Paskelbtas geriausias 2019 metų rajono sportininkas

   
Straipsnis  8 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Į Jurbarko kultūros centrą penktadienio vakarą rajono ir sporto bendruomenė rinkosi pagerbti geriausių rajono sportininkų. Sausio 24 dieną Jurbarko rajono kultūros ir sporto centras sukvietė į 2019 metų sporto apdovanojimus, kuriuose ir paaiškėjo, kas išrinktas geriausiu 2019 metų rajono sportininku. Ja tapo jaunoji rankininkė Meda Osipovaitė.

Sausio 24 dieną paaiškėjo geriausias 2019 metų rajono sportininkas. Ja tapo jaunoji rankininkė Meda Osipovaitė (trenerė Gražina Girdžiuvienė). Tą vakarą šventiniame renginyje, kuris vyko Jurbarko kultūros centro didžiojoje salėje, apdovanoti ne tik geriausi 2019 metų rajono sportininkai. Už aukštus sporto rezultatus buvo pagerbtos ir apdovanotos aktyvios miesto ir rajono mokyklos, miesto ir kaimo mokyklų komandos, apdovanoti geriausi rajono sporto klubai, aktyvūs veteranai bei Lietuvos rinktinės nariai.

 

Jurbarko rajono sporto apdovanojimuose 2019 metų geriausia sportininke pripažinta rankininkė Meda Osipovaitė, kurią treniravo Gražina Girdžiuvienė. Meda kartu su merginų komanda praėjusiais metais Europos jaunių merginų rankinio čempionate iškovojo ketvirtąją vietą.

 

Į geriausio iš geriausių titulą pretendavo 15 rajono sportininkų, kuriuos išrinko specialiai sudaryta komisija. 15 sportininkų, kurie pretendavo į geidžiamiausią metų titulą – 10 olimpinių ir 5 neolimpinių sporto šakų atstovai. Komisiją sudarė rajono mokyklų, sporto klubų ir sporto centro atstovai. Komisijai pirmininkavo rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė. Svarbiausias nominacijas gavo geriausi rajono sporto klubų bei rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai ir geriausiais olimpinių sporto šakų sportininkais paskelbti: sunkiaatletė Gabrielė Bubliauskaitė, sunkiaatletis Rytis Veverskis, sunkiaatletė Lauryna Petrauskaitė, sunkiaatletė Neda Petrauskaitė, dziudo imtynininkas Ugnius Mockus, lengvaatletis Arnas Karvelis, rankininkė Meda Osipovaitė, sunkiaatletė Paulina Streleckaitė, dziudo imtynininkas Karolis Škudzinskas, sunkiaatletė Reda Arlauskaitė. Ceremonijos metu paskelbtas 2019 metų geriausiųjų neolimpinių sporto šakų sportininkų penketukas: mišrių kovos menų sportininkas Milanas Majauskas, mišrių kovos menų sportininkė Lijana Lipinskaitė, orientavimosi sportininkė Gabrielė Tirlikaitė (ši sportininkė yra ir Lietuvos rinktinės narė), sambo imtynininkas Edvinas Škudzinskas, kyokushin karate sportininkas Ignas Taurazevičius, kuris taip pat yra Lietuvos rinktinės narys.

Įteikti apdovanojimai 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse pasiekusioms geriausius Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų rezultatus šioms mokykloms: A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, Eržvilko gimnazijai, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijai, Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijai. 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse pasiekė geriausius Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų rezultatus šios komandos: A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mergaičių rankinio komanda, . Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos mergaičių stalo teniso komanda, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mergaičių trikovės komanda. Už aktyvią sportinę veiklą 2019 metais įvertinti trys rajono sporto klubai – Artūro Enčerio vadovaujamas kyokushin karate „Kumite“, tenisas klubas „Pirmasis setas“ (vadovas Arūnas Štrimas) bei mišrių kovų klubas „Pantera“ (vadovas Mindaugas Smirnovas).

Pagerbti ir aktyvūs rajono sportininkai veteranai – prizai už iškovotus aukštus rezultatus apdovanoti sutuoktiniai orientacininkai Rūta ir Audrius Tirlikai. Atskiri pagarbos ženklai įteikti Lietuvos rinktinės nariams: šachmatininkui Pijui Greičiui, kuris atstovavo Lietuvai pasaulio šachmatų čempionate (40-as pasaulyje) bei stalo tenisininkei Jolitai Štrimienei. Pijų į sceną lydėjo abu tėvai bei treneris Valentinas Jankūnas, o stalo tenisininkę J. Štrimienę – treneris sutuoktinis Arūnas Štrimas. Padėkota visiems rajono kūno kultūros ir sporto centro treneriams: Dianai Arlauskaitei, Modestui Bakaičiui, Antanui Domeikai, Artūrui Enčeriui, Gražinai Girdžiuvienei, Vaidui Greičiui, Valentinui Jankūnui, Daivarui Jonaičiui, Violetai Kokarskajai, Viliui Paukščiui, Martynui Pučinskiui, Rimantui Slavikui, Laimutei Stanienei, Gražvydui Steponaičiui, Povilui Valaičiui.

Vakaro vedėjas Jurbarko kultūros centro renginių organizatorius ir režisierius Gintaras Zareckas, sportininkus sveikino bei apdovanoti padėjo rajono meras Skirmantas Mockevičius bei Seimo narys Ričardas Juška. Šventinę nuotaiką kūrė Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Šventė“, vadovaujamas Vinco Bakšio. Beje, šiame orkestre tą šventinį vakarą grojo ir į geriausių neolimpinių sporto šakų penketuką išrinkta G. Tirlikaitė. Dainas italų, ispanų ir lietuvių kalbmomis dovanojęs Andrius Pojavis palinkėjo sportininkams aukštų rezultatų siekti sąžiningai, nenusižengiant taisyklėms.

 

Straipsnis  8 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Irenos nuomone, jeigu žmonės būtų atsakingesni, būtų galima laisviau keliauti.

Ar verta keliauti per pandemiją?  0

Sportinė žūklė traukia žvejus į Jurbarką

Sportinė žūklė traukia žvejus į Jurbarką  0

Tarp Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionato prizininkų - ir jurbarkietis

Tarp Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionato prizininkų - ir jurbarkietis  0

Irma sako, jog labiausiai bijojo užkrėsti savo tėvus.

Kada ir kokio koronaviruso tyrimo reikia?  0

Atlėpusios ausys. Kaip galima išspręsti problemą?

Atlėpusios ausys. Kaip galima išspręsti problemą?  0

Norvilė: „Mes juk niekada nežinome, kaip mes sirgsime, o vakcina ir yra ta galimybė ir savisauga, kad sirgtume lengviau.“ Mindaugas ragina klausyti ir suprasti nuomones tų, kurie išmano, ką sako: „Tik specialistai gali pasakyti argumentuotai ir žinodami, o ne spėliodami.“

Ką žinoti sergant pačiam ar slaugant kitą?  0

Smalininkų kartodrome – griuvimai, pavojingi lenkimai ir sužeistas teisėjas

Smalininkų kartodrome – griuvimai, pavojingi lenkimai ir sužeistas teisėjas  0

Gyd. akušeris-ginekologas Virgilijus Rudzinskas sako, jog moteris turi būti informuota, kad gebėtų priimti laisvą ir atsakingą sprendimą dėl savo krizinio nėštumo baigties.

Krizinis nėštumas: kaip atrasti savyje stiprybės?  1

Dantų karūnėlės geromis kainomis

Dantų karūnėlės geromis kainomis  4

Gerda (kairėje) mano, jog šis virusas gali tapti visų mūsų kasdienybe.  Karolina (dešinėje): „Noriu grįžti į darbą, į renginius, keliauti.“

Kokios yra koronaviruso vakcinacijos galimybės?  0

Tarptautiniame šachmatų festivalyje - ir 14 rajono jaunųjų šachamtininkų (nuotraukos)

Tarptautiniame šachmatų festivalyje - ir 14 rajono jaunųjų šachamtininkų (nuotraukos)  0

Asociatyvi

COVID-19 vakcina: mitai ir faktai  3

Jurbarkiečiai dosniai aukojo kraujo

Jurbarkiečiai dosniai aukojo kraujo  1

Gyd. R. Baušytės teigimu, lytinė bei reprodukcinė sveikata labai priklauso nuo bendros savijautos.

Vaisingumo sutrikimai – ne nuosprendis, o liga  0

Jurbarko delegacija Iš Lietuvos šachmatų čempionato grįžo su vicečempiono taure (nuotraukos)

Jurbarko delegacija Iš Lietuvos šachmatų čempionato grįžo su vicečempiono taure (nuotraukos)  1

Lietuvos mažojo futbolo čempionato startas – debiutantų antausis favoritams ir puiki „Hegelmann Minifootball“ pradžia

Lietuvos mažojo futbolo čempionato startas – debiutantų antausis favoritams ir puiki „Hegelmann Minifootball“ pradžia  0

Tinklinis: kodėl šis žaidimas yra vienas iš tų, kuriam turėtumėte skirti kuo daugiau savo laiko?

Tinklinis: kodėl šis žaidimas yra vienas iš tų, kuriam turėtumėte skirti kuo daugiau savo laiko?  0

Dr. Aušra Širvinskienė viliasi, jog vis daugiau žmonių nuspręs nebegyventi slegiami baimės, gėdos jausmų, susijusių su priklausomybe, o suskubs kreiptis pagalbos.

Einate pasilinksminti? Įvertinkite grėsmę ir būkite atsakingi  0

Pasimatuok sanatoriją ir tu

Pasimatuok sanatoriją ir tu  1

Įvyko konkusas rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigoms užimti

Įvyko konkusas rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigoms užimti  2

Lijana Lipinskaitė 1 vieta.

Lijana Lipinskaitė Lietuvos graplingo čempionė!  0

„Jurbarkas“ – „TOPsport–RKL“ B diviziono čempionas (video)

„Jurbarkas“ – „TOPsport–RKL“ B diviziono čempionas (video)  3

Buvęs radijo laidų vedėjas ir renginių organizatorius Paulius Bukauskas dalijasi savo istorija, kaip priklausomybė nuo azartinių lošimų lėmė, kad jis trejus metus praleido įkalinimo įstaigoje.

Priklausomybė nuo azartinių lošimų atėmė viską: atsitokėjo tik praradęs laisvę  0

Viskas, ką reikia žinoti prieš pasirenkant dantų protezavimą

Viskas, ką reikia žinoti prieš pasirenkant dantų protezavimą  0

Mūsų partneriai