Masiškiausias Lietuvoje vykęs dziudo turnyras

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kovo 9 d. Jonavoje vyko tarptautinis Budokos dziudo turnyras, kuriame dalyvavo ir gausybė užsienio sportininkų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos. Turnyre buvo užsiregistravę virš 800 dalyvių, tad masiškumu pranoko visus anksčiau vykusius.

Jurbarko KKSC atstovavo 11 Viliaus Paukščio treniruojamų sportininkų.

Aukščiausią antrąją vietą užėmė Laurynas Brigadierius, įveikęs 4 varžovus. Jo svorio kategorijoje varžėsi 22 dziudistai.

Taip pat antrą vietą užėmė Justė Šlyterytė, įveikusi vieną varžovę (trys dalyvės).

Aukštą penkąją vietą pelnė Deividas Barzdaitis, varžęsis  46 sportininkų grupėje. Deividas įveikė 4 varžovus. Ketvirtfinalyje gal kiek netikėtai įveikė praėjusiųjų metų Lietuvos vaikų vicečempioną.

Penktas liko ir Svajūnas Kondratavičius (11 dalyvių), laimėjęs du susitikimus ir du pralaimėjęs.

Penktą vietą užėmė dar vienas buvęs auklėtinis, kuris nuo rugsėjo mokosi R.Sargūno sporto gimnazijoje, tai Ernestas Snudaitis (18 dalyvių).

Estijos kovotoją įveikęs Vitoldas Čekaitis (grupėje- 22 dalyviai) ,o  vėliau po pratęsimo įspėjimais nusileido  kauniečiui  (kuris šiose varžybose pelnė bronzos medalį),  buvo priverstas pasitraukti iš varžybų.

Turnyre dar bandė jėgas Justas Rinkevičius, Rapolas Povilauskas, Laurynas Vaitkus, Nidijus Kasparavičius ir Paulius Margelis, bet šįkart jie kovų nelaimėjo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Deividas Barzdaitis

Tarptautinis vaikų dziudo turnyras „Judo animal planet“  0

Atvirame Baltijos šalių MMA čempionate triumfavo Jurbarko sporto klubas

Atvirame Baltijos šalių MMA čempionate triumfavo Jurbarko sporto klubas  0

Neįtikėtas rezultatas: vienas iš Lietuvos šachmatų čempionato vicečempionų - jurbarkietis  2