Jurbarkiečiai puikiai pasirodė „Budokos“ dziudo turnyre
Gegužės 16 dieną Marijampolėje vyko klubo „Budoka“ vasaros dziudo turnyras, kuriame Jurbarko sporto centrui atstovavo 4 sportininkai.
Turnyro nugalėtojais tapo Rebeka Skripkaitė, Amelija Jurgilaitė ir Armandas Janavičius. Andrėja Janavičiūtė užėmė antrąją vietą, kovoje dėl pirmosios vietos pralaimėjusi tik po pratęsimo.
Sportininkų rezultatai užtikrino Jurbarkui penktąją komandinę vietą tarp 18 komandų.





























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo