Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas

   
Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Į Jurbarko kultūros centrą penktadienio vakarą rajono ir sporto bendruomenė rinkosi pagerbti geriausių rajono sportininkų. Sausio 24 dieną Jurbarko rajono kultūros ir sporto centras sukvietė į 2019 metų sporto apdovanojimus, kuriuose ir paaiškėjo, kas išrinktas geriausiu 2019 metų rajono sportininku. Ja tapo jaunoji rankininkė Meda Osipovaitė.

Sausio 24 dieną paaiškėjo geriausias 2019 metų rajono sportininkas. Ja tapo jaunoji rankininkė Meda Osipovaitė (trenerė Gražina Girdžiuvienė). Tą vakarą šventiniame renginyje, kuris vyko Jurbarko kultūros centro didžiojoje salėje, apdovanoti ne tik geriausi 2019 metų rajono sportininkai. Už aukštus sporto rezultatus buvo pagerbtos ir apdovanotos aktyvios miesto ir rajono mokyklos, miesto ir kaimo mokyklų komandos, apdovanoti geriausi rajono sporto klubai, aktyvūs veteranai bei Lietuvos rinktinės nariai.

 

Jurbarko rajono sporto apdovanojimuose 2019 metų geriausia sportininke pripažinta rankininkė Meda Osipovaitė, kurią treniravo Gražina Girdžiuvienė. Meda kartu su merginų komanda praėjusiais metais Europos jaunių merginų rankinio čempionate iškovojo ketvirtąją vietą.

 

Į geriausio iš geriausių titulą pretendavo 15 rajono sportininkų, kuriuos išrinko specialiai sudaryta komisija. 15 sportininkų, kurie pretendavo į geidžiamiausią metų titulą – 10 olimpinių ir 5 neolimpinių sporto šakų atstovai. Komisiją sudarė rajono mokyklų, sporto klubų ir sporto centro atstovai. Komisijai pirmininkavo rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė. Svarbiausias nominacijas gavo geriausi rajono sporto klubų bei rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai ir geriausiais olimpinių sporto šakų sportininkais paskelbti: sunkiaatletė Gabrielė Bubliauskaitė, sunkiaatletis Rytis Veverskis, sunkiaatletė Lauryna Petrauskaitė, sunkiaatletė Neda Petrauskaitė, dziudo imtynininkas Ugnius Mockus, lengvaatletis Arnas Karvelis, rankininkė Meda Osipovaitė, sunkiaatletė Paulina Streleckaitė, dziudo imtynininkas Karolis Škudzinskas, sunkiaatletė Reda Arlauskaitė. Ceremonijos metu paskelbtas 2019 metų geriausiųjų neolimpinių sporto šakų sportininkų penketukas: mišrių kovos menų sportininkas Milanas Majauskas, mišrių kovos menų sportininkė Lijana Lipinskaitė, orientavimosi sportininkė Gabrielė Tirlikaitė (ši sportininkė yra ir Lietuvos rinktinės narė), sambo imtynininkas Edvinas Škudzinskas, kyokushin karate sportininkas Ignas Taurazevičius, kuris taip pat yra Lietuvos rinktinės narys.

Įteikti apdovanojimai 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse pasiekusioms geriausius Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų rezultatus šioms mokykloms: A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, Eržvilko gimnazijai, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijai, Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijai. 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse pasiekė geriausius Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų rezultatus šios komandos: A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mergaičių rankinio komanda, . Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos mergaičių stalo teniso komanda, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mergaičių trikovės komanda. Už aktyvią sportinę veiklą 2019 metais įvertinti trys rajono sporto klubai – Artūro Enčerio vadovaujamas kyokushin karate „Kumite“, tenisas klubas „Pirmasis setas“ (vadovas Arūnas Štrimas) bei mišrių kovų klubas „Pantera“ (vadovas Mindaugas Smirnovas).

Pagerbti ir aktyvūs rajono sportininkai veteranai – prizai už iškovotus aukštus rezultatus apdovanoti sutuoktiniai orientacininkai Rūta ir Audrius Tirlikai. Atskiri pagarbos ženklai įteikti Lietuvos rinktinės nariams: šachmatininkui Pijui Greičiui, kuris atstovavo Lietuvai pasaulio šachmatų čempionate (40-as pasaulyje) bei stalo tenisininkei Jolitai Štrimienei. Pijų į sceną lydėjo abu tėvai bei treneris Valentinas Jankūnas, o stalo tenisininkę J. Štrimienę – treneris sutuoktinis Arūnas Štrimas. Padėkota visiems rajono kūno kultūros ir sporto centro treneriams: Dianai Arlauskaitei, Modestui Bakaičiui, Antanui Domeikai, Artūrui Enčeriui, Gražinai Girdžiuvienei, Vaidui Greičiui, Valentinui Jankūnui, Daivarui Jonaičiui, Violetai Kokarskajai, Viliui Paukščiui, Martynui Pučinskiui, Rimantui Slavikui, Laimutei Stanienei, Gražvydui Steponaičiui, Povilui Valaičiui.

Vakaro vedėjas Jurbarko kultūros centro renginių organizatorius ir režisierius Gintaras Zareckas, sportininkus sveikino bei apdovanoti padėjo rajono meras Skirmantas Mockevičius bei Seimo narys Ričardas Juška. Šventinę nuotaiką kūrė Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Šventė“, vadovaujamas Vinco Bakšio. Beje, šiame orkestre tą šventinį vakarą grojo ir į geriausių neolimpinių sporto šakų penketuką išrinkta G. Tirlikaitė. Dainas italų, ispanų ir lietuvių kalbmomis dovanojęs Andrius Pojavis palinkėjo sportininkams aukštų rezultatų siekti sąžiningai, nenusižengiant taisyklėms.

 

Straipsnis  7 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Nežalingo rūkymo būdo nėra, o norint greičiau ir lengviau mesti rūkyti, pirmiausia vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus.

Pigiausiai kainuojantis sveikatos išsaugojimo būdas  1

Daiva Razmuvienė teigia, kad negalime nesureikšminti šio viruso grėsmės ir privalome sąmoningai laikytis visų valdžios rekomendacijų ir nurodymų.

Negalime nematyti problemos, kol tai nevirto katastrofa  0

Norint apsaugoti save bei kitus, būtina laikytis visų prevencijos priemonių.

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės  1

Andrius Zakarauskas

„Jaunimo linija“ ryžosi iššūkiui – kviečia į pirmąjį labdaros aukcioną internete  0

Jurbarko „Imsrė“ užėmė trečiąją vietą – jiems atiteko bronzos medaliai

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai  1

Sidabro medalį laimėjusi  Jurbarko šachmatininkė Agota Vainauskaitė - viduryje

Jurbarkiečiai iš Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato grįžo ne tuščiomis: su medaliu ir prasiveržę į stipriausiųjų dešimtukus  0

Vitamino C nauda odai

Vitamino C nauda odai  1

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke  0

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų

Jurbarko „Imsrė“ tarp geriausių Lietuvos mažojo futbolo komandų  5

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai

Vasaros sezonas: patarimai plaukų priežiūrai  1

Atlikėjas Edgaras Lubys ragina atrasti naujų dalykų, tuomet yra daug pirmų kartų, o kol jų yra, tol esi laimingas!

Mus auklėja ne žodžiai, o pavyzdžiai  0

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?

Protinių dantų rovimas: ką svarbu apie tai žinoti?  0

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad neracionaliai vartojant antibiotikus ir užsiimant savigyda yra žaidžiama savo sveikatos kaina ir didinamas šios grupės vaistų atsparumas, dėl to atsiranda realus pavojus nebeturėti efektyvių vaistų.

„Paskyrėme sau antibiotikų. Ar žinome, kuo rizikuojame?“  0

Nuo ankstyvo amžiaus pradedamas ir ilgus metus trunkantis alkoholio vartojimas lemia rimtas sveikatos problemas.

Negerk, vaikeli, negerk pirmos...  0

Tinklaraštininkė, keturių vaikų mama I. Arnauskienė teigia, kad vaikui susirgus svarbiausia sąmoningai vertinti kiekvieną situaciją, konsultuotis su kompetentingais specialistais ir atsakingai laikytis jų rekomendacijų vartojant nurodytus vaistus.

Antibiotikai: atsisakyti negalima, pamilti draudžiama  0

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai

Dantys prarado baltumą? Problemą spręskite efektyviai  0

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu

Pekine įkalinto raudoniškio pasakojimas: kaip koronavirusas Kiniją pavertė norvegišku kalėjimu  1

Komikas Airidas Jankus teigia, kad norint įveikti depresiją svarbiausia nenuleisti rankų ir nuosekliai rūpintis savo sveikata.

Supratau: kovojame ne su ligomis, o su simptomais  0

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas

Jurbarkietis - Lietuvos jaunučių šachmatų čempionas  2

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius

Atvirose rajono karate pirmenybėse - įspūdingas jurbarkiečių iškovotų medalių skaičius  1

Gydytojas Robertas Badaras pataria vadovautis taisykle – kas per daug, tas visada nesveika.

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu  0

Anot odontologijos skyriaus vadovės, burnos higienistės Sandros Burčikaitės, tik taisyklinga asmeninė burnos ir dantų priežiūra namie bei reguliarus profesionalios burnos higienos atlikimas pas kompetentingus specialistus gali užtikrinti gerą dantų bei burnos higieną ir užkirsti kelią sunkioms bei ilgo gydymo reikalaujančioms ligoms.

Kiek gali kainuoti šypsena?  3

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga

Geriausių 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimuose palikta intriga  0

Akimirka iš RKL varžybų.

Pirmąjį metų savaitgalį sporto komplekse liejosi krepšinio aistros  0

Mūsų partneriai