„Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybose stipriausia buvo sporto klubo „Pantera“ komanda

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sausio 29 d. Jurbarke įvyko „Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Dalyvavo 151 sportininkas iš 21 sporto klubo. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų, bet ir užsienio komandos. Varžybų svečiai buvo „VVK RAMM“, „Invicta“ iš Estijos bei „MMA Bauska“,  „Bauskas cīņu sporta“, „Golden Glory“ iš Latvijos. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, todėl tokio aukšto meistriškumo priešininkai buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – sporto klubui „Warriors Team“, trečioji – sporto kubui „Faiteris”. Galime pasidžiaugti sporto klubo „Pantera“ sportininkais, kurie gausiai dalyvauja varžybose. Jose dalyvavo net 33 klubo auklėtiniai, daugumai tai buvo pirmos kovos. Pasak trenerio, labai gerai, kad klubo nariai drąsiai dalyvauja varžybose, kur gali dar geriau pažinti savo sportą ir pamatyti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas. Tai padeda greičiau tobulėti ir pasiekti norimų rezultatų.

Žemiau skelbiami klubo „Pantera“ sportininkų rezultatai šiose varžybose.

MMA: Milda Bertašiūtė, iki 52 kg, iki 16 m., 1 vieta; Hubertas Ūsas, iki 28 kg, iki 12 m., 1 vieta; Airidas Bakutis, iki 44 kg, 14 m., 1 vieta; Emilis Valinčius, iki 52 kg, 14 m., 1 vieta; Deimantas Vabalas, iki 61,2 kg, iki 18 m., 1 vieta; Mantas Kreimeris, iki 70,3 kg, iki 18 m., 2 vieta; Erikas Pupkevičius, iki 28 kg, iki 12 m., 2 vieta; Talechas Agajevas, iki 34 kg, iki 12 m., 2 vieta; Karolina Mankutė, iki 52 kg, iki 16 m., 2 vieta; Rėjus Feleckevičius, iki 48 kg, iki 12 m., 2 vieta; Rokas Gužauskas, iki 57 kg, iki 14 m., 2 vieta; Pavelas Majauskas, iki 61,2 kg, iki 18 m., 2 vieta; Gedas Agajevas, iki 44 kg, 14 m., 3 vieta; Aušrys Peckus, iki 52 kg, 14 m., 3 vieta; Kajus Stuokus, iki 57 kg, iki 14 m., 3 vieta; Aironas Šimaitis, 62 kg, iki 14 m., 3 vieta; Aronas Bessarabas, +62 kg, iki 14 m., 3 vieta; Ugnius Atkočaitis, 57 kg, iki 16 m., 3 vieta; Titas Beržinskas, iki 65,8 kg, iki 18 m., 3 vieta; Eimantas Špatkauskas, 72 kg, iki 16 m., 3 vieta; Deividas Jonaitis, +72 kg, iki 16 m., 3 vieta.

K-1: Aurimas Valionis, 62 kg, iki 14 m., 1 vieta; Modestas Klimas, 60 kg, iki 16 m., 1 vieta; Rugilė Damašauskaitė, iki 65,8 kg, iki 18 m., 2 vieta; Rojus Pranckus, iki 52 kg, iki 16 m., 2 vieta; Grantas Girnevičius, 60 kg, iki 16 m., 2 vieta; Eimantas Špatkauskas, iki 72 kg, iki 16 m., 2 vieta; Pavelas Majauskas, 61,2 kg, iki 18 m., 3 vieta.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Tyrimų duomenimis, procentiškai daugiau asmenų metė rūkyti padedami specialistų, lyginant su tais, kurie bandė tai daryti savarankiškai.

Kiekvienas gali mesti rūkyti – svarbu kreiptis pagalbos  0

Anot G. Belian, alkoholio vartojimo rodikliai mažėja dėl didėjančio gyventojų sąmoningumo bei prevencinės veiklos.

Svarbu sąmoningai priimti sprendimą nebevartoti alkoholio  0

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga  2

Klinikoje „Medicinos namai“ dirba šeimos gydytojas Sigita Filipauskas ir gydytoja endokrinologė Erika Jurkutė.

Klinikoje „Medicinos namai“ – puikūs specialistai ir kokybiškos paslaugos  0

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?  1

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis  0

Gydytojos dietologės teigimu, norint maitintis sveikiau, nereikia iškart maisto sverti svarstyklėmis, skaičiuoti kalorijų ar drastiškai kažko atsisakyti – pradėkite nuo savo lėkštės stebėjimo.

Ar galime į mitybą žiūrėti „pro pirštus“?  1

Gydytoja-odontologė Edita Kažemėkienė

Gydytoja pataria: skaitmenizuotomis priemonėmis atliekama dantų implantacija – išeitis visiems, bijantiems odontologo  0

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis  0

Gydytojos psichiatrės dr. Giedrės Bulotienės teigimu, tiek onkologiniam pacientui, tiek šeimos nariams yra svarbiausia nepamiršti savo emocinės ir psichologinės būklės.

Vėžys mane gąsdina: kaip gyventi be baimės?  0

Psichologas M. Kriščiūnas teigia, jog „Jaunimo linija“ sulaukia vaikų su negalia pagalbos kreipimosi, jie kaskart tampa vis drąsesni ir atviresni.

Atmink, tu niekada nesi paliktas vienas  0

NTAKD atstovės teigimu, bet koks rūkymas yra žalingas, todėl norintieji mesti rūkyti turėtų visiškai atsisakyti rūkymo, o ne ieškoti „sveikesnių“ alternatyvų.

Kodėl mes rūkome?  1

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę  0

Gydytoja E. Ignatavičienė teigė: norint, kad sergantis demencija žmogus būtų kiek įmanoma savarankiškesnis, reikėtų jį socializuoti ir įtraukti į kasdienes veiklas.

Padėkime sergančiajam demencija išlaikyti savarankiškumą  0

Asociatyvi

Stiprinamos pajėgos kovai su seksualiniu smurtu prieš vaikus  0

Susirgimų hepatitu galima išvengti

Susirgimų hepatitu galima išvengti  0

Judėjimas – ir džiaugsminga nuotaika, ir sveikata. Nuotrauka iš „Santarvės“ archyvo

Judėkime dabar – kūnas padėkos ateityje  0

Net ir nesunkios galūnių traumos sukelia nepatogumų kasdienybėje, tad labai svarbu būti atsargiems.

Traumų gali išvengti visi – svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių  0

B. Veselienė: „Mums nereikia gailesčio, nes mano vaikas nėra ligoniukas.“

Autizmo spektro sutrikimas – ne nuosprendis  0

Jauniausiųjų grupės prizininkai: I vieta – „Tauragės Takosai“ (Tauragė), II vieta – „Jurbarko Kaimiškiai“ (Jurbarkas), III vieta – „Virtinukai“ (Jurbarkas).

Petro Valučio atminimas pagerbtas krepšinio turnyru  0

Specialistės A. Mickienės teigimu, klinikiniais tyrimais nepatikrintos vakcinos, kurių efektyvumas nėra pamatuotas, nepatenka į rinką ir nėra skiepijamos žmonėms.

Ko dar nežinome apie vakcinas?  0

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur  4

Psichologė V. Bartkutė-Vyšniauskienė ragino pirmiausia nesitikėti tobulumo ir atminti, kad auginant vaikelį bus ir gerų, ir blogų dienų.

Depresija po gimdymo būna ne tik moterims?  0

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje  0

Mūsų partneriai