Reklama: Muras

Lietuvos mažojo futbolo čempionato startas – debiutantų antausis favoritams ir puiki „Hegelmann Minifootball“ pradžia

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šeštadienį Prienų miesto stadione prasidėjo jubiliejinis, penktasis Lietuvos mažojo futbolo čempionatas. Aštuonios čempionato dalyvės sužaidė po dvi rungtynes, o jas vainikavo Lietuvos mažojo futbolo ambasadoriaus Deivido Šembero sudaryta „Deividas ir Draugai“ komandos rungtynės prieš Prienų miesto atstovus.

„Deivido ir Draugų“ komandoje legendinis futbolininkas Valdas Ivanauskas save išbandė vartininko rolėje, futbolo teisėją Gediminą Mažeiką buvo galima išvysti be švilpuko, o spardant kamuolį. Tokia neeilinė futbolo legendų komanda 8:6 nugalėjo pirmojo etapo miesto-šeimininko atstovus. Grįžtant prie pačio Lietuvos mažojo futbolo čempionato, jau pirmasis turas atnešė nemažai staigmenų. Vieni iš čempionato debiutantų „Klaipėda City“ parodė, kad jie tikrai nebus pastumdėliai ir sugebėjo laimėti abejas savo rungtynes prieš praėjusių metų prizininkus. Pirmose savo rungtynėse „Klaipėda City“ 3:1 palaužė praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojus Jurbarko „Imsrę“. Kitose rungtynėse jų laukė čempionų titulą ginantis Kauno „Arsenalas“. Kauniečiai savo pirmąsias rungtynes prieš Varėnos „Merkį“ laimėjo rezultatu 5:2 ir buvo geros nuotaikos, bet po antrųjų rungtynių pozityvumo kreivė nusileido žemyn. „Klaipėda City“ juos įveikė rezultatu 4:2 ir savo debiutą pažymėjo, iškovodami visus šešis taškus. „Puikios nuotaikos, net nesitikėjome, kad taip gerai sužaisime. Džiaugiuosi už komandą, kad taip gerai žaidėme ir dabar matome rezultatą. Įmušėme septynis įvarčius, puolimas buvo labai geras, džiaugiuosi tokia pradžia“, - kalbėjo „Klaipėda City“ atstovas. Tuo metu „Imsrė“, po pirmųjų pralaimėtų rungtynių Klaipėdos komandai, atsitiesė prieš Varėnos „Merkį“, kurį nugalėjo rezultatu 4:1 ir paliko be taškų.

„Nuotaikos šiek tiek geresnės po antrųjų rungtynių. Po pertraukos žaidėme neblogai, bet dar įsibėgėsime ir sezono eigoje žaisime geriau“, - pabrėžė Jurbarko „Imsrės“ futbolininkas Mantas Murauskas. Kartu su „Klaipėda City“ ekipa, visus šešis taškus surinko praėjusių metų vice-čempionai „Hegelmann Minifootball“. Jie 4:0 nugalėjo „Akmenę“ ir 3:2 palaužė Panevėžio „Ekraną“ bei taip pat džiaugėsi tokia naujojo sezono pradžia, kadangi šiais metais komanda sau yra išsikėlusi tikslą tapti čempionais. Namų aikštėje žaidę KKSC „Prienai“ čempionatą pradėjo žymiai geriau nei praėjusiais metais. Praėjusiais metais komanda liko paskutinė, o šįkart abejas savo rungtynes užbaigė lygiosiomis prieš jau minėtą kitą debiutantą „Ekraną“ (2:2) ir „Akmenę“ (1:1). Pastarosios komandos toks sezono startas tikrai netenkino, tad jos vadovas Tadas Gnedojus pažadėjo padaryti rimtas išvadas antrajam etapui, kuris vyks jau ateinantį šeštadienį (birželio 5 d.) Varėnoje.

Lietuvos mažojo futbolo čempionato I-ojo etapo rezultatai:

KKSC „Prienai“ 2:2 Panevėžio „Ekranas“

„Hegelmann Minifootball“ 4:0 FK „Akmenė“

Kauno „Arsenalas“ 5:2 Varėnos „Merkys“

„Klaipėda City“ 3:1 Jurbarko „Imsrė“

KKSC „Prienai“ 1:1 „Akmenė“

Panevėžio „Ekranas“ 2:3 „Hegelmann Minifootball“

Jurbarko „Imsrė“ 4:1 Varėnos „Merkys“

Kauno „Arsenalas“ 2:4 „Klaipėda City“

Organizatorių info ir nuotr.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai