Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!
Š. m. rugsėjo 19 d. vyko Jurbarko rajono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Tytuvėnų, Raseinių, Ariogalos, Šakių, Tauragės, Kauno, Marijampolės ir Jurbarko. Viso 139 lengvaatlečiai.
Aukso medalius laimėjo:
Airidas Sutkus (tr. Laimutė Stanienė) - 60 m bėgimo rungtyje;
Ignas Jurgelionis (tr. Laimutė Stanienė) – šuolis į tolį rungtyje;
Patricija Bantia, Saida Šimkutė, Rėjus Juozaitis, Povilas Paulikas, Adomas Ulinskas (tr. Antanas Domeika) – šuolis į aukštį rungtyje;
Milda Bertašiūtė (tr. Antanas Domeika) – rutulio 2 kg stūmimo rungtyje;
Aironas Šimaitis (tr A. Domeika) – 600 m bėgimo rungtyje;
Rėjus Juozaitis Aironas, Šimaitis (tr. Antanas Domeika) – rutulio 3 kg stūmimo rungtyje;
Auksė Kuniauskaitė (tr. V. Kokarskaja) – rutulio 2 kg stūmimo rungtyje;
Ugnė Gudžiūnaitė (tr. V. Kokarskaja) – rutulio 3 kg stūmimo rungtyje;
Artūras Purlys (tr. V. Kokarskaja) – disko 750 kg metimo rungtyje;
Ugnė Gudžiūnaitė (tr. V. Kokarskaja) – ieties 400 kg metimo rungtyje.
Sidabro medalius laimėjo:
Patricija Bantia (tr. Antanas Domeika) – 60 m bėgimo rungtyje;
Deividas Barzdaitis (tr. Antanas Domeika) – 300 m bėgimo rungtyje, 600 m bėgimo rungtyje;
Paulius Margelis (tr. Antanas Domeika) – 400 m bėgimo rungtyje;
Joris Gailius, Vilius Vasiliauskas (tr. Antanas Domeika) – šuolis į aukštį rungtyje;
Petras Liepinaitis (tr. Antanas Domeika) - šuolis į tolį rungtyse;
Irma Lukoševičiūtė (tr. Laimutė Stanienė) – šuolis į tolį rungtyje;
Skaiva Jasevičiūtė (tr. Laimutė Stanienė) – 300 m bėgimo rungtyje;
Gabrielė Glinskaitė (tr. Laimutė Stanienė) – šuolis į aukštį;
Matas Briedis, Jorūnė Želvytė, Lukas Palubeckas (tr. Laimutė Stanienė) – šuolis į tolį rungtyje;
Liepa Šukutytė (tr. Violeta Kokarskaja) – rutulio 2 kg stūmimo rungtyje;
Miglė Šukutytė (tr. Violeta Kokarskaja) – rutulio 3 kg stūmimo rungtyje;
Miglė Šukytė (tr. Violeta Kokarskaja) – ieties 400 g metimo rungtyje.
Bronzos medalius laimėjo:
Deividas Barzdaitis (tr. Antanas Domeika) – 60 m bėgimo rungtyje;
Deimantas Arcimavičius (tr. A. Domeika) – 600 m bėgimo rungtyje;
Goda Kvietkutė (tr. Antanas Domeika) – 300 m bėgimo rungtyje;
Saida Šimkutė (tr. Antanas Domeika) – 300 m bėgimo rungtyje;
Augustė Pranskaitytė (tr. Antanas Domeika) – šuolis į aukštį rungtyje;
Povilas Paulikas (tr. Antanas Domeika) – 4 kg stūmimo rungtyje;
Vytautas Bankauskas (tr. Laimos Stanienės) – 300 m bėgimo rungtyje;
Airidas Sutkus (tr. Laimos Stanienės) – 300 m bėgimo rungtyje;
Augustė Pranskaitytė, Erikas Daugirda, Irma Lukoševičiūtė (tr. Laimos Stanienės) – šuolis į tolį rungtyje.
Jurbarko rajono KKSC informacija ir foto
Norėčiau jus visus rekomenduoti patikimam ir nuoširdžiam privačios paskolos davėjui, kuris patvirtin...
Nemokami pietūs priešmokyklinukams nepasieks „Nykštuko“