Kaip išvengti dehidratacijos šiltuoju metų laiku?

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Atėjo vasara, o tai reiškia, kad saulės spindulių vis daugiau ir, kad jie kaitins vis labiau. O ir mes patys, vis daugiau laiko norėsime praleisti būtent lauke. Taigi, labai svarbu užtikrinti, kad organizmas išvengtų dehidratacijos. Dehidratacija gali iš tiesų pabloginti gyvenimo kokybę: suskeldėjusios lūpos, papilkėjusi veido oda, galvos svaigimas ar skausmas – visa tai rodo, kad jūsų organizmui trūksta drėgmės. Taigi, pas metas sužinoti paprastus, greitai ir lengvai įgyvendinamus būdus, kaip apsaugoti savo organizmą nuo dehidratacijos.

Gertuvė – visur kartu

Drąsiai galima sakyti, kad būtent gertuvė, sklidina vandens ar kito, jūsų mėgstamo gėrimo, turėtų būti tai, ko nepaleisite iš savo ranką visą vasarą. Būtent visada kartu su jumis esanti gertuvė užtikrins, kad vos tik panorėję, galėsite išgerti vandens ar bet kokio kito, jums patinkančio gėrimo,  bei atsigaivinti, atstatyti prarastą drėgmę. Taigi, būtinai įsigykite stilingą, tvirtą, iš kruopščiai atrinktų žaliavų pagamintą gertuvę bei mėgaukitės gėrimais. Termo gertuvės – vienas iš  pasirinkimų.

Dulksna veidu  ar kūnui

Kaip žinia, savo organizmą, mes turime drėkinti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Na, o vienas lengviausių būdų tai padaryti, dulksnos, skirtos veidui bei kūnui, naudojimas. Buteliukas vietos daug neužims jūsų rankinėje ar kuprinėje, tad jį patogu pasiimti su savimi, o vos tik panorėjus – atgaivinti bei sudrėkinti savo odą.

Valgykite dar daugiau vaisių bei daržovių

Vaisius bei varžoves dėl daugybės įvairų priežasčių, reikia gausiai valgyti ištisus metus. Tačiau atėjus vasarai, jų reikėtų valgyti dar daugiau dėl vienos paprastos priežasties – kad gautumėte dar daugiau vandens. Ypač puikiai tiks tos daržovės ir vaisiai, kurie ir turi daug vandens, tai – salotos, brokoliai, pomidorai, agurkai, arbūzai, špinatai, obuoliai, kriaušės.

Taigi, visada su savimi turėkite vandens gertuvę, buteliuką dulksnos veidu bei kūnui, o taip pat – valgykite dar daugiau vaisių, daržovių ir būsite tikri, kad dehidratacijos išvengti pavyks ir visą vasarą būsite sveiki, žvalūs ir energingi. Tad elkitės atsakingai bei tinkamai rūpinkitės savimi.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai