Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaitri vasaros saulė, jūros vanduo, dulkės ir daugelis kitų dalykų vasaros sezonu gali tapti labai dideliu iššūkiu plaukams. Kaip ir žiemos metu, taip ir vasaros galima pastebėti kaip greitai sausėja plaukai, o galiukai tampa šiurkštūs, trupantys ir nebegražūs. Žinoma, tokia situacija gali būti išvengiama jei iš anksto stengiamasi jai užbėgti už akių rūpinantis savo plaukais su tinkamomis priemonėmis ir gera puoselėjimo rutina. Kaukės plaukams, kondicionieriai, serumai – labai svarbūs produktai tam tikrais metų laikais. Didelį jų pasirinkimą ir žinomus gamintojus galite rasti čia: www.kosmetikosparduotuve.lt. Šiltuoju sezonu reikia kiek daugiau stebėti savo plaukus ir, žinoma, pasikliauti keliais patarimais, kuriuos rasite šiame straipsnyje.

Pirmiausia nuo saulės plaukai tampa jautresni, todėl labai rekomenduojama per dažnai neplauti plaukų šampūnu, ypač nepritaikytais kasdieniam naudojimui, nes jie gali dar labiau išsausinti plauką. Plaukai tikrai turi pailsėti, todėl geriau plauti galvą ne kas dieną, o kas dvi ar tris. Šampūnas įprastai išplauna ir natūralius riebalus, todėl nieko keisto, jei nuolat šampūnu džiovinamas plaukas greitai išsausėja. Jei nenorite prarasti plaukų žvilgesio, sveikumo, tuomet plaunant galvą du kartus per savaitę, šampūnu trinkite tik šaknis, o ant plaukų galiukų naudokite kondicionierių. Galiukai yra sausiausia dalis, todėl jų dar labiau sausinti nereikia – jiems užteks tik kondicionieriaus ir tiek šampūno kiek nubėgs skalaujant plaukus. Taip pat labai padeda kaukės plaukams, kurias irgi reguliariai būtina naudoti, ypač plaukų galams.

Drėgme pasirūpinti padės ne tik kaukės plaukams, bet ir nenuplaunami produktai, tarkime, purškiamas kondicionierius, serumai, aliejukai galiukams. Žinoma, reikia mokėti išsirinkti sau tinkamą priemonę, kuri gerai drėkintų jūsų tipo plaukus. Nenuplaunamų priemonių yra tikrai daug, jas tepti ant šaknų nėra gerai, bet likusiai plaukų daliai tai tikrai pagelbėja. Galima rinktis priemones, turinčias tokių gerų ingredientų kaip taukmedžio sviestas, vitaminas E, kokosų aliejus ir panašiai, nes jos tikrai suteiks plaukams maitinimą, drėkinimą. Jei galiukai labai linkę šakotis, galima naudoti arganų aliejų. Žinoma, visiškai nedailiai atrodančius plaukų galiukus verta pasikirpti – jie tikrai neprideda jokio grožio, o juos nukirpus užtikrinsite kad nebūtų pažeistas didesnis plaukų ilgis.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Vaikų psichologės E. Baltrūnaitės teigimu, tėvams su vaikais vertėtų aptarti kiekvienos dienos planą, nepamirštant įtraukti laiko, skirto fiziniam aktyvumui ir kokybiškam poilsiui.

Vaiko dienotvarkė: kiek laiko leisti jam naudotis kompiuteriu?  0

Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos bus teikiamos ir šventinėmis dienomis

Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos bus teikiamos ir šventinėmis dienomis  5

Sprendimai namų ūkiams, norintiems tausoti gamtą

Sprendimai namų ūkiams, norintiems tausoti gamtą  0

Vakcinomis yra apsaugomas ne tik pasiskiepijęs žmogus, tačiau sukuriama saugi aplinka ir kitiems, sustabdomas tam tikrų ligų plitimas

Apsispręskime: savo imunitetą kurti ar naikinti?  0

Limfodrenažiniai masažai Jurbarke atnaujintose patalpose

Limfodrenažiniai masažai Jurbarke atnaujintose patalpose  0

Patricija Kasilovska teigia, kad dažnu atveju pačios baisiausios ligos neturi visiškai jokių simptomų.

Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį  1

Pastaruoju metu Lietuvą kaustant koronaviruso (COVID-19) pandemijai, kaip niekad reikalingas piliečių budrumas ir atsakingumas.

Nemokamai dėl koronaviruso tiriami riziką užsikrėsti turėję asmenys  0

Lino Svetiko pastebėjimu, sveikatos priežiūros darbuotojų užsikrėtimas koronavirusu – viena didžiausių pastarojo laikotarpio grėsmių.

Kiekviena diena – naujas iššūkis  0

Startuoja nauja mobilioji programėlė „Korona Stop LT“

Startuoja nauja mobilioji programėlė „Korona Stop LT“  0

Ingridos Zurlytės teigimu, svarbu įsitraukti į dialogą su visuomene ir ieškoti sprendimų, kurie skatintų  žmones išlaikyti elgesį, leidžiantį apsisaugoti ir apsaugoti kitus nuo koronaviruso plitimo.

Grėsmė galutinai neišvengta, tačiau prislopinta  0

Dalydamasi savo sirgimo koronavirusu patirtimi atlikėja sako, kad jai pasisekė, bet per daug džiūgauti nevertėtų – atsargumas ir apsauga šiuo metu yra būtina.

Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis  0

Saulius Urbonavičius-Samas ragina visus rūkančius pabandyti mesti rūkyti, nes, tai padarius, palaima yra neapsakoma.

Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį  0

Nacionalinė platforma Pagalbasau.lt ir mobilioji emocinės savipagalbos programėlė „Pagalba sau“ ne tik padeda stebėti savo būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos.

Kad ir kokia tamsi atrodytų naktis, – rytas visada ateina  0

Psichologės teigimu, svarbu ugdyti savo psichologinį atsparumą, bet kartu išlikti sąmoningu piliečiu – suprasti galimas savo elgesio pasekmes aplinkai.

Rūpinkimės ne tik savo fizine, bet ir emocine sveikata  1

Emocinė ir psichologinė pagalba Lietuvoje yra nemokama, todėl sunegalavus vertėtų nedelsti ir laiku išspręsti aktualias psichologines problemas.

Piliečiai raginami pasinaudoti galimybe nemokamai pagerinti psichikos sveikatą  0

Nežalingo rūkymo būdo nėra, o norint greičiau ir lengviau mesti rūkyti, pirmiausia vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Pigiausiai kainuojantis sveikatos išsaugojimo būdas  1

Daiva Razmuvienė teigia, kad negalime nesureikšminti šio viruso grėsmės ir privalome sąmoningai laikytis visų valdžios rekomendacijų ir nurodymų.

Negalime nematyti problemos, kol tai nevirto katastrofa  0

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių.

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės  1

Andrius Zakarauskas

„Jaunimo linija“ ryžosi iššūkiui – kviečia į pirmąjį labdaros aukcioną internete  0

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Vitamino C nauda odai

Vitamino C nauda odai  1

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke  0

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų  5

Mūsų partneriai