Auksinės grandinėlės: kaip įsigyti tinkamiausią?

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Auksiniai papuošalai laikomi gana nekasdieniška ir ypač prabangia dovana. Kitaip nei stengiantis išrinkti žiedą ar auskarus, su auksine grandinėle retai kada įmanoma prašauti. Ji neabejotinai turėtų patikti tiek mylimajai, tiek draugei, tiek kitai giminaitei ar kolegei. Auksinės grandinėlės neginčytinai ypatingai „saugi“ dovana – neprireikia nustatinėti reikiamo papuošalo dydžio ar modelio. Didžiulį jų pasirinkimą ir visada patrauklias nuolaidas galima rasti ir elektroninėje parduotuvėje „Jahonts“.

Elektroninių parduotuvių privalumai

Auksinių grandinėlių pirkimas internetu gali padėti sutaupyti nemažai laiko bet kuriam žmogui, kas ypač svarbu greitu tempu gyvenantiesiems. Šią dovaną internetinėje erdvėje visada įmanoma išsirinkti neprašaunant pro šalį, žinant kelias taisykles:

  • Itin dažnai ieškant tinkamos dovanos iš karto yra apsisprendžiama, kokia pinigų suma jai bus skiriama. Jeigu minėtas papuošalas perkamas internetu, jį išsirinkti pagal kainą yra tikrai itin lengva. Tokiose parduotuvėse būna siūloma rinktis prekių rūšiavimą, atsižvelgiant į išsirinktą kainų intervalą. Bet kokiais atvejais atrasti tinkamą auksinę grandinėlę neturėtų būti kažkas sudėtingo, o kainos išsirinkimas leis dar labiau paspartinti paiešką;
  • Nors ieškant auksinės grandinėlės jos dydis nebūna ypač reikšminga savybė, bet visada galima atkreipti dėmesį į grandinėlės ilgį. Dažnai tai būna svarbu vien todėl, jog kai kurios moterys dažniau teikia pirmenybę arčiau kaklo esantiems papuošalams, o kitos – toliau, labiau mėgsta pasirinkti laisviau kabančias grandinėles. Visada įvertinkime, kuriuos kaklo papuošalus dažniau apsisprendžia rinktis dėvėti moteris, kuriai bus skirta dovana, tuomet nuspręsti kokią auksinę grandinėlę pirkti, bus gerokai lengviau;
  • Auksinės „Jahons“ grandinėlės yra sukurtos ne iš vienintelės spalvos aukso, gamyboje yra naudojamas gelsvas, rausvas arba baltas auksas. Kai yra aišku, kurio aukso dirbinius dažniau mėgsta rinktis solenizantė, apsispręsti dėl tam tikro papuošalo neabejotinai turėtų būti itin lengva. Be to, reikėtų paistyti ir nurodytos auksinių gaminių prabos – kuo skaičius bus aukštesnis, tuo didesnis metalo kiekis bus panaudotas lydinyje. Kai norima kuo prabangesnio papuošalo, ar elementariai yra būgštaujama, jog dirbinys galėtų iššaukti alerginę reakciją, geriau rinktis kuo aukštesnę prabą;
  • Auksinės grandinėlės būna siūlomos su pakabukais ar be jų. Be jokios abejonės, jie laikomi kaip priedai prie grandinėlės, tad tikrai ne itin daug moterų mėgsta šiuos papuošalus. Be to, pakabuko parinkimas – daug informacijos apie dovanų gavėją reikalaujantis darbas. Tai reiškia, kad galima nesunkiai ir prašauti. Visgi, jei apsisprendžiama pirkti grandinėlę su pakabuku, vertėtų išsiaiškinti kokie juvelyriniai dirbiniai jau yra dovanų laukiančios moters papuošalų skrynelėje.
  • Bet kuriuo atveju yra būtina įvertinti net grandinėlės storį ir dizainą. Elektroninėje parduotuvėje „Jahonts“ yra pateiktos kokybiškos siūlomų dirbinių nuotraukos, o tai reiškia, kad priimti konkretų sprendimą įmanoma gerokai lengviau, nes kilus bet kokiems klausimams visuomet gali patarti ir pardavėjai.

Kaip įsigyti grandinėlę internetu?

Auksines grandinėles, kaip ir kitas įvairias prekes, galima užsakyti išties greitai ir paprastai. Kai išsirenkama produkcija, kuri labiausiai tinka solenizantei, pasirinktą grandinėlę galima įdėti į savo prekių krepšelį. Po šios veiksmo prireiks tik užpildyti kelis duomenis, reikalingus pristatymui ir, žinoma, apmokėti už pasirinktą prekę.

Kai pardavėjas patvirtina užsakymą, pasirinktą auksinė grandinėlė bus išsiųsta nurodytu adresu, o tai ilgai neužtruks. Produkcija gavėją  turėtų pasiekti vos per dieną ar kelias. Verta žinoti, kad visais atvejais yra būtina įsivertinti, jog užsakymo vykdymas gali trukti ilgiau kaip dieną, tad jo pateikimo nederėtų pasilikti paskutinėms dienoms.

Pirkimo internetu privalumai

Pirkti auksinius dirbinius internetu yra itin paprasta bei vienodai saugu, tad tada, kai ieškoma labiausiai tinkamos dovanos damai, nereikėtų apsiriboti vien fizine prekybos vieta. Auksinės grandinėlės įsigijimas elektroninėse parduotuvėse galėtų patenkinti daugelio perkančiųjų poreikius, kadangi juvelyrinių dirbinių pasiūla, ypač „Jahonts“ elektroninėje parduotuvėje, ypatingai didžiulė o užsakymui atlikti dažnai tereikia gal vos kelių minučių. Be to, čia šiems ir kitiems papuošalams yra taikomos įvairios nuolaidos.

Taigi, jei trokštama maloniai nustebinti mylimas moteris, auksinė grandinėlė neabejotinai gali kuo puikiausiai pateisinti visus dovanotojo ir dovanos gavėjo lūkesčius, o ją išsirinkti elektroninėje erdvėje galima gerokai paprasčiau nei daugelį kitų papuošalų.

Straipsnis  1 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos

Jurbarkiečius nuo bedarbystės gelbės gamyklos  5

Jurbarkietė verslininkė Rita Kleinienė Kauno gatvėje atidarė mėsos produktų parduotuvę, kurioje galima įsigyti natūraliai rūkytų kaimiško dūmo mėsos gaminių.

Parduotuvėje naujovės, kurias graibsto didmiesčių gyventojai  2

„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 45 proc.

„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 45 proc.  0

Tarpines reikia keisti po 5-6 metų nuo lango sumontavimo.

Kaip prižiūrėti langus?  3

Į erdvesnį gėlių saloną kviečianti verslininkė Jurbarkui ruošia dar vieną staigmeną

Į erdvesnį gėlių saloną kviečianti verslininkė Jurbarkui ruošia dar vieną staigmeną  1

Namų valymo paslaugos: Gretą giria nuolatiniai klientai

Namų valymo paslaugos: Gretą giria nuolatiniai klientai  4

Verslininkai rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę (VIDEO)

Verslininkai rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę (VIDEO)  0

Išmanieji televizoriai: ką turite žinoti?

Išmanieji televizoriai: ką turite žinoti?  0

Jurbarką prisijaukinusi vilnietė jurbarkiečiams linki vieningumo

Jurbarką prisijaukinusi vilnietė jurbarkiečiams linki vieningumo  1

Dinara mados namus sukūrė išmokusi sunkias gyvenimo pamokas

Dinara mados namus sukūrė išmokusi sunkias gyvenimo pamokas  1

„REIKA“ pirkėjams – malonios šventinės staigmenos

„REIKA“ pirkėjams – malonios šventinės staigmenos  0

Mažą stebuklą kuriančios verslininkės kviečia į jubiliejinį išpardavimą

Mažą stebuklą kuriančios verslininkės kviečia į jubiliejinį išpardavimą  0

Justinas pastarosiomis savaitėmis kaip niekada užsiėmęs – gyvena maršrutu Jurbarkas–Šiauliai. Ruošiasi kavos namų įkurtuvėms ir treniruojasi regbio varžyboms.

Profesionalus regbininkas kavos namų idėją parsivežė iš Australijos  3

Įvairūs riešutų sviestai – skanūs ir naudingi sveikatai.

Naujiena parduotuvėje „Tavo skoniui“  0

Apie tai, kad verslas sekasi, rodo ir didelis kolektyvas. R. Nyderienė (sėdi dešinėje) darbo vietas sukūrė vienuolikai darbuotojų ir dar samdo dvi siuvėjas, kurios siuva užuolaidas, vaikišką patalynę ir kt.

Dvi parduotuvės po vienu stogu – naujose patalpose  1

Kur ieškoti geriausių mikroautobusų nuomos pasiūlymų?

Kur ieškoti geriausių mikroautobusų nuomos pasiūlymų?  0

Sėkmingą džiovinukų verslą sukūrė susipažinusi su žaliavalgyste

Sėkmingą džiovinukų verslą sukūrė susipažinusi su žaliavalgyste  0

Po ekonomikos studijų – į restorano virtuvę

Po ekonomikos studijų – į restorano virtuvę  0

Vyriški kostiumai Kaune: kur rasti labiausiai tinkančius?

Vyriški kostiumai Kaune: kur rasti labiausiai tinkančius?  2

Vietinių uogų sulčių nusipirkti ir modernią spaudyklą išbandyti – į N. Blažio ūkį

Vietinių uogų sulčių nusipirkti ir modernią spaudyklą išbandyti – į N. Blažio ūkį  0

Jurbarkietis atrado sėkmingo,  20 metų gyvuojančio verslo receptą

Jurbarkietis atrado sėkmingo, 20 metų gyvuojančio verslo receptą  3

Jurbarke uždaryta 10 metų veikusi parduotuvė

Jurbarke uždaryta 10 metų veikusi parduotuvė  4

UAB SANMONTA pristatytas moderniausias granulinis šildymo katilas

UAB SANMONTA pristatytas moderniausias granulinis šildymo katilas  5

Geriausias metų darbdavys „Tele2“: esame viena šeima

Geriausias metų darbdavys „Tele2“: esame viena šeima  1

Mūsų partneriai