Bekontaktė plovykla „Smart Wash“ Jurbarke teikia švaros paslaugas lengvajai ir sunkiasvorei technikai

   
Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarke gyvenantys arba pro miestą pravažiuojantys vairuotojai jau gali išmėginti naujos automobilių plovyklos, priklausančios bekontakčių plovyklų tinklui „Smart Wash“, privalumus. Rūpintis ir prižiūrėti techniką dabar bus daug paprasčiau, nes naujoji plovykla įsikūrė prie pat pagrindinio kelio, Muitinės gatvėje – pakeliui atvažiuojantiems nuo Smalininkų, Tauragės, Klaipėdos pusės.

Neseniai išdygusius statinius puošia ne tik  „Smart Wash“ logotipai, žymintys bekontakčių plovyklų tinklą, bet ir žalia spalva iš toli šviečiantis užrašas „Jurbarkas“. Iki 2022 metų pabaigos Lietuvoje turėtų atsirasti apie 20 „Smart Wash“  tinklo savitarnos plovyklų. Jurbarke pastatyta – 6-toji. „Smart Wash“ plovyklas jau turi mūsų kaimynė Tauragė, taip pat Kaunas, Panevėžys, Jonava. 

Moderni keturių boksų bekontaktė plovykla su viena atvira plovimo vieta pritaikyta ne tik lengvųjų, bet ir didelių krovininių automobilių, autobusų ir žemės ūkio technikos plovimui. 

„Mintis Jurbarke atidaryti plovyklą kilo, nes matėme, kad Jurbarke trūksta plovimo paslaugos didesnėms transporto priemonėms, tokioms kaip sunkvežimiai, traktoriai. Mūsų plovykloje jiems įrengta atskira didesnė plovimo vieta. Be to, čia strategiškai patraukli ir patogi vieta gyventojams iš Smalininkų, Viešvilės – jiems nereikia nusukinėti iš kelio“, – pasakoja plovyklos „Smart Wash“ Jurbarke bendrovės „Fondatum“  vadovas J. Grikšas.

Privalumas – užtikrinta visapusė švara

„Smart Wash“ savitarnos plovykloje automobilis ne tik švariai nuplaunamas pagal pasirinktą plovimo programą, bet ir paruošiamas komfortiškai kelionei. Modernią plovyklą galima pavadinti mini švaros centru, kuriame šalia plovimo paslaugos galima automobilį pasipildyti langų plovimo skysčiu, atnaujinti (nuvaškuoti) automobilio padangas, pasinaudoti dulkių siurbliu ir netgi iškvėpinti saloną. Visas šias išvardintas paslaugas rasite modernioje „Smart Wash“ plovykloje.

Plovykloje įdiegta inovatyvi aktyvių tirštų putų sistema. Kadangi jų koncentracija didesnė, efektyvesnis ir  plovimas. Naudojant šias putas purvas greičiau ištirpsta, jos pasiekia net menkiausius automobilio kėbulo ir padangų griovelius. Dviejose vietose įrengti plovimo šepečiai su aktyviomis putomis, kuriuos naudojant galima įveikti net ir pridžiūvusius, įsisenėjusius nešvarumus. Nusiplauti automobilį nesunku ir neįgudusiam plovėjui – užtenka sekti instrukcijas plovimo vietoje ir naudotis plovimo programomis, išdėstytomis pagrindiniame skyde. Atsiskaitymas žetonais, kuriuos galite automate išsikeisti mokant grynaisiais arba naudojantis banko kortele.

Paprasčiausia ir greičiausia nusiplauti automobilį naudojantis plovimo programa EKO. Ją sudaro pirminis plovimas, aktyvios putos, skalavimas ir blizginimas. Kiekviena dalis kainuoja po 0,50 Eur. Jei skalavimą prireiks pakartoti, automobilio nuplovimas kainuos 2,50 Eur. Ši programa labiau tinkanti tiems, kas skuba ir neturi laiko. Kam norisi labiau estetiško automobilio vaizdo – geriau rinktis programą SMART, prie jau minėtų funkcijų pridedant dar vieną – vaškavimo.  Specialistai pataria bent kartą per savaitę ar dvi įprasti apsilankyti plovykloje – reguliari priežiūra padės apsaugoti automobilį nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir palaikyti švarų be jokių pastangų. Jei vis dėlto technika jau seniai plauta, pagelbės EKSTRA plovimas, kurio metu be vargo purvo tirpikliais, šepečių arba aktyvių putų pagalba pašalinsite vabzdžių ir kitų pridžiūvusių nešvarumų liekanas, nušveisite ratlankius ir kitas sunkiai prieinamas vietas.

Plaudami automobilį galėsite pasinaudoti visiems keturiems kilimėliams valyti skirtu įtaisu. Viršutinėje šio įtaiso dalyje galima patogiai įtvirtinti kilimėlį, kad galėtumėte jį nuplauti ar išdaužyti.

 

 „Smart Wash“ plovykloje naudojama neagresyvi vieno iš žinomiausių gamintojų, belgiška „Kenotek“ automobilių chemija, tad automobilis liks saugus ir švarus.

Po plovimo pasinaudoję padangų vaško automatu priversite automobilio padangas atrodyti natūraliai juodai bei švariai – vaškas suteiks padangai sodrumo, išryškins smulkias dalis, kurios suteiks padangoms išskirtinumą tuo pačiu apsaugodamas jas nuo purvo ilgą laiką.

Dar viena naujovė, kurios Jurbarke tikrai nerasite – automobilio salono kvėpinimas. Autosalono kvepalų automatas leis jums pasirinkti norimą kvepalų rūšį ir kvapo intensyvumą. Reguliariai prižiūrint, plaunant, iškvėpinant automobilį kassavaitinė jo priežiūra užtrunka daug trumpiau, nei švaros paslauga naudojantis kartą per mėnesį ar dar blogiau, pusmetį.    

Bekontakčio plovimo technologijos rezultatas – aukščiausios kokybės ir kainos santykis. Plovykla veiks ir žiemos metu esant žemai oro temperatūrai. Taisyklėse nurodytas ramybės laikas – nuo 22 iki 7 val. ryto.

Paklaustas, ar nesibaimina konkurencijos, įmonės vadovas patikina, kad automobilių plovyklos reikalingos ne mažiau nei servisai. Automobilio priežiūra, ypač šaltuoju metų laiku, reikalauja ypatingos priežiūros – drėgmė, speigas, druskomis ir smėliu nubarstyti keliai – visa tai agresyviai veikia kėbulą, kurio tinkamai neprižiūrint mažėja ir atsparumas korozijai, atsiranda įsisenėjusios dėmės.

Be to, gyventojai darosi vis sąmoningesni, rūpinasi aplinka ir supranta, kad draudžiama plauti transporto priemones gatvėse, aikštėse, parkuose, skveruose, paplūdimiuose, prie upių, ežerų, gyvenamųjų namų kiemuose ir kitose tam tikslui nepritaikytose ar neskirtose vietose. Savitarnos plovyklos turi ir papildomų privalumų – jos itin patogios, kai žmogus nori pats ir pigiai nusiplauti automobilį.

Straipsnis  3 komentarų
Reklama: Akcija prenumerata
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Apie lauko apsaugines žaliuzes

Apie lauko apsaugines žaliuzes  0

5 brangiausiai parduoti domeno vardai pasaulyje: kokie jie?

5 brangiausiai parduoti domeno vardai pasaulyje: kokie jie?  0

Pagrindinės automobilių dalys ir kaip jas išsirinkti?

Pagrindinės automobilių dalys ir kaip jas išsirinkti?  1

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA  0

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?  0

Prireikus statybos įrankių ar sodo technikos – padės MB „Arluka“

Prireikus statybos įrankių ar sodo technikos – padės MB „Arluka“  0

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?  0

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės  3

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?  1

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos  0

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus  0

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų  5

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius  2

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba  2

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)  3

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė  7

Kokią frezą nagams pirkti?

Kokią frezą nagams pirkti?  1

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė  0

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

JURBARKO KREDITO UNIJA – GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ  2

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“  0

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai  1

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

Jurbarko kredito unija – geriau kartu nei po vieną  0

Mūsų partneriai