Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Beveik kiekvienas kartais svajoja apie galimybę nors šiek tiek pakoreguoti savo išvaizdą. Tačiau savikritiškas žvilgtelėjimas į veidrodį nė neprilygsta įžymybių patiriamam spaudimui atrodyti tobulai. Viena iš priežasčių, kodėl garsūs žmonės spindi grožiu – jų nepriekaištinga išvaizda pasirūpina plastinės chirurgijos gydytojai. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime 3 dažnai atliekamas plastines operacijas ir procedūras Holivude.

Daili krūtinė

Krūtinės korekcija, kurios metu tobulinamas krūtinės dydis ar forma (arba abu variantai), atlikta ne vienai žymiai moteriai. Ypač populiari operacija yra būtent krūtinės didinimas. Tai operacija, kurios metu, dažniausiai naudojant implantus, rečiau – pačių pacientų riebalinį audinį, yra padidinama krūtų apimtis. Sakoma, kad JAV krūtinės didinimas implantais kasmet yra atliekamas daugiau nei keliems šimtams tūkstančių moterų. Holivudo įžymybės, kurios drąsiai dalinasi savo įspūdžiais apie krūtinės didinimą, džiaugiasi, jog ši procedūra joms suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Jaunatviška oda

Nustembame, kai garsenybė, sulaukusi vidutinio amžiaus, atrodo beveik 10-čia metų jaunesnė. Ši paslaptis dažnai slypi botulino injekcijose. Botulino injekcija – procedūra, kurios metu adatėle į odą yra įleidžiami botulino toksino preparatai. Jos metu yra išlyginamos veide esančios raukšlelės ir oda atrodo stangresnė. Botulinas naudojamas ne tik grožio procedūroms, juo galima kontroliuoti prakaitavimo problemas, raumenų spazmus ir pan.

 

Putlios lūpos

Lūpų didinimo procedūros Holivude labai populiarios jau kurį laiką. Patraukli lūpų forma, ypač moterims, yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Jos dažniausiai putlinamos hialurono rūgšties injekcijomis, kuriomis galima išgauti tiek itin natūralią, tiek labiau išraiškingą lūpų formą. Sakoma, kad praėjusiais metais JAV buvo atlikta daugiau nei 27 tūkst. lūpų putlinimo procedūrų.

Šiandien modernios technologijos leidžia mums pagražinti savo kūno ar veido linijas itin natūraliai. Holivudo grožio paslaptys šiais laikais prieinamos daugeliui, tačiau kone svarbiausias momentas – patyrusių ir kvalifikuotų profesionalų pasirinkimas. Jeigu norite atrodyti ir jaustis gerai bei džiaugtis individualiai parinktų sprendimų ilgalaikiais rezultatais, svarbu patikėti savo išvaizdą tik patikimiems specialistams.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  1 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Anot G. Belian, alkoholio vartojimo rodikliai mažėja dėl didėjančio gyventojų sąmoningumo bei prevencinės veiklos.

Svarbu sąmoningai priimti sprendimą nebevartoti alkoholio  0

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga  2

Klinikoje „Medicinos namai“ dirba šeimos gydytojas Sigita Filipauskas ir gydytoja endokrinologė Erika Jurkutė.

Klinikoje „Medicinos namai“ – puikūs specialistai ir kokybiškos paslaugos  0

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis  0

Gydytojos dietologės teigimu, norint maitintis sveikiau, nereikia iškart maisto sverti svarstyklėmis, skaičiuoti kalorijų ar drastiškai kažko atsisakyti – pradėkite nuo savo lėkštės stebėjimo.

Ar galime į mitybą žiūrėti „pro pirštus“?  1

Gydytoja-odontologė Edita Kažemėkienė

Gydytoja pataria: skaitmenizuotomis priemonėmis atliekama dantų implantacija – išeitis visiems, bijantiems odontologo  0

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis  0

Gydytojos psichiatrės dr. Giedrės Bulotienės teigimu, tiek onkologiniam pacientui, tiek šeimos nariams yra svarbiausia nepamiršti savo emocinės ir psichologinės būklės.

Vėžys mane gąsdina: kaip gyventi be baimės?  0

Psichologas M. Kriščiūnas teigia, jog „Jaunimo linija“ sulaukia vaikų su negalia pagalbos kreipimosi, jie kaskart tampa vis drąsesni ir atviresni.

Atmink, tu niekada nesi paliktas vienas  0

NTAKD atstovės teigimu, bet koks rūkymas yra žalingas, todėl norintieji mesti rūkyti turėtų visiškai atsisakyti rūkymo, o ne ieškoti „sveikesnių“ alternatyvų.

Kodėl mes rūkome?  1

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę  0

Gydytoja E. Ignatavičienė teigė: norint, kad sergantis demencija žmogus būtų kiek įmanoma savarankiškesnis, reikėtų jį socializuoti ir įtraukti į kasdienes veiklas.

Padėkime sergančiajam demencija išlaikyti savarankiškumą  0

Asociatyvi

Stiprinamos pajėgos kovai su seksualiniu smurtu prieš vaikus  0

Susirgimų hepatitu galima išvengti

Susirgimų hepatitu galima išvengti  0

Judėjimas – ir džiaugsminga nuotaika, ir sveikata. Nuotrauka iš „Santarvės“ archyvo

Judėkime dabar – kūnas padėkos ateityje  0

Net ir nesunkios galūnių traumos sukelia nepatogumų kasdienybėje, tad labai svarbu būti atsargiems.

Traumų gali išvengti visi – svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių  0

B. Veselienė: „Mums nereikia gailesčio, nes mano vaikas nėra ligoniukas.“

Autizmo spektro sutrikimas – ne nuosprendis  0

Jauniausiųjų grupės prizininkai: I vieta – „Tauragės Takosai“ (Tauragė), II vieta – „Jurbarko Kaimiškiai“ (Jurbarkas), III vieta – „Virtinukai“ (Jurbarkas).

Petro Valučio atminimas pagerbtas krepšinio turnyru  0

Specialistės A. Mickienės teigimu, klinikiniais tyrimais nepatikrintos vakcinos, kurių efektyvumas nėra pamatuotas, nepatenka į rinką ir nėra skiepijamos žmonėms.

Ko dar nežinome apie vakcinas?  0

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur  4

Psichologė V. Bartkutė-Vyšniauskienė ragino pirmiausia nesitikėti tobulumo ir atminti, kad auginant vaikelį bus ir gerų, ir blogų dienų.

Depresija po gimdymo būna ne tik moterims?  0

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje  0

D. Razmuvienė: „Statistika įrodo, kad seniai pamirštos ligos jau sugrįžo ir cirkuliuoja tarp mūsų, todėl dabar kaip niekada svarbu būti atsakingais piliečiais ir paskiepyti save ir savo vaikus, jei to dar nepadarėte.“

Vaikų skiepijimas: mokslo faktai paneigia visus mitus  0

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių  0

Mūsų partneriai