Jurbarko krepšininkai sukūrė stebuklą - iškovotas čempionų titulas ir kelialapis

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko krepšinio komanda „Jurbarkas - Karys" sukūrė stebuklą: šeštadienį išvykoje išplėšė pergalę finalinėje dvikovoje ir tapo RKL A diviziono čempionais.

„MES – ČEMPIONAI!!! Finalinėje kovoje 73:78 triumfuojame prieš „Omega-Tauras“ krepšininkus, iškovojame teisę kitą sezoną žaisti NKL ir pradedame naują Jurbarko krašto krepšinio istorijos etapą! Itin vieningą krepšinį demonstravusius mūsų žaidėjus į priekį vedė ne kas kitas, o šio mačo ir viso sezono MVP – Ignas Juškevičius! Ignas per 27 žaidimo minutes į varžovų krepšį įmetė 13 taškų ir atkovojo net 15 kamuolių!", - džiaugiamasi krepšinio komandos feisbuko paskyroje.

Nostra.lt-RKL A diviziono didžiajame finale Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ rezultatu 78:73 (22:19, 24:15, 9:17, 23:22) nugalėjo Kauno r. „Omega-Taurą“ ir tapo Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionais. Jurbarkiškiai taip pat iškovojo kelialapį į Nacionalinę krepšinio lygą. Rungtynėms prasidėjus komandos apsikeitė taikliais metimais, o tada jurbarkiškiai pelnė 5 taškus paeiliui. Pirmojo ketvirčio viduryje po Tomo Delininkaičio tritaškio „Jurbarkas-Karys“ trumpam išsiveržė į priekį 8 taškais (13:5). Iki pat kėlinio pabaigos „Omega-Tauras“ atkakliai mažino skirtumą, kol jį visiškai ištirpdė (19:19). Pirmojo ir antrojo ketvirčių sandūroje Jurbarko komanda sužaidė epizodą 11:1, įgydama 10 taškų pranašumą (30:20). Kauno rajono krepšininkai į tai reagavo pelnydami 7 taškus iš eilės, tačiau po minutės „Jurbarkas-Karys“ darkart spurtavo – šįkart 11:0. Prasidėjus ilgajai pertraukai komandas skyrė 12 taškų (46:34). Trečiąjį ketvirtį jurbarkiškiai pradėjo pataikydami baudos metimą bei du tritaškius ir padidindami persvarą iki net 19 taškų (53:34). Per kitas 8 minutes „Omega-Tauras“ varžovams leido pataikyti vos vieną metimą, kol patys pelnė 15 taškų (55:51). Paskutiniojo kėlinio pradžioje Kauno rajono ekipa pataikė du dvitaškius ir susilygino su varžovais (55:55). Šie netrukus atsakė 8 taškais iš eilės ir išsilaikė priekyje. Po atkaklios kovos „Omega-Taurui“ pavyko sumažinti skirtumą perpus (70:66), bet Luko Žukausko dvitaškis bei tritaškis vėl atitolino jurbarkiškius. „Omega-Tauras“ intrigą išlaikė iki pat paskutinių akimirkų – likus 5 sekundėms komandas skyrė vos 3 taškai (76:73). Vis dėlto „Jurbarko-Kario” krepšininkai sugebėjo apsiginti ir pergalę užtvirtino dviem realizuotais baudos metimais. Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Tomas Delininkaitis. LKL, NKL ir RKL čempionas per 30 minučių pelnė 20 taškų (1/4 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 19 naudingumo balų. „Jurbarko-Kario“ komandoje taip pat pasižymėjo ir didžiojo finalo naudingiausiu žaidėju pripažintas Ignas Juškevičius, kuris per 27 minutes uždirbo 13 taškų (5/10 dvit., 3/6 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir gavo 26 naudingumo balus. „Omega-Tauro“ gretose geriausiai pasirodė Edvinas Jezukevičius, per 26 minutes įmetęs 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojęs net 10 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 2 varžovų pražangas ir uždirbęs 18 naudingumo balų.

„Jurbarko-Kario“ treneris P. Valaitis: „Įgyvendinome didžiausią svajonę“

Pasak Jurbarko ekipos vyr. trenerio Povilo Valaičio, pergalė vos neišslydo iš rankų per anksti ja patikėjus. „Trečiajame kėlinyje nepataikėme kelių svarbių metimų, neužbaigėme patogių situacijų. Kai pirmavome 17 taškų, kiek per anksti patikėjome pergale, – atviravo „Jurbarko-Kario“ strategas. – Vis dėlto komanda pademonstravo stiprybę ir atlaikė sudėtingas akimirkas, todėl iškėlė čempionų taurę.“ P. Valaitis priduria, kad iškovotu pasiekimu sunkiai pavyksta patikėti. „Įgyvendinome didžiausią svajonę, todėl emocijas sunku suvokti. Turbūt reikia laiko apsiprasti su tuo, ką šiandien pasiekė „Jurbarko-Kario“ vyrukai, – dalinosi treneris. – Jaučiamės čempioniškai.“

RKL ir „Mūsų laiko“ inf.

Rekomenduojami video:
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Breketai ir jų priežiūra: ar sunku pasirūpinti burnos higiena?

Breketai ir jų priežiūra: ar sunku pasirūpinti burnos higiena?  0

Ar CBD gali būti veiksmingas gydant šunų dermatitą?

Ar CBD gali būti veiksmingas gydant šunų dermatitą?  0

Iš sporto salės – į poligoną: RKL čempionai krepšinį derina su tarnyba Lietuvos kariuomenėje  0

A. Minkus

Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos pirmenybėse – rajono sunkiaatlečių pergalės  0

Treneris Mindaugas Smirnovas su Pavelu Majausku ir Eidvinu Vaitkumi

„Panteros“ sportininkai gerai pasirodė pasaulio pankrationo čempionate Graikijoje  0

SK Pantera  1 vieta komandinėje rungtyje

„Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybose stipriausia buvo sporto klubo „Pantera“ komanda  0