Duris atveria išskirtinai moterims skirta mini sporto masažo studija

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gera vieta tuščia nebūna. Pradėjusią merdėti centrinę Jurbarko gatvę gaivina drąsios verslios jurbarkietės.  Jau nuo spalio 1 dienos Dariaus ir Girėno g. 68–1 adresu esančiose patalpose oficialiai pradės veikti mini sporto masažo studija išskirtinai dailiosios lyties atstovėms. Naujausių grožio-sporto pramonės naujovių pasiūlys „Studio Figura Jurbarkas“, kur merginos ir moterys galės be varginančių fizinių krūvių padailinti kūno linijas ir tuo pačiu pagerinti savijautą. Ši studija pradės dirbti be iškilmingų atidarymų. Jos šeimininkė jurbarkietė Neringa Pėkautaitė paaiškina, kad nebus laiko, kada sveikinimo kalbas sakyti, nes jau tik atsidarius, 9 valandą ryto, priims tris moteris, kurios iš anksto užsisakė procedūras. Penktadienį, kuomet ir kalbinome Neringą, išbandyti naujas paslaugas buvo panorusios ir užsiregistravusios  17 moterų. Studija dirbs nuo  9 iki 20 valandos – ilgėliau, kad moterys ramiai suspėtų ir po darbo.

Išmanūs kalorijų degintojai – tik moterims

Šis klubas patiks toms, kurios nori gražesnių linijų ir geresnės savijautos, bet nemėgsta sporto klubų arba dėl sveikatos bėdų, tokių kaip nugaros skausmas, negali užsiimti aktyvia fizine veikla. Po užsiėmimų ne tik savijauta gerės, bet ir skausmų galės atsikratyti – nugaros ir net migrenos. Tam jau paruošti ir studijoje išrikiuoti trys limfodrenažiniai aparatai, arba „roll shaper“, kuriais  išmasažuojamas kūnas nuo pirštų galiukų iki pečių juostos. Po procedūrų bus vaiskesnė oda, stangresnis kūnas, bus galima atsikratyti celiulito, organizmas išsivalys nuo toksinų. Apie daugiau privalumų  jums būtinai papasakos dvi kvalifikuotos konsultantės Eglė ir Estera. Kursus išklausiusios ir reikalingų žinių sukaupusios darbuotojos sužiūrės, kad klientės teisingai procedūras atliktų, kad vandens gerti nepamirštų –  svarbu nepersistengti ir tinkamai atlikti, nes antraip gali bloga pasidaryti. Dar svarbu, kad konsultantės pagal kiekvienos apimtis, svorį sudarys individualią programą, žinoma, įsiklausydamos į klienčių pageidavimus. Vienos nori pilvuko atsikratyti ir lieknesnio liemens, kitoms nepatinka aptakios šlaunys. Į viską atsižvelgs, išmatuos išmaniomis svarstyklėmis ir visus reikalingus duomenis susirašys ir kaip jie kinta seks. „Viską žinosime apie moteris. Ne tik koks svoris, bet ir kiek kūno masę sudaro riebalų, raumenų“, – juokiasi Eglė.  Neringa pabrėžia, kad masažą atlieka rollshaper aparatai ir kad darbuotojos sąlyčio su klientėmis neturi.

Ilgainiui toje pačioje studijoje pradės dirbti ir soliariumas – jam jau paruošta atskira erdvė. Eglė paaiškina, kad po sportinio masažuoklio užsiėmimų labiausiai ir patariama į soliariumą užsukti, nes oda lygiau ir gražiau įdega.

Paruošta atskira erdvė ir dar vienai tokių studijų naujovei – aparatui „Vacu shaper“, kas liaudyje vadinama „30 min. pasivaikščiojimu vakuume” , kuris yra tikras kalorijų degintojas. Procedūros su „Vacu Shaper“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu. Šių aparatų veikimo principas – bėgimo takelis, esantis specialiai sudarytame vakuume.

Naujosios studijos šeimininkė pabrėžia, kad ši studija skirta išskirtinai dailiosios lyties atstovėms – nuo jaunų merginų iki garbaus amžiaus senjorių. Paaiškina, kad kaip moterims sekasi kūno linijas dailinti, lai ir lieka tik tarp moterų. „Laukiame ir vyrų. Jie gali savo mylimoms moterims abonementą nupirkti“, – šypsojosi Estera. Abonemento kaina vienam mėnesiui – 60 eurų (rekomenduojamas 10 kartų kursas). Vienas užsiėmimas trunka apie 1 valandą.

 Sėkmingas pirmas verslas

Kaip paaiškėja, ši „Studio Figura Jurbarkas“ yra antras jurbarkietės Neringos verslas. Jau dveji metai ji sėkmingai vadovauja grožio salonui Jurbarke P. Cvirkos gatvėje. Pasidžiaugia, kad ten užimtumas toks, kad rezervuotas kone visas spalio mėnuo.  Moteriai šis grožio verslas taip gerai sekėsi, kad sugalvojo tuo vienu verslu neapsiriboti ir atidaryti dar vieną. Pradžioje galvojo apie dar vieną grožio saloną, bet pasvarstė, kad antro nebereikia – jų ir taip Jurbarke užtektinai. Sugalvojo, kad reikia būtent tokios studijos. Pasidalino savo mintimis su artimaisiais ir šeima – visi ragino imtis. „Ko gero, nė vienas nestabdė ir nebandė atkalbinėti“, – pagalvojusi sako Neringa. Tik ji iš karto savo sesers Eglės paklausė, ar ateitų dirbti. Eglė sutiko.  Ir taip nuo pavasario, kuomet ir gimė toji idėja,  iki rudens per tą laiką ir įsirengė patalpas, kurias Neringa nusipirko, įsigijo beveik visą reikalingą įrangą, ir spalio 1 dieną jau startuoja bei visus į atidarymą susipažinti ir išbandyti naujoves kviečia.

 Sugrįžo iš Airijos

Artimieji ir šeima ragino Neringą imtis savo verslo ir prieš dvejus metus, kuomet ji dirbo kirpėja grožio salone Viešvilėje. Moteris pripažįsta, kad buvo nedrąsu ir baiminosi, kad nepavyks, nes miete gyventojų nedaugėja, o grožio salonų konkurencija didelė. Paaiškėjo, kad artimieji buvo teisūs, o Neringos baimės bereikalingos. Nuo pat pradžių ją lydėjo sėkmė – ji ten ir keturias darbo vietas sukūrė, ir klientų netrūksta, ir investuoti į antrą verslą galėjo – praktiškai be paskolų. Ir dabar naujoje studijoje sukūrė dar dvi darbo vietas.

 Savo sėkmės istoriją Neringa galėjo susikurti ir Airijoje, kur  praleido 8 metus dirbdama tame pačiame grožio versle – salone kirpėja. Patikina, kad ir ten galėjo savo verslą atidaryti, bet namų ir šeimos bei artimųjų ilgesys nugalėjo. Patikina, kad sukurti savo verslą gimtajame krašte yra daug smagiau, kai šalia savi, kai nekamuoja namų ilgesys.

Šią studiją rasite facebooke kaip Rollshaper Jurbarkas

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Akumuliatoriai ir jų pirkimas – svarbiausi dalykai

Akumuliatoriai ir jų pirkimas – svarbiausi dalykai  2

Angarų statyba ir kainos

Angarų statyba ir kainos  2

Pagrindiniai automobilių ratlankių tipai

Pagrindiniai automobilių ratlankių tipai  1

Geriausias nešiojamas kompiuteris verslui – į ką atsižvelgti?

Geriausias nešiojamas kompiuteris verslui – į ką atsižvelgti?  3

Kas yra spraustiniai poliai ir kodėl verta rinktis būtent juos?

Kas yra spraustiniai poliai ir kodėl verta rinktis būtent juos?  1

„Sanmontoje“ parduodamas modernus šildymo katilas  laukiamas visoje Lietuvoje

„Sanmontoje“ parduodamas modernus šildymo katilas laukiamas visoje Lietuvoje  2

Veliuonos, Seredžiaus ir Klausučių nutolusios kasos veiklą tęs jau kaip Jurbarko Kredito Unijos padaliniai

Veliuonos, Seredžiaus ir Klausučių nutolusios kasos veiklą tęs jau kaip Jurbarko Kredito Unijos padaliniai  0

Laivavedys savo pomėgį pavertė darbu – siūlo plaukiojimą Nemunu (nuotraukos, video)

Laivavedys savo pomėgį pavertė darbu – siūlo plaukiojimą Nemunu (nuotraukos, video)  0

Miegamojo baldai – kaip juos tinkamai pasirinkti?

Miegamojo baldai – kaip juos tinkamai pasirinkti?  3

Jurbarko mažoji „Maxima“ uždaroma atnaujinimui

Jurbarko mažoji „Maxima“ uždaroma atnaujinimui  5

„Nemuno alpakų“ ūkyje – kirpėjo iš Latvijos pamokos

„Nemuno alpakų“ ūkyje – kirpėjo iš Latvijos pamokos  2

Įsitaisyk patogiai

Įsitaisyk patogiai  2

L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė pripažinta geriausia Tauragės regiono verslo įmone 2018 metais.

Tauragės regiono verslo geriausia 2018 metų įmonė  2

Modeliuotoja Asta užuolaidomis „rengia“ jurbarkiečių namus

Modeliuotoja Asta užuolaidomis „rengia“ jurbarkiečių namus  4

R. Kasparaitis: smagu ne tik karieta vežioti, bet ir šventės simboliu pasijusti

R. Kasparaitis: smagu ne tik karieta vežioti, bet ir šventės simboliu pasijusti  1

Našlaitės turgeliuose užleidžia vietą kitoms gėlėms

Našlaitės turgeliuose užleidžia vietą kitoms gėlėms  1

Vasarą pasitikite dailesnėmis  kūno linijomis!

Vasarą pasitikite dailesnėmis kūno linijomis!  1

Automobilių salono valymas.  Jurbarkiečių verslo idėją noriai priėmė ir Tauragė

Automobilių salono valymas. Jurbarkiečių verslo idėją noriai priėmė ir Tauragė  2

Santvarų gamyba: ką svarbu apie tai žinoti?

Santvarų gamyba: ką svarbu apie tai žinoti?  3

Automobilių veiklos nuoma įmonėms: raskite labiausiai tinkantį pasiūlymą

Automobilių veiklos nuoma įmonėms: raskite labiausiai tinkantį pasiūlymą  1

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos  6

Jurbarkietė verslininkė Rita Kleinienė Kauno gatvėje atidarė mėsos produktų parduotuvę, kurioje galima įsigyti natūraliai rūkytų kaimiško dūmo mėsos gaminių.

Parduotuvėje naujovės, kurias graibsto didmiesčių gyventojai  5

„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 45 proc.

„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 45 proc.  0

Tarpines reikia keisti po 5-6 metų nuo lango sumontavimo.

Kaip prižiūrėti langus?  4

Mūsų partneriai