Už Lietuvą žaisiantis jurbarkietis labiausiai džiaugiasi dėl regbio ateities Jurbarke

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau šeštadienį 14 val. Jurbarko R. Marcinkaus stadione Europos regbio čempionato „Trophy“ diviziono rungtynes žais Lietuvos ir Portugalijos komandos. Po ketvirtadienio treniruotės Lietuvos rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Ntando Manyosha paskelbė sudėtį jubiliejinėms – 100-osioms – oficialioms nacionalinės Lietuvos komandos rungtynėms, rašoma pranešime žiniasklaidai. Lietuvos komandos sudėtyje yra žaidėjai iš Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Šiaulių „Vairo-Kalvio“, Kauno „Žalgirio“, Šiaulių „Šiaulių“ ir Vilniaus VRA ekipų.

 

Artėjančios rungtynės bus ypatingos dviem žaidėjams – jurbarkiečiams Justinui Urbonui ir Modestui Bekeriui, kurie pirmą kartą galės atstovauti Lietuvai savo gimtajame mieste. „Mūsų laikas“ ta proga penktadienį susisiekė su Justinu. Justinui sunku žodžiais apsakyti, kaip jam svarbu yra su rinktine žaisti gimtajame Jurbarke. „Man labai svarbu. Čia moralinis reikalas“, - „Mūsų laikui“ sakė Justinas, paaiškinęs, kad jam labai svarbu žaisti už Lietuvą mieste, kuriame jis ir pradėjo regbį žaisti. Vaikinas iš anksto džiaugiasi šia dvikova. „Labiausiai džiaugiuosi dėl regbio ateities Jurbarke. Tai yra pati geriausia reklama, kaip mes, regbininkai, galime save parodyti. Tėvai galės pamatyti, kokia gera ir rimta sporto šaka yra regbis. Ir kokie žaidėjai džentelmenai“, - sakė jis, vildamasis, kad po šio žaidimo padaugės Jurbarke vaikų regbio treniruotėse. Pasak Justino, toks ir yra Lietuvos regbio federacijos tikslas – organizuoti pagrindinius susitikimus ne didžiuosiuose miestuose, o keliauti į tuos miestus, kur dar nėra regbio ar jis ten silpniau laikosi. „Norisi parodyti save – kas mes esame ir ką turime“, - kalbėjo Justinas, kuris nusiteikęs pergalei, bet jam svarbu ne tik rezultatas. „Nesvarbu, koks rezultatas. Svarbiausia išeiti iš aikštės aukštai pakelta galva, kas reiškia, kad padariau viską, ką galėjau ir nuoširdžiai atidaviau save. Tai 15 prieš 15 žaidimas. Ir jei visi išeis su tokiu požiūriu, kalnus gali nuversti“, - „Mūsų laikui“ kalbėjo Justinas, kviesdamas visus šeštadienį į R. Marcinkaus stadioną ateiti ir pirmiausiai sirgti už Lietuvą. Ir ne tik dėl to. "Jis kvietė ateiti ir savo akimis pamatyti regbį, kokia ji yra vyriška ir džentelmeniška sporto šaka. "Nesvarbu, kad ir koks grubus žaidimas, galiausiai visi susėsime prie vieno stalo – kalbėsimės, bendrausime“, -  taip J. Urbonas kalbėjo apie ypatingą tradiciją tarp viso pasaulio regbio žaidėjų, vadinamą trečiuoju kėliniu. Toks trečiasis kėlinys įvyks ir Jurbarke. Yra dar viena priežastis, kodėl verta pamatyti dviejų rinktinių dvikovą. „Ateikite ir savo akimis pamatyti regbį, kokia ji yra vyriška ir džentelmeniška sporto šaka. Nesvarbu, kad ir koks grubus žaidimas, galiausiai visi susėsime prie vieno stalo – kalbėsimės, bendrausime“, - kalbėjo J. Urbonas apie ypatingą tradiciją tarp viso pasaulio regbio žaidėjų, vadinamą trečiuoju kėliniu. Toks trečiasis kėlinys įvyks ir Jurbarke, vienoje iš miesto kavinių. Justino laukia įtemptas sezonas. Lietuvos regbio rinktinė rudenį važiuos žaisti į Portugaliją, kitą šeštadienį keliaus į Šveicariją žaisti su šveicarais, o birželio pirmąjį savaitgalį Lietuvoje, greičiausiai Panevežyje, grumsis su Olandijos regbininkais.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Indrė Trusovė teigia, kad svarbiausia yra neieškoti tobulybės, kuri neegzistuoja, nes viskas, net ir sveikas gyvenimo būdas, turi būti paremtas balansu, o ne griežtais draudimais ar fanatizmu, kuris ilgai netrunka.

„Vaikas mus išmokė gyventi kitaip“  0

Ankstesnių apdovanojimų akimirka.

Renkami geriausi rajono sportininkai. Kviečia siūlyti kandidatus  0

Pasak gydytojos dietologės A. Jauniškytės-Ingelevičienės, pastebėjus vaiko nutukimo riziką rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu, nes tuomet tėvams bus lengviau suprasti galimas priežastis ir po truputį stengtis jas šalinti.

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį!  0

Gedutė Mašiotaitė, Vakaris Puidokas, Gintarė Malinauskaitė, Kristupas Girdžijauskas, Viltė Kačinskaitė.

Veliuonos šokėjai sužibėjo šokių čempionate  2

„Sodros“ instrukcija: kaip visada gauti ligos išmoką

„Sodros“ instrukcija: kaip visada gauti ligos išmoką  0

Prizininkai Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos čempionate

Prizininkai Lietuvos nacionalinės dziudo asociacijos čempionate  0

Jurbarko dvaro parke varžėsi lengvosios atletikos sportininkai

Jurbarko dvaro parke varžėsi lengvosios atletikos sportininkai  0

Ieva Driukienė teigia, jog pagrindinė žindymo taisyklė būtų atmesti visas taisykles ir instrukcijas ir stengtis vadovautis natūraliais mamos instinktais bei intuicija, vis pasitikrinant su kompetentingu žindymo specialistu, jei kyla tam tikrų abejonių.

„Jaunos mamos istorija. Noriu ja pasidalyti“  0

Vicečempionas Benas Jonaitis kartu su treneriu A. Enčeriu.

Sezono starte iškovoti 9 medaliai  4

Justas Vyturys  Milanas Majauskas, treneris  Mindaugas Smirnovas, Deimantas Grigonius

Sporto klubas „Pantera“ iš Rygos grįžo su pergalėmis  4

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais  0

Lietuvos delegacijoje - ir jurbarkietis Pijus Greičius (pirmas iš kairės)

Pasaulio šachmatų čempionate Lietuvai atstovauja jurbarkietis  2

Pilateso treniruotėse, kurios vyko Jurbarko viešosios bibliotekos didžiojoje salėje, pakalbintos moterys džiaugėsi ne tik galimybe sportuoti nemokamai, bet ir trenerės sugebėjimu kiekvienai jų skirti laiko.

Nemokamos treniruotės ir kūno linijas dailina, ir migreną išgydo  0

Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!

Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!  2

Aktualu tiems, kas skrandžio rūgštingumą slopina  „ranitidinu“

Aktualu tiems, kas skrandžio rūgštingumą slopina „ranitidinu“  2

Atnaujinta Naujamiesčio progimnazijos valgykla ir virtuvė

Mokinių laukia naujovės – nemokamas maitinimas bei „švediškas“ stalas  0

Siūlykite apdovanoti Jurbarko sveikos gyvensenos puoselėtojus

Siūlykite apdovanoti Jurbarko sveikos gyvensenos puoselėtojus  2

Graži šypsena – laimingas pacientas!!!

Graži šypsena – laimingas pacientas!!!  2

I. Girdvainienė primena, kad nėra nieko sveikesnio ir veiksmingesnio kūdikio organizmui už natūralų motinos pieną.

Motinos pienas – ne dovana, o būtinybė  2

2019 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato Jurbarko etapas. FK Imsrė (Jurbarkas) 2 - 1 FK Polivektris (Vilnius.)

Ant nuostabios Jurbarko stadiono dangos finišo tiesiąją pasiekė visos Lietuvos mažojo futbolo čempionato komandos  1

Vakcinų sukūrimas pradėjo naują medicinos erą: likviduotos daug gyvybių nusinešusios užkrečiamos ligos, išnaikinti raupai, sumažėjo sergamumas kitomis pavojingomis ligomis.

Kuo nustebintume mokslininkus E. Jennerį ir L. Pasterą?  0

Užkrečiamų ligų ir AIDS centro Imunoprofilaktikos skyriaus vedėja Daiva Razmuvienė ragina visus nesiskiepijusius suaugusiuosius bei vaikus paskubėti, nes tymų virusas vis dar cirkuliuoja tarp mūsų, o rudenį po atostogų grįžus į darbus keliame didžiulę grėsmę savo bei aplinkinių sveikatai.

Dideliame pasaulyje – didelės rizikos  0

Ąžuolas Norkūnas kairėje

Šachmatininkai grįžo iš tarptautinio turnyro-stovyklos Plateliuose  1

Sporto centras padėkos penkiems savo auklėtiniams absolventams

Sporto centras padėkos penkiems savo auklėtiniams absolventams  1

Mūsų partneriai