Krūtinės ląstos kompiuterinė tomografija. Konsultuoja medikas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Krūtinės ląstos kompiuterinė tomografija reikalinga net tik tada, kai žmogus patyrė kokių nors traumų. Jos poreikis gali augti ir dažnai auga su netinkamu gyvenimo ritmu, kuris dažnai siejamas su pasyvumu.

Džiugu tai, kad šiuo metu gera įranga padeda gana tiksliai rasti sveikatos problema, o kai jos yra žinomos – susitvarkyti taip pat galima greitai. Tik reikia žmogaus noro ir tuo pačiu gero mediko bei jo pagalbos rankos.

Specifinio pasiruošimo – nėra?

Internete galima rasti mitus, kurie trukdo suprasti  kodėl šis tyrimas yra toks geras ir tuo pačiu dėl mitų atsiranda baimės, kurios trukdo žmogui įvertinti privalumus. Pirmiausia reikia suprasti, kad nėra jokio specifinio pasiruošimo, tad tereikia tik ateiti ir jau po 15 minučių bus galima tikėtis gerų rezultatų arba žinių, kurios padės judėti link jo.

„Mes siūlome ne tik geriausios kokybės tyrimus, tačiau taip pat ir išsamius rezultatus, kurie padeda mūsų pacientams geriau suprasti – kas ir kai. Natūralu, kad daugeliui yla baimės, kyla daug klausimų, tad mes stengiamės juos kuo detaliau aptarti. Viskas dėl to, kad pacientai būtų ramesnis, nes tyrimas, ir koks paprastas yra, kartais gąsdina be reikalo“,- pasakoja medikas.

Rizikos, kurios gąsdina, tačiau neegzistuoja

Taip pat medikai paantrina, kad kompiuterinė tomografija neturi ir jokio neigiamo poveikio, tad privalumai – į vienus vartus. „Jokio skirtumo, ar daroma kompiuterinė tomografija, ar bet koks kitas tyrimas – nebus jokio neigiamo poveikio nei iškart po tyrimo, nei ilgalaikėje perspektyvoje. Tai yra labai gerai, kadangi panaikina bet kokias galimas baimes, kurios gali atgrasyti nuo šio tipo tyrimų“,- pasakoja medikas.

Svarbiausia yra gera klinika. Kai joje dirbantys specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus – dažniausiai pats tyrimas irgi nebebus toks baisus.

Kuo daugiau dėmesio savo kūnui skirsite – tuo būsite laimingesnis, nes – sveikesnis. Juk tai yra pats svarbiausias mūsų turtas, kuris labai dažnai priklauso nuo paties, nuo kiekvieno iš mūsų, nuo medikų, kurie yra šalia.

Apsilankykite čia: https://tomografija.lt/ ir sužinokite daugiau

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai