Krepšinis: mero taurės turnyro trofėjus liko namuose

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dvi savaitgalio dienos, dvejos krepšinio varžybos ir dvi pergalės. Tokią krepšinio šventę savo gerbėjams padovanojo Jurbarko vyrų krepšinio komanda „Jurbarkas – Karys“.Spalio 14 - 15 dienomis Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto komplekse vyko antrą kartą surengtas krepšinio turnyras Jurbarko rajono mero taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo trys krepšinio komandos, netrukus startuosiančios naujame, 2022-2023 m., Regioninės krepšinio lygos (RKL) A diviziono sezone. Tiesa, skirtingai nei pirmajame šio krepšinio turnyre, vykusiame praėjusiais metais, šiemet dėl pagrindinio trofėjaus varžėsi tik trys – salės šeimininkai „Jurbarkas – Karys“,Tauragės „Tauragė“ bei Šilalės „Lūšis“ komandos.

Vėlų penktadienio, spalio 14 – osios, vakarą susitiko „Jurbarko – Kario“ ir Šilalės „Lūšies“ komandų žaidėjai. Tai, jog jurbarkiečiai stipresni, buvo galima pamatyti nuo pačių pirmųjų varžybų minučių. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė dviženklis pranašumas, o į ilgąją pertrauką jurbarkiečiai išėjo susikrovę beveik 20 taškų persvarą. Kiek daugiau intrigos buvo trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet išbarstę turėtą skirtumą, Jurbarko „Kariai“ prisileido savo varžovus iki vienženklio skirtumo. Tačiau tokia intriga buvo tik akimirkai, ir ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, leidęs sirgaliams mėgautis gražiu komandos žaidimu. Ištiksėjus skirtam laikui ir nuskambėjus paskutiniam varžybų švilpukui, švieslentėje degė skaičiai 99:71, skelbę pirmąją Jurbarko „Karių“ pergalę.

Šeštadienio, spalio 15 d., varžybos, prieš jau principiniu tapusį varžovą – Tauragės „Tauragė“ komandą buvo kur kas įtemptesnės ir atkaklesnės. Pirmus du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką. Į ilgąją pertrauką jurbarkiečiai išėjo turėdami vos dviejų taškų pranašumą, tačiau sužaidus pirmąsias dvi trečio kėlinio minutes rezultatas ir vėl buvo lygus – 42:42. Tuomet iniciatyvos ėmėsi naudingiausiu šio turnyro Jurbarko komandos žaidėju pripažintas Ignas Juškevičius. Jo puikus žaidimas bei pelnyti 19 taškų ne tik atvedė komandą į pergalę, bet ir leido išsaugoti šio turnyro trofėjų, kuris buvo laimėtas rezultatu 79:68. Įdomu tai, jog ir prieš metus tame pačiame turnyre jurbarkiečiai tauragiškius nugalėjo beveik tokiu pačiu rezultatu – 79:69. Ignui Juškevičiui šiose varžybose talkino 10 taškų pelnęs Justas Vazelis, 9 taškus surinkęs Mintautas Bulanovas bei 8 taškus į varžovų krepšį įmetęs Rokas Ūzas.

Apdovanojimų ceremonijos metu įteikdamas medalius bei turnyro taurę rajono meras Skirmantas Mockevičius pasidžiaugė puikiu krepšininkų pasirodymu bei pasiruošimu naujam RKL sezonui, kuris startuos spalio 22 d. (šeštadienį), 14 val., varžybomis su ta pačia Tauragės „Tauragė“ komanda.

Po krepšinio rungtynių „Mūsų laiko“ pakalbintas „Jurbarko-karys“ komandos treneris Povilas Valaitis džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu bei tuo, jog šis turnyras leido atkreipti jo dėmesį į silpnąsias komandos žaidimo vietas. „Džiaugiuosi vyrų pergale. Ar viskas buvo gerai? Tikrai dar ne. Dar turime laiko šlifuoti savo žaidimą. Klaidų yra, tačiau kai laimi, apie jas kalbama mažiau“, – tikino P. Valaitis.

Pokalbio metu treneris džiaugėsi ne tik tuo, jog komandai pavyko išsaugoti geriausių žaidėjų branduolį, bet ir atėjusiais naujais, jaunais žaidėjais, nes vienas iš komandos keliamų tikslų yra krepšinio populiarinimas tarp jaunimo.

Priminsime, jog praėjusiame sezone „Jurbarkas– Karys“ krepšinio komanda, pirmą kartą žaisdama stipresniame, A divizione, nukeliavo iki pat finalinių kovų ir kovoje dėl trečios vietos, po dramatiškų rungtynių, nugalėjo tą pačią Tauragės „Tauragė“ komandą.

Janina Sabataitienė

Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Pirma iš kairės Goda Barčytė, varžybose iškovojusi sidabro medalį.

Vidurio Lietuvos taurės varžybose jurbarkiečiai iškovojo 32 medalius  0

Stipriame šachmatų turnyre Gargžduose - sėkminga jurbarkiečių reitingų medžioklė  0

Su Amelija, Gyčiu, Rebeka bei jų tėvais

Pradedantieji imtynininkai kovojo Kario kelio dziudo turnyre  0

„Jurbarkas-Karys“ be sunkumų nugalėjo „Biržus“

„Jurbarkas-Karys“ be sunkumų nugalėjo „Biržus“  0

„Jurbarkas-Karys“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Grafų Furniture“ krepšininkus  0

Tam, kad kelionė būtų sklandi ir neteiktų papildomo streso, prieš ją svarbu pasirūpinti sveikatos profilaktika.

Ar keliaudami elgiamės (ne)atsakingai?  0

Negalime numoti ranka į šią ligą

Negalime numoti ranka į šią ligą  0

Teigiama pandemijos pusė – įprotis naudoti priemones, apsaugančias nuo įvairių ligų.

Šių dienų pandemijos ABC: ką turėtume žinoti?  0

Nacionalinės dziudo asociacijos Jaunučių ir jaunių čempionatuose  sėkmingai kovojo ir jurbarkiečiai

Nacionalinės dziudo asociacijos Jaunučių ir jaunių čempionatuose sėkmingai kovojo ir jurbarkiečiai  0

Kęstutis Kaupas nuolatiniu darbu su savimi įveikė priklausomybę nuo narkotikų.

Pradėjau gyventi tuomet, kai sugebėjau atsispirti nuo dugno  0

Plungės miesto dziudo turnyre - jurbarkiečių kovotojų pergalės

Plungės miesto dziudo turnyre - jurbarkiečių kovotojų pergalės  0

Neprižiūrėti dantys – pavojus sveikatai

Neprižiūrėti dantys – pavojus sveikatai  0

Prasidėjus šaltajam sezonui ypač svarbu laikytis prevencinių ir apsaugos priemonių.

Pasikeitę įpročiai lemia gerą savijautą ir sveikatą  0

Dažniausiai koronaviruso infekcija pasireiškia karščiavimu, kosuliu, pasunkėjusiu kvėpavimu ar dusuliu, nuovargiu, raumenų skausmais, skonio ar kvapo praradimu, gerklės skausmu, sloga, pykinimu, vėmimu ar viduriavimu.

Kaip tinkamai gydytis nuo koronaviruso?  0

Oficialios ir patvirtintos informacijos priemonės dažnai atnaujina turinį, o kiti kanalai ar grupės, skleidžiančios dezinformaciją, remiasi tomis pačiomis sąmokslo teorijomis, mitais.

Kaip ir kodėl pandemija tapo „infodemija“?  0

Ar CBD aliejus gali padėti kovoti su akne?

Ar CBD aliejus gali padėti kovoti su akne?  1

Šiandien menininkas A. Kriščiūnas sako supratęs, kad laikas svarbesnis už pasaulio pripažinimą, kurio siekė, kol galiausiai tai sukėlė panikos atakas.

Svarbiausia suprasti tai: tu niekada nesi vienas su savo problemomis  1