Reklama: Kinderis Dainius

Už Lietuvą žaisiantis jurbarkietis labiausiai džiaugiasi dėl regbio ateities Jurbarke

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau šeštadienį 14 val. Jurbarko R. Marcinkaus stadione Europos regbio čempionato „Trophy“ diviziono rungtynes žais Lietuvos ir Portugalijos komandos. Po ketvirtadienio treniruotės Lietuvos rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Ntando Manyosha paskelbė sudėtį jubiliejinėms – 100-osioms – oficialioms nacionalinės Lietuvos komandos rungtynėms, rašoma pranešime žiniasklaidai. Lietuvos komandos sudėtyje yra žaidėjai iš Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Šiaulių „Vairo-Kalvio“, Kauno „Žalgirio“, Šiaulių „Šiaulių“ ir Vilniaus VRA ekipų.

 

Artėjančios rungtynės bus ypatingos dviem žaidėjams – jurbarkiečiams Justinui Urbonui ir Modestui Bekeriui, kurie pirmą kartą galės atstovauti Lietuvai savo gimtajame mieste. „Mūsų laikas“ ta proga penktadienį susisiekė su Justinu. Justinui sunku žodžiais apsakyti, kaip jam svarbu yra su rinktine žaisti gimtajame Jurbarke. „Man labai svarbu. Čia moralinis reikalas“, - „Mūsų laikui“ sakė Justinas, paaiškinęs, kad jam labai svarbu žaisti už Lietuvą mieste, kuriame jis ir pradėjo regbį žaisti. Vaikinas iš anksto džiaugiasi šia dvikova. „Labiausiai džiaugiuosi dėl regbio ateities Jurbarke. Tai yra pati geriausia reklama, kaip mes, regbininkai, galime save parodyti. Tėvai galės pamatyti, kokia gera ir rimta sporto šaka yra regbis. Ir kokie žaidėjai džentelmenai“, - sakė jis, vildamasis, kad po šio žaidimo padaugės Jurbarke vaikų regbio treniruotėse. Pasak Justino, toks ir yra Lietuvos regbio federacijos tikslas – organizuoti pagrindinius susitikimus ne didžiuosiuose miestuose, o keliauti į tuos miestus, kur dar nėra regbio ar jis ten silpniau laikosi. „Norisi parodyti save – kas mes esame ir ką turime“, - kalbėjo Justinas, kuris nusiteikęs pergalei, bet jam svarbu ne tik rezultatas. „Nesvarbu, koks rezultatas. Svarbiausia išeiti iš aikštės aukštai pakelta galva, kas reiškia, kad padariau viską, ką galėjau ir nuoširdžiai atidaviau save. Tai 15 prieš 15 žaidimas. Ir jei visi išeis su tokiu požiūriu, kalnus gali nuversti“, - „Mūsų laikui“ kalbėjo Justinas, kviesdamas visus šeštadienį į R. Marcinkaus stadioną ateiti ir pirmiausiai sirgti už Lietuvą. Ir ne tik dėl to. "Jis kvietė ateiti ir savo akimis pamatyti regbį, kokia ji yra vyriška ir džentelmeniška sporto šaka. "Nesvarbu, kad ir koks grubus žaidimas, galiausiai visi susėsime prie vieno stalo – kalbėsimės, bendrausime“, -  taip J. Urbonas kalbėjo apie ypatingą tradiciją tarp viso pasaulio regbio žaidėjų, vadinamą trečiuoju kėliniu. Toks trečiasis kėlinys įvyks ir Jurbarke. Yra dar viena priežastis, kodėl verta pamatyti dviejų rinktinių dvikovą. „Ateikite ir savo akimis pamatyti regbį, kokia ji yra vyriška ir džentelmeniška sporto šaka. Nesvarbu, kad ir koks grubus žaidimas, galiausiai visi susėsime prie vieno stalo – kalbėsimės, bendrausime“, - kalbėjo J. Urbonas apie ypatingą tradiciją tarp viso pasaulio regbio žaidėjų, vadinamą trečiuoju kėliniu. Toks trečiasis kėlinys įvyks ir Jurbarke, vienoje iš miesto kavinių. Justino laukia įtemptas sezonas. Lietuvos regbio rinktinė rudenį važiuos žaisti į Portugaliją, kitą šeštadienį keliaus į Šveicariją žaisti su šveicarais, o birželio pirmąjį savaitgalį Lietuvoje, greičiausiai Panevežyje, grumsis su Olandijos regbininkais.

 

Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Vitamino C nauda odai

Vitamino C nauda odai  0

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke  0

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų  5

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai  0

Atlikėjas Edgaras Lubys ragina atrasti naujų dalykų, tuomet yra daug pirmų kartų, o kol jų yra, tol esi laimingas!

Mus auklėja ne žodžiai, o pavyzdžiai  0

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?  0

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad neracionaliai vartojant antibiotikus ir užsiimant savigyda yra žaidžiama savo sveikatos kaina ir didinamas šios grupės vaistų atsparumas, dėl to atsiranda realus pavojus nebeturėti efektyvių vaistų.

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“  0

Nuo ankstyvo amžiaus pradedamas ir ilgus metus trunkantis alkoholio vartojimas lemia rimtas sveikatos problemas.

Negerk, vaikeli, negerk pirmos...  0

Tinklaraštininkė, keturių vaikų mama I. Arnauskienė teigia, kad vaikui susirgus svarbiausia sąmoningai vertinti kiekvieną situaciją, konsultuotis su kompetentingais specialistais ir atsakingai laikytis jų rekomendacijų vartojant nurodytus vaistus.

Antibiotikai: atsisakyti negalima, pamilti draudžiama  0

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai  0

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu  1

Komikas Airidas Jankus teigia, kad norint įveikti depresiją svarbiausia nenuleisti rankų ir nuosekliai rūpintis savo sveikata.

Supratau: kovojame ne su ligomis, o su simptomais  0

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas  2

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius  1

Gydytojas Robertas Badaras pataria vadovautis taisykle – kas per daug, tas visada nesveika.

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu  0

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas

Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas  6

Anot odontologijos skyriaus vadovės, burnos higienistės Sandros Burčikaitės, tik taisyklinga asmeninė burnos ir dantų priežiūra namie bei reguliarus profesionalios burnos higienos atlikimas pas kompetentingus specialistus gali užtikrinti gerą dantų bei burnos higieną ir užkirsti kelią sunkioms bei ilgo gydymo reikalaujančioms ligoms.

Kiek gali kainuoti šypsena?  2

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga  0

Akimirka iš RKL varžybų.

Pirmąjį metų savaitgalį sporto komplekse liejosi krepšinio aistros  0

Trečią vietą iškovojęs Ąžuolas Norkūnas (pirmas iš kairės)

Jurbarko delegacija iš tarptautinio šachmatų turnyro grįžo su medaliais (nuotraukos)  0

Anot gydytojos vaikų odontologės Erikos Mažeikės, mažų vaikų dantų valymas bei taisyklingų kasdienės burnos ir dantų higienos įpročių skiepijimas yra tėvų atsakomybė, todėl patariama kantriai pradėti vaikus to mokyti vos išdygus pirmajam pieniniam dantukui.

Investicija į dantų šepetuką atsiperka šimteriopai  0

Gimnazijos sporto salėje virė naktinio tinklinio kovos (NUOTRAUKOS)

Gimnazijos sporto salėje virė naktinio tinklinio kovos (NUOTRAUKOS)  0

Mūsų partneriai