Reklama: Muras

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiai moteriai viskas įmanoma. Jei kas to garsiai nepasakė, tikrai pagalvojo, stebėdamas ją prie mikrofono ir tarsi profesionalią renginių vedėją vedančią šventę, į kurią pati visus tą ketvirtadienio popietę sukvietė. Jai po kojomis raudonas kilimas, po ranka ant stalelio kelios dešimtys padėkų, už nugaros nueitas 16 metų sėkmingas verslo kelias, šalia patys artimiausi žmonės, o priešais daug draugų, gerų pažįstamų, bičiulių, visada pasiruošusių padėti ir linkinčių tik sėkmės. Kalba eina apie žinomą jurbarkietę, ilgametę K. Glinskio teatro aktorę, renginių rėmėją, verslininkę Giedrę Jackienę, visiems geriau žinomą kaip gėlių salono „Giedrės gėlės“ šeimininkę, kuri tą birželio 17-osios vakarą ne kitus sveikino kaip įprastai, bet pati sulaukė daugybės sveikinimų, dovanų ir, žinoma, gėlių. Progos švęsti buvo kelios.

 

G. Jackienės vadovaujamai įmonei „Vasarė 925“ neseniai sukako 16 metų. Ir kaip įrodymas, kad paauglystės metų sulaukęs verslas yra sėkmingas ir yra pasiruošęs plėstis, tą dieną oficialiai atidarytas naujai įrengtas dar dažais kvepiantis modernus G. Jackienės soliariumas „Miami Sun“, įsikūręs ten pat, greta „Giedrės gėlės“ salono. Pati gimtadienio šventė vyko be nuobodžių kalbų, be juostelių kirpimo, be samdytų renginio vedėjų, nes viską mokanti pati Giedrė, scenarijų susirašiusi nedideliame lapelyje, ir kuriai pagelbėjo šeimos nariai bei mylimos darbuotojos. „Giedrės gėlės“ salono ir naujojo soliariumo prieigose esančią automobilių stovėjimo aikštelę gimtadienio proga pavertė improvizuota koncertine scena, gausiai susirinkusiems padovanojusi gyvos muzikos koncertą – gerą nuotaiką dovanojo Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“, kuriame, beje, groja ir Giedrės vyriausias, 18-metis, sūnus Edvinas.

 

Muzikinis padėkos vakaras

Giedrė surengė muzikinį padėkos vakarą – pati dalino padėkas, dėkodama visiems, kurie buvo šalia ir padėjo žingsniuojant nelengvu verslo keliu. Tuoj pat pripažino, kad tiems, kuriems norėtų padėkoti yra dar daugiau – jei reikėtų visiems padėkoti – vieno renginio neužtektų. Giedrės bičiulių sąrašas įspūdingas ir įvairus – užteko žvilgtelėti į atvykusius pasveikinti nepabūgus kaitros – nuo tarybos nario iki odontologijos klinikos vadovės, nuo režisierės iki seniūno; nuo dizainerės iki buhalterės. Giedrė pirmiausiai padėkojo savo vyrui Dariui Jackiui, savo tėvams, abiem sūnums, seseriai su šeima, tetoms, uošviams, vaikų muzikos mokytojams, visoms darbuotojoms, verslo kaimynams, ištikimiausiems pirkėjams. Džiaugėsi puikiais Jurbarko krašto žmonėmis, kurie prisidėjo prie jos verslo sėkmės.

 

Sėkmės paslaptis

Verslininkės Giedrės sėkmės paslaptis, pasirodo, paprasta. Ir ji pati ją atskleidė savo verslo gimtadienio šventėje. Verslo nepaveldėjo – viską kūrė pati, klysdama ir mokydamasi iš savo klaidų, bet buvo ne viena. Artimųjų palaikymas, stiprūs giminystės ryšiai ir tai, kad verslas kuriamas gimtame krašte – štai kokia tikroji sėkmės priežastis. Dabar lengva ir paprasta dirbti, nes per tuos metus užsimezgė patys draugiškiausi ryšiai. Iki tol, jos pačios žodžiais, nueitas sunkumų ir įvairių krizių kelias. Bet kad ir kaip buvo sunku, Giedrė pabrėžia, jai nė karto nekilo mintis mesti verslą ar jį uždaryti. Priešingai. Pasirodo, sunkumai ją dar labiau motyvuoja. „Nuo to tik dar įdomiau, nes reikia sugalvoti būdų, kaip tuos sunkumus įveikti“, – šypsosi ji, patikinusi, kad kurdama verslą ji pati augo, brendo.

Tą ketvirtadienį Giedrė linkėjimų sulaukė įvairiausių, iš kurių originaliausi – išlikti kūrybinėje paauglystėje iki gilios senatvės. To linkėjo K. Glinskio teatro režisierė Danutė Samienė, atvykusi į šventę su gausia palyda. Viena ištikimiausių „Giedrės gėlės“ salono klienčių, odontologijos klinikos „Laidente“ savininkė Laimutė Šulinskienė Dagienė, tiesiai šviesiai Giedrei, energingai, aktyviai ir viską galinčiai, pasiūlė privatizuoti to kiemelio garažus ir įrengti kokią kavinę..

 

Plėtra

Augindama vaikus ir kurdama verslą Giedrė pati augo ir tobulėjo – iššūkių ji nebijanti. Jurbarke, Vytauto Didžiojo adresu įsikūręs kiemelis po truputį virsta pramogų ir paslaugų centru, kuriame vienoje vietoje galima gauti įvairias paslaugas. Nuo gėlių iki papuošalų, nuo soliariumo iki unikalių rankų darbo papuošalų „Trollbeads“, vėl grįžtančių į madą. Kas dėl soliariumo, Giedrė gimtadienio svečiams prisipažino, kad gyvenimas sukasi ratu ir grįžtama prie pamiršto seno – būtent nuo soliariumo prieš 16 metų ir prasidėjo jos verslo istorijos pradžia Jurbarke. Tad, kaip pajuokavo ji pati, grįžtama prie ištakų.

Kas dėl to paminėto kiemelio, gali būti, kad ilgainiui jis turės savo pavadinimą, mat Giedrės prašymu, šventės svečiai surašė savo variantus, kuris tiktų šiai erdvei pavadinti – ir sprendžiant pagal pirmuosius lapelius, pavadinime dominuoja žodis „Giedrės“.

Paskutinis sėkmingo G. Jackienės verslo recepto ingredientas. Tai kūryba, kuri ir gelbsti užgriuvus sunkumams. Giedrės „kraityje“ šio gėrio – su kaupu. Nė linkėti nereikia.

 

Trumpai

Belaukdami, kol „Giedrės gėlės“ salone jums bus paruošta puokštė, galite pasilepinti moderniame, stilingai įrengtame Giedrės soliariume. Pasigražinti pusvalandį kainuos 20 eurų.

Tiems, kurie domisi papuošalų naujienomis, nereikia aiškinti, kas yra „Trollbeads“. „Trollbeads“ istorija prasidėjo Danijoje. Tai buvo ir iki šiol yra šeimos verslas – pirmieji pasaulyje sukūrė „karoliukas ant grandinėlės“ juvelyrikos konceptą, kuris suteikia galimybę moterims ir vyrams susikurti papuošalus, kurie atspindėtų jų asmenybę, įamžintų prisiminimus bei istorijas. Be karoliukų, čia taip pat atrasite apyrankes, vėrinius, auskarus, žiedus ar plaukų papuošalus.

 

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Rajono verslininkų organizacijai sukanka 20 metų

Rajono verslininkų organizacijai sukanka 20 metų  0

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas iš bet kurios Lietuvos vietos!

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas iš bet kurios Lietuvos vietos!  0

„Senieji Teresės mėsos gaminiai“ parduotuvė Jurbarko centre – Dariaus ir Girėno g. 33

Parduotuvė išplėtė lietuviškos mėsos asortimentą – prekiauja tradiciniais natūraliais kiaulienos gaminiais  0

Apie lauko apsaugines žaliuzes

Apie lauko apsaugines žaliuzes  0

5 brangiausiai parduoti domeno vardai pasaulyje: kokie jie?

5 brangiausiai parduoti domeno vardai pasaulyje: kokie jie?  0

Pagrindinės automobilių dalys ir kaip jas išsirinkti?

Pagrindinės automobilių dalys ir kaip jas išsirinkti?  1

Bekontaktė plovykla „Smart Wash“ Jurbarke teikia švaros paslaugas lengvajai ir sunkiasvorei technikai

Bekontaktė plovykla „Smart Wash“ Jurbarke teikia švaros paslaugas lengvajai ir sunkiasvorei technikai  3

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA  0

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?  0

Prireikus statybos įrankių ar sodo technikos – padės MB „Arluka“

Prireikus statybos įrankių ar sodo technikos – padės MB „Arluka“  0

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?  0

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės  3

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?  1

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos  0

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus  0

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų  5

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius  2

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)  3

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė  7

Kokią frezą nagams pirkti?

Kokią frezą nagams pirkti?  1

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė  0

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

JURBARKO KREDITO UNIJA – GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ  2

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“  0

Mūsų partneriai