Reklama: Muras

Patikimas ir nebrangus prostatos vėžio tyrimas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Prostatos vėžys – tai klastinga liga, kuri užklumpa dažniausiai visai netikėtai ir nepasiruošus. Ji labiausiai aktuali vyresnio amžiaus vyrams, nors nepaliesti kartais neišlieka ir jaunesni vyrai. Tai nėra neišvengiamybė – ją visada galima įveikti. Tereikia, kad būtų laiku atliktas prostatos vėžio tyrimas. Kainuoja šis tyrimas labai įvairiai, priklausomai nuo tyrimo tipo ir esamos situacijos.

Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie prostatos vėžio tyrimus ir kada kreiptis pagalbos į specialistus.

Inovatyvūs tyrimų metodai

Prostatos vėžiui nustatyti yra naudojama skysčių biopsija ir prostatos biopsija. Tai pažangūs šiuolaikinės medicinos būdai, leidžiantys pasiekti itin tikslius ir išsamius rezultatus, patikimai diagnozuoti prostatos vėžį net ankstyvose jo stadijose, kai simptomai dar beveik nepastebimi. Būtent dėl to periodiškai pasitikrinti dėl prostatos vėžio yra naudinga kiekvienam vyrui.

Skysčių biopsija yra neinvazinis ir todėl saugus tyrimų būdas, nesukeliantis šalutinių veiksnių, šį tyrimą galima atlikinėti daug kartų, kai tai yra aktualu. Nustačius reikšmingą prostatos vėžio indeksą, gali būti taikomi ir papildomi tyrimai, vėliau nustatoma, kaip geriausia yra gydyti ligą, kad gydymas būtų efektyviausias.

Nesukite per daug galvos, kiek prostatos vėžio tyrimas kainuoja. Kaina bet kokiu atveju bus prieinama ir atitinkanti tyrimų kokybę. Svarbiausia yra tai, kad laiku pasitikrintumėte ir užkirstumėte kelią dar didesniam pavojui.

Kada kreiptis pagalbos?

Užsirašykite prostatos vėžio tyrimams tuomet, kai pastebite šiuos simptomus:

  • atsiranda šlapinimosi sunkumų, kamuoja dažnas šlapinimasis;
  • sunku sulaikyti šlapimą;
  • šlapime pastebimi kraujo pėdsakai;
  • pakinta šlapimo spalva ir kvapas;
  • kamuoja nemalonūs skausmai apatinėje nugaros ir pilvo dalyje, dubens srityje.

Nepamirškite, jog kai kurie simptomai gali ir nepasireikšti, tačiau tai nereiškia, kad prostatos vėžio nėra. Vėžiui pereinant į vėlesnes stadijas tie simptomai gali tapti pastebimesni. Todėl paskubėkite laiku pasitikrinti neatidėliodami vėlesniam laikui vos susiduriate su pirmaisiais galimos ligos požymiais! Pasitikrinus blogiau nuo to niekada tikrai nebus.

Prostatos vėžio tyrimas kainuoja tikrai nedaug ir yra prieinamas kiekvienam norinčiam. Pasirūpinkite savo sveikata negalvodami apie išlaidas, nes Jūsų sveikata yra pats didžiausias turtas, kurį reikia labiausiai saugoti ir branginti.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai