Duris atveria išskirtinai moterims skirta mini sporto masažo studija

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gera vieta tuščia nebūna. Pradėjusią merdėti centrinę Jurbarko gatvę gaivina drąsios verslios jurbarkietės.  Jau nuo spalio 1 dienos Dariaus ir Girėno g. 68–1 adresu esančiose patalpose oficialiai pradės veikti mini sporto masažo studija išskirtinai dailiosios lyties atstovėms. Naujausių grožio-sporto pramonės naujovių pasiūlys „Studio Figura Jurbarkas“, kur merginos ir moterys galės be varginančių fizinių krūvių padailinti kūno linijas ir tuo pačiu pagerinti savijautą. Ši studija pradės dirbti be iškilmingų atidarymų. Jos šeimininkė jurbarkietė Neringa Pėkautaitė paaiškina, kad nebus laiko, kada sveikinimo kalbas sakyti, nes jau tik atsidarius, 9 valandą ryto, priims tris moteris, kurios iš anksto užsisakė procedūras. Penktadienį, kuomet ir kalbinome Neringą, išbandyti naujas paslaugas buvo panorusios ir užsiregistravusios  17 moterų. Studija dirbs nuo  9 iki 20 valandos – ilgėliau, kad moterys ramiai suspėtų ir po darbo.

Išmanūs kalorijų degintojai – tik moterims

Šis klubas patiks toms, kurios nori gražesnių linijų ir geresnės savijautos, bet nemėgsta sporto klubų arba dėl sveikatos bėdų, tokių kaip nugaros skausmas, negali užsiimti aktyvia fizine veikla. Po užsiėmimų ne tik savijauta gerės, bet ir skausmų galės atsikratyti – nugaros ir net migrenos. Tam jau paruošti ir studijoje išrikiuoti trys limfodrenažiniai aparatai, arba „roll shaper“, kuriais  išmasažuojamas kūnas nuo pirštų galiukų iki pečių juostos. Po procedūrų bus vaiskesnė oda, stangresnis kūnas, bus galima atsikratyti celiulito, organizmas išsivalys nuo toksinų. Apie daugiau privalumų  jums būtinai papasakos dvi kvalifikuotos konsultantės Eglė ir Estera. Kursus išklausiusios ir reikalingų žinių sukaupusios darbuotojos sužiūrės, kad klientės teisingai procedūras atliktų, kad vandens gerti nepamirštų –  svarbu nepersistengti ir tinkamai atlikti, nes antraip gali bloga pasidaryti. Dar svarbu, kad konsultantės pagal kiekvienos apimtis, svorį sudarys individualią programą, žinoma, įsiklausydamos į klienčių pageidavimus. Vienos nori pilvuko atsikratyti ir lieknesnio liemens, kitoms nepatinka aptakios šlaunys. Į viską atsižvelgs, išmatuos išmaniomis svarstyklėmis ir visus reikalingus duomenis susirašys ir kaip jie kinta seks. „Viską žinosime apie moteris. Ne tik koks svoris, bet ir kiek kūno masę sudaro riebalų, raumenų“, – juokiasi Eglė.  Neringa pabrėžia, kad masažą atlieka rollshaper aparatai ir kad darbuotojos sąlyčio su klientėmis neturi.

Ilgainiui toje pačioje studijoje pradės dirbti ir soliariumas – jam jau paruošta atskira erdvė. Eglė paaiškina, kad po sportinio masažuoklio užsiėmimų labiausiai ir patariama į soliariumą užsukti, nes oda lygiau ir gražiau įdega.

Paruošta atskira erdvė ir dar vienai tokių studijų naujovei – aparatui „Vacu shaper“, kas liaudyje vadinama „30 min. pasivaikščiojimu vakuume” , kuris yra tikras kalorijų degintojas. Procedūros su „Vacu Shaper“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu. Šių aparatų veikimo principas – bėgimo takelis, esantis specialiai sudarytame vakuume.

Naujosios studijos šeimininkė pabrėžia, kad ši studija skirta išskirtinai dailiosios lyties atstovėms – nuo jaunų merginų iki garbaus amžiaus senjorių. Paaiškina, kad kaip moterims sekasi kūno linijas dailinti, lai ir lieka tik tarp moterų. „Laukiame ir vyrų. Jie gali savo mylimoms moterims abonementą nupirkti“, – šypsojosi Estera. Abonemento kaina vienam mėnesiui – 60 eurų (rekomenduojamas 10 kartų kursas). Vienas užsiėmimas trunka apie 1 valandą.

 Sėkmingas pirmas verslas

Kaip paaiškėja, ši „Studio Figura Jurbarkas“ yra antras jurbarkietės Neringos verslas. Jau dveji metai ji sėkmingai vadovauja grožio salonui Jurbarke P. Cvirkos gatvėje. Pasidžiaugia, kad ten užimtumas toks, kad rezervuotas kone visas spalio mėnuo.  Moteriai šis grožio verslas taip gerai sekėsi, kad sugalvojo tuo vienu verslu neapsiriboti ir atidaryti dar vieną. Pradžioje galvojo apie dar vieną grožio saloną, bet pasvarstė, kad antro nebereikia – jų ir taip Jurbarke užtektinai. Sugalvojo, kad reikia būtent tokios studijos. Pasidalino savo mintimis su artimaisiais ir šeima – visi ragino imtis. „Ko gero, nė vienas nestabdė ir nebandė atkalbinėti“, – pagalvojusi sako Neringa. Tik ji iš karto savo sesers Eglės paklausė, ar ateitų dirbti. Eglė sutiko.  Ir taip nuo pavasario, kuomet ir gimė toji idėja,  iki rudens per tą laiką ir įsirengė patalpas, kurias Neringa nusipirko, įsigijo beveik visą reikalingą įrangą, ir spalio 1 dieną jau startuoja bei visus į atidarymą susipažinti ir išbandyti naujoves kviečia.

 Sugrįžo iš Airijos

Artimieji ir šeima ragino Neringą imtis savo verslo ir prieš dvejus metus, kuomet ji dirbo kirpėja grožio salone Viešvilėje. Moteris pripažįsta, kad buvo nedrąsu ir baiminosi, kad nepavyks, nes miete gyventojų nedaugėja, o grožio salonų konkurencija didelė. Paaiškėjo, kad artimieji buvo teisūs, o Neringos baimės bereikalingos. Nuo pat pradžių ją lydėjo sėkmė – ji ten ir keturias darbo vietas sukūrė, ir klientų netrūksta, ir investuoti į antrą verslą galėjo – praktiškai be paskolų. Ir dabar naujoje studijoje sukūrė dar dvi darbo vietas.

 Savo sėkmės istoriją Neringa galėjo susikurti ir Airijoje, kur  praleido 8 metus dirbdama tame pačiame grožio versle – salone kirpėja. Patikina, kad ir ten galėjo savo verslą atidaryti, bet namų ir šeimos bei artimųjų ilgesys nugalėjo. Patikina, kad sukurti savo verslą gimtajame krašte yra daug smagiau, kai šalia savi, kai nekamuoja namų ilgesys.

Šią studiją rasite facebooke kaip Rollshaper Jurbarkas

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Šilinės bistro - tarsi keltas į žavingą tarpukarį: nuo gastronomijos iki istorijos

Šilinės bistro - tarsi keltas į žavingą tarpukarį: nuo gastronomijos iki istorijos  0

Parduotuvėje „Austėja“ – nauja drabužių valymo paslauga

Parduotuvėje „Austėja“ – nauja drabužių valymo paslauga  0

Smulkiojo verslo rėmimo fondo taryba pirmininke išrinko Liudmilą Norkaitienę.

Kviečia naudotis Smulkiojo verslo rėmimo fondo galimybėmis  2

Kęstutis ir Monika Zinkevičiai vysto Lietuvoje gan retoką verslą – augina pluoštines kanapes.

Kanapės – sveikatai, skoniui ir grožiui  2

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas  1

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė keičia pavadinimą ir statusą–tampa UAB „Laidente“.

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė keičia pavadinimą ir statusą–tampa UAB „Laidente“.  0

Sveikatinimo paslaugoms teikti įsigytas mobilus kubilas.

UAB „Lanmeta“ vykdo projektą „Jauno verslo ugdymas Jurbarke“  0

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas.

Jurbarko kredito unija – gera augti, dirbti ir kurti kartu  1

Mūro darbai Vilniuje: raskite geriausią pasiūlymą

Mūro darbai Vilniuje: raskite geriausią pasiūlymą  0

Kviečia darbdavius teikti rajono savivaldybės 2020 metų užimtumo didinimo programos paraiškas

Kviečia darbdavius teikti rajono savivaldybės 2020 metų užimtumo didinimo programos paraiškas  0

2020 m. biudžetas. Rajono verslo sąlygoms gerinti - 400 tūkst. eurų (nuotraukos)

2020 m. biudžetas. Rajono verslo sąlygoms gerinti - 400 tūkst. eurų (nuotraukos)  9

J. Tarozienė džiaugiasi, kad 2020-uosius, o tuo pačiu ir antruosius šeimos verslo metus, pradėjo erdviose nuosavose patalpose, pažadėjusi šiais metais jurbarkiečius ir miesto svečius nustebinti dar viena naujiena.

„Džiovinukas“ naujuosius metus pradeda naujose patalpose  2

Jurbarkietė verslininkė pristato unikalią naujovę – „Giedrės gėlės“ savitarną

Jurbarkietė verslininkė pristato unikalią naujovę – „Giedrės gėlės“ savitarną  6

Kam reikalingas didesnis telefono ekranas ir kokia jų problema?

Kam reikalingas didesnis telefono ekranas ir kokia jų problema?  1

Verslo vakarą padėkojo ir už ilgametę patirtį, ir pasidžiaugė naujokais (NUOTRAUKOS)

Verslo vakarą padėkojo ir už ilgametę patirtį, ir pasidžiaugė naujokais (NUOTRAUKOS)  2

Ventiliacijos ortakių pasirinkimas ir kiti niuansai

Ventiliacijos ortakių pasirinkimas ir kiti niuansai  1

Klinkerio plytų priežiūra

Klinkerio plytų priežiūra  0

Skirtumai tarp MDF, MDP, OSB ir faneros plokščių

Skirtumai tarp MDF, MDP, OSB ir faneros plokščių  0

Dažniausi sutartų mačų modeliai - kaip statymai neša sportininkams nesąžiningą pelną

Dažniausi sutartų mačų modeliai - kaip statymai neša sportininkams nesąžiningą pelną  0

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas Jurbarko rajone

DOKRANDA – dokumentų tvarkymas Jurbarko rajone  0

„Verslo geno“ apdovanojimuose įvertinta ir jurbarkietės verslo idėja

„Verslo geno“ apdovanojimuose įvertinta ir jurbarkietės verslo idėja  4

Jurbarko „Metų ūkis 2019“ šventėje – apdovanojimai darbščiausiems

Jurbarko „Metų ūkis 2019“ šventėje – apdovanojimai darbščiausiems  5

Prekybos gigantas LIDL domisi plėtra Jurbarke

Prekybos gigantas LIDL domisi plėtra Jurbarke  30

Po Jurbarką pasklis šventinis apsipirkimo virusas

Po Jurbarką pasklis šventinis apsipirkimo virusas  6

Mūsų partneriai