Jurbarkietė Lijana Lipinskaitė iš Latvijos MMA turnyro grįžo su pergale

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 9 d. sporto klubo kovotojai sėkmingai sudalyvavo tarptautiniame MMA turnyre „Ghetto Fight“ Latvijoje. Turnyras vyko Valmiero mieste, Olimpiniame centre (Valmieras Olimpiskais Ceuntrs). Tai vienas didžiausių MMA turnyrų Latvijoje, kuriame dalyvauja patys geriausi MMA sportininkai iš Baltijos šalių. Komanda lydėjo treneris Mindaugas Smirnovas.

Rezultatai:

Lijana Lipinskaitė  (sporto kubas „Pantera“) kovą laimėjo techniniu nukautu (TK) prieš Latvijos sportininkę Linda Sakne (MMA Bauska). Kova prasidėjo intensyviai – Latvijos sportininkė aktyviai puolė ir stengėsi kovą pervesti į parterį. Lijana daugiau gynėsi smūgiais ir išėjimais. Latvei pavyko atlikti metimą ir pervesti kovą į parterį, bet čia geriau pasirodė Lijana, kuri užsiėmė patogią padėtį iš viršaus ir aktyviai smūgiavo. Varžovė pasidavė pirmo raundo pabaigoje.

Deimantas Vabalas (sporto kubas „Pantera“) svorio kategorijoje iki 66 kg kovą laimėjo smaugimo veiksmu prieš Latvijos atstovą Artjom Turchinjak (MMA Bauska). Dvikovos metu latvis iškart pervedė kovą į parterį, kur stengėsi aktyviai smūgiuoti. Deimantas imtynėse buvo geresnis, išsikovojo patogią padėtį už nugaros, kur atliko smaugimo veiksmą ir varžovas pasidavė.

Gustas Simanauskas (sporto kubas „Pantera“) svorio kategorijoje iki 67 kg susikovė su latviu Artjoms Koroljovs (Sev Arch). Gustas kovą pralaimėjo teisėjų sprendimu.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai