Jurbarko klinika „Medicinos namai“ kviečia nemokamai naudotis šeimos medicinos paslaugomis

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Birželio mėnesį prie klinikos „Medicinos namai“ (anksčiau buvusi Jurbarko šeimos klinika) prisijungė jurbarkiečiams gerai žinoma šeimos gydytoja Jovita Malinauskienė.

Jaukiai įrengtose patalpose S. Daukanto g. 11 jau daug metų dirba miestiečių mylimos šeimos gydytojos Onutė Makūnienė ir Violeta Ganusauskienė.

Jurbarko „Medicinos namai“ NEMOKAMAI teikia visas pirmo lygio medicinos paslaugas, kurias finansuoja Valstybinė ligonių kasa. Klinika teikia šeimos gydytojų konsultacijas suaugusiems ir vaikams, išrašo siuntimus pas specialistus, atlieka įvairius tyrimus. Klinikoje galima pasiskiepyti nuo erkinio encefalito ir kitomis vakcinomis už patrauklias kainas, čia išduodami pacientams reikalingi medicininiai pažymėjimai. Būtina pabrėžti, kad prisirašiusiems prie klinikos, draustiems pacientams šeimos medicinos paslaugos yra teikiamos NEMOKAMAI, o susimokėti reikės tik už tas paslaugas, už kurias yra mokama ir valstybinėse poliklinikose. Klinikos vadovas Vytautas Jakubauskas garantuoja, kad pacientai ir toliau bus patenkinti paslaugomis ir jaukia klinikos aplinka. Pas šeimos gydytojus galima prisiregistruoti ir internetu. Tyrimų atsakymus pacientai taip pat galės pamatyti prisijungę prie savo paskyros, o apie vaistų išrašymą pacientai bus informuojami SMS žinutėmis, todėl žmonėms bus patogu tapti šios įstaigos pacientais.

„Medicinos namuose“ dirba profesionalūs specialistai: gydytoja akušerė-ginekologė Vilma Čepulienė, akušerė Valdonė Mačaitienė, slaugytojos Violeta Ambrutaitienė, Laisva Urbienė, Lina Vaznienė. Ateityje prie kolektyvo prisijungs dar daugiau medicinos specialistų.  

Ką tik naujai įrengtame odontologijos kabinete paslaugas teikia profesionali gydytoja-odontologė Vainora Mencaitė-Sederevičienė, burnos higienistė Agnė Višinskytė, asistentė Loreta Rutkienė.  Čia teikiamos įvairios odontologijos paslaugos vaikams ir suaugusiems – gydomi dantys, atliekama burnos higiena ir protezavimas. Odontologijos paslaugų kainos taip pat bus patrauklios, todėl tikimasi didelio pacientų susidomėjimo.

Svarbu akcentuoti, kad klinika „Medicinos namai“ teikia ir Teritorinės ligonių kasos (TLK) kompensuojamas protezavimo paslaugas. Šios klinikos darbuotojai paaiškins, ką reikia daryti, norint gauti protezavimo finansavimą. o visi Jurbarko ir rajono gyventojai galės pasinaudoti klinikos paslaugomis ir jų protezavimo išlaidos bus padengtos. Teisę į protezavimą, kompensuojamą Privalomojo sveikatos draudimo lėšomis, turi sanatvės pensininkai, asmenys, pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais, vaikai iki 18 metų.

„Medicinos namai“ klinikų tinklą įkūrė broliai Vytautas ir Mindaugas Jakubauskai. Klinikos taip pat veikia Biržuose, Pasvalyje, Anykščiuose, Kaune, Kupiškyje, Tauragėje, Pagėgiuose, Kuršėnuose, Subačiuje, Baisogaloje, Lauksargiuose.

Jurbarko klinika „Medicinos namai“ laukia miestiečių darbo dienomis nuo 8.00  iki 16.00 val. Klinikos naujienos skelbiamos feisbuko paskyroje „Jurbarko šeimos klinika / Medicinos namai“. Daugiau informacijos apie kliniką ir naujienas galite rasti interneto puslapyje www.medicinosnamai.lt, parašę laišką elektroniniu paštu jurbarkas@medicinosnamai.lt arba paskambinę klinikos telefonu +370 447 51076; +370 669 10278.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai