Reklama: Muras

Žinomo sporto organizatoriaus atminimo krepšinio turnyrą pasiūlė surengti jo anūkas

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Žinomam Lietuvos sporto organizatoriui, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ viceprezidentui ir ilgamečiam šios draugijos Jurbarko rajono tarybos pirmininkui Petrui Valučiui šiemet rugpjūčio 24 dieną būtų sukakę 70 metų.

Tačiau praėjusiais metais jis iškeliavo Anapilin. Pagerbiant šviesų jo atminimą, jurbarkiečiai rugpjūčio antroje pusėje surengė naktinį 5×5 futbolo turnyrą, o šiomis dienomis – pirmą kartą krepšinio 3×3 varžybas.

Jurbarkiečiai krepšinio turnyrą pavadino „Petrui Valučiui 70-mečio jubiliejaus proga atminti“.

Renginio pagrindinis organizatorius – LSD „Žalgiris“ Jurbarko rajono taryba, o pagrindinis rėmėjas – Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“.

Renginio metu P. Valutis buvo pagerbtas tylos minute, aplankytas jo kapas, padėta gėlių puokštė ir uždegta žvakutė.

Jėgas bandė 20 komandų iš Jurbarko, Jurbarko rajono, Šakių, Tauragės, Šilutės, Šilalės ir Prienų.

Varžybas padėjo surengti ilgamečiai P. Valučio draugai Antanas Domeika, Danutė Baltrušaitienė, Tomas Dainius, Justinas Petrauskas, Vaidas Greičius.

Varžybų vyriausias teisėjas – LSD „Žalgiris“ Jurbarko rajono tarybos pirmininkas Saulius Pranskaitis.

Mintis organizuoti šį turnyrą kilo P. Valučio anūkui jurbarkiečiui Erikui Pranskaičiui, kuris irgi dalyvavo turnyre ir atstovavo „Antivakserių“ vaikinų komandai.

Jis kartu su komandos draugais Karoliu Kavaliausku, Augustu Globiu ir  Pijumi Kelmicku dalyvavo dvejų amžiaus grupių (2003 metų ir jaunesnių bei  2002 metų ir vyresnių) varžybose ir iš viso sužaidė 12 rungtynių.  

Rungtyniauta keturiose amžiaus grupėse: sportininkai, gimę 2007 metais  ir jaunesni, 2003 metais ir jaunesni, 2002 metais ir vyresni, 1980 metais ir vyresni.

Daugiausiai komandų (8) dalyvavo sportininkų, gimusių 2002 metais ir vyresnių grupėje.

Jauniausiam turnyro žaidėjui tauragiškiui Aironui Archipovui ir vyriausiam šilališkiui Arūnui Juškevičiui „Edinas“ greito maisto užkandinės direktorė Ina Brazaitienė įteikė 20 eurų vertės prizus.  

Be rungtynių, vyko ir įdomių konkursų. Snaiperio konkursą laimėjo Armandas Kareiva iš Tauragės KM Geltonos komandos, o metimo iš aikštės vidurio – Denas Lukauskas iš Jurbarko komandos „Pokemonai“. Jiems buvo įteikti krepšinio kamuoliai.

Degančio laiko konkursą ir „Star pizza“ prizą (15 eurų dovanų kuponas) laimėjo Jurbarko „Antivakserių“ komandos žaidėjas Karolis Kavaliauskas.

 

Žaidėjų, gimusių 2007 metais ir jaunesnių grupėje nugalėjo Tauragės juoda komanda (2. Tauragės geltona komanda, 3. Jurbarko „Pokemonai“).

1980 metų ir vyresnių grupė – Šilalės „Autoniukas“ II (2. Jurbarkas, 3. Šilalės „Autoniukas“ I).

2003 metų ir jaunesnių grupė – Jurbarko „Antivakseriai“ (2. Šilutės „Heydekrung“, 3. Prienų „Juodvarnis“).

2002 metų ir vyresnių grupė – Šilutės „Aukštumalės krantas“ (2. „Monstrų biuras“, 3. Šakių „Kregždutės“).  

Kiekvienos grupės pirmosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, kurias gavo kiekvienas žaidėjas, 80 eurų piniginiu prizu, greito maisto užkandinės „Juras Barkus“ 25 eurų ir „Star pizza“ 30 eurų dovanų kuponais.  

Antrosios vietos komandos apdovanotos medaliais, kuriuos gavo kiekvienas žaidėjas, 60 eurų piniginiu prizu, „Dobelle“ sveikais maisto produktais.

Trečiosios vietos laimėtojams buvo įteikti medaliai ir 40 eurų piniginis prizas.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai