Reklama: Muras

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiai moteriai viskas įmanoma. Jei kas to garsiai nepasakė, tikrai pagalvojo, stebėdamas ją prie mikrofono ir tarsi profesionalią renginių vedėją vedančią šventę, į kurią pati visus tą ketvirtadienio popietę sukvietė. Jai po kojomis raudonas kilimas, po ranka ant stalelio kelios dešimtys padėkų, už nugaros nueitas 16 metų sėkmingas verslo kelias, šalia patys artimiausi žmonės, o priešais daug draugų, gerų pažįstamų, bičiulių, visada pasiruošusių padėti ir linkinčių tik sėkmės. Kalba eina apie žinomą jurbarkietę, ilgametę K. Glinskio teatro aktorę, renginių rėmėją, verslininkę Giedrę Jackienę, visiems geriau žinomą kaip gėlių salono „Giedrės gėlės“ šeimininkę, kuri tą birželio 17-osios vakarą ne kitus sveikino kaip įprastai, bet pati sulaukė daugybės sveikinimų, dovanų ir, žinoma, gėlių. Progos švęsti buvo kelios.

 

G. Jackienės vadovaujamai įmonei „Vasarė 925“ neseniai sukako 16 metų. Ir kaip įrodymas, kad paauglystės metų sulaukęs verslas yra sėkmingas ir yra pasiruošęs plėstis, tą dieną oficialiai atidarytas naujai įrengtas dar dažais kvepiantis modernus G. Jackienės soliariumas „Miami Sun“, įsikūręs ten pat, greta „Giedrės gėlės“ salono. Pati gimtadienio šventė vyko be nuobodžių kalbų, be juostelių kirpimo, be samdytų renginio vedėjų, nes viską mokanti pati Giedrė, scenarijų susirašiusi nedideliame lapelyje, ir kuriai pagelbėjo šeimos nariai bei mylimos darbuotojos. „Giedrės gėlės“ salono ir naujojo soliariumo prieigose esančią automobilių stovėjimo aikštelę gimtadienio proga pavertė improvizuota koncertine scena, gausiai susirinkusiems padovanojusi gyvos muzikos koncertą – gerą nuotaiką dovanojo Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“, kuriame, beje, groja ir Giedrės vyriausias, 18-metis, sūnus Edvinas.

 

Muzikinis padėkos vakaras

Giedrė surengė muzikinį padėkos vakarą – pati dalino padėkas, dėkodama visiems, kurie buvo šalia ir padėjo žingsniuojant nelengvu verslo keliu. Tuoj pat pripažino, kad tiems, kuriems norėtų padėkoti yra dar daugiau – jei reikėtų visiems padėkoti – vieno renginio neužtektų. Giedrės bičiulių sąrašas įspūdingas ir įvairus – užteko žvilgtelėti į atvykusius pasveikinti nepabūgus kaitros – nuo tarybos nario iki odontologijos klinikos vadovės, nuo režisierės iki seniūno; nuo dizainerės iki buhalterės. Giedrė pirmiausiai padėkojo savo vyrui Dariui Jackiui, savo tėvams, abiem sūnums, seseriai su šeima, tetoms, uošviams, vaikų muzikos mokytojams, visoms darbuotojoms, verslo kaimynams, ištikimiausiems pirkėjams. Džiaugėsi puikiais Jurbarko krašto žmonėmis, kurie prisidėjo prie jos verslo sėkmės.

 

Sėkmės paslaptis

Verslininkės Giedrės sėkmės paslaptis, pasirodo, paprasta. Ir ji pati ją atskleidė savo verslo gimtadienio šventėje. Verslo nepaveldėjo – viską kūrė pati, klysdama ir mokydamasi iš savo klaidų, bet buvo ne viena. Artimųjų palaikymas, stiprūs giminystės ryšiai ir tai, kad verslas kuriamas gimtame krašte – štai kokia tikroji sėkmės priežastis. Dabar lengva ir paprasta dirbti, nes per tuos metus užsimezgė patys draugiškiausi ryšiai. Iki tol, jos pačios žodžiais, nueitas sunkumų ir įvairių krizių kelias. Bet kad ir kaip buvo sunku, Giedrė pabrėžia, jai nė karto nekilo mintis mesti verslą ar jį uždaryti. Priešingai. Pasirodo, sunkumai ją dar labiau motyvuoja. „Nuo to tik dar įdomiau, nes reikia sugalvoti būdų, kaip tuos sunkumus įveikti“, – šypsosi ji, patikinusi, kad kurdama verslą ji pati augo, brendo.

Tą ketvirtadienį Giedrė linkėjimų sulaukė įvairiausių, iš kurių originaliausi – išlikti kūrybinėje paauglystėje iki gilios senatvės. To linkėjo K. Glinskio teatro režisierė Danutė Samienė, atvykusi į šventę su gausia palyda. Viena ištikimiausių „Giedrės gėlės“ salono klienčių, odontologijos klinikos „Laidente“ savininkė Laimutė Šulinskienė Dagienė, tiesiai šviesiai Giedrei, energingai, aktyviai ir viską galinčiai, pasiūlė privatizuoti to kiemelio garažus ir įrengti kokią kavinę..

 

Plėtra

Augindama vaikus ir kurdama verslą Giedrė pati augo ir tobulėjo – iššūkių ji nebijanti. Jurbarke, Vytauto Didžiojo adresu įsikūręs kiemelis po truputį virsta pramogų ir paslaugų centru, kuriame vienoje vietoje galima gauti įvairias paslaugas. Nuo gėlių iki papuošalų, nuo soliariumo iki unikalių rankų darbo papuošalų „Trollbeads“, vėl grįžtančių į madą. Kas dėl soliariumo, Giedrė gimtadienio svečiams prisipažino, kad gyvenimas sukasi ratu ir grįžtama prie pamiršto seno – būtent nuo soliariumo prieš 16 metų ir prasidėjo jos verslo istorijos pradžia Jurbarke. Tad, kaip pajuokavo ji pati, grįžtama prie ištakų.

Kas dėl to paminėto kiemelio, gali būti, kad ilgainiui jis turės savo pavadinimą, mat Giedrės prašymu, šventės svečiai surašė savo variantus, kuris tiktų šiai erdvei pavadinti – ir sprendžiant pagal pirmuosius lapelius, pavadinime dominuoja žodis „Giedrės“.

Paskutinis sėkmingo G. Jackienės verslo recepto ingredientas. Tai kūryba, kuri ir gelbsti užgriuvus sunkumams. Giedrės „kraityje“ šio gėrio – su kaupu. Nė linkėti nereikia.

 

Trumpai

Belaukdami, kol „Giedrės gėlės“ salone jums bus paruošta puokštė, galite pasilepinti moderniame, stilingai įrengtame Giedrės soliariume. Pasigražinti pusvalandį kainuos 20 eurų.

Tiems, kurie domisi papuošalų naujienomis, nereikia aiškinti, kas yra „Trollbeads“. „Trollbeads“ istorija prasidėjo Danijoje. Tai buvo ir iki šiol yra šeimos verslas – pirmieji pasaulyje sukūrė „karoliukas ant grandinėlės“ juvelyrikos konceptą, kuris suteikia galimybę moterims ir vyrams susikurti papuošalus, kurie atspindėtų jų asmenybę, įamžintų prisiminimus bei istorijas. Be karoliukų, čia taip pat atrasite apyrankes, vėrinius, auskarus, žiedus ar plaukų papuošalus.

 

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarko krašto šventei – specialus laikraščio priedas „VERSLO LAIVAS“

Jurbarko krašto šventei – specialus laikraščio priedas „VERSLO LAIVAS“  0

„Ben aprangos studija“ – ieškantiems šiuolaikinių sprendimų

„Ben aprangos studija“ – ieškantiems šiuolaikinių sprendimų  0

Medinių langų gamyba pagal jūsų poreikius

Medinių langų gamyba pagal jūsų poreikius  0

Smalininkų senjorų namai Jurbarko senamiestyje atidarė naują biurą

Smalininkų senjorų namai Jurbarko senamiestyje atidarė naują biurą  1

Įranga tobulai kavai: kokią pasirinkti?

Įranga tobulai kavai: kokią pasirinkti?  0

VADOVŲ PAIEŠKA BEI ATRANKA. KĄ APIE JĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

VADOVŲ PAIEŠKA BEI ATRANKA. KĄ APIE JĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?  0

Sprendimai verslo optimizavimui

Sprendimai verslo optimizavimui  0

Kokybiškos kanceliarinės prekės įvairiems poreikiams

Kokybiškos kanceliarinės prekės įvairiems poreikiams  0

Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje naujiena – vandens dviračiai

Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje naujiena – vandens dviračiai  0

„Tele2“ pasiūlymas senjorams – pratęsus sutartį dabar, už planą nereikės mokėti net 4 mėn.

„Tele2“ pasiūlymas senjorams – pratęsus sutartį dabar, už planą nereikės mokėti net 4 mėn.  0

Kam reikalingi plūgai ir kokį plūgą geriausia pasirinkti savo ūkiui?

Kam reikalingi plūgai ir kokį plūgą geriausia pasirinkti savo ūkiui?  0

Kokį čiužinį pasirinkti, jei norisi komforto miegamajame?

Kokį čiužinį pasirinkti, jei norisi komforto miegamajame?  0

Kaip ilgalaikė automobilių nuoma leidžia užsidirbti?

Kaip ilgalaikė automobilių nuoma leidžia užsidirbti?  1

„Continental“ – bandymais įrodyta aukščiausia kokybė

„Continental“ – bandymais įrodyta aukščiausia kokybė  0

Kur parduodamos trimerių atsarginės detalės?

Kur parduodamos trimerių atsarginės detalės?  0

Jurbarko senamiestyje – prancūziško aprangos stiliaus oazė

Jurbarko senamiestyje – prancūziško aprangos stiliaus oazė  1

JURBARKO KREDITO UNIJA – PATIKIMAS FINANSŲ PARTNERIS

JURBARKO KREDITO UNIJA – PATIKIMAS FINANSŲ PARTNERIS  0

Su patirtimi ateina ir sėkmė – atidarė savo kirpyklą ir jau ieško darbuotojų

Su patirtimi ateina ir sėkmė – atidarė savo kirpyklą ir jau ieško darbuotojų  1

Kai motinystė neatpažįstamai pakeičia pomėgius ir profesiją

Kai motinystė neatpažįstamai pakeičia pomėgius ir profesiją  0

Kreditai – svarbios detalės, kurias privalu žinoti prieš kreipiantis į kreditorius

Kreditai – svarbios detalės, kurias privalu žinoti prieš kreipiantis į kreditorius  1

Nagų priauginimas pliusai ir minusai

Nagų priauginimas pliusai ir minusai  0

Ksenoniniai priekiniai žibintai, palyginti su senaisiais halogeniniais žibintais, vairuotojams suteikia tris pagrindinius privalumus.

Ksenoninių priekinių žibintų privalumai  0

Geriausios smulkios verslo dovanos

Geriausios smulkios verslo dovanos  0

UAB „Manvesta“ švenčia 25-erių metų gimtadienį

UAB „Manvesta“ švenčia 25-erių metų gimtadienį  0

Mūsų partneriai