„Jurbarkas-Karys“ – užtikrintas lyderis

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sausio 21 dieną Nostra.lt-RKL A divizione 14 ekipų susirungė 7-eriose varžybose. Diviziono lyderių dvikovą laimėjo jurbarkiečiai.

Antrojoje lyderių akistatoje – „Jurbarko-Kario“ triumfas

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (16-2) išvykoje rezultatu 76:65 (21:19, 16:17, 17:15, 22:14) nugalėjo Kazlų Rūdos SC-„Ataką“ (14-3) ir įsitvirtino A diviziono turnyrinės lentelės viršuje.

Net tris kėlinius varžovai kovojo taškas į tašką: jurbarkiečiai pirmavo beveik visą laiką, bet „Atakos“ krepšininkai kvėpavo jiems į nugarą. Paskutiniojo ketvirčio pradžia buvo labai sėkminga „Jurbarkui-Kariui“, ir šis per kiek daugiau nei 3 minutes įgavo 12 taškų persvarą (65:53). Susiėmę kazlų rūdiškiai spurtavo 1:10 ir prisivijo priešininkus, bet aikštelės šeimininkai greitai įmetė 7 taškus ir šventė pergalę.

Nugalėtojų komandoje vėl žibėjo naudingiausias A diviziono žaidėjas Ignas Juškevičius, per 22 minutes pelnęs 15 taškų (5/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Atakoje“ rezultatyviausiai rungtynes sužaidė Gytis Asačiovas. Gytis aikštelėje praleido 29 minutes ir įmetė 15 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir uždirbo 12 naudingumo balų.

Rekomenduojami video:
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Higienos instituto specialistės Skirmantės Bendžiūtės teigimu, ne visi asmenys žino apie valstybės suteikiamą nemokamą psichologinę pagalbą.

Turiu fizinę negalią: kaip stiprinti savo sveikatą?  0

„7bet-NKL“ čempionu tapęs Ignas Juškevičius palieka Jurbarką

„7bet-NKL“ čempionu tapęs Ignas Juškevičius palieka Jurbarką  0

Pasaulio veteranų stalo teniso čempionate – smalininkiškės iškovoto bronza

Pasaulio veteranų stalo teniso čempionate – smalininkiškės iškovoto bronza  0

Skatinamas suvokimas, kad skiepydamasis žmogus apsaugo ne tik save, bet ir savo artimuosius bei kitus žmones.

Kaip tinkamai formuoti imunitetą, kad jis mumis pasirūpintų?  0

Jauniausiųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda „Tomas ir draugai“ (Panevėžys), antrąją – „Mashrooms“ (Šiauliai), trečiąją – „Jurbarko Šaltibarščiai“ (Jurbarkas).

Laimingai pasibaigusi nelaimė  0

Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną  0

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė kontraktą su Karoliu Kokoška

„Jurbarkas-Karys“ pratęsė kontraktą su Karoliu Kokoška  0

Po renginio

Tarptautinei jogos dienai – 108 „Saulės pasveikinimai“  0

Verta suklusti: kokiu vandeniu reikėtų pasirūpinti užklupus karščiams?

Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatuose – jurbarkiečių medaliai  0

Lietuvos pankrationo čempionate – jurbarkiečių medaliai ir K. Bruno čempiono diržas (nuotraukos)  0