Klinikoje „Medicinos namai“ – puikūs specialistai ir kokybiškos paslaugos

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Skubame pasidalinti gera naujiena! Prie Jurbarko klinikos „Medicinos namai“, kuri anksčiau vadinosi Jurbarko šeimos klinika, kolektyvo prisijungė jaunas, rūpestingas šeimos gydytojas Sigitas Filipauskas, jau sulaukęs gerų pacientų atsiliepimų. Atkreipiame dėmesį, kad šis šeimos gydytojas priima tiek suaugusius, tiek vaikus, todėl kviečiame pacientus prisirašyti pas jį atvykus į kliniką arba klinikos interneto svetainėje www.medicinosnamai.lt

Primename, kad prisirašiusiems prie klinikos „Medicinos namai“ privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams Teritorinės ligonių kasos kompensuojamos medicinos paslaugos teikiamos NEMOKAMAI, o susimokėti reikės tik už tas paslaugas, už kurias yra mokama ir valstybinėse poliklinikose.

Klinika teikia šeimos gydytojų konsultacijas suaugusiesiems ir vaikams, išrašo siuntimus pas specialistus, atlieka įvairius tyrimus.

„Medicinos namuose“ galima pasiskiepyti ir nuo erkinio encefalito bei kitomis vakcinomis patraukliomis kainomis, čia išduodami pacientams reikalingi medicininiai pažymėjimai. Pas šeimos gydytojus galima prisiregistruoti ir internetu. Tyrimų atsakymus pacientai taip pat gali pamatyti prisijungę prie savo paskyros, o apie vaistų išrašymą pacientai informuojami SMS žinutėmis, todėl tapti šios įstaigos pacientais labai patogu.

 

Prie klinikos prisirašiusiems pacientams nemokamai teikiamos ir ambulatorinės slaugos paslaugos namuose (ASPN) komandos paslaugos. Ambulatorinės slaugos paslaugų namuose komandą sudaro ir paslaugas teikia bendrosios praktikos slaugytojos, bendrosios praktikos slaugytojų padėjėjos, kineziterapeutas.

Šios paslaugos teikiamos:

– asmenims, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;

– asmenims, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.

 

Per praėjusius metus Jurbarko gyventojai sulaukė ne vienos geros naujienos apie augančią „Medicinos namų“ gydytojų specialistų komandą. Dabar specialistų komandą sudaro akušerė ginekologė Vilma Čepulienė, endokrinologė Erika Jurkutė, vaikų onkohematologė Eglė Bindokaitė. Įsigytas modernus ultragarso aparatas, kita specialistų konsultacijoms reikalinga įranga.

Planuojama, kad visai netrukus prie komandos prisijungs dar daugiau Jurbarko miesto ir rajono gyventojams reikalingų specialistų: otorinolaringologas, ortopedas traumatologas, dermatovenerologas ir kiti specialistai.

 

Klinikos odontologiniame kabinete prie jurbarkiečiams gerai pažįstamos gydytojos Vainoros Mencaitės-Sederevičienės prisijungė odontologas Marius Kanopa, odontologas-burnos chirurgas Tomas Jurgelevičius, dirba burnos higienistė Agnė Višinskytė. Klinikoje teikiamos įvairios odontologijos paslaugos vaikams ir suaugusiesiems: gydomi dantys, atliekama burnos higiena, protezavimas ir implantavimas. Odontologijos paslaugų kainos tikrai patrauklios, todėl tikimasi ir toliau augančio pacientų susidomėjimo.

Atkreipiame dėmesį, kad klinika „Medicinos namai“ teikia ir Teritorinės ligonių kasos kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas. Šios klinikos darbuotojai paaiškins, ką reikia daryti, norint gauti protezavimo finansavimą.

Teisę į protezavimą, kompensuojamą Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis, turi senatvės pensininkai, asmenys, pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais, vaikai iki 18 metų.

„Medicinos namų“ klinikos taip pat veikia Kaune, Vilkaviškyje, Tauragėje Anykščiuose, Biržuose, Kupiškyje,  Pasvalyje,  Pagėgiuose, Subačiuje, Baisogaloje, Lauksargiuose.

Klinikos naujienos skelbiamos feisbuko paskyroje „Jurbarko šeimos klinika / Medicinos namai“.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Anot G. Belian, alkoholio vartojimo rodikliai mažėja dėl didėjančio gyventojų sąmoningumo bei prevencinės veiklos.

Svarbu sąmoningai priimti sprendimą nebevartoti alkoholio  0

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga

S. Mockevičius: šiuo metu pacientai jau naudojasi pavežėjimo paslauga  2

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?

Plastinės operacijos Holivude: kam dažnai ryžtasi įžymybės?  1

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis

R. Marcinkaus stadione - naktinis sporto festivalis  0

Gydytojos dietologės teigimu, norint maitintis sveikiau, nereikia iškart maisto sverti svarstyklėmis, skaičiuoti kalorijų ar drastiškai kažko atsisakyti – pradėkite nuo savo lėkštės stebėjimo.

Ar galime į mitybą žiūrėti „pro pirštus“?  1

Gydytoja-odontologė Edita Kažemėkienė

Gydytoja pataria: skaitmenizuotomis priemonėmis atliekama dantų implantacija – išeitis visiems, bijantiems odontologo  0

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis

„Jurbarko-Kario“ gretas papildė M. Lukauskis  0

Gydytojos psichiatrės dr. Giedrės Bulotienės teigimu, tiek onkologiniam pacientui, tiek šeimos nariams yra svarbiausia nepamiršti savo emocinės ir psichologinės būklės.

Vėžys mane gąsdina: kaip gyventi be baimės?  0

Psichologas M. Kriščiūnas teigia, jog „Jaunimo linija“ sulaukia vaikų su negalia pagalbos kreipimosi, jie kaskart tampa vis drąsesni ir atviresni.

Atmink, tu niekada nesi paliktas vienas  0

NTAKD atstovės teigimu, bet koks rūkymas yra žalingas, todėl norintieji mesti rūkyti turėtų visiškai atsisakyti rūkymo, o ne ieškoti „sveikesnių“ alternatyvų.

Kodėl mes rūkome?  1

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę

5 būdai, kaip stiprinti kaulus, norint sumažinti traumų tikimybę  0

Gydytoja E. Ignatavičienė teigė: norint, kad sergantis demencija žmogus būtų kiek įmanoma savarankiškesnis, reikėtų jį socializuoti ir įtraukti į kasdienes veiklas.

Padėkime sergančiajam demencija išlaikyti savarankiškumą  0

Asociatyvi

Stiprinamos pajėgos kovai su seksualiniu smurtu prieš vaikus  0

Susirgimų hepatitu galima išvengti

Susirgimų hepatitu galima išvengti  0

Judėjimas – ir džiaugsminga nuotaika, ir sveikata. Nuotrauka iš „Santarvės“ archyvo

Judėkime dabar – kūnas padėkos ateityje  0

Net ir nesunkios galūnių traumos sukelia nepatogumų kasdienybėje, tad labai svarbu būti atsargiems.

Traumų gali išvengti visi – svarbiausia laikytis pagrindinių taisyklių  0

B. Veselienė: „Mums nereikia gailesčio, nes mano vaikas nėra ligoniukas.“

Autizmo spektro sutrikimas – ne nuosprendis  0

Jauniausiųjų grupės prizininkai: I vieta – „Tauragės Takosai“ (Tauragė), II vieta – „Jurbarko Kaimiškiai“ (Jurbarkas), III vieta – „Virtinukai“ (Jurbarkas).

Petro Valučio atminimas pagerbtas krepšinio turnyru  0

Specialistės A. Mickienės teigimu, klinikiniais tyrimais nepatikrintos vakcinos, kurių efektyvumas nėra pamatuotas, nepatenka į rinką ir nėra skiepijamos žmonėms.

Ko dar nežinome apie vakcinas?  0

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur

Bilieto į Nacionalinę krepšinio lygą kaina – 100 tūkst. Eur  4

Psichologė V. Bartkutė-Vyšniauskienė ragino pirmiausia nesitikėti tobulumo ir atminti, kad auginant vaikelį bus ir gerų, ir blogų dienų.

Depresija po gimdymo būna ne tik moterims?  0

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje

Karatistai sezoną baigė Klaipėdoje  0

D. Razmuvienė: „Statistika įrodo, kad seniai pamirštos ligos jau sugrįžo ir cirkuliuoja tarp mūsų, todėl dabar kaip niekada svarbu būti atsakingais piliečiais ir paskiepyti save ir savo vaikus, jei to dar nepadarėte.“

Vaikų skiepijimas: mokslo faktai paneigia visus mitus  0

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių

Maratonas prasideda nuo mažų žingsnelių  0

Mūsų partneriai