Sėkmės istoriją kuria ir Jurbarko futbolininkai (kovos dėl Lietuvos mažojo futbolo čempionų titulo)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Savo sėkmės istoriją kuria ir Jurbarko futbolas. Futbolo komanda “Imsrė” jau šeštadienį, rugsėjo 11 dieną, kovos dėl Lietuvos mažojo futbolo čempiono titulo.

 

“Su nekantrumu laukiame Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapo, kuriame atiduosime visas jėgas titulo medžioklei! Pirmasis išbandymas ir tikriausiai svarbiausias kovoje dėl čempionų vardo Varėnoje laukia prieš “Klaipeda City” komandą, kuri šiuo metu pirmauja ir lenkia mus trimis taškais! Antrasis mūšis su vietos “Merkio” komanda, kuri yra tikrai kovinga ir pavojinga, tad lengva nebus nei vienose rungtynėse, o kiekvienas įvartis - aukso vertės! Su nekantrumu laukiame šeštadienio ir tikimės, jog viskas klostysis taip, kaip norim mes!, - rašome FK “Imsrė” feisbuko paskyroje. Mažojo futbolo čempionais pretenduoja tapti “Klaipeda City”, “Imsrė" ir “Hegelmann Minifootball”. Tą patį šeštadienį paaiškės ne tik naujieji Lietuvos mažojo futbolo čempionai, bet bus paskelbtas ir rezultatyviausias sezono žaidėjas, tarp kurių ir Jurbarko “Imsrė” komandos futbolininkas Ignas Kirsnys (14 įvarčių).

 

Rugpjūčio pabaigoje  Prienuose buvo sužaistas priešpaskutinis 2021 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas. Po jo tapo aišku, kad turėsime naują Lietuvos mažojo futbolo čempioną, informuoja LMF asociacija. Šis faktas pasitvirtino po to, kai čempionų titulą ginantis Kauno „Arsenalas“ pralaimėjo abi žaistas rungtynes. Šie du pralaimėjimai lėmė ne tik tai, kad „Arsenalas“ jau neturės šansų pasivyti pirmaujančios ekipos, bet ir tai, kad „Arsenalas“ apskritai šiais metais liks be medalių. Komanda šiuo metu yra ketvirtoje vietoje ir iš jos jau nepakils, nei nusileis. Rugsėjo 11 dieną Varėnos mieste bus sužaistas paskutinis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, susidėsiantis iš dvejų turų. „Arsenalas“ šiuo metu turi 21 tašką, bet nuo trečios pozicijos juos skiria jau 7 taškai, tad Kauno komanda pasitraukė iš kovos dėl medalių.  Praėjusių metų čempionai „Arsenalas“ Prienuose žaidė prieš dvejus šių metų lyderius – tai Kauno rajono „Hegelmann Minifootball“ ir Jurbarko „Imsrę“. Abi dvikovos buvo įtemptos, bet varžovai geriau pasinaudojo „Arsenalo“ klaidomis. Kauno derbyje „Hegelmann Minifootball“ triumfavo rezultatu 4:1, o antrose rungtynėse „Imsrė“ 3:1 palaužė „Arsenalą“. Pergalės pasiekusios komandos Prienuose dar žaidė su vietos KKSC „Prienais“, bet juos sugebėjo įveikti užtikrintai ir bendrai iškovojo po dvi pergales. „Fortūna visiškai nusisuko. Kertiniais momentais, kai turėjome įmušti, to nepadarėme ir patys praleidome. Pasitraukėme iš kovos dėl medalių, bet tai nereiškia, kad Varėnoje atsipalaiduosime. Norime dar pakišti pagalių į ratus kovoje dėl aukso kitoms komandoms“, – po sužaistų rungtynių kalbėjo „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas, kuris pats asmeniškai mano, jog naujaisiais čempionas taps arba „Hegelmann Minifootball“, arba Jurbarko „Imsrė“. Po tų pergalių „Hegelmann Minifootball“ su 28 taškais rikiuojasi trečioje vietoje, o Jurbarko „Imsrė“ turi 30 taškų bei užima antrą vietą. Nei vieni, nei kiti dar neprarado šansų pakovoti dėl aukso medalių, bet kol kas juos lenkia „Klaipėda City“ kolektyvas, turintis 33 taškus. Čempionato debiutantai iš Klaipėdos „Prienuose“ iš pradžių 5:1 nugalėjo Panevėžio „Ekraną“, o antrose rungtynėse sulaukė rimto pasipriešinimo iš Varėnos „Merkio“, kurį galiausiai įveikė rezultatu 4:3. Taip „Klaipėda City“ išliko lyderio pozicijoje, o būsimame Varėnos etape jiems teks žaisti su juos pasivyti bandančiais Jurbarko „Imsrės“ žaidėjais bei nukarūnuotais čempionais Kauno „Arsenalu“, tad būtent Varėnoje paaiškės naujasis Lietuvos mažojo futbolo čempionas. „Į Varėną stengsimės atsivežti daugiau žmonių. Reikės parodyti didelį kovingumą, kurio mums netrūksta. Pasitikime savimi ir tikime, kad Varėnoje galime žengti tą paskutinį žingsnį“, – sakė „Klaipėda City“ futbolininkas Justas Adamas.

Kova dėl penktosios vietos

Jei visi prizininkai po Prienų etapo tapo aiškūs, tik neaišku kokius medalius kas pasidalins, tai klausimas, kas užims penktą vietą yra visiškai atviras. Prienuose FK „Akmenė“ sugebėjo iškovoti 4 taškus ir savo taškų kraitį papildė iki 8 taškų. Tiek pat taškų turi ir Varėnos „Merkys“, o žemiau jų, septintoje vietoje, su 7 taškais yra Panevėžio „Ekranas“. KKSC „Prienai“ turi 5 taškus ir taip pat dar nekelia baltos vėliavos bei paskutiniame etape gali pakilti iš paskutinės vietos į aukštesnę. Taigi, rugsėjo 11 dieną paskutinis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas serviruos ne tik puikią kovą dėl aukso, bet ir atkaklų mūšį dėl penktosios pozicijos.

Daugia informacijos apie čempionatą rasite čia

Turnyrinė Lietuvos mažojo futbolo čempionato lentelė po V-ojo etapo:

1 vt. „Klaipėda City“ – 33 tšk.

2. vt. Jurbarko „Imsrė“ – 30 tšk.

3 vt. „Hegelmann Minifootball“ – 28 tšk.

4 vt. Kauno „Arsenalas“ – 21 tšk.

5 vt. Varėnos „Merkys“ – 8 tšk.

 

 

6 vt. FK „Akmenė“ – 8 tšk.

7 vt. Panevėžio „Ekranas“ – 7 tšk.

8 vt. KKSC „Prienai“ – 5 tšk.

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai