Jaunųjų sportininkų pergalės Plungės tarptautiniame turnyre

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gegužės 14 dieną Jurbarko sporto centro dziudo trenerio Viliaus Paukščio kovotojai vyko į Plungę, kur vyko XV dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2022“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti.

Turnyre Jurbarką atstovavo: Ilja Gordiinko (U10 amžiaus grupėje, 29 kg), Kipras Jurkynas, Dovydas Beleckis (abu U12 grupėje 42 kg svorio kategorijoje), Justas Rinkevičius, Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis (visi U15 grupėje 42 kg svorio kategorijoje), Vitoldas Čekaitis (U15 grupė 66 kg) ir Mantas Snudaitis (U15 grupė 73 kg svorio kategorija).

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Ventspilio, Liepojos, Saldus, Jelgavos, Rygos (Latvijos klubų), Panevėžio, Alytaus, Klaipėdos, Plungės, Šilutės, Telšių, Mažeikių, Elektrėnų, Kėdainių, Rokiškio, Jurbarko, klubo Budokos, Skuodo, Pasvalio, Biržų. Registravosi virš 400 dalyvių. Turnyras vyko ant 4 tatamių 7 valandas.

Svorio kategorijoje iki 42 kg (15 dalyvių) Laurynas Brigadierius įveikė Skuodo, Šilutės ir Liepojos atstovus, o toje pat svorio kategorijoje Deividas Barzdaitis nugalėjo Liepojos, Šilutės ir Kėdainių kovotojus ir abu buvę treniruočių partneriai (P.S. Deividas pusmetis kaip mokosi Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje) susitiko varžybų finale. Ir šį kartą po įtemptos kovos nugalėjo metais vyresnis Deividas bei tapo turnyro nugalėtoju. Laurynas iškovojo sidabro medalį. Šioje svorio kategorijoje kovojo dviem  metais jaunesnis  trečias Jurbarko atstovas Justas Rinkevičius įveikė kėdainietį ir užėmė 7-ąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 66 kg (6 dalyviai) Vitoldas Čekaitis pralaimėjo pirmąją kovą praeito savaitgalio Kyodai turnyro nugalėtojui (Rygoje), o kovoje dėl trečios vietos įveikė šių metų Lietuvos jaunučių bronzos medalio laimėtoją iš Rokiškio, bei pelnė bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 73 kg (5 dalyviai)  kovojęs Mantas Snudaitis įveikęs du varžovus- trečias.Manto brolis Ernestas Snudaitis, kovojęs U20 amžiaus grupės 73 kg svorio kategorijoje (jau ketveri metai mokosi Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje, o  iki 2018 metų  apie 4 metus treniravosi pas V.Paukštį) laimėjęs tris kovas išėjo į finalą, kuriame nusileido Plungės kovotojui. Tad Ernestas antras. Jo svoryje apie 15 dalyvių.

U10 amžiaus grupėje 29 kg svorio kategorijoje (apie 20 dalyvių) jėgas išbandė mūsų sportininkas Ilja Gordiinko (iš Ukrainos), bet pralaimėjęs jau pirmąją kovą, turėjo pasitraukti iš varžybų.                U12 amžiaus grupės 42 kg svorio kategorijoje Dovydas Beleckis su dviem pergalėm- septintas. Pas jį buvo apie 20 dalyvių. Kipras Jurkynas pralaimėjo  pirmąją kovą ir jam varžybos taip pat baigėsi.

Rekomenduojami video:
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Povilas Valaitis: „Jurbarkui-Kariui“ išplėšti pergalę padėjo atsidavimas ir koncentracija  0

Čempione tapusi Liepa Butkutė kartu su treneriu A. Enčeriu.

Jurbarke varžėsi jaunieji kovotojai  0

Kretingoje šeimininkavęs ir šturmą atlaikęs „Jurbarkas-Karys“ išlygino finalo seriją  0

Stresas ir perdegimas: kaip su tuo gyventi?

„Jurbarko-Kario“ triumfas Palangoje

Lemiamose pusfinalio rungtynėse Palangos „Olimpą“ palaužęs „Jurbarkas-Karys“ –„7bet-NKL“ finale  2

Dramatiškai laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ priartėjo prie NKL pusfinalio  1

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ po dramatiškų varžybų nusileido Šakių „Vytis-VDU“ komandai  0

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“

„Jurbarkas-Karys“ jau šiandien namų aikštelėje kausis prieš „Vytis-VDU“  0

Jurbarkiečių komanda

Tarptautiniame dziudo turnyre Alytuje – A. Beinario ir L. Brigadieriaus bronza  0

II vietą užėmusi Jurbarko moksleivių komanda: M. Strokova, I. Milius, Ą. Norkūnas ir S. Juškaitis

Jurbarko šachmatininkų pasirodymai Tauragėje  0

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?

Erkės šiemet pabudo anksčiau nei pernai: kas padeda apsisaugoti?  1

Jurbarko komanda po apdovanojimų

Jurbarkiečiams – Lietuvos dziudo čempionatų medaliai  0

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ komanda

„Jurbarkas-Karys“ namų aikštelėje dėl pergalės kovos prieš kaimynus - „Vytis-VDU“  0