Nusipelniusių sportui ir sportininkų veteranų apdovanojimo šventėje - padėka jurbarkiečiui

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gruodžio 17 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės buvo pagerbti ir apdovanoti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys, tarp kurių ir jurbarkietis Aidas Paulauskas.

A. Paulauskas pagerbtas padėka  už pasaulio sambo meistrų-veteranų svorio kategorijoje iki 100 kg iškovotą antrąją vietą.

Visi apdovanotieji sportui nusipelnę asmenys:

AUKSO MEDALIU „Už nuopelnus Lietuvos sportui“:

Sergėjus Bakanas – už futbolo sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Kęstutis Bilius – už žolės riedulio sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Henrikas Eismontas – už šiuolaikinės penkiakovės sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Albertas Antanas Jakubauskas – už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje ir 75 metų sukakties proga;

Julius Kibas – už bokso sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Sniegina Poteliūnienė – už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje ir 60 metų jubiliejaus proga.

BRONZOS MEDALIU „Už nuopelnus Lietuvos sportui“:

Raimundas Adinavičius – už automobilių sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Jonas Sabutis – už imtynių sporto plėtotę ir 50 metų jubiliejaus proga.

MEDALIU „UŽ SPORTO LAIMĖJIMUS“:

Pasaulio fitneso čempionato prizininkai:Virginija Kaminska – visų kūno fitneso kategorijoje iškovojo pirmąją vietą; Nojus Liutikas – Virginijos Kaminskos treneris; Ramona Žiauberytė – 2018 m. Pasaulio fitneso čempionate, visų bikini-fitneso kategorijoje iškovojo pirmąją vietą; Arūnas Vandžius – Ramonos Žiauberytės treneris; Renatas Suleimonovas – 2018 m.

Pasaulio fitneso čempionate, visų vyrų figūrų kategorijoje iškovojo antrąją vietą; Rinaldas Česnaitis – Renato Suleimonovo treneris.

Europos automobilių ralio kroso čempionato nugalėtojai:Rokas Baciuška – Europos automobilių ralio kroso čempionato pirmosios vietos laimėtojas;

2018 m. suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos Europos kiokušin karatė čempionato prizininkai: Inga Mikštaitė – 2018 m. suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos Europos kiokušin karate čempionate iškovojo antrąją vietą;Gediminas Varkala – Ingos Mikštaitės treneris;Edgard Sečinski – 2018 m. suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos Europos kiokušin karate čempionate iškovojo trečiąją vietą;Paulius Klapatauskas – Edgar Sečinski ir Rūtos Brazdžionytės treneris;Kęstutis Radvila – 2018 m. suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos Europos kiokušin karate čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Europos vyrų ir moterų universalios kovos čempionato prizininkai:

Anželika Petkevičiūtė – svorio kategorijoje iki 57 kg lengvo kontakto rungtyje iškovojo antrąją vietą;

Robertas Kazak – svorio kategorijoje iki 60 kg lengvo kontakto rungtyje iškovojo antrąją vietą;

Konstantin Mokšin – svorio kategorijoje iki 65 kg lengvo kontakto rungtyje iškovojo antrąją vietą;

Elmir Koltabajev – svorio kategorijoje iki 70 kg lengvo kontakto rungtyje iškovojo trečiąją vietą;

Valdemaras Stančiaitis – svorio kategorijoje iki 85 kg lengvo kontakto rungtyje iškovojo trečiąją vietą, taip pat Roberto Kazak, Konstantin Mokšin, Anželikos Petkevičiūtės ir Elmir Koltabajev treneris.

PADĖKOS MEDALIU „GRATITUDO“:

Romaldas Kerpa – už futbolo sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Romas Austinskas – už automobilių sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Valdemaras Burba – už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje ir 60 metų jubiliejaus proga;

Romualda Dubinskienė – už futbolo sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Zinaida Grinevičienė – už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje ir 60 metų jubiliejaus proga;

Valentinas Keršius – už automobilių sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Edmuntas Matusevičius – už beisbolo sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Nerijus Papaurėlis – už vandensvydžio sporto plėtotę ir 50 metų jubiliejaus proga;

Saulius Skibiniauskas – už futbolo sporto plėtotę ir 50 metų jubiliejaus proga;

Remigijus Valiulis – už lengvosios atletikos sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga;

Žilvinas Vodzinskas – už beisbolo sporto plėtotę ir 55 metų sukakties proga.

PADĖKOMIS:

Domantas Bazys – už aktyvią veiklą ir savanorystę prisidedant prie Lietuvos sporto enciklopedijos projekto kūrimo;

Aistė Radvilavičiūtė, Ignas Vaičaitis ir Ilona Judita Zuozienė ­– už sėkmingą bendradarbiavimą įgyvendinant Vaikų mokymo plaukti programą;

Rima Valentienė – už pagalbą organizuojant Kolumbijos sporto diplomatijos programos įgyvendinimą;Jadvyga Junevič ­– už XXI-mo pasaulio veteranų biatlono čempionato aukso ir sidabro medalių laimėjimą;

Danutė Vilkelienė – už pasaulio orientavimosi sporto veteranų čempionato iškovotą antrąją vietą;Ivanas Ziazulia – už pasaulio orientavimosi sporto veteranų čempionato iškovotą trečiąją vietą;

Aidas Paulauskas – už pasaulio sambo meistrų-veteranų svorio kategorijoje iki 100 kg iškovotą antrąją vietą;

Stasys Šaduikis – už pasaulio sambo meistrų-veteranų svorio kategorijoje iki 90 kg iškovotą trečiąją vietą;

Algimantas Norkeliūnas – už pasaulio sambo meistrų-veteranų svorio kategorijoje iki 100 kg iškovotą trečiąją vietą;

Vydas Mikelionis – už XXVIII Europos rankų lenkimo čempionate, veteranų grupėje, svorio kategorijoje virš 100 kg dešine ranka iškovotą antrąją vietą;

Romutis Pališkis – už XXVIII Europos rankų lenkimo čempionate, veteranų grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kg kaire ranka iškovotą antrąją vietą;

Gabija Morkūnaitė – už Europos Muai-thai čempionato, jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg iškovotą pirmąją vietą;

Vytautas Kochanauskas – Gabijos Morkūnaitės treneris.

Europos kiokušin karatė iki 21 metų jaunimo čempionato prizininkai: Raminta Makackaitė – už kata rungtyje iškovojo pirmąją vietą, svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo trečiąją vietą; Valius Rudys – Ramintos Makackaitės treneris;

Agnė Sabaliauskaitė – už svorio kategorijoje iki 50 kg iškovotą antrąją vietą;

Laura Pikturnaitė – už svorio kategorijoje virš 60 kg iškovotą antrąją vietą;

Orestas Abazorius – už svorio kategorijoje iki 90 kg iškovotą antrąją vietą;

Gerda Pekarskaitė – už svorio kategorijoje iki 60 kg iškovotą trečiąją vietą;

Edvinas Vaisietas – už svorio kategorijoje virš 90 kg iškovotą trečiąją vietą;

Paulius Klapatauskas – Oresto Abazorio, Gerdos Pekarskaitės, Edvino Vaisieto treneris;

Ieva Graikšaitė – už kata rungtyje iškovotą antrąją vietą;Dominik Macuk – už svorio kategorijoje iki 65 kg iškovotą antrąją vietą;

Alexander Kochkin – Dominik Macuk treneris;Jevgenij Jurut – Dominik Macuk treneris.

VIENETINIU PROGINIU APDOVANOJIMU – NIKĖ 3D:Algirdas Bilevičius – už automobilių sporto plėtotę ir 70 metų jubiliejaus proga;

Algirdas Butkevičius – už imtynių sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga.