Krepšinis: mero taurės turnyro trofėjus liko namuose

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dvi savaitgalio dienos, dvejos krepšinio varžybos ir dvi pergalės. Tokią krepšinio šventę savo gerbėjams padovanojo Jurbarko vyrų krepšinio komanda „Jurbarkas – Karys“.Spalio 14 - 15 dienomis Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto komplekse vyko antrą kartą surengtas krepšinio turnyras Jurbarko rajono mero taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo trys krepšinio komandos, netrukus startuosiančios naujame, 2022-2023 m., Regioninės krepšinio lygos (RKL) A diviziono sezone. Tiesa, skirtingai nei pirmajame šio krepšinio turnyre, vykusiame praėjusiais metais, šiemet dėl pagrindinio trofėjaus varžėsi tik trys – salės šeimininkai „Jurbarkas – Karys“,Tauragės „Tauragė“ bei Šilalės „Lūšis“ komandos.

Vėlų penktadienio, spalio 14 – osios, vakarą susitiko „Jurbarko – Kario“ ir Šilalės „Lūšies“ komandų žaidėjai. Tai, jog jurbarkiečiai stipresni, buvo galima pamatyti nuo pačių pirmųjų varžybų minučių. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė dviženklis pranašumas, o į ilgąją pertrauką jurbarkiečiai išėjo susikrovę beveik 20 taškų persvarą. Kiek daugiau intrigos buvo trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet išbarstę turėtą skirtumą, Jurbarko „Kariai“ prisileido savo varžovus iki vienženklio skirtumo. Tačiau tokia intriga buvo tik akimirkai, ir ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, leidęs sirgaliams mėgautis gražiu komandos žaidimu. Ištiksėjus skirtam laikui ir nuskambėjus paskutiniam varžybų švilpukui, švieslentėje degė skaičiai 99:71, skelbę pirmąją Jurbarko „Karių“ pergalę.

Šeštadienio, spalio 15 d., varžybos, prieš jau principiniu tapusį varžovą – Tauragės „Tauragė“ komandą buvo kur kas įtemptesnės ir atkaklesnės. Pirmus du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką. Į ilgąją pertrauką jurbarkiečiai išėjo turėdami vos dviejų taškų pranašumą, tačiau sužaidus pirmąsias dvi trečio kėlinio minutes rezultatas ir vėl buvo lygus – 42:42. Tuomet iniciatyvos ėmėsi naudingiausiu šio turnyro Jurbarko komandos žaidėju pripažintas Ignas Juškevičius. Jo puikus žaidimas bei pelnyti 19 taškų ne tik atvedė komandą į pergalę, bet ir leido išsaugoti šio turnyro trofėjų, kuris buvo laimėtas rezultatu 79:68. Įdomu tai, jog ir prieš metus tame pačiame turnyre jurbarkiečiai tauragiškius nugalėjo beveik tokiu pačiu rezultatu – 79:69. Ignui Juškevičiui šiose varžybose talkino 10 taškų pelnęs Justas Vazelis, 9 taškus surinkęs Mintautas Bulanovas bei 8 taškus į varžovų krepšį įmetęs Rokas Ūzas.

Apdovanojimų ceremonijos metu įteikdamas medalius bei turnyro taurę rajono meras Skirmantas Mockevičius pasidžiaugė puikiu krepšininkų pasirodymu bei pasiruošimu naujam RKL sezonui, kuris startuos spalio 22 d. (šeštadienį), 14 val., varžybomis su ta pačia Tauragės „Tauragė“ komanda.

Po krepšinio rungtynių „Mūsų laiko“ pakalbintas „Jurbarko-karys“ komandos treneris Povilas Valaitis džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu bei tuo, jog šis turnyras leido atkreipti jo dėmesį į silpnąsias komandos žaidimo vietas. „Džiaugiuosi vyrų pergale. Ar viskas buvo gerai? Tikrai dar ne. Dar turime laiko šlifuoti savo žaidimą. Klaidų yra, tačiau kai laimi, apie jas kalbama mažiau“, – tikino P. Valaitis.

Pokalbio metu treneris džiaugėsi ne tik tuo, jog komandai pavyko išsaugoti geriausių žaidėjų branduolį, bet ir atėjusiais naujais, jaunais žaidėjais, nes vienas iš komandos keliamų tikslų yra krepšinio populiarinimas tarp jaunimo.

Priminsime, jog praėjusiame sezone „Jurbarkas– Karys“ krepšinio komanda, pirmą kartą žaisdama stipresniame, A divizione, nukeliavo iki pat finalinių kovų ir kovoje dėl trečios vietos, po dramatiškų rungtynių, nugalėjo tą pačią Tauragės „Tauragė“ komandą.

Janina Sabataitienė

Rekomenduojami video:
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Stresas ir perdegimas: kaip su tuo gyventi?

„Jurbarko-Kario“ triumfas Palangoje

Lemiamose pusfinalio rungtynėse Palangos „Olimpą“ palaužęs „Jurbarkas-Karys“ –„7bet-NKL“ finale  1

Dramatiškai laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ priartėjo prie NKL pusfinalio  0

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ po dramatiškų varžybų nusileido Šakių „Vytis-VDU“ komandai  0

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“  0

Jurbarkiečių komanda

Tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje – A. Beinario ir L. Brigadieriaus bronza  0

II vietą užėmusi Jurbarko moksleivių komanda: M. Strokova, I. Milius, Ą. Norkūnas ir S. Juškaitis

Jurbarko šachmatininkų pasirodymai Tauragėje  0

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?  1

Jurbarko komanda po apdovanojimų

Jurbarkiečiams – Lietuvos dziudo čempionatų medaliai  0

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ komanda

„Jurbarkas-Karys“ namų aikštelėje dėl pergalės kovos prieš kaimynus - „Vytis-VDU“  0