Kiek kainuoja dantų tiesinimas?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dantų tiesinimo galimybės šiuo metu yra tikrai gana plačios. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi net ir turintys gana kreivus dantis gali juos susitvarkyti. O kerivumas, žinoma, ne tik estetinė, tačiau taip pat ir funkcionalumo problema, tad kiekvienas geras odontologas visada siūlo bandyti ją tvarkyti Jums labiausiai tinkamu būdu.

 

Tipai ir galimybės

Dantų tiesinimo kaina kinta priklausomai nuo to - koks tipas bus pasirinktas. Šiuo metu ortodontai siūlo net kelias opcijas. Žinoma, pacientas visada pirmiausia turėtų klausti savo sferos specialisto, kuris gana aiškiai nurodo - ko tikėtis. Dantų plokštelės kainuoja pigiausiai, tačiau jų pasiektas efektas - mažiausias. Ne veltui jos dažniausiai yra siūlomos vaikams, kurių sąkandžio pakitimai padaromi gana lengvai. 

Kita alternatyva yra breketai. Kainuoja daugiau, tačiau su jais galima pasiekti itin kokybiškus rezultatus. Puikiai tinka ne tik vaikams, tačiau taip pat ir suaugusiems. Svarbiausia rinktis Jums labiausiai priimtiną breketų tipą. 

Galiausiai, kai problema jau yra labai didelė - visada galima traukti tuos kreivus dantis ir juos keisti implantais. Paslauga pati brangiausia, tačiau ir efektas dažniausiai džiugina labiausiai. Dantys atrodo puikiai ir tuo pačiu kramtymas - lyg su nuosavais dantukais.

Ortodontų patarimai yra esminiai

Nors dantų tiesinimo kaina yra gana svarbus aspektas, kuris lemia pasirinkimą, tačiau reikia žiūrėti ne tik savo piniginės poreikių, tačiau labiausiai vertinti medikų rekomendacijas. Būtent jie įvertinę burnos ertmės būklę galima pasakyti - kuris tiesinimo būdas tinka labiausiai ir tuo pačiu su kuriuo efektas bus geriausias.

Šiuo metu klinikos dažnai siūlo pasinaudoti dantų tvarkymo išsimokėjimo galimybe, tad net jeigu ir suma šiuo metu nėra tinkama Jūsų piniginei - kasmėnesinės įmokos dažniausiai nebus didelės, tačiau džiaugtis nuostabia šypsena bus galima čia ir dabar.

O tiesūs dantys leis ne tik šypsotis plačiai, tačiau taip pat ir valgyti sočiai bei sveikai. Kuo greičiau ortodontinė problema bus tvarkoma - tuo jos korekcijos truks trumpiau ir tuo pačiu rezultatas dažniausiai bus geresnis bei ilgiau tarnaus.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai