Profesionalus „Grip“ kortų įrengimas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Svajojate apie teniso kortą? „Grip“ kortų įrengimas yra profesionali, patyrusių specialistų teikiama paslauga. Jos metu bus užtikrinta viskas, ko reikia naujam ir komfortiškam teniso kortui. Jūsų dėmesiui toliau straipsnyje yra aprašomi profesionalių gamintojų pateikiami sprendimai teniso kortų įrengimui, skaitydami taip pat galėsite sužinoti apie būsimus įrengimo darbus bei preliminarias teniso kortų kainas.

Kaip įrengiami teniso kortai?

Pirminis teniso aikštelių įrengimo etapas yra jų projektavimas. Projektuojant yra braižomi brėžiniai, nusprendžiamas teritorijos dydis, parenkama teniso kortų danga (akrilinė, dirbtinės žolės, molio ar kiliminė), sutariamos su užsakovu visos darbų kainos. Viską suderinus, imamasi įrengimo darbų.

Pirmiausia atliekami grunto kasimo darbai, vėliau aikštelė yra asfaltuojama, betonuojama, dedami pagrindai. Kitas etapas yra teniso dangų montavimas. Kokias dangas pasirinkti priklauso nuo to, ar aikštelė bus lauke, ar patalpų viduje. Galiausiai, atliekami užbaigiamieji inventoriaus montavimo darbai, įrengiamos tvorelės, kiti papildomi akcentai pagal poreikius.

„Grip“ kortų įrengimas atliekamas laikantis aukščiausių kokybės standartų, visi darbai vykdomi kruopščiai ir patikimai patyrusių specialistų, išmanančių teniso aikštelių montavimo specifiką. Būtent todėl darbų kokybe galėsite tiesiog neabejoti, nes patikėsite juos savo srities profesionalams!

Teniso kortų įrengimas po atviru dangumi ir viduje

Montuoti teniso kortus galima tiek lauke, tiek viduje. Lauko teniso kortų montavimo specifika kiek paprastesnė. Įrengiant kortus viduje, reikalingas dar didesnis kruopštumas ir profesionalumas. Paprastai, vidaus teniso aikštelės gali būti laikinos, vasarinės arba įrengtos specialiuose statiniuose ir pritaikytos žaisti visus metus.

Naujo teniso korto kaina

Pasakyti tikslią teniso korto kainą yra labai sunku, kadangi viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Skiriasi aikštelių dydžiai, kaip ir pasirinktų dangų kainos bei kitos medžiagos, todėl tikslesnes įrengimo kainas galima žinoti pasitarus su specialistais, atlikus konkrečius pasirinkimus. Naujo teniso korto įrengimas paprastai gali kainuoti apie 40 000 Eur + PVM. Tai yra populiariausio ir dažniausiai įrengiamo teniso korto pilna kaina, į kurią įskaičiuoti visi būtiniausi įrengimo darbai.

Profesionalus „Grip“ kortų įrengimas pagal visus Jūsų poreikius! Kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie pasirūpins įrengti reikiamas teniso aikšteles gera kaina.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai