Įsirenkite šildymą oras-vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Norintiems pakeisti šildymo būdą racionaliausia senus šildymo katilus keisti į šilumos siurblius oras-vanduo. Šis sprendimas – optimaliausias namų savininkams, nes pasinaudojus LEA kompensacija galima susigrąžinti iki 70 proc. sistemos įrangai ir jos įrengimui patirtų išlaidų.

 

Kas ir kokio dydžio gali gauti kompensaciją?

* Fiziniai asmenys, norintys keisti katilus, naudojančius malkas, granules, durpių ar pjuvenų briketus, gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą, akmens anglį ir kitą taršų kurą, į šilumos siurblius oras–vanduo.

*Gyventojai, valdantys gyvenamąjį namą, sodo namą ar gyvenamosios paskirties butą dviejų butų name. Svarbu, kad būstas būtų neprijungtas prie centralizuotai tiekiamos šilumos sistemos, o šilumos gamybai iškastinį ar kietą kurą naudojantis įrenginys tiektų šilumą į vandens pagrindu veikiančią būsto šildymo sistemą.

* Turi būti užregistruotas 100 proc. gyvenamojo namo ar gyvenamosios paskirties buto dviejų butų name baigtumas, arba registruotas ne mažesnis nei 80 proc. statybos baigtumas, jei leidimas statyti naują statinį gautas iki 2020 m. sausio 1 d.

*Kompensacijos dydis priklausys nuo naujo šilumos gamybos įrenginio tipo ir galios. Paramos dydis gali siekti net iki 14 500 Eur.

Naujiena – galite pasilikti seną katilą ir šildytis kombinuotai.

Ypač svarbu, kad šioje taršių katilų keitimo priemonėje yra naujovė: nereikalaujama visiškai atsisakyti seno katilo. Tai leidžia pasinaudoti jau turimais ištekliais, kieto kuro likučiais, o tuo pačiu ir įdiegti modernią šildymo sistemą, užtikrinančią efektyvų ir komfortišką šildymą. Ši naujovė – puikus sprendimas tiems, kurie nori pasinaudoti moderniomis technologijomis neaukodami seno šildymo metodo patogumo ir efektyvumo.

Kaip ir kada pildyti prašymus kompensacijai gauti?

„Visą kompensacijai gauti reikalingą informaciją padėsime užpildyti ir dokumentus pateikti nemokamos konsultacijos metu, – aiškina Ecoenergija.lt vadovė. – Mūsų įmonė siūlo ne tik reikalingą įrangą, ją montuoja ir prižiūri, bet ir lydi klientą nuo paraiškos pateikimo į LEA iki kompensacijos gavimo“.

„Vos LEA paskelbia apie galimybę teikti paraiškas kompensacijai gauti, sulaukiame labai daug besiteiraujančių, todėl kviečiame iš anksto registruotis konsultacijai telefonu +370 668 17705arba e. paštu ecoenergija.lt@gmail.com. Tuomet gyvos konsultacijos metu galėsime individualiai suteikti patarimų pasirenkant šilumos siurblį ir padėti susitvarkyti reikalingus dokumentus kompensacijai gauti, – informuoja Ecoenergija.lt vadovė. – Apie tinkamiausią šilumos siurblį oras–vanduo jo būstui kiekvienas besikreipiantis bus informuojamas konsultacijos metu.“

Kodėl šilumos siurbliai oras-vanduo racionalus pasirinkimas?

Gyventojams naudojantiems senus taršius ir nenašius katilus pasirinkti šilumos siurblį oras-vanduo racionaliausia, nes palyginti su kitomis šildymo sistemomis, šios įrangos bei jos įrengimo kaštai vieni mažiausių. Be to, gali būti paprastai derinamas su esama šildymo sistema ir tuomet keičiamas tik pats šildymo įrenginys, o namuose esantis grindinis ir radiatorių šildymas bei, kai kuriais atvejais, vandens šildytuvas gali likti tie patys. Tokiu atveju šilumos siurblį paprasta įrengti, o jo valdymas bei priežiūra yra žymiai paprastesni nei iškastiniu ar kietu kuru kūrenamo katilo.

Šis prietaisas užima mažai vietos, gali būti valdomas pagal kambario temperatūrą arba nuotoliniu būdu per mobilųjį telefoną. Patogumas ir ekologiškumas taip pat skatina gyventojus rinktis modernų šildymo būdą. Be to, pagal poreikius šilumos siurblys gali atlikti tris darbus: šildyti grindis, radiatorius ir tiekti karštą vandenį.

Be to, nereikia ruoštis šildymo sezonui ir iš anksto investuoti didelių sumų į nuolat brangstančius kuro išteklius, juos ruošti, sandėliuoti, nuolat rūpintis katilo užpildymu, valyti pelenus ir kaminus. Taip pat ne paslaptis, kad seni katilai dažnai yra pavojingi eksploatuoti, teršia aplinką, kurioje gyvenate. Tai pagrindinės priežastys, kodėl yra teikiamos dotacijos.

„Pastebime, kad daugėja gyventojų, kurie renkasi mūsų šildymo sistemą oras-vanduo dėl jos paprastumo, universalumo. Mūsų siūloma šildymo sistema lengvai pritaikoma tiek naujuose, tiek senos statybos namuose ar patalpose, – teigia Ecoenergija.lt vadovė.– Tokiu atveju montavimas ir paleidimas nereikalauja didelių investicijų, nes dažniausiai tinka tie patys naudojami radiatoriai ir šildomų grindų sistemos. Be to, šildymą galima derinti su esamu katilu.“

 

Kaip, kur ir už kiek įsigyti įrangą?

Verta paminėti, kad renkantis Ecoenergija.lt įrangą bei paslaugas ir pasinaudojus LEA parama galima susigrąžinti iki 70 proc. šildymo įrangos oras-vanduo įsigijimo išlaidų. Įmonė glaudžiai bendradarbiaudama su patikima lizingo bendrove „Inbank“ turi galimybę suteikti itin lanksčias sąlygas savo klientams. Šilumos siurblys gali kainuoti vos 70 eurų per mėnesį, o įmokas galima pradėti mokėti tik po 3 mėnesių. Taigi, įrangą galima įsigyti ir šildytis jau dabar, o mokėti dalimis. „Modernizuojant šildymo sistemą labai svarbu rinktis įmonę, kuri suteikia pilną paslaugų paketą – nuo konsultacijos iki šilumos siurblio montavimo ir dokumentų sutvarkymo bei garantinio ir pogarantinio aptarnavimo“, – pataria Ecoenergija.lt vadovė.

Renkantis šilumos siurblį reikia atkreipti dėmesį į jo savybes, pvz., našumą, vertinant tam tikrus rodiklius, kurie rodo, kiek šilumos perduoda įrenginys naudodamas tą patį elektros energijos kiekį. Taip pat reikia atsakingai įvertinti norimą šildyti pastato plotą ir jo šiluminę varžą, savo ir šeimos narių šilumos ir karštos vandens poreikius bei įpročius.

Nuolat kylant energijos kainoms tikslinga investuoti į gyvenamojo namo šiltinimą ir savarankišką elektros gamybą naudojant saules elektrinę. Tokio sprendimo rezultatą pajusite jau per pirmąjį šildymo sezoną – bus žymiai sumažėję šildymo kaštai.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Nuolatinis SEO darbas yra svarbus verslo sėkmei internete

Nuolatinis SEO darbas yra svarbus verslo sėkmei internete  0

Privačių laivelių savininkai valdžiai svarbesni nei turizmo paslaugų teikėjai?

Privačių laivelių savininkai valdžiai svarbesni nei turizmo paslaugų teikėjai?  0

Kalendoriai – kad kiekviena diena būtų suplanuota

Kalendoriai – kad kiekviena diena būtų suplanuota  0

Ką reiškia skalbimo ženklai ant drabužių etikečių?

Ką reiškia skalbimo ženklai ant drabužių etikečių?  0

„Pienės pūkas“ – švelnus grožio prisilietimas

„Pienės pūkas“ – švelnus grožio prisilietimas  0

Nuotekų valymo įrenginių vaidmuo, siekiant gyventi tvariai

Nuotekų valymo įrenginių vaidmuo, siekiant gyventi tvariai  0

Nuomininkų ir nuomotojų konfliktai – dėl ko kyla ir kaip spręsti?

Nuomininkų ir nuomotojų konfliktai – dėl ko kyla ir kaip spręsti?  0

Viešbučiai pajūryje: poilsis prie Baltijos jūros

Viešbučiai pajūryje: poilsis prie Baltijos jūros  0

Sodo baldų privalumai: kodėl verta rinktis metalinius?

Sodo baldų privalumai: kodėl verta rinktis metalinius?  0

Lauko durys: jūsų namų vizitinė kortelė ir saugumo garantas

Lauko durys: jūsų namų vizitinė kortelė ir saugumo garantas  0

Kava internetu: patogumas ir platus pasirinkimas

Kava internetu: patogumas ir platus pasirinkimas  0

Anglies monoksido smalkių detektoriai: neįkainojama saugumo priemonė

Anglies monoksido smalkių detektoriai: neįkainojama saugumo priemonė  0

„Jūratės gėlėse“ puokštes kuria Lina

„Jūratės gėlėse“ puokštes kuria Lina  0

Oro kondicionavimas darbo vietoje ir komfortiškos darbo aplinkos svarba

Oro kondicionavimas darbo vietoje ir komfortiškos darbo aplinkos svarba  0

Ratų suvedimo privalumai ir nauda

Ratų suvedimo privalumai ir nauda  0

Jurbarko miesto ir verslo dienos 2024 – specialus laikraščio „Mūsų laikas“ priedas „VERSLO LAIVAS“

Jurbarko miesto ir verslo dienos 2024 – specialus laikraščio „Mūsų laikas“ priedas „VERSLO LAIVAS“  0

Miegamojo baldai vaikams: ką reikia žinoti?

Miegamojo baldai vaikams: ką reikia žinoti?  0

Prekyba pačių surinktomis ar užaugintomis miško ir sodo gėrybėmis. Kada reikia mokėti mokesčius?

Prekyba pačių surinktomis ar užaugintomis miško ir sodo gėrybėmis. Kada reikia mokėti mokesčius?  0

Neišvengiama gyvenimo dalis: kapų priežiūra ir atnaujinimas

Neišvengiama gyvenimo dalis: kapų priežiūra ir atnaujinimas  1

Ką reikėtų žinoti renkantis buitinę techniką

Ką reikėtų žinoti renkantis buitinę techniką  1

Per Velykas – dovanos jums ir artimiesiems: specialūs šventiniai „Tele2“ pasiūlymai

Per Velykas – dovanos jums ir artimiesiems: specialūs šventiniai „Tele2“ pasiūlymai  0

Ar jūsų slapta klausosi? Įspėjamieji ženklai, kad galite būti sekami

Ar jūsų slapta klausosi? Įspėjamieji ženklai, kad galite būti sekami  0

Šiltinimas – puikus sprendimas norint šiltų ir jaukių namų

Šiltinimas – puikus sprendimas norint šiltų ir jaukių namų  0

„Zuikio ausys“ – jauki, saugi ir žaisminga erdvė Jūsų šeimos šventėms

„Zuikio ausys“ – jauki, saugi ir žaisminga erdvė Jūsų šeimos šventėms  0

Mūsų partneriai