanti šio butiko šeimininkė Irena pati primena prancūziško tipo moteris, kurios žino, kaip skoningai, gražiai atrodyti, ko norinčios pasiekti ir drąsiai veikiančios. Veiklos, kaip paaiškėja, Irenai netrūksta. Kalbinome pirmadienį, kuomet butike buvo nedarbo diena, mat Irena dar nenutraukusi darbinių saitų su Ispanija – tvarko buhalterinę apskaitą savo klientams, gyvenantiems šioje šalyje. Pirmadienis yra diena, kai ji dirba Ispanijoje – tiesa, nuotoliniu būdu. Paaiškėja, kad ši moteris galėtų ir vertimų biurą Jurbarke atidaryti. Irena linksmai sureaguoja į tokį mūsų pasiūlymą, išgirdus ilgą sąrašą kalbų, kurias ji mokanti – ispanų, italų, prancūzų, vokiečių, rusų.

Intriguojanti ir mūsų pašnekovės verslo pradžios istorija. Pasirodo, už Ireną ir jos verslą Jurbarke reikia dėkoti... koronai. Ji pati juokiasi išgirdusi tokius žodžius, kurie mums išsprūsta išgirdus jos pasakojimą. Prieš keletą metų kartu su vyru Lucienu atvažiavo į Jurbarką aplankyti jos mamos ir giminių. Kaip tik tos viešnagės metu buvo paskelbtas karantinas, uždarytos sienos, ir pora negalėjo išvažiuoti. Irena šypsosi, kad nieko neveikti negalėjo – turėjo kažko imtis. Juo labiau, kad ateityje planavo kurti verslą Lietuvoje, tik karantinas viską paskubino. Irena nusprendė imtis savo verslo ir kurtis Jurbarke, tam pritarė ir skatino vyras Lucienas – Jurbarkas, šio krašto gamta ir draugiški žmonės jam iš karto taip patiko, kad ir jis čia mielai gyvenantis. Vyras šiuo metu yra Prancūzijoje, ten turi verslą, kurio reikalų tvarkyti negalintis nuotoliu.

Irena atsargiai džiaugiasi sėkme, pripažinusi, kad internetinėje parduotuvėje pirkėjų, užsakymų tiek, kad jau ir apie pagalbininkę galvojanti – vienai sunku viską aprėpti. Butiko sėkmės atveju vien Jurbarku neapsiribos – moteris jau dabar dairosi į didžiuosius šalies miestus, kuriuose norės tęsti ir plėsti verslo Jurbarke sėkmės istoriją. Palinkėkime sėkmės.

Papildysime nuotraukomis.

„Mūsų laiko“ inf.

 Daugiau: striukės

Rekomenduojami video:
Straipsnis  1 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“

Jurbarkiečių džiaugsmui vėl pradeda veikti „Jurbarkų mėsa“  1

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai

Viešai transliuojamo smulkaus verslo rėmimo fondo tarybos posėdžio metu paskirstyta 2801 eurai  0

Dariaus ir Girėno gatvės 99 namo gyventojai, kurie pirmieji Jurbarke savo namo priežiūrą patikėjo „Mano Būstui“ ir jau džiaugiasi permainomis. Įmonė jų name atliko tarpblokinių siūlių remontą.

Miestelėnai sulaukė permainų – jau gali rinktis, kas prižiūrės jų daugiabučius  0

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis

Dantų protezavimo kompensavimas: kam priklauso ir kur kreiptis  1

UAB „Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą.

Suremontuokite savo plastikinius langus bei pakeiskite užuolaidas į šiuolaikinius roletus su nuolaidomis  0

Veterinarijos gydytoja jau baigia įrengti ir veterinarijos kabinetą, kur greitai bus galima skiepyti ir ženklinti gyvūnus bei konsultuotis profilaktiškai.

Veterinarijos gydytoja Erika Foktaitė: „Dirbu gyvūnų sveikatai ir gerovei“  0

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos

Mokslo metus pasitikite išmaniai: ypatingi „Tele2“ pasiūlymai įrenginiams ir praktiškos dovanos  0

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!

Pamėgtoje užkandinėje – nauji pasaulio virtuvės skoniai!  2

Barberė Asta jurbarkiečių barzdomis pradėjo rūpintis nuo 2023 m. sausio mėnesio.

Puoselėti barzdą padeda barberės rankos  0

Kodėl verta rinktis lauko roletus?

Kodėl verta rinktis lauko roletus?  0

Krautuvėlėje pirkėjų netrūksta ir jie dažniausiai užsibūna, kol apžiūri visas čia esančias prekes.

Sendaikčių krautuvėlė traukia ir vietinius, ir turistus  0

NT brokeris Vaidas Čiauška padės nekilnojamąjį turtą parduoti už geriausią kainą ir sutaupys marias jūsų brangaus laiko.

NT brokeris Vaidas Čiauška: „Mano tikslas – padėti parduoti ar įsigyti turtą už geriausią kainą!“  1

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms

„Tele2“ tęsia paramą Ukrainai: vykstantys į šią šalį su misija gali pasinaudoti kompensacija ryšio paslaugoms  0

Kaip skalbti patalynę?

Kaip skalbti patalynę?  0

Pardavėjos Rita (kairėje) ir Laura džiaugiasi, dirbdamos naujose patalpose.

Parduotuvė „Aira“ – gausybės pilna žemė naujoje vietoje  0

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?

Palaikų šarvojimas: ką reikia žinoti kiekvienam?  0

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas  0

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius  0

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią minkštą kampą?  0

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?

Kokios pagrindinės 3PL kompleksinės logistikos paslaugos?  0

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?

Rūbai šunims: ką svarbu įvertinti renkantis?  0

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos  0

Kokie yra šilumos siurbliai

Kokie yra šilumos siurbliai  1

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje

Sijoto juodžemio kainos Lietuvoje  0

Mūsų partneriai